Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
A bár étterem része I_vote_lcapA bár étterem része I_voting_barA bár étterem része I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
A bár étterem része I_vote_lcapA bár étterem része I_voting_barA bár étterem része I_vote_rcap 
Kesztella Redway
A bár étterem része I_vote_lcapA bár étterem része I_voting_barA bár étterem része I_vote_rcap 
Emmaline Troy
A bár étterem része I_vote_lcapA bár étterem része I_voting_barA bár étterem része I_vote_rcap 
Zoey Fleming
A bár étterem része I_vote_lcapA bár étterem része I_voting_barA bár étterem része I_vote_rcap 
Catei Miller
A bár étterem része I_vote_lcapA bár étterem része I_voting_barA bár étterem része I_vote_rcap 
John Shepard
A bár étterem része I_vote_lcapA bár étterem része I_voting_barA bár étterem része I_vote_rcap 
Alexander Crugen
A bár étterem része I_vote_lcapA bár étterem része I_voting_barA bár étterem része I_vote_rcap 
Caroline Delevar
A bár étterem része I_vote_lcapA bár étterem része I_voting_barA bár étterem része I_vote_rcap 
Stevan Black
A bár étterem része I_vote_lcapA bár étterem része I_voting_barA bár étterem része I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
A bár étterem része I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
A bár étterem része I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
A bár étterem része I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
A bár étterem része I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
A bár étterem része I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
A bár étterem része I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
A bár étterem része I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
A bár étterem része I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
A bár étterem része I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 A bár étterem része

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

A bár étterem része Empty
TémanyitásTárgy: A bár étterem része   A bár étterem része I_icon_minitimeCsüt. 31 Márc. 2011, 18:38

A bárból közvetlenül egy ajtó választ csak el a finom ételektől. A hangulatos hely kis négy és két személyes asztalokra van bontva. Pincérek sürögnek a vendégek között.
Vissza az elejére Go down
Arthur Walcott
Ember
Ember
Arthur Walcott


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

A bár étterem része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bár étterem része   A bár étterem része I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 22:59

Arthur Ahogy megérkezett a városba egyből a belvárost vette célba. Valami lakást akart keresni de gyorsan, elvégre nem éjszakázhat a szabadba mint egy hajléktalan. Ahogy beér a város központjába, meglát egy "Purple Bar és Étterem nevű kis kávézó félesége, oda bemegy és leül az egyik székre, egy asztalhoz. Elég kis hangulatos éteremnek vagy kávézónak (nevezhetjük bárhogy) tűnt, szimpatikus volt Arthurnak. Oda megy a pincérhölgy hozzá.
-Jó napot! Mit hozhatok, uram?-kérdezte egy mosollyal a száján, ami igazából csak egy kényszer mosoly volt a vendégek miatt. Igazából nem is élvezte ezt a munkát.
-Egy kávét kérnék, köszönöm.-válaszolt Arthur és illedelmesen megköszönte, majd a lány elment a pult mögé és elkészítette Arthur kávéját, közben ő a mellette lévő ablakon bámult ki és nézte ahogy folyik itt az élet, tetszett neki. Közben megérkezik a kis szöszi a kávéval, be kell vallani jól szemügyre vette Arthur, majd hozzá szólt:
-Elnézést, kérem nem tudja véletlen hogy itt hol tudok egy lakást keresni magamnak?-kérdezte meg tőle Arthur, közben azokat a gyönyörű, mogyoróbarna szemeit bámulta. A barna szemű csajok voltak Arthur gyengéi, azokért bármit képes volt megtenni.
-Hát nem nagyon ismerem a környéket, csak itt dolgozok.-válaszolt a szöszi és ezzel el is viharzott. Na akkor Arthur a ma éjszakát a szabadba fogja tölteni, keres magának egy parkot ahol megpihenhet, holnap majd folytatja a lakás keresést.
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

A bár étterem része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bár étterem része   A bár étterem része I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 23:53

& Arthur Walcott


*Semmi értelme nem volt, hogy tovább legyek az erdőben. Szórakozni vágyom. Ám előtte emberi ételre fáj a fogam, így lépek is a belvárosba és az étterem felé veszem az irányt. Be is lépek, szűk kis miniszoknya van rajtam, egy hasvillantó topp. A hajam kiengedve, gyenge smink az arcon és magassarkú cipőm hangja töri meg az étterem csöndjét. A pulthoz sétálok és rendelek egy dupla whiskey-t, majd rendeltem egy hamburgert, végül tekintetem körbehordoztam, hogy keressek egy üres asztalt, de csak olyat találtam, ahol egy ember ül. Kinéztem a legszimpatikusabbat és poharammal a kezemben felé lépegettem.*
-Elnézést, szabad ez a hely?*pislogok rá kislányosan, majd felvont szemöldökkel várom a válaszát. Ha megengedi akkor az asztaltársasága leszek egy kis időre, ha nem, akkor kereshetek mást.*
Vissza az elejére Go down
Arthur Walcott
Ember
Ember
Arthur Walcott


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

A bár étterem része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bár étterem része   A bár étterem része I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 00:09

Arthur még egy darabig ott ül az asztalnál, a kávéja elfogyasztása után, már épp indulni készül mikor egy barna hajú lány, miniszoknyába, és egy rövidke topba lép be az étterem, oda megy a pulthoz és rendel. Majd tekintetét Arthurra irányítja és elindul felé.
-Igen, szabad. Foglaljon helyet.-adott választ illedelmesen Arthur. Majd miután a lány helyet foglalt, alaposan szemügyre vette őt. Nagyon csinos leányzó volt, nem volt több 18-19 évesnél. Majd Arthur a pincért szólította és rendelt egy kör Vodka-narancsot. Ha már leült mellé a lány, akkor meghívja egy körre.
-Mondja maga rég óta él ebbe a városba?-kérdezte érdeklődően a lánytól, egy jót belekortyolva vodka-narancsába, letette a poharat és bámulta a lány mogyoróbarna szemeit. Egyszer-egyszer észrevétlenül rápillant a dekoltázsára, nem feltűnően.
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

A bár étterem része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bár étterem része   A bár étterem része I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 19:12

*A hely elfoglalása után belekortyolok a whiskey-mbe, és úgy várom a rendelt ételt. Kicsit magányos vagyok, de nem érdekel, viszont így, hogy ehhez a férfihez társultam, már nem olyan gáz. Persze nem kerüli el a figyelmem, hogy egy sima emberrel van dolgom, de nem zavartatom magam. Mikor a partnerem szólásra nyitja a száját felsóhajtok.*
-Tegeződjünk rendben? És mondjuk azt, hogy igen, eléggé rég óta élek itt.*mosolygok barátságosan, majd ahogy a pincér kiél az étellel azonnal enni kezdek. Egy fejbiccentéssel nyugtázom, hogy a férfi meghív egy italra. Rámosolygok, majd az első falat után megköszörülöm a torkom és egy pillanatra elpirulok.*
-Ne haragudj, faragatlan vagyok. Emmaline Troy!*nyújtom kezem, melyet a monológ közben voltam kegyes megtörölni.*
-Te most érkeztél?*valójában elképzelésem sincs arról, hogy miért érdekli őt, hogy mióta lakom itt, ezért jobb visszakérdezni.*
Vissza az elejére Go down
Arthur Walcott
Ember
Ember
Arthur Walcott


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

A bár étterem része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bár étterem része   A bár étterem része I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 19:49

Ahogy leült Arthurral szembe a lány, egy jót kortyolt a whiskey-ébe. "Ez aztán szereti az alkoholt", gondolta magába. Barátságosnak tűnt, és ezt egy kis mosoly is bizonyította.
-Oké. Tegeződjünk!-mosolyogta el magát Arthur, majd amit korábban rendelt itala megérkezik, iszik belőle. A lány bemutatkozott, Emmalina-nak hívják. Gyönyörű név, mindig is szerette ezt a nevet Arthur.
-Semmi baj, Arthur Walcott.-mutatkozozz be ő is, majd nyujtotta kezét, amit Artur megfogott és legy lány csókot nyomott a lány kézhátára.
-Igen, most érkeztem és jelenleg elképzelésem sincs hogy hol fogok aludni.-mondta Arthur. Mondjuk ott volt neki az autója, de autóba nem szeret aludni, mindig is kényelmetlennek tartotta. BMW-be még nem próbálta ki milyen aludni, tehát itt az ideje hogy megtegye.
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

A bár étterem része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bár étterem része   A bár étterem része I_icon_minitimeHétf. 24 Jún. 2013, 15:39

*Csendben hallgatom a férfit, a bemutatkozás érdekes fordulópontot vesz, így akarva, akaratlanul is elpirulok. Ahogy a kézfejemet csókolja meg tágra nyílik a szemem, és ideges mosolyra rándul a szám. Nem vagyok hozzászokva a régimódi dolgokhoz. Amint lehet visszahúzom a kezem és lassan tovább eszek. Ám mikor kérdésemre megkapom a választ, szinte azonnal felpillantok a férfi szemeibe.*
-Öhm... Szerintem kell, hogy legyen egy motel erre, mert éjjel már nem hiszem, hogy találunk neked házat. Azt pedig nem fogom felajánlani, hogy gyere hozzám, érthető okokból.*mosolygok rá, aztán ahogy befejezem a vacsorámat intek a pincérnek, hogy elviheti. Fizetek, majd rendelek egy üveg bort. Akkor kicsit engedjük el magunkat. A kezembe veszem amit Arthy rendelt nekem. Nem vagyok oda a vodka-narancsért, de most elviselem. Nem finnyázok. Belekortyolok, majd a férfi felé emelem a poharam.*
-Szóval szerintem még ne rohanj, beszélgessünk, aztán majd meglátom mit tehetek, hogy segítsek neked.*ajánlom fel ahogy a pincér kiér a borral és a két pohárral.*
Vissza az elejére Go down
Arthur Walcott
Ember
Ember
Arthur Walcott


Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

A bár étterem része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bár étterem része   A bár étterem része I_icon_minitimeHétf. 24 Jún. 2013, 19:37

Arthur bemutatkozása után a lány kissé elpirult, majd mikor kézen csókolta hamar vissza kapta kezét és evett tovább. 
-Hátha nem találunk akkor legfeljebb alszok az autómba, amúgy se próbáltam ki hogy milyen benne aludni.-mondta egy kis mosollyal az arcán, közben a lány szemeibe nézett. Majd kifizette az ennivalóját, és rendelt egy üveg bort. Majd belekortyolt az italába, amit korábban Arthur rendelt, és fel emelte. Ő is megfogta poharát majd koccintott vele. 
-Hát akkor beszélgessük, fiatal még az idő.-mosolyodott el a lány szemébe nézve. Majd megérkezett a pincér a borral és két pohárral. Mindig is szerette a borokat, főleg ha az jó minőségű volt. Bár a száraz az éppen nem jött be neki. 
-És mivel foglalkozol?-kérdezett rá érdeklődően a foglalkozására, közben a bort kibontotta és töltött belőle mindkettejüknek. Jó lenne valami munkát is találni. Futott végig ez a gondolat Arthur agyán. Nem mondhatja magát szegénynek mert a szülei által rá hagyott vagyona még mindig meg volt, de sose rossz ha van az embernek egy kis plusz bevétele. Na meg ugye ha elfogyna a pénze, eltudná adni az autóját aminek ugyancsak nem kicsi az ára.
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

A bár étterem része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bár étterem része   A bár étterem része I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 12:53

-Rendben, miről beszélgessünk?*kérdezek rá nemes egyszerűséggel, miközben koccintottunk. Aztán ahogy elfogyasztottam a vacsorámat rendeltem egy üveg bort. Adjuk meg a módját a beszélgetésnek, mert miért ne. Arthy feltett egy kérdést, mire elmosolyodtam.*
-Felszolgáló vagyok, de csak este dolgozom, viszont ma szabad napom van.*válaszolok a kérdésre, és ahogy a férfi tölt a poharamba megfogom és hátra dőlök a széken.*
-Nos Arthur, honnan is érkeztél a városba?*teszem fel a kérdést, miközben belekortyolok a borba, és a pohár pereme fölül vizslatom az embert.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A bár étterem része Empty
TémanyitásTárgy: Re: A bár étterem része   A bár étterem része I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A bár étterem része
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Étterem
» Purple bar és étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Belváros :: Purple bar és Étterem-
Ugrás: