Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
A hatalmas aula I_vote_lcapA hatalmas aula I_voting_barA hatalmas aula I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
A hatalmas aula I_vote_lcapA hatalmas aula I_voting_barA hatalmas aula I_vote_rcap 
Kesztella Redway
A hatalmas aula I_vote_lcapA hatalmas aula I_voting_barA hatalmas aula I_vote_rcap 
Emmaline Troy
A hatalmas aula I_vote_lcapA hatalmas aula I_voting_barA hatalmas aula I_vote_rcap 
Zoey Fleming
A hatalmas aula I_vote_lcapA hatalmas aula I_voting_barA hatalmas aula I_vote_rcap 
Catei Miller
A hatalmas aula I_vote_lcapA hatalmas aula I_voting_barA hatalmas aula I_vote_rcap 
John Shepard
A hatalmas aula I_vote_lcapA hatalmas aula I_voting_barA hatalmas aula I_vote_rcap 
Alexander Crugen
A hatalmas aula I_vote_lcapA hatalmas aula I_voting_barA hatalmas aula I_vote_rcap 
Caroline Delevar
A hatalmas aula I_vote_lcapA hatalmas aula I_voting_barA hatalmas aula I_vote_rcap 
Stevan Black
A hatalmas aula I_vote_lcapA hatalmas aula I_voting_barA hatalmas aula I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
A hatalmas aula I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
A hatalmas aula I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
A hatalmas aula I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
A hatalmas aula I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
A hatalmas aula I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
A hatalmas aula I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
A hatalmas aula I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
A hatalmas aula I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
A hatalmas aula I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 A hatalmas aula

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

A hatalmas aula Empty
TémanyitásTárgy: A hatalmas aula   A hatalmas aula I_icon_minitimePént. 01 Ápr. 2011, 19:28

A hatalmas aula Aula

Az aula hatalmas, teljesen ki van világítva, és ha valaki elfárad itt nyugodtan leülhet a modern székekre.
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Angyal
Angyal
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 29.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Nézz a hátad mögé édes :$

A hatalmas aula Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hatalmas aula   A hatalmas aula I_icon_minitimeSzomb. 27 Okt. 2012, 15:52

*Tyara-t a kezembe fogva léptem ki a szobámból, Stefan már elment egy ideje, nekem viszont gondolkodnom kellett. Kislányomat ringatva sétáltam át a tróntermen, hogy az aulában körbenézzek. Egy két harcos mászkált fel s alá, kicsit sem zavartattam magam. Ám mikor az egyik közelebb jött a kelleténél gondolkodás nélkül váltottam alakot, és felröppentem, onnan méregettem a kigyúrt fickót, kislányomat felébresztette a hirtelen mozdulat, sírni kezdett, bennem pedig felment a pumpa ahogy mindenhonnan azt hallottam, hogy "Angyal-angyal, fogjátok meg!". Leszálltam a földre, és körbe néztem.*
-Addig fogjatok meg, míg Stefan nincs itt, utána majd ő fog meg titeket.*vigyorogtam rájuk önelégülten, majd tovább ringattam Tyara-t.*
-Ha érdekel, akkor éppen a királyotok lányát tartom a kezeim között. Nem akarok uralkodó lenni, de a lányát én nevelem fel.*ha magamat nem tudom kibeszélni ebből, legalább a kicsinek ne essen baja. Nem mintha nem tudnám, hogy nem mehetek ki a szobából Stef nélkül, de egyszerűen nem bírom a bezártságot, sétálni vágyom, és nem csak a négy fal között lenni. Hol van ilyenkor a démonok királya, mikor szükségem lenne rá? Vártam, hogy melyik az első bátor jelentkező, aki rám teszi a mocskos mancsát. Nem kellett sokáig várnom, hamar meg is történt. Bőre égetett, szemei vadul csillogtak ahogy közelebb hajolt, másik keze pedig Tyara felé indult.*
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

A hatalmas aula Empty
TémanyitásTárgy: #001   A hatalmas aula I_icon_minitimeSzomb. 27 Okt. 2012, 16:10

Sok fontos dolgom volt amit el kellett inzének a Pokoltól távolt.. de most már ideje haza mennem amióta csak ott van Zoey meg a lányom nem hagyhatom el a palotátt mert ki tudja ezek a démonok mittezsnek velük. Sokat gondolkodtam azon, hogyan lehet megoldani a problémát. Most is a legjobb ötlettha éppen Zoeyból démon lesz akkor nem lenne annyi gond. Átváltozom démoni alakomba, hogygyorsan vissza röppenjek, ám a Pokol fölött egy furcsa hang üti meg a fülemet. Mintha csak dulakodás lenne, nem is annyira feltünő jelenség éppen a pokolban csak ez a hang és stilus nagyon is ismerős. Csak egy vffalaki képes igy beszélni egy démonnal és az pedig Zoey.Leröppenek a démnok közé, épp jókor érkeztem ide látom ahogyan megragadta Zoey kezét a démon. Az én nőmhöz senki nem nyulhat.
-Ő az enyém pucolás- mérgesen kiáltok feléjük, majd a démont aki megfogta Zoey karját megöltem. A démon feje a kezemben van csorog ki belőle még a fémes vér. Na majd remélem tanulnak ebből.
-Mit kerestek it? Veszlyes itt lenned-mondtam neki mérgesen.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Zoey Fleming
Angyal
Angyal
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 29.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Nézz a hátad mögé édes :$

A hatalmas aula Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hatalmas aula   A hatalmas aula I_icon_minitimeSzomb. 27 Okt. 2012, 16:28

*Magamat nem féltettem, csak a kicsit, fogalmam sem volt mit tehetnék, egyre több démon jött közelebb, én pedig úgy fordultam, hogy Tyarát ne érhessék el. Angyal szárnyaim kitártam, hogy megvédhessem a gyermekem, majd megéreztem Stefan közeledtét. Szinte azonnal hallom is a hangját, mély megkönnyebbülés suhan át rajtam, ahogy a démon elenged, a király háta mögé kerülök, ezzel takarja el a véres jelenetet előlem, aminek részben örülök. Mégis hallom ahogy a bőr reccsen a csont roppan, végül a démon feje Stefan kezében marad. Megborzongok a látványtól, és a véres testtől is odébb lépek. Stefan kérdése megrántom a vállam.*
-Nem maradhatok mindig a négy fal között, ezt meg kell értened.*pislogtam fel rá, és minden rossz érzésem leküzdve hozzá léptem, és átöleltem.*
-Hiányoztál.*suttogtam a kemény bőrébe, majd felemeltem a fejem, és csókot nyomtam ajkaira.*
-Sok dolgod volt?*kérdeztem rá kedvesen, és újra ringatni kezdtem az ébredezni kezdő kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

A hatalmas aula Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hatalmas aula   A hatalmas aula I_icon_minitimeSzomb. 27 Okt. 2012, 22:47

A látványtól a többi démonnak el ment a kedve a kötözködéstől, mindjárt gondoltam is sok fej hullott volna akkor porba ha valami baja esik Zoeynak vagy akár ami fontosabb a lányomnak. Átölelem Zoeyt vigyázva hogy véres kezemmel senkit ne érintsek.
-Nem, de ha démonná válnál akkor viszont nem lenn gond--mondtam neki hogy eszméljen rá, hogy mit is szeretnék tőle. Ez nem megoldás hogy folyton rejtegetnem kell és mivel király vagyok itt kell maradnom. Szóval más megoldást nem igen látok. Szorosan magamhoz huzom őt.. majd egy forró csókot lehelek az ajkaira.
-Ti is nekem.-néztem a kislányomra, hiszen ő is nagyon hiányzot nekem ő az a két személy aki képes meglágyítani a szívemet.
-Nem volt sok dolgom,csak éppen sokáig fel tartottak jobban is siethettem volna vissza na de már mindegy éppen jókor érkeztem.-mondtam nekibelegondolva abba hogy mi történhetett volna, ha éppen nemidőben érek ide.
-Gyere menjünk vissza nem szeretnék tovább gyilkolászni a kislány előtt- néztem a lányomra majd fölreppenve az égbe megfogtam Zoeyt és magammal vittem. A kislány szeretett nőm kezében volt a legnagyobb biztonságban.
-Na és neked hogy telt a napod?-kérdeztem tőle érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





A hatalmas aula Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hatalmas aula   A hatalmas aula I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A hatalmas aula
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A hatalmas lépcső

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Pokol :: A démon király palotája-
Ugrás: