Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Alexander Crugen I_vote_lcapAlexander Crugen I_voting_barAlexander Crugen I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Alexander Crugen I_vote_lcapAlexander Crugen I_voting_barAlexander Crugen I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Alexander Crugen I_vote_lcapAlexander Crugen I_voting_barAlexander Crugen I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Alexander Crugen I_vote_lcapAlexander Crugen I_voting_barAlexander Crugen I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Alexander Crugen I_vote_lcapAlexander Crugen I_voting_barAlexander Crugen I_vote_rcap 
Catei Miller
Alexander Crugen I_vote_lcapAlexander Crugen I_voting_barAlexander Crugen I_vote_rcap 
John Shepard
Alexander Crugen I_vote_lcapAlexander Crugen I_voting_barAlexander Crugen I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Alexander Crugen I_vote_lcapAlexander Crugen I_voting_barAlexander Crugen I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Alexander Crugen I_vote_lcapAlexander Crugen I_voting_barAlexander Crugen I_vote_rcap 
Stevan Black
Alexander Crugen I_vote_lcapAlexander Crugen I_voting_barAlexander Crugen I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Alexander Crugen

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alexander Crugen
Vérfarkas
Vérfarkas
Alexander Crugen


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jun. 20.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Oroszlány, Magyarország

Alexander Crugen Empty
TémanyitásTárgy: Alexander Crugen   Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 19 Jún. 2013, 01:16

Alexander Crugen 3K0qpfc


• • • • • • • Adatok • • • • • • •


A karakter neve:Alexander Crugen
Becenév: Alex

Faj:Vérfarkas
Nem:férfi
Kor:35
Születés helye és ideje:1978 egy csendes kis faluban, a hegyekben
Foglalkozás:pultos, egy helyi bárban
Átváltozott forma:
Fehér Farkas

• • • • • • • Család• • • • • • •



Apa: Brian Crugen
Anya: Samantha Crugen
Testvér(ek):nincs
Egyéb hozzá tartozók:nincs



• • • • • • • Jellemzés• • • • • • •



Amiket szeretek: Futni, nagyokat sétálni, azokkal az emberekkel lenni akiket szeretek
Amiket  utálok: A hazugságot, és a hazug embert, emellett félek a víztől és a tűztől.

Jellem:Általában a kemény legényt szeretem mutogatni, hogy mindenkit hogy helyben tudok hagyni, nem szoktam kedveskedni, ha úgy tartja a kedvem, simán elhordok egy nőt is mindennek. Ám ha valaki jobban megismer, akkor rájöhet, hogy ez csak a felületes álca. Belül még is van jó, és remény a szeretetre, amit ugyebár a férfiak többsége nem szeret kimutatni.
Kinézet:
Haj sötétbarna, szemem kék, amivel elcsábítom az áldozataimat, persze nőkről beszélek. Magas 190cm vagyok, az alakom kisportolt, izmos. A fekete ruhákat kedvelem. Állandó viseleteim közé tartozik a fekete bőr kabát, és a fekete ing. Más szó rám nincs csak hogy tökéletes, de ezt ti is tudjátok.



• • • • • • • Előtörténet• • • • • • •


1976-ban születtem, egy csendes kis faluban, egyke gyermekként, így nem kellett senkivel sem osztoznom. Ám sötét idők jártak, de jó volt ez így is, legalább is a szüleim szerint. A gyermekkorom csodaszép volt, még így férfi fejjel is vissza gondolva. Azok a kis iskolás évek, majd a bekerülés a gimibe, az utolsó évben változott meg minden, egy éjjel meggyilkolták a szüleimet, ekkor változtam meg én is. Mindent elfelejtettem, hogy ki voltam, és csak arra koncentráltam, hogy mindenkit megbüntessek, aki él és mozog. Gonosz dolgokat követtem el, és bekerültem a legrosszabb bandákba is. De ez sem érdekelt, elvették a rokonaimat, és ezt nem bírtam elviselni. Végül kirúgtak a suliból is, annyira nem érdekelt már semmi. Egy fergeteges buliból mentem haza, természetesen szokásommá vált, hogy az erdőn keresztül megyek, rövidebb is, és jobb is, ki tudom szellőztetni a fejem. Hirtelen elkezdett fújni a szél, és eleredt az eső, nyár volt, így nem zavartak a hideg cseppek sem, csak mentem és mentem, persze a ködtől már nem láttam, hogy merre megyek, csak az volt a célom, hogy haza érjek, de ez így nem sikerült. Egy éles vonyítás majd valami ledöntött a földre, és belém is harapott, nem küzdöttem ellene, csak hagytam, hogy támadjon. Többször is belém harapott a farkas, hiszen ezt is láttam, a sárga szemei, a fogai, ahogy kaffognak a fejem felett, majd az éles szúrások. Majd a világ elsötétült, minden megjelent előttem, a szüleim, a házunk, a régi boldog életem, és az, hogy mivé lettem. Végül kinyitottam a szemem, a nap persze eléggé bántott, így azonnal egy fa árnyékát kerestem, majd ott leülvén megtapogattam a nyakam, semmi heg nem volt ott, sem nyoma a harapásnak, így csak álomnak véltem, ezért hazasétáltam, majd nem is foglalkoztam a dologgal, nőztem, ittam, és buliztam továbbra is. Majd egyik este nagyon rosszul lettem, a bulit is lemondtam. Nem tudtam, hogy mi lehet, végül megéreztem a hold hívását, ki mentem a ház elé, majd nagy meglepetésemre a farkas ott állt velem szemben, én vissza akartam menni a házba, de elkezdtem átváltozni. Végül a farkas intett, hogy kövessem, megmutatott mindent amit tudnom kell, majd eltűnt az éjszakában. Amikor a nap felkelt akkor változtam vissza, hihetetlen élmény volt, alig vártam a következő holdtöltét. Ami mindig el is jött, én pedig szépen szedtem az áldozataimat. Végül kilyukadtam egy kis városba évekkel később, ez Shadowland, és most a vezetői posztra pályázok, remélhetőleg képes leszek kiütni a régi alfa-hímet, és a helyébe lépni, gyönyörű nőstény mellett. Már régóta figyelem őket, és úgy érzem most jött el az én időm!
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Alexander Crugen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Crugen   Alexander Crugen I_icon_minitimeSzer. 19 Jún. 2013, 12:54

Dear Mr. Crugen!

Az előtörténeted jól kidolgozott. Nincs ellene kifogásom. Az avatar képed viszont kérlek cseréld le egy 200x320as méretűre.


ELFOGADVA!!!

Jó játékot és sok sikert az alfasághoz.


Emma
Vissza az elejére Go down
 
Alexander Crugen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexander Crugen
» Alexander Crugen önfejlesztője

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Karakter :: Akik már velünk vannak :: Vérfarkasok-
Ugrás: