Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Stefan Ludger I_vote_lcapStefan Ludger I_voting_barStefan Ludger I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Stefan Ludger I_vote_lcapStefan Ludger I_voting_barStefan Ludger I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Stefan Ludger I_vote_lcapStefan Ludger I_voting_barStefan Ludger I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Stefan Ludger I_vote_lcapStefan Ludger I_voting_barStefan Ludger I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Stefan Ludger I_vote_lcapStefan Ludger I_voting_barStefan Ludger I_vote_rcap 
Catei Miller
Stefan Ludger I_vote_lcapStefan Ludger I_voting_barStefan Ludger I_vote_rcap 
John Shepard
Stefan Ludger I_vote_lcapStefan Ludger I_voting_barStefan Ludger I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Stefan Ludger I_vote_lcapStefan Ludger I_voting_barStefan Ludger I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Stefan Ludger I_vote_lcapStefan Ludger I_voting_barStefan Ludger I_vote_rcap 
Stevan Black
Stefan Ludger I_vote_lcapStefan Ludger I_voting_barStefan Ludger I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Stefan Ludger

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Stefan Ludger Empty
TémanyitásTárgy: Stefan Ludger   Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 19 Jún. 2013, 17:37

Stefan Ludger Other_bill_www.kepfeltoltes.hu_



• • • • • • • Adatok • • • • • • •


A karakter neve:Stefan Ludger
Becenév:Stef, Stefan
Faj:Démon
Nem:férfi

Kor: 324
Születés helye és ideje:1686, Berlin
Foglalkozás: A démonok vezetője, főállásban.

képesség:  Mivel a Pokolnak az Ura hatalmat tud gyakorolni a holtak lelkére és azoknak testét föltámasztani. Minél több ideje halott az egyén akit uralni akar annál kisebb mértékben tudja vissza hozni azt az élők közé.


• • • • • • • Család• • • • • • •


Apa: Johnatan Ludger
Anya:  Martha Ludger
Testvér(ek): nicsem
Egyéb hozzá tartozók: Zoey Fleming


• • • • • • • Jellemzés• • • • • • •


Amiket szeret:  Mindenki felett uralkodni, szereti látni mások szenvedését és gyötrelmét, szívesen dolgozik azon, hogy mindenkit megrontson akit tud és a sötét oldalra állítani.
Amiket  utál:  Utálja kimutatni érzelmeit, mert az gyöngeségnek tartja. Nem szereti ha mások okosabbnak hiszik magukat nála, hiszen ő már akkor élt amikor még a dédnagyapjuk sem. Gyűlöli ha nem adják meg a neki járó tiszteletet amit jogosan ki is érdemel három évszázadnyi élet után.

Jellem:Gonosz minden egyes élőlénnyel de főként azokkal akik nem démonok, a démonokkal megértőbb mint más élőlényekkel. Könyörtelen képes megölni valakit egy rossz szóért, minden egyes pillanatban a rosszra gondol de ha valaki teljesíti a kérését és be kerül a kegyeibe akkor annak jóvá válik az béllete.
Kinézet: Kökény fekete haj, fehér bőr, mindig divatosan öltözz de inkább a régi öltönyökhöz hasonló van rajta, izmos testalkat, gyönyörű gesztenye barna szemek, katonás testtartás.
Rang: Démonok vezető csoportjának a vezetője.
Megnevezés: Démon király.

• • • • • • • Előtörténet• • • • • • •

1686-ban születtem Berlinben, démonként születtem erre a földre szüleim is démonok voltam a család egyetlen sarja vagyok. Teltek az idők mikor már be töltöttem a 18 évemet elszakadtam a családomtól és elkezdtem járni az új utamat. Először is megpróbáltam egy kis földi javakat szerezni, hogy legyen egy kis tiszteletem a halandók körében. Én nem arra törekedtem, hogy pusztítsak mind a többi démon nekem az volt a lényeg, hogy legyen mindig hatalmam. Mivel hogyan egy idő után elég volt a gazdagságom de hiányzott az életemből az izgalom. Ezért úgy döntöttem, hogy be állok a hadseregbe ez jól is ment mert mivel gyorsan regenerálódom halandói fegyverek nehezen tudnak megsebezni. De időről időre el kellet tűnöm az emberek szeme elől és nevet változtatnom mivel föl tűnt volna nekik hogy nem öregszem. De egy hideg téli éjszakán levelem érkezett, hogy a szüleim meghaltak megölte egy ellenséges démon őket. Ekkor szívem megtelt haraggal és gyűlölettel az eddigi életem porba hullott megfogadtam, hogy annak azt a démont megölöm de ehhez még kell gyűjtenem egy kis erőt. Jó 200 évvel később már elegéé erős voltam, hogy legyőzhessem ezt a démont ki hívtam egy párbajra. Egyetlen kardal lehetett harcolni én a szüleim kardját választottam ami egyetlen hagyatékuk volt nékem.A kard érdekessége hogy a pokolban készült elemei is onnan vannak ezt a kardot csak az tudja használni akiben van gonoszság minél nagyobb a gonoszság annál erősebb a kard. A méretei is abban függnek ha a használója békés akkor kezében egy kis tőrré zsugorodik össze. De ha a használója teli van haraggal, gyűlölettel mint én akkor a kard csodálatos fegyverré változik. Élérkezet a harc ideje mind ketten fegyverével a kezében el kezdődött a csata erősen küzdöttünk egymással. De végül én lettem a győztes a hitvány ellenséges démon az életért könyörgőt letérdepelve de nincs könyörület. Egyetlen suhintással el választottam a fejét a testétől így az erő egy kis része át szált belém. Mivel hogyan már eléggé erős voltam tudtam, hogy nem állhat elém senki ezen a földön. Lassan meguntam az életet a halandók között mert az a harag és a gyűlölet a szívemből soha többé nem fog elmenni. Halottam egy helyről név szerint Shadow Landről ahol nagy számban élnek itt társaim. Mikor megérkeztem mindenik démon be hódolt nekem hisz érezték bennem a hatalmat és az erőt így lettem a démonok királya ez a pozíció pontosan megfelel nekem hisz itt gyakorolhatom erőmet és hatalmamat.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Stefan Ludger Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stefan Ludger   Stefan Ludger I_icon_minitimeSzer. 19 Jún. 2013, 20:49

Dear Stefan!

Az előtörténeted jó, vannak benne apróbb hibák, de a lényeg benne van.


ELFOGADOM!

Avatar, titulus, szín foglaló és irány a játéktér.

Jó játékot.


Emma
Vissza az elejére Go down
 
Stefan Ludger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stefan Ludger(Démon)
» Stefan Ludger önfejlesztője
» Stefan Démon Naplója
» Stefan dolgozó szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Karakter :: Akik már velünk vannak :: Démonok-
Ugrás: