Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Zoey Fleming I_vote_lcapZoey Fleming I_voting_barZoey Fleming I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Zoey Fleming I_vote_lcapZoey Fleming I_voting_barZoey Fleming I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Zoey Fleming I_vote_lcapZoey Fleming I_voting_barZoey Fleming I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Zoey Fleming I_vote_lcapZoey Fleming I_voting_barZoey Fleming I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Zoey Fleming I_vote_lcapZoey Fleming I_voting_barZoey Fleming I_vote_rcap 
Catei Miller
Zoey Fleming I_vote_lcapZoey Fleming I_voting_barZoey Fleming I_vote_rcap 
John Shepard
Zoey Fleming I_vote_lcapZoey Fleming I_voting_barZoey Fleming I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Zoey Fleming I_vote_lcapZoey Fleming I_voting_barZoey Fleming I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Zoey Fleming I_vote_lcapZoey Fleming I_voting_barZoey Fleming I_vote_rcap 
Stevan Black
Zoey Fleming I_vote_lcapZoey Fleming I_voting_barZoey Fleming I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Zoey Fleming I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Zoey Fleming I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Zoey Fleming I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Zoey Fleming I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Zoey Fleming I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Zoey Fleming I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Zoey Fleming I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Zoey Fleming I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Zoey Fleming I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Zoey Fleming

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zoey Fleming
Angyal
Angyal
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 29.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Nézz a hátad mögé édes :$

Zoey Fleming Empty
TémanyitásTárgy: Zoey Fleming   Zoey Fleming I_icon_minitimeCsüt. 20 Jún. 2013, 15:52

Zoey Fleming Romeo_and_Juliet_by_xxchange


• • • • • • • Adatok • • • • • • •


A karakter neve:Zoey fleming
Becenév: Zoey

Faj: Angyal
Nem:
Kor: 17 éves
Születés helye és ideje: 1993. Május 25. Anglia
Foglalkozás Főállású anyuka
Képesség: Fájdalom megszüntetés: Mások fájdalmát tudja enyhíteni érintéssel. Ahogy Zoey valakihez hozzáér, a teste automatikusan bekapcsol, és keresi a másik félben a fájdalmat, ha talál akkor a keze fényessé válik, és elkezdi átvenni a másik fájdalmát(dühét, és mindent ami a fájdalom csoportjába sorolható), ahogy a másik félben szűnik meg a rossz érzés/fájdalom/stb, úgy alszik ki a fény Zoey kezéből is.




• • • • • • • Család• • • • • • •



Apa: Nero Fleming
Anya: Keela Fleming
Testvér(ek):-
Egyéb hozzá tartozók: Stefan Ludger (férj jelölt, apa)




• • • • • • • Jellemzés• • • • • • •



Amiket szeret: Tyara, Stefan, Jóság, Szeretet.
Amiket utál: Hazug emberek, ha bántják a szeretteit, képmutató alakok.

Jellem: Kedves, mégis visszahúzódó, barátságos, mégis nehéz elnyerni a bizalmam. Nem lehet soha eldönteni, hogy mire számítson az ember, hiszen még én sem tudom, hogy milyen vagyok.
Kinézet: Fekete haj, kissé kreol bőr, kék íriszeim, mint a tenger olyanok, 168cm magas vagyok, 55kg! Alakom nőies, és izmos, majd szépen ívelt domborulataimmal fejeződik be.




• • • • • • • Előtörténet• • • • • • •


1993ban születtem egy nyári napom. Szüleim örültek az érkezésemnek, boldog, felhőtlen gyermek korom volt. Rendesen jártam óvodába, majd általános iskolába. Bekerültem a középiskolába, és ott nagy hírnévre tettem szert, igazából a szépségem miatt, de nem sokat foglalkoztam vele, a pompon lányok vezetője, és a suli elitjének voltam az elnöke. Sok minden rám volt mindig bízva, segítettem mindig, ott ahol tudtam. Nyári táborokat terveztem, és vezettem le már harmadéves voltam készültem gőzerővel a következő évre, hogy érettségizhessek. A nyári tábort is készítettem elő, hiszen Erdélybe készültünk a lányokkal. Sokan nem bíztak bennem, pedig minden a legnagyobb rendben volt. El is jött a tábor kezdete, mivel megvolt a jogsim, így én vittem a lányokat. Út közben sokat ökörködtünk, és énekeltünk. A tábor nagyon jó buli volt, mindenki élvezte, sokat gyakoroltunk, és fürödtünk a Gyilkos tóban. A haza indulás napjára viszont megfáztam, mindenem fájt, a lányok kérték, hogy ne menjünk vissza, várjunk még pár napot, míg jobban leszek, de én úgy döntöttem, hogy indulunk, nekem is jobb lesz otthon. Egész úton nagyon köhögtem, sokszor meg is kellett állnunk, hogy levegőhöz jussak. Végül sikerült mindenkit épségben haza vinnem. Legjobb barátnőm kért, hogy maradjak náluk, majd felhívjuk anyáékat, hogy most egy napig ott maradok, de elleneztem. Mielőbb a saját ágyamban akartam lenni. Lassan gurultam ki a kocsifelhajtóról, majd célba vettem a haza vezető utat.

Sajnálatos módon nem érkeztem haza. A Balaton mellett jártam, mikor iszonyú köhögés kerített hatalmába. Próbáltam elfojtani, de nem igazán sikerült. Egy óvatlan pillanatban félre rántottam a kormányt, átszakítottam a szalag korlátot, majd belecsapódtam a Balatonba. Erőm nem volt megmozdulni, nem kiáltottam segítségért, csak néztem ahogy ellepi a víz a motorháztetőt, majd a belteret is.
-Ég veled, mindenki.-suttogtam, majd végleg elnyelt a víz. Pár percig még küzdöttem azért, hogy élhessek, de már minden hiába volt. Elnyelt a sötétség, egy barátságos férfi arc volt az első képem, miután felébredtem.
-Hol vagyok?-ültem fel az ágyban, de a férfi csak visszanyomott.
-A Meny-országban, és most már ez lesz az otthonod.-mondta mélyen zengő hangján. Én csak néztem, ahogy kilép a szobából. Csendesen merengtem, csak az volt a furcsa, hogy fehérben volt, ezek szerint nem hazudott. Ez járt a fejemben, miközben vártam, hogy mi lesz a következő lépésem.

***Ami eddig történt***

Őrző angyal lettem, és most már büszke anyuka vagyok, egy apró galiba miatt, az angyalok királya utál, a pokol ura pedig a gyermekem apja. Egyetlen biztos pont van az életemben, az pedig a királyném Kesztella Redway, ő segít egyedül, hogy ne bolonduljak meg. Stefan meg... Úgy viselkedik mint egy pasi. Tyara lassan járni kezd, én pedig unom a pokolban, de nagyon úgy tűnik, hogy nincs más választásom, ha nem maradok ott akkor Tyara meghalhat Mizrael által, ezt pedig nem akarom! Képes vagyok ölni a lányomért, és mindenkiért akit szeretek. Nem kétség, kiképeztek.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Zoey Fleming Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey Fleming   Zoey Fleming I_icon_minitimeCsüt. 20 Jún. 2013, 15:59

Előtörténeted jónak találtam!

Elfogadva
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
 
Zoey Fleming
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoey Fleming (Angyal)
» Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója
» A szoba, ahol Zoey van el szállásolva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Karakter :: Akik már velünk vannak :: Angyalok-
Ugrás: