Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Hirek a Fórumról I_vote_lcapHirek a Fórumról I_voting_barHirek a Fórumról I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Hirek a Fórumról I_vote_lcapHirek a Fórumról I_voting_barHirek a Fórumról I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Hirek a Fórumról I_vote_lcapHirek a Fórumról I_voting_barHirek a Fórumról I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Hirek a Fórumról I_vote_lcapHirek a Fórumról I_voting_barHirek a Fórumról I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Hirek a Fórumról I_vote_lcapHirek a Fórumról I_voting_barHirek a Fórumról I_vote_rcap 
Catei Miller
Hirek a Fórumról I_vote_lcapHirek a Fórumról I_voting_barHirek a Fórumról I_vote_rcap 
John Shepard
Hirek a Fórumról I_vote_lcapHirek a Fórumról I_voting_barHirek a Fórumról I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Hirek a Fórumról I_vote_lcapHirek a Fórumról I_voting_barHirek a Fórumról I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Hirek a Fórumról I_vote_lcapHirek a Fórumról I_voting_barHirek a Fórumról I_vote_rcap 
Stevan Black
Hirek a Fórumról I_vote_lcapHirek a Fórumról I_voting_barHirek a Fórumról I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Hirek a Fórumról

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Hirek a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Hirek a Fórumról   Hirek a Fórumról I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 01:04

A fórummal kapcsolatos hírek itt fognak megjelenni, hogy mindenki tudhassa ha fog történni valami.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Hirek a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hirek a Fórumról   Hirek a Fórumról I_icon_minitimeKedd 22 Márc. 2011, 00:04

Szeretném felhívni a játékosok figyelmét arra, hogy ne cserélgessék az avatár képüket. Vagy ha mégis meg szeretnék változtatni az avatárjukat, akkor ehhez adminisztrátori engedélyre van szükségük. Ezzel szeretnénk elkerülni a kavarodásokat, na meg hogy ne kelljen minden nap az avatár foglalóban kijavítani, hogy kinek ki szerepel az avatárjában. Köszönjük a megértéseteket.


Cindy admin.
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Hirek a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hirek a Fórumról   Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 30 Márc. 2011, 16:57

Újítások fognak a játékon történni, egyenlőre kicsit lassan.
A helyekben külön topicok fognak nyílni ezáltal több lehetőség nyílik majd arra, hogy hol fogtok tudni postolni. Készülőben van a főoldal is, remélhetőleg mindenkinek elnyeri majd a tetszését. Ha bárkinek valami különleges óhaja sóhaja, panasza van, kérlek titeket, hogy pm-et írjatok majd. Ha valakinek kell külön topic a házába, vagy plusz helyiségek valahová, akkor írja meg hogy mire gondol, névvel(hogy ne én találjam ki) És akár képet is csatolhat hozzá, plusz egy rövid leírás, hogy hogy nézzen ki, mi található benne, stb.

Ha minden jól megy, és a többi ADMIN is elfogadja akkor lesz egy önfejlesztő fórum is, ahol lehet gyakorolni, a postolást, és a játékot is!

Egyenlőre ennyi lenne.

Remélem tetszenek a rangok ^^


Emma.
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Hirek a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hirek a Fórumról   Hirek a Fórumról I_icon_minitimeSzer. 30 Márc. 2011, 20:57

Nos büszkén jelenthetem nektek, hogy készen van a FŐOLDAL

És mint láthattátok, a (newbie, junior member, member, senior member, posting freak) címek eltűntek, a helyüket felváltották a fajok külön megírt "rangjai" így nem csak a szín fog minket megkülönböztetni.

A helyiségek kicsit váratnak magukra még, egyenlőre a VÁMPÍROK KASTÉLYA és a DANPEALOK KASTÉLYA esett áldozatomul ^^, a holnapi lépés a belváros, az erdő, a menny, és a pokol!!!

Addig is jó játékot.

Emma.
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Hirek a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hirek a Fórumról   Hirek a Fórumról I_icon_minitimeCsüt. 31 Márc. 2011, 19:45

A fekete hercegnő ismét támadásba lendült.

Kezelésbe vettem a belvárost, bár még nem teljes, kicsit lassan haladok, de hétvégére egy komplett játéktér lesz, ahol élvezet lesz játszanotok. Eddig a belváros első fele van meg, és volt amit a zároltam, azért, hogy a postok ne tűnjenek el, és hogy rendbe szedett játékok legyenek, innentől a külön topicokba írjatok!


Elkészült az önfejlesztő fórum is! Akinél úgy látom, hogy kissé gyérek a postjai, azoknak a nevükkel külön létre hozok egy topicot, és ott kiírom, hogy ki fogja segíteni a karaktert. Ez játékon kívüli lesz, egy kitalált "játék" ahol segíteni tudunk, hogy jó szerepjátékos legyél!

Holnap újra jelentkezem, friss hírekkel, és még egyszer bocsánat, hogy ilyen lassan tudom nektek csinálni a jó játékot.

Ui.: Ami az én hibám ^^ hogy mikor elkezdték csinálni az oldalt, már akkor meg kellett volna csinálnom, bocsi skacok ^^ remélem nincs harag Smile


Emma
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Hirek a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hirek a Fórumról   Hirek a Fórumról I_icon_minitimePént. 01 Ápr. 2011, 19:41

Na majdnem egy hetes oldal szépítő munkám itt véget ért. Vagyis addig, míg nem találok magam után plusz hibát Very Happy De úgy tűnik egyenlőre ennyi.

Immár befejezve van a belváros, készen van az angyalkáink "városa", megcsináltam az erdőt, és készen van a pokol mélységes bugyra is, ahol Stefan trónol Very Happy

Megjegyzem még egyszer, hogy a zárolt témák innentől, tényleg zároltak, innentől rendesen írjátok meg, hogy hová is mentek. Melyik helyiségébe az adott helynek.


Jó játékot kívánok, és külön kéréssel igen is lehet bombázni Smile Mindenre vevő vagyok, hogy még jobb, és még kiválóbb játékunk lehessen Smile

Emma.
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Hirek a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hirek a Fórumról   Hirek a Fórumról I_icon_minitimeCsüt. 21 Ápr. 2011, 13:15

JÁTÉKOSOK FIGYELEM!!!!

Készítettem egy topicot ahová a felnőtt tartalmú irományok mehetnek majd! Ezt egyenlőre az adminok látják csak ha minden igaz!

Szóval ha valaki ki akar játszani +18-as tartalmat, az jelezze nekem, és én megnyitom a "párnak" a témát, és készítek nekik egy topicot ahová mehetnek a postok!

Tehát, innentől a játéktéren nem akarom meglátni a +18-as írást! Ezért készült a zárolt topic!!!!!!!

ENGEDÉLYKÉRÉS PM-BEN!!!!

Megértéseteket köszönöm!


Emma.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Hirek a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hirek a Fórumról   Hirek a Fórumról I_icon_minitimePént. 15 Júl. 2011, 00:09

Kedves Játékosok!


Az oldalon megváltoztunk pár dolgot egyelőre még a vérállatok és a vámpírok fajleírása készült el, figyelmetekbe ajánlom elolvasni. Egy-két dolog megváltozott így hát elolvasása kötelező! Ha valakinek bármi problémája akad vagy valamit nem ért forduljon a Staf tagjaihoz. Figyelem még az újítások nem érvényesek csak is akkor mikor kész lesz az egész, de erről majd tájékoztatunk addig is marad minden a régi amíg nem kaptok újabb értesítést.

Stef
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Hirek a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hirek a Fórumról   Hirek a Fórumról I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hirek a Fórumról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Általános tudnivalók :: Hírek :: Admin napló-
Ugrás: