Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Lisha Torture I_vote_lcapLisha Torture I_voting_barLisha Torture I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Lisha Torture I_vote_lcapLisha Torture I_voting_barLisha Torture I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Lisha Torture I_vote_lcapLisha Torture I_voting_barLisha Torture I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Lisha Torture I_vote_lcapLisha Torture I_voting_barLisha Torture I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Lisha Torture I_vote_lcapLisha Torture I_voting_barLisha Torture I_vote_rcap 
Catei Miller
Lisha Torture I_vote_lcapLisha Torture I_voting_barLisha Torture I_vote_rcap 
John Shepard
Lisha Torture I_vote_lcapLisha Torture I_voting_barLisha Torture I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Lisha Torture I_vote_lcapLisha Torture I_voting_barLisha Torture I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Lisha Torture I_vote_lcapLisha Torture I_voting_barLisha Torture I_vote_rcap 
Stevan Black
Lisha Torture I_vote_lcapLisha Torture I_voting_barLisha Torture I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Lisha Torture I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Lisha Torture I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Lisha Torture I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Lisha Torture I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Lisha Torture I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Lisha Torture I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Lisha Torture I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Lisha Torture I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Lisha Torture I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Lisha Torture

Go down 
SzerzőÜzenet
Lisha
Vendég




Lisha Torture Empty
TémanyitásTárgy: Lisha Torture   Lisha Torture I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 15:01

Név:Lisha Torture
Nem: Nő
Kor:19
Faj: Ember
Foglalkozás: egyetemista
Külső: hosszú, barna haj ; szintén barna szemek, creol bőr, 1,70 cm magas, sportos testalkat,kedves tekintet,csókos ajkak.
Különleges ismertetőjegy: egy sebhely a hátán
Jellem: Barátságos, jóindulatú, kedves, odaadó, segítőkész, buzgó mócsing, rendes lány, de egy kicsit bosszúálló típus.

Előtörténet: Amerikában születtem, egy kis városban, Eden Prairie-ben. Eléggé népszerű lány voltam az iskolában, mert vétkére is eléggé vicces voltam, meg megértő. Most nem akarom magam dicsérni, de ez az igásság. Bár amennyire népszerű voltam a suliban a gyerekek közt, épp annyira voltam népszerű a tanároknak is. De egyszer nem tehetek róla, ha a matek leckéről csak úgy a pizza jut eszembe és a gomb helyett pizzát rajzolok a füzetbe. Mivel kissé szeleburdi voltam, a tanárok nem nagyon csíptek, de akár hogy is volt az átmenőt mindig sikerült összehozni. Az életem úgy ahogy volt tökéletesen telt, hisz mind a suliban mind otthon teljesen rendben volt minden. Ám egy hétvégén, mikor épp mentem hazafele egy buliból, megláttam egy farkast. Amint az a d*g észrevett, szaladni kezdtem, hogy bemenekülhessem a házba. De még mielőtt becsukhattam volna az ajtót, a farkas ráugrott és az ajtóban levő üveg kiesett, és a hátamba ágyazódott. Elkezdtem sikítani, amire a szüleim azonnal lesiettek hozzám. Apám kiszedte az üveget a hátamból és anyum meg ellátta a sebem. Bár mikor már szinte azt hittem minden rendben, hallottam apám kiáltását. Kirohantam a konyhába, de ..de ő már ott feküdt holtan és 2 farkas falatozott belőle. De mikor a kés után akartam nyúlni, meghallottam anyám sikítását és vissza szaladtam a fürdőbe, ahol már ő is holtan feküdt. A farkasok egyre többen lettek.. egyre többen és többen. Bemenekültem a pincébe, de viszont egy már ott lent tanyázott és várta a prédát. De mihelyst észre, vettem az első dolgot ami a kezembe került(egy antik ezüst kard, dédapámé volt)és a fejéhez vágtam. Természetesen az azonnal elpatkolt. Szétnéztem a pincében, nem akartam több hirtelen meglepetést. Mikor már meggyőződtem arról, hogy biztonságban vagyok, lekuporodtam egy sarokban, és vártam hogy elmenjenek a farkasok. Ahogy ott vártam, szép csöndben elaludtam, ám mikor reggel felkeltem és megláttam az agyon csapott farkast, nem hittem a szememnek. Hisz a szemem előtt egy ember volt, méghozzá az egyik ismerősöm, mi a f3n3 folyik itt. Felmentem és gondolkodni kezdtem, hogy mi is történhetett pontosan, de csak egy ésszerű magyarázat jutott eszembe.. FARKASEMBEREK! A szüleim temetése után, nem bírtam a városban maradni, és elindultam egy messzi városba Shadowland -ba, hogy végre nyugodt életem lehessen az emlékektől mentesen.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Lisha Torture Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lisha Torture   Lisha Torture I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 15:48

Kedves Lisha

Tetszett az Előtörténetet és jó is természetesen el fogadom. Lakhelyed a Belvárosban az 1-es lakás jó játékot.

Stefan
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
 
Lisha Torture
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lisa Torture szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: