Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Samantha Flinders I_vote_lcapSamantha Flinders I_voting_barSamantha Flinders I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Samantha Flinders I_vote_lcapSamantha Flinders I_voting_barSamantha Flinders I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Samantha Flinders I_vote_lcapSamantha Flinders I_voting_barSamantha Flinders I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Samantha Flinders I_vote_lcapSamantha Flinders I_voting_barSamantha Flinders I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Samantha Flinders I_vote_lcapSamantha Flinders I_voting_barSamantha Flinders I_vote_rcap 
Catei Miller
Samantha Flinders I_vote_lcapSamantha Flinders I_voting_barSamantha Flinders I_vote_rcap 
John Shepard
Samantha Flinders I_vote_lcapSamantha Flinders I_voting_barSamantha Flinders I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Samantha Flinders I_vote_lcapSamantha Flinders I_voting_barSamantha Flinders I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Samantha Flinders I_vote_lcapSamantha Flinders I_voting_barSamantha Flinders I_vote_rcap 
Stevan Black
Samantha Flinders I_vote_lcapSamantha Flinders I_voting_barSamantha Flinders I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Samantha Flinders I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Samantha Flinders I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Samantha Flinders I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Samantha Flinders I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Samantha Flinders I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Samantha Flinders I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Samantha Flinders I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Samantha Flinders I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Samantha Flinders I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Samantha Flinders

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Samantha Flinders Empty
TémanyitásTárgy: Samantha Flinders   Samantha Flinders I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 22:17

Név: Samantha Flinders
Becenév: Sam
Kor: 19
Nem: Nő
Faj: Vérfarkas
Rang: -
Átváltozott forma: Fekete bunda, néhány barna folttal, majdnem fehér szemek
Külső: Hosszú, sötétbarna haj, csokoládébarna szemek. Kissé sötétebb bőr.
Különleges ismertetőjegy: -
Jellem: Nagyon barátságos, de hihetetlenül makacs és önfejű.
Foglalkozás: Egy könyvesboltnak az eladója

Előtörténet: 1991-ben születtem Washington DC nevű nyüzsgő városban. A szüleimnek én voltam az egyetlen gyerekük, de sajnos hamar meghaltak. Édesanyám akkor amikor 3 éves voltam ezért apám nevelt föl. Nagyon szerettem és hálás voltam neki. De sajnos aznap mikor betöltöttem a 17-et súlyos autóbalesetet szenvedett. Megpróbálták megmenteni az életét de sajnos sikertelenül. Totálisan magamra maradtam. Vagyis nem mert a nagymamám élt, de sose volt túlzottan jó kapcsolatunk. Édesapám temetésén alig voltak, csak az anyja meg az apja, tehát az én nagyszüleim, és én voltunk. Rosszul esett nekem is, hogy nem jöttek el, de nem tehettem semmit ellene. Mikor már mindenki elment és a sírt is leengedték hat láb mélyre, én ottmaradtam a temetőben. A földön kucorogtam és sírtam. Nem tudtam mitévő lehetnék, hisz' néhány rokonom azt se tudja mi történt. Tudtam, hogy valahogy informálni kell őket ezért mindenkit végigtelefonáltam, ( még az volt a szerencsém, hogy kevés rokonom volt) de természetesen mindegyiknek a hangposta vette fel. Oda inkább nem hagyta üzenetet. Kicsit furcsa lett volna: Sziasztok! Sam vagyok. Bocsi, hogy zavarlak, de ... apu meghalt.Nem, tudtam, hogy ezt nem lehet. A szemem sarkából észrevettem egy furcsa árnyékot. Odakaptam a fejemet, de akkor eltűnt. Ötletem sem volt mi lehet az, ezért inkább felpattantam a földről és elindultam haza. Mikor lépkedtem a macskaköves járdán, kifele a temetőből kiesett a telefonom a földről. Mikor leguggoltam éreztem, hogy a bal vállamba nagyon erős fájdalom hasít. Sikítottam egyet, s mikor elengedte a vállamat, lassan hátrafordultam. Egy farkas volt az, de teljesen más mint egy normális. Nem tudtam hirtelen mihez hasonlítani, mert a vállam b*romira sajgott. Lassan hazabotorkáltam és ott lekezeltem, már amennyire tudtam. Nagyot aludtam és másnap azt fedeztem föl magamon, hogy nem az vagyok aki. Egy fakas bőrében voltam! Nem akartam hinni a szememnek. De sajnos be kellett vallanom magamnak, hogy tényleg farkas vagyok. Megpróbáltam visszaváltozni és sikerrel jártam. Beugrott, hogy a kereztanyámék Shadowland-ben laktak. Tudtam, hogy onnan már elköltöztek mert elvileg " sok furcsaság " volt ott. Nekem kifejezetten ott a helyem. Totál furcsa vagyok. Gondoltam magamban, majd összepakoltam és beültem az én cuki kis kocsimba. Egy Ford Focusba. Elindultam Shadowland felé és az embereket kérdezgettem utam közben, hogy vajon merre kell mennem. Mikor odaértem rögtön a belvárosba kötöttem ki, és ott megvettem az egyik házat. Azóta ott lakok és még munkám is lett. Egy könyvesboltban vagyok eladónő és még nincs is messze a házamtól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Samantha Flinders Empty
TémanyitásTárgy: Re: Samantha Flinders   Samantha Flinders I_icon_minitimeCsüt. 30 Dec. 2010, 22:43

Kedves Sam!

Jó az előtörid. A lakhelyed a Shadowlandi erdő 1-es szoba.
Jó játékot.
Vissza az elejére Go down
 
Samantha Flinders
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: