Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Tanácsterem I_vote_lcapTanácsterem I_voting_barTanácsterem I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Tanácsterem I_vote_lcapTanácsterem I_voting_barTanácsterem I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Tanácsterem I_vote_lcapTanácsterem I_voting_barTanácsterem I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Tanácsterem I_vote_lcapTanácsterem I_voting_barTanácsterem I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Tanácsterem I_vote_lcapTanácsterem I_voting_barTanácsterem I_vote_rcap 
Catei Miller
Tanácsterem I_vote_lcapTanácsterem I_voting_barTanácsterem I_vote_rcap 
John Shepard
Tanácsterem I_vote_lcapTanácsterem I_voting_barTanácsterem I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Tanácsterem I_vote_lcapTanácsterem I_voting_barTanácsterem I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Tanácsterem I_vote_lcapTanácsterem I_voting_barTanácsterem I_vote_rcap 
Stevan Black
Tanácsterem I_vote_lcapTanácsterem I_voting_barTanácsterem I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Tanácsterem I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Tanácsterem I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Tanácsterem I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Tanácsterem I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Tanácsterem I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Tanácsterem I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Tanácsterem I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Tanácsterem I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Tanácsterem I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Tanácsterem

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Tanácsterem Empty
TémanyitásTárgy: Tanácsterem   Tanácsterem I_icon_minitimePént. 26 Nov. 2010, 17:27

Az angyalok kedvenc helye, a problémák megoldására itt keresnek választ. Régimódi faragott, kerek asztal látható a terem közepén. A hét főangyal: Mihály, Gábriel, Rafael,Uriél,Sariél,Raguél,Ramiél arkangyal nevei felvésve pillantható meg egy- egy faragás mentén . A falakon angyalok ,Jézus és Isten képe látható melyet mindenki tisztel és nagy becsben tart. Lucifer kiűzetése, a teremtés, Jézus születése, keresztre feszítése és mennybe menetele úgy szintén apróbb képekben ugyan de ott van a terem négy falán.
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Tanácsterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tanácsterem   Tanácsterem I_icon_minitimePént. 27 Május 2011, 13:59

*Lassan és megfontoltam ereszkedtem le a tanácsterem elé. Két őr állt az ajtó előtt, két fehér...
Nem! Eszem ágában sem volt visszahúzni holló fekete szárnyaimat. A fehérek azonban igen, tudják ki a királyuk. Elküldtem őket, direkt megkértem, hogy senkit se eresszenek be a tanácsterembe. *
~ Elmentek, végre újra egyedül. Most azonban felidézni jöttem a múltat, Lucifert, Gábort, Mihályt és a többieket.
Mihály és a sárkány előtt sokkal többet szeretnék elidőzni, az mutatja majd nekem mennyire ostobák a démonok. ~

* Elsétáltam az asztalig és a király trónjáig. Ott volt a lant és a kürt is. Elvileg ha összeakarom hívni a 'nagy tanácsot' csak megszólaltatom a kürtöt. Nem tettem így, én a lantot választottam. Valami szívfacsaró dalra kezdtem, amit persze, hogy mindenki halott.*
~ Varázs lant ez, ha a húrokat pengetem a Pokol belereng s, végzetét érzi. Csak egy kis muzsikát szórtam szerte szét, minden egyes lélektelen elhalt szívébe. Vajon lesz-e még valamiféle remény a békémre? Igen, a dal is ezt zengte! Bár nem nekem... ~
* A mellettem elhelyezkedő vázák kivirágoztak, illetve bokroztak a vérpiros rózsák amik elhalványulva jelezték a halál jelenlétét. Nem hagytam, hogy elpusztuljanak. Az elmúlás, legalább az én birodalmamba ne legyen jelen. Kuncogva néztem szét amikor kertet faragtam a tanácsterem virágaiból. Letéve a lantot, elsétáltam az egyik kivirágzott vázához... akarom mondani most már bokorhoz.
Álltam ott és csodáltam azt a művet amit csakis a Mindenható áldásának köszönhetek.*
~ Amy biztosan örülne neki ha látná s, talán még ki is tudnám engesztelni őt. Nem ölhetem meg azt a virágot amit teremtettem, mást kell keresnem. Valami feláldozhatót. Megvan! A kertben gyönyörű vérvörös rózsák vannak, jobb lesz sietnem míg észre vesz valaki.~
*Kirepültem az ablakon és szálltam a szelek szárnyával, úgy ahogy csakis én tudok.*

//A. É. kertje //
Vissza az elejére Go down
 
Tanácsterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Kingdom of Heaven-
Ugrás: