Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Ashley Villinger I_vote_lcapAshley Villinger I_voting_barAshley Villinger I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Ashley Villinger I_vote_lcapAshley Villinger I_voting_barAshley Villinger I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Ashley Villinger I_vote_lcapAshley Villinger I_voting_barAshley Villinger I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Ashley Villinger I_vote_lcapAshley Villinger I_voting_barAshley Villinger I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Ashley Villinger I_vote_lcapAshley Villinger I_voting_barAshley Villinger I_vote_rcap 
Catei Miller
Ashley Villinger I_vote_lcapAshley Villinger I_voting_barAshley Villinger I_vote_rcap 
John Shepard
Ashley Villinger I_vote_lcapAshley Villinger I_voting_barAshley Villinger I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Ashley Villinger I_vote_lcapAshley Villinger I_voting_barAshley Villinger I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Ashley Villinger I_vote_lcapAshley Villinger I_voting_barAshley Villinger I_vote_rcap 
Stevan Black
Ashley Villinger I_vote_lcapAshley Villinger I_voting_barAshley Villinger I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Ashley Villinger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Ashley Villinger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Ashley Villinger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Ashley Villinger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Ashley Villinger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Ashley Villinger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Ashley Villinger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Ashley Villinger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Ashley Villinger I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Ashley Villinger

Go down 
SzerzőÜzenet
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

Ashley Villinger Empty
TémanyitásTárgy: Ashley Villinger   Ashley Villinger I_icon_minitimeSzomb. 19 Feb. 2011, 23:24

Név: Ashley Villinger
Nem:
Kor: 25
Faj: Véroroszlán
Rang: Rex
Átváltozott forma: Egy hófehér oroszlán az átváltozott formám.Ashley Villinger Img_112
Külső: Barnás-szőke váll alá érő haj, kékes-szürke álmélkodó szemek. 178 centi magas vékony testalkatú, nőies formák jellemeznek.
Különleges ismertetőjegy: A derekamon egy oroszlán látható, amin lepkéket üldöz. http://images.playstationcommunity.hu/@blog/0/7/7492_1.png
Jellem: Barátságos és őszinte személyiség vagyok. Szeretek ismerkedni és legfőbb kép barátokat szerezni. Sosem mondom ki az embereknek amit gondolok. A véleményemet megtartom magamnak. Nem szeretek a középpontban lenni, és hiába is próbálkoznak megszerettetni a helyzettel nem tudom elfogadni. Imádok gyerekek közelében lenni és velük foglalkozni. Mindig is jól megértettem az időseket és fiatalokat egyaránt. Nem szeretem, ha a szeretteimet vagy más közeli ismerősömet bántják. Olyankor kemény és utálatos emberré változom. Kerülök mindenféle vitatkozást, nézeteltérést, mert abból, mindig csak baj lesz.
Foglalkozás: Gyilkossági ügyekkel foglalkozom, tehát rendőr vagyok.
Előtörténet:
1986-ban születtem Kaliforniában. Édesapám rendőrként dolgozott, míg édesanyám egy boltban volt eladó. Egy bátyám van, Sebastian. Mindig is jól megvoltunk. A szüleink mindig arra tanítottak minket, hogy az életet nem túlélni, hanem élni kell. A tanulmányi eredményeink mindig nagyon kimagaslóak voltak. Egyik este éppen terítettem a vacsorához Sebastian-nal együtt, mikor befutott apu. Mosolyogva megpuszilta a homlokomat és megölelte Seb-et. Leültünk az asztalhoz és neki láttunk a vacsorának. A nagy csöndet anyu törte meg.
- Szívem, ideje beavatnunk Ashley-t.- Mondta anyu egy elragadó mosollyal. Nem értettem mire érti. Apu bólintott, én pedig a bátyámra néztem kérdő pillantásokkal.
- Nyugi húgi.- Vigyorgott rám, majd megfogta a kezemet. Erősen megszorítottam és úgy néztem apukámra.
- Ash, gondolom észrevetted, hogy kicsit különböző vagy, mint más lányok.- Kezdte én pedig egy bólintással nyugtáztam.
- Ez azért van, mert anyuék oroszlánok.- Fejezte be Sebastian apa helyett.
- Tessék?- Kérdeztem értetlenül. Apukám bólintott, majd átváltozott oroszlánná, majd anyu és Sebastian is követte őket. Döbbenten ültem és
néztem őket. Mikor mindenki vissza változott elmesélték, hogy teliholdkor muszáj átváltozniuk, hogy apu a Rex, és hogy velem is ez lesz. Pár nap múlva telihold volt. Mondanom sem kell, hogy nagyon féltem és izgultam egyszerre. Mikor megtörtént az első alakváltásom más szemmel néztem mindent utána. A bátyám lassan felnőtt és elhagyta a családi házat. a tizennyolcadik szülinapomon bejelentette, hogy ő nem vállalja a Rex szerepét, így hát én örököltem az oroszlánok trónját. Lassan eljutottam a főiskolára, ahol rendőrnek tanultam. Mindig is érdekelt ez a szakma, és miután sikeresen és kiemelkedő eredményekkel elvégeztem azt, gyilkossági ügyekkel kezdtem foglalkozni. Mikor betöltöttem a huszadik életévemet apáék minden áron unokákat szerettek volna tőlem, és mivel Seb-nek már két kisfia is született, imádni való sógornőmtől, kénytelen voltam belátni, hogy igazuk van. Három éven át kerestem a megfelelő személt, míg egy napon nem találkoztam David-el. Szerelem volt első látásra. Egyik este, éppen mikor a féléves évfordulónkat ünnepeltük David egyszer csak letérdelt elém, majd így szólt:
- Ashley Villinger. Megtisztelnél azzal, hogy hozzám jössz feleségül?- Kérdezte olyan boldogsággal a szemében, amit még sosem láttam senkijében. Boldogan igent akartam, mondani, de valahogy nem tudtam.
- Sajnálom David, de nem lehet.- Mondtam és otthagytam. Hazasiettem, majd beszámoltam, hogy mi is történt az este folyamán. Édesanyám azt mondta nem baj, majd találok valakit, aki mellett boldog leszek, de édesapám szemében láttam a csalódottságot, így hát úgy döntöttem, hogy elmegyek, elhagyom a családi fészket. Elköszöntem tőlük és megígértem, hogy haza látogatok néha. Autóba ültem, majd elhajtottam egy városkába, Shadow Land-ba. Most itt élek, és rendőrként dolgozom, valamint a véroroszlánok Rex-ként kormányzom az alakváltókat. Remélem sikerül a feladataimat végig vinnem és ugyan úgy tudok majd élni, mint a bátyám, vagy a szüleim.


A hozzászólást Ashley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 20 Feb. 2011, 10:06-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ashley Villinger Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley Villinger   Ashley Villinger I_icon_minitimeSzomb. 19 Feb. 2011, 23:41

Van egy-egy kisebb helyesírási hibád, ha kijavítod, szólj és visszanézek.
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

Ashley Villinger Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley Villinger   Ashley Villinger I_icon_minitimeVas. 20 Feb. 2011, 10:25

Javítottam Razz:P
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ashley Villinger Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley Villinger   Ashley Villinger I_icon_minitimeVas. 20 Feb. 2011, 20:46

Rendben, átnéztem:) És természetesen elfogadom:P
A lakrészed a Shadowlandi erdőben a Rex lakosztálya. Ezzel a címmel jár egy-két hátulütő, pm-ben felvilágosítalak.
Jó játékot!

Cindy admin.Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ashley Villinger Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ashley Villinger   Ashley Villinger I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ashley Villinger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: