Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
A Rex lakosztálya I_vote_lcapA Rex lakosztálya I_voting_barA Rex lakosztálya I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
A Rex lakosztálya I_vote_lcapA Rex lakosztálya I_voting_barA Rex lakosztálya I_vote_rcap 
Kesztella Redway
A Rex lakosztálya I_vote_lcapA Rex lakosztálya I_voting_barA Rex lakosztálya I_vote_rcap 
Emmaline Troy
A Rex lakosztálya I_vote_lcapA Rex lakosztálya I_voting_barA Rex lakosztálya I_vote_rcap 
Zoey Fleming
A Rex lakosztálya I_vote_lcapA Rex lakosztálya I_voting_barA Rex lakosztálya I_vote_rcap 
Catei Miller
A Rex lakosztálya I_vote_lcapA Rex lakosztálya I_voting_barA Rex lakosztálya I_vote_rcap 
John Shepard
A Rex lakosztálya I_vote_lcapA Rex lakosztálya I_voting_barA Rex lakosztálya I_vote_rcap 
Alexander Crugen
A Rex lakosztálya I_vote_lcapA Rex lakosztálya I_voting_barA Rex lakosztálya I_vote_rcap 
Caroline Delevar
A Rex lakosztálya I_vote_lcapA Rex lakosztálya I_voting_barA Rex lakosztálya I_vote_rcap 
Stevan Black
A Rex lakosztálya I_vote_lcapA Rex lakosztálya I_voting_barA Rex lakosztálya I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 A Rex lakosztálya

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzomb. 19 Feb. 2011, 23:48

Itt lakik a véroroszlánok vezére a Rex és a Reginal rex.

A lakosztály lakói:Ashley Villinger
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeVas. 20 Feb. 2011, 21:36

Lassan besétáltam a lakásomba. A bőröndjeimet letettem a földre, majd miután becsuktam magam mögött az ajtót és körbenéztem. ~Csinos.~ Gondoltam, majd kiléptem a cipőmből. Leültem a fotelba és az ölembe húztam a telefont, majd tárcsázni kezdtem. Anyut hívtam, mert megkért, szóljak, ha megérkeztem. A telefon hármat csengett, majd apu ismerős hangja szólalt meg:
- Tessék, Villinger lakás.- Mondta mély hangon.
- Szia apu, Ash vagyok.- Mosolyogtam.
- Szia kincsem, megérkeztél?- Kérdezte kedves hangon.
- Igen, itthon vagyok. Anyuval minden oké?- Kérdeztem egy csepp aggodalom nélkül.
- Persze, erős nő a nejem.- Mondta egy ismerős mosollyal, majd hirtelen nagy puffanás hallatszott és apu hangja, amint felkiált.
- Naaaaaa.- Hangzott a telefonba.
- Szia kicsim.- Kiabált anyu a telefonba.
- Szia.- Mosolyogtam kedvesen.
- Milyen a lakás?- Faggatott.
- Jó, nagyon szép. Remélem, majd megmutathatom nektek.- Válaszoltam.
- Rendben. Kicsim le kell tennem, apád nem bír magával.- Mondta és ismét párna csapódott egy testnek.
- Majd beszélünk még. Szeretünk, szia.- Köszönt el, és a telefon pittyegve jelezte, hogy megbontották a vonalat. Mosolyogva megráztam a fejemet, majd én is letettem. Felálltam és a bőröndjeimet is felvettem, úgy indultam el az emeletre, hogy kipakoljak. Mikor felértem egy hatalmas francia ágy fogadott. Lila lepedő borította, ami tökéletesen passzolt a lila falakhoz. A bőröndöket az ágy mellé támasztottam és körül jártam a lakást. A fürdő és a gardrób is hatalmas volt. A fürdőben díszes csempe ragyogott a falakon és minden itt is rózsaszínben és lilában játszott. Egy hatalmas kád állt, vele szembe pedig egy nagy zuhanyzó fülke. Nagyon tetszett az egész ház. Mikor kicsodálkoztam magamat elkezdtem kipakolni a ruháimat. Nem volt sok mindenem, mert a felét otthon hagytam, hát ha meggondolom magamat és vissza megyek, vagy ha mégsem, akkor ide hozom. Mikor elkészültem a kipakolással vissza vettem a bőrdzsekimet és az edzőmet, majd egyenesen a rendőrségre indultam.
//Belváros/rendőr kapitányság//

A Rex lakosztálya 160 (A ház kívülről)
A Rex lakosztálya Lila_resize ( A konyha)
A Rex lakosztálya 2.jpg (A fürdőszoba)


A hozzászólást Ashley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 27 Márc. 2011, 13:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzer. 23 Feb. 2011, 00:21

Lassan leparkoltam fekete kocsimmal a ház garázsában, majd felmentem a szobámba. A fürdőbe mentem, majd gyorsan levetkőztem és a ruháimat a szennyesbe raktam. Megnyitottam a zuhanyt, majd alá álltam és magamra folyattam a vizet. Jól esett lemosni a sarat és a mai napi koszt. Bár oroszlán ösztöneim azt diktálták, hogy nyalogassam le magamról a koszt, még sem tettem meg. Valahogy nem ment volna, nem is értem miért? Ezen elmosolyodtam, majd elzártam a csapot és magam köré tekertem egy törölközőt és kiléptem a szobámba. gyorsan előkerestem egy pizsamát és bebújtam az ágyba. Egy ideig a plafont bámultam, majd mély álomba estem. Csendben, békésen álmodtam...
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimePént. 04 Márc. 2011, 19:09

A telefon csörgésére ébredtem fel. A nap sugarai az arcomon táncoltak. Óvatosan kinyitottam a szemeimet, majd felültem az ágyba. Nagyot nyújtóztam, majd a mellettem lévő órára pillantottam. Az óra 7:30-at mutatott. Mivel még nem voltam késésben és csak 9-re kellett bemennem, komótosan kiszálltam az ágyból és a fürdőbe indultam. Gyorsan levetkőztem és belemerültem a forró kádba. Lehunyt szemekkel élveztem a meleg vizet a testemen. Isteni volt. Mikor kihűlt a víz, nem túl sok kedvvel, de kiszálltam. Magam köré tekertem egy törölközőt és kiléptem a szobámba. Gyorsan felvettem egy kényelmes farmert és egy feszülős piros pólót, majd lesiettem a konyhába. Főztem egy gyors kávét és míg az főtt összedobtam egy kis reggelit. Gyorsan tálaltam és megcsináltam a kávémat, majd leültem reggelizni. Ez mindig is fontos időpont volt nekem, mert az erőm 70%-át a reggeliből nyertem. Mikor megettem elmosogattam és kimentem az újságért. Éppen léptem volna be a lakásba, mikor egy halk nyávogást hallottam. Körbenéztem és láttam, hogy egy kiscica fennrekedt a fán. Gyorsan odasiettem.
- Mi az picim? Fent ragadtál?- Kérdeztem és óvatosan felnyúltam az ágra. Nem volt annyira magas, hogy ne érjem el, de azért nyújtóznom kellett érte. Mikor sikerült leszedni remegett az egész teste.
- Na....semmi baj.- Simogattam meg és bevittem a házba.
- Gyere, kapsz egy kis tejet.- Mosolyogtam rá és letettem a székre, ahol korábban én ültem. Elővettem egy tálat és töltöttem bele egy kis tejet és letettem a földre. A pici leugrott és lafatyolni kezdett.
- Hé..nyugi, kapsz még.- Simogattam meg, mire dorombolni kezdett és tovább evett.
- A gazdid elhagyott?- Kérdeztem, mire nyávogott egyet.
- Hát akkor ezt igennek veszem.- Mosolyogtam rá, majd felálltam és karba fontam a kezeimet.
- Akkor mától az én cicám vagy a neved pedig...George.- Vettem fel a kíváncsiskodó kandúrt.
- Mit szólsz?- Kérdeztem.
- Miau...- Nyávogott, mire felkacagtam.
- Ezt akkor megbeszéltük.- Simiztem meg a fejét.
- Most mennem kell cica...sietek haza és még kapsz enni.- Raktam le, majd még töltöttem neki és felvettem a kabátomat. gyorsan bezártam az ajtót és elsiettem a rendőrségre.
//Belváros/Victoria főtér//


A hozzászólást Ashley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 20 Márc. 2011, 15:34-kor.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzomb. 19 Márc. 2011, 15:02

*Karakter Nincs Jelen*

Beröppen egy fekete holló ledobva hozományát majd tovább is szált vissza a pokol sötét bugyrába.

Kedves Ashley!

Ezzel a megivóval önt személyesen várom a belváros Tanácstermében egy tanácskozásra ahol megbeszélhetünk egymás között néhány dolgot. Ha nem tud eljönni akkor küldje el valamelyik a klánnak más tagját aki képviselheti az ön faját.

Tisztelettel Stefan Ludger!
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeVas. 27 Márc. 2011, 14:02

Megálltam az ajtó előtt, majd kikerestem a kulcsomat és kinyitottam az ajtót. Felkapcsoltam a lámpát, majd bementem előre.
- Gyertek be.- Invitáltam be vendégeimet, majd mikor mindenki bent volt bezártam az ajtót. Kibújtam a kabátomból, majd Ma-ra és Chuck-ra néztem.
- Érezzétek otthon magatokat.- Mutattam a fotelekre.
- Kértek valamit inni? És fő kérdés, mit szeretnétek enni?- Kérdeztem egymás után. Hirtelen valaki felém kezdett rohanni. Pici tappancshangok hallottam a hátam mögül. Megfordultam és láttam, amint a kiscica felé szalad. Leguggoltam hozzá, majd felvettem.
- Szia George.- Simogattam meg a fejét. Felálltam és a a fiúkra néztem.
- Vigyázzatok vele, egy igazi bestia...halálra szopogatja áldozatát.- Mutattam ujjamra, ami a cica szájában leledzett per pillanat.
- Ő..megharagszotok, ha elmegyek átöltözni?- Kérdeztem, miközben letettem a kandúrt a földre.
- Öt perc és itt vagyok.- Mosolyogtam jókedvűen. Ahhoz képest, hogy az előbb majdnem kirúgattam magam egész jól vagyok...fogjuk rá...Felsiettem a szobámba, majd levetkőztem. Előhalásztam tiszta és száraz ruhákat, majd belebújtam. Egy feszülős melegítőt és egy fehér pántos felsőt vettem magamra. Gyorsan legangoltam a fiúkhoz, majd összefogtam a hajamat lófarokba.
- Szóval?- Néztem rájuk kérdő pillantásokkal. Láttam, hogy George nagyon kedveli Chuck-ot. Mosolyogva néztem, ahogy a picur a férfi ölébe mászik. Olyan aranyosak voltak.
- Látom George megtalálta a barátját.- Kuncogtam halkan, majd Max-ra néztem.
- Mutatni akartam neked valamit.- Néztem rá, majd gyorsan a garázsba masíroztam, felkaptam a gitárom és visszamentem a férfihoz. Leültem mellé, majd kihúztam a tokból. Egy tengerkék gitár bújt elő.
- Mit szólsz?- Kérdeztem Maxr-ra pillantva.

George: http://vroni.kepeslap.com/images/10637/macsek_thumb.gif
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeVas. 27 Márc. 2011, 14:44

Tíz percen belül értünk oda. Ashley nyitott is az ajtót, mi pedig beléptünk a kis lakosztályba. Nem sokban különbözött Chuckétól, talán kicsit puccossabb volt meg több minden volt benne, de szinte ugyanolyan. Nem fáztam kint, így nem éreztem azt sem, hogy mennyivel lett melegebb, viszont Chuck határozottan megborzongott, ahogy beértünk a melegre. Nevetnem kellett ezen, de nem tettem.
Megkérdezte kérünk-e valami inni vagy enni. Nem akartam pofátlan lenni, na meg milyen már hogy kérek egy pohár vért? Inkább tűrök, annyira meg amúgy nem is voltam éhes. Mikor először megláttam megfordult a fejemben, hogy megkóstolom. Szőke, ártatlan lány, nem tudna védekezni ellenem. De mostanra már valahogy átgondoltam és megkedveltem. Persze nem csak azért lehet belőle inni, hogy megöljem, de ez már mást téma.
-Nem kérek semmit, kösz. - mosolyogtam, majd miután valami szőrcsomó szaladt oda hozzá elhúztam a számat.
A legtöbben aranyosnak találják a macskákat, én viszont csak a bajt látom bennük. Olyan mint Chuck csak kicsiben. Elgondolkoztam rajta, hogy vajon a véroroszlánok kiskorukban így néznek-e ki, mikor még fiatalok, de ahogy elképzeltem, amint például Chuck kismacskaként szalad felém, elmosolyodtam és elhessegettem a képeket. Látszólag jól összebarátkozott Chuckkal, aki rögtön ölébe is vette. Anyám...házimacska. Jegyeztem meg magamban haveromra célozva, majd mikor Ashley felment szétnéztem kicsit. Egész barátságos szobában voltunk. Minden nyugalmat árasztott és sütött a helyiségből, hogy egy lány lakik benne. Ahogy visszaért csak felé fordultam és ajkamba harapva néztem rajta végig, majd egy mosollyal zártam a tanulmányozást.
-Jól áll a száraz ruha. - nevettem, majd odaléptem és meg akartam nézni mit húz elő a tokból, bár már biztosra vettem, hogy gitár lesz.
Ajkaim épp csak résnyire nyíltak, alig bírtam megszólalni.
-Csodás. - mondtam még mindig ámulatba esve. - Tudsz rajta játszani? - kérdeztem mosolyogva és végig húztam ujjaimat a húrokon. -Játsz nekem valamit! - kértem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeVas. 27 Márc. 2011, 15:22

Már felismertem az épületet, csak azt nem tudtam, hogy melyik szobában lakik Ashley. A meleg levegő bőröm alá szaladt és megbizseregtem tőle. Kezeimet ökölbe szorítottam egy pillanatra, majd elengedtem. Szép kis lakosztály volt, szebb, mint az enyém. Furcsa volt. Ilyen jó lakosztályt, csak a...És akkor esett le. Ő lehet a Regina. Gondolkoztam magamban, majd megtorpanva az ajtóban még szinte gondoltam át mindent. De hát akkor kell lennie egy Rexnek is. Nem járnak ezek egyedül. Vagyis...uralkodók. Az egy dolog, hogy én egyedül vagyok, de...hol lehet az alfahím? Tettem fel a kérdést, de csak úgy magamnak. Tettem egy lépést előre és becsuktam magam mögött az ajtót. Egy kismacska szaladt Ashleyhez, mire rögtön elmosolyodtam. Ezek olyanok, mint valami távoli rokonok. Nem foglalkoztam a Rexes kérdéssel tovább, ehelyett odamentem a lányhoz és megsimogattam a macskát.
-Úristen de aranyos. - dorombolni kezdett, mire csak nevettem. Aztán végül is átvettem az ölembe, míg Ashley felmegy átöltözni. A kajás kérdésre nem válaszoltam, inkább tűrök, minthogy itt kezdjek el enni előttük. Talán még Max nem zavart, de Ashley...nem. Majd otthon eszek.
Visszatérve Ashley egy tokot hurcolt a kezében. Homlok ráncolva néztem őket, ahogy a gitár köré ülnek. Szemforgatva mentem oda és ültem le Ashley másik oldalára.
-Igen. - szóltam közbe és értettem egyet Maxel. - Játsz valamit! - kértem még egyszer.
Már rég nem volt részem másik társaságában. Gyakran kerülöm az embereket, mert zavar, hogy én más vagyok, ők pedig erről nem tudnak. Vakon bízna bennem akármelyik nő, elég egy kedves mosoly, pedig nem jól teszik...talán. Már sokszor figyelmeztettem őket, de nem hallgatnak rám. És most itt van ez a lány, aki olyan mint én és...és itt van Max. Megértem, hogy neki is szüksége lenne valakivel, mert...hu már nem is tudom mióta nem lehetett nővel. Semmilyen értelemben. Én azért ennyire nem vonom meg magamtól a...csajokat, de persze nem is cserélgetem őket naponta.
Maxre néztem, aki csodálattal figyelte a kék szépséget és vártuk, hogy Ashley játszon valamit, de mielőtt belekezdhetett volna lassan odahajoltam hozzá, hogy Max ne hallja és a fülébe súgtam.
-Hol a Rex? - hangomban mosoly bujkált, illata teljesen elkábított, de persze úgy csináltam, mint akire ez cseppet sincs hatással.
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeVas. 27 Márc. 2011, 15:54

A fiúk nem kértek semmit. Hm...Inkább hagytam, nem akartam senkire semmit ráerőltetni. Mind a ketten mellém telepedtek, én pedig halkan elkezdet pengetni a húrokat. Mikor Chuck a fülembe suttogott kirázott a hideg...Ujjam megfagytak és abbahagyták a dalt. Chuck-ra pillantottam, aki még mindig nagyon közel ült hozzám. Rámosolyogtam, majd válaszoltam hangosan.
- Nincs Rex-em.- Mondtam ki hangosan. Tudtam, hogy Max is hallotta a kérdést, elvégre vámpír és sokkal jobb a hallása, mint nekünk....na jó nem sokkal, de jobb...
- Meg vagyok egyedül.- Mosolyogtam, majd ismét a húrok közé csaptam és egyre hangosabban kezdtem játszani. Mikor a dal véget ért Max-ra néztem.
- A gitárt én csináltam...- Magyaráztam zavartan.
- De a a dal nem az enyém...- Tettem hozzá. Nem értettem miért vagyok zavarban. Bár kétség kívül sok szerepet játszott benne az, hogy két férfival vagyok a házamba.
- Hm...- Zümmögtem, majd letettem a gitárt magam mellé. Az asztalomra pillantottam, ahol egy levél feküdt. Felvettem, majd belekukkantottam mit ír.
- Most már értem...- Gondolkodtam hangosan, majd a fiúk értelmetlen arcán felkacagtam.
- Sajnálom, szoktam hangosan gondolkodni.- Mosolyogtam jókedvűen, majd felálltam.
- Biztos nem kértek semmit. Max tudod, hogy...van egy üveggel a hűtőben...- Néztem rájuk.
- Legyetek a vendégeim. Gyertek.- Hívtam őket, majd kezüknél fogva húztam fel a fiúkat a kanapéról. A konyha felé kezdtem őket vonszolni, majd mikor kiértünk leültettem mind kettőt egy-egy székre.
- Szóval uraim, mit adhatok. Nemleges választ nem fogadok el.- Néztem rájuk kihívóan, még is barátságosan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeVas. 27 Márc. 2011, 18:40

Mosolyogva hallgattam végig a dalt. Nem tudtam mit súghatott Chuck Ashleynek, de nem is érdekelt. Jobb volt nem tudni róla. Kicsit meglepődtem rajta, hogy ő készítette a gitárt. Én sosem voltam az az ezermester fajta.
-Szép volt. És a gitár is az, bár fogalmam sincs hogy tudtad összerakni. Sajnos én csak játszani tudok rajta. - mondtam, majd ahogy a levélre nézett, én is arra fordítottam fejemet. Nem tudtam leolvasni az arcáról semmit, így felhagytam a próbálkozással. Inkább Chuckra néztem, aki talán túlságosan is közel volt hozzá, ami lassan kezdett idegesíteni.
Ajánlatára megint a vér jutott eszembe. Magam elé képzelten egy pohár forró vért. Megnyaltam alsó ajkam, majd ránéztem és épp tiltakoztam volna, mikor elkapta kezünket, enyémet legalábbis biztosan, és a konyhába vezetett, mint kutyákat a póráznál fogva. Leültem egy székre, Chuck pedig velem szemben. Eddig sosem volt semmi bajom Chuckkal, most viszont kifejezetten zavart.
-Nos...talán egy pohárral elfogadnék... - nem mondtam, hogy mit, de gondoltam érti majd. Tudja, hogy vámpír vagyok és hogy emberi kaját nem eszek.
A macska még mindig ott téblábolt körülöttünk, megfordult a fejemben, hogy éppen csak, de arrébb rúgom, viszont az nem lenne plusz pont Ashleynél, inkább hagytam, hogy szaladgáljon az asztal alatt. Hezitáltam, majd megkérdeztem:
-Kitől jött a levél? - néztem rá és vártam reakcióját. Eszembe jutott, hogy talán a pasija, esetleg valami nagyon jó, talán túl közeli barát, de akkor nem hozott volna minket ide. - Persze, csak ha szabad tudnom. - tettem hozzá és gondolatban javítottam. Tudnunk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeHétf. 28 Márc. 2011, 17:45

*A karakter nincs jelen*

Faust beröppent Ash ablakán, majd leszállt az Ashel szembeni asztalra és letette a levelem. Chack értetlenül nézett, nem tudta mire vélje ezt, mivel ő még sosem látta Faust. Faust meg erre csak megrázta a tollát, majd vissza is indult hozzám.

Levél tartalma...

Kedves Ashley.

Tudom, hogy egy érzéketlen vámpírnak tartasz, és erre okot is adtam neked, de valójában nem így van. Egyszerűen csak, nem könnyű vezérnek lenni, nem nagyon mutathatom ki milyen is vagyok valójában. És ha hiszed, ha nem bűntudatom van amiatt, hogy csak úgy kirohantam magamból, meg hogy úgy beszéltem veled. Remélem , ezt el nézed nekem, szeretném, ha barátok lennénk. Ha benne vagy, előre tudatnom kell, hogy elég h*je humorom van, néha kissé sértő. *elmosolyodik* . További jó szórakozást.

Cindy.
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeSzomb. 02 Ápr. 2011, 15:19

Max-ra mosolyogtam, majd kivettem a hűtőből az üveget. Levettem egy átlátszó üveg poharat is, majd teleöntöttem és betettem a mikróba. Beállítottam, hogy kellőképp meleg legyen, majd ismét egy levél hullott elém. Cindy baglya Faust ejtett egy levelet elém, majd gyorsan el is repült. Reméltem, hogy az oroszlánok akik itt vannak nem kapják el, mert Cindy tutira nem díjazná. Mikor a mikró hosszú csipogással jelezte, hogy lejárt odaléptem kivettem a meleg poharat és Max elé tettem. Pechemre a pohár tűz forró volt, így jól megégettem magamat. Gyorsan a hideg víz alá nyomtam a kezemet, majd mikor egy kicsivel csillapodott a fájdalom elzártam a vizet, majd megnéztem. Nem volt nagyon vészes éppen csak, hogy megégetett. Gyorsan felvettem a levelet kinyitottam, majd elolvastam a sorokat. Megforgattam a szemeimet, majd a fiúkra néztem.
- Chuck mit adhatok neked?- Kérdeztem. Megvártam míg válaszol, majd elpakoltam az összes előszedett ételt. Öntöttem egy kis tejet George-nak, majd megszólaltam.
- Nekem lassan indulnom kell, ezért felszaladok átöltözni...megint...de egyetek igyatok csak.- Mosolyogtam, majd mint a villám felsiettem és a szekrényembe kezdtem áskálódni. Gyorsan kivettem egy fekete nadrágot és egy fehér blúzt, felvettem, majd kisminkeltem magam, és megcsináltam a hajamat is. Egy pillanatra a tükörbe néztem, és megláttam, milyen borzalom vagyok.
- Hát, egy egyszeri alkalmat túlélek.- Morogtam, majd felkaptam egy vékony kabátot és lesétáltam. Mikor kiértem a konyhába Max-ra és Chuck-ra néztem.
- Tudom, hogy most írtó szemét leszek, de megkérhetlek titeket, hogy zárjatok be, vagy....nem...várjatok meg...sietek..maximum fél óra és itthon vagyok...- Mosolyogtam zavartan. Eléggé hülye helyzet volt. Odasiettem a fiúkhoz nyomtam mind kettőjük arcára egy-egy puszit és gyors léptekkel távoztam.
//Belváros/ Tanács terem....//
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeKedd 07 Jún. 2011, 00:26

Az eső úgy szakadt, mintha dézsából öntöttél volna. Rohanva nyitottam be a lakásba. George hangos nyávogással rohant oda a lábamhoz.
- Jaj George...- Nyüszögtem, mikor véletlenül ráléptem a lábacskájára. A ruháim egytől-egyig eláztak, a hajam is a sminkem még úgy ahogy megmaradt. Lassan bebotorkáltam a konyhába, ahol a fiúk még bent ücsörögtek.
- Sziasztok!Integettem nekik, majd levettem a kabátomat és az egyik szék háttá-mlájára akasztottam.
- Ne haragudjatok, csak...- Fújtam ki a szemem elől egy vizes tincset és fojtattam.
- Kitalálták, hogy meg kell beszélni pár dolgot és marhára elhúzták..- Morogtam kicsit idegesen. Nem szerettem idegenek között, kiöltözve olyan dolgokról beszélni, amit soha nem vitattam meg senkivel...
Kiráztam a fejemből a gondolatokat, majd Chuck-ra és Max-re néztem.
- Sajnálom, kicsit felhúztak.- Szorítottam össze két ujjamat az orrnyergemnél.
- Esik odakint...- Jegyeztem meg mellékesen. Kigomboltam a blúzomat és azt is levettem. Már csak egy topp és egy hosszú nadrág volt rajtam, amiben sokkal jobban éreztem magamat.
- De minket nem zavar..- Mosolyogtam és kivettem a hűtőből egy üveg narancslevet és töltöttem magamnak. Az üveget vissza tettem és a fiúk felé fordultam.
- Mit szólnátok egy filmhez?- Kérdeztem felvont szemöldökkel és elmosolyodtam a fiúk arckifejezésén.
- Csak nem gondoljátok, hogy elengedlek titeket akárhova is, ilyen szakadó esőben?- Kacagtam jókedvűen.
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitimeKedd 01 Nov. 2011, 18:02

A kanapén tértem magamhoz. Sajgó nyakkal és háttal ültem fel. Körbenéztem, de a fiúknak hűlt helye sem volt. Kicsit csalódottan álltam fel. Nagyot nyújtóztam és elindultam a konyhába. A tegnapi poharak még mind ott voltak ahol hagytuk őket. gyorsan nekiláttam elmosogatni. Már éppen végeztem, mikor George mászott fel a konyhapultra.
- George, mit csinálsz te ott?- Kérdeztem nevetve, majd felvettem és nyomtam egy puszit a feje búbjára.
- Na gyere csak velem.- Indultam el a macsekkal a fürdőbe. Megnyitottam a csapot és engedtem egy kis vizet a kádba.
- Most megfürdünk, rendben?- Kérdeztem és óvatosan beleraktam a meleg vízbe. Kapálózni kezdett és keservesen felnyávogott.
- Tudom-tudom, de esküszöm gyors leszek.- Néztem rá bűnbánó tekintettel. Gyorsan egy kis samponnal megmostam mindenét, majd egy törölközőbe bugyoláltam.
- Látod, nem is volt olyan rossz.- Suttogtam neki és a laposan megtöröltem mindenhol. Mikor letettem mindenhol felállt a szőre. Nevetve álltam fel.
- Te kis rosszaság.- Néztem le rá szeretett teljesen. Elővettem neki egy kis tejet, majd fogtam magam és elmentem lezuhanyozni. Hajat mostam, majd mikor mindennel elkészültem megszárítkoztam és felöltöztem. mivel szerencsére ma még nem kellett beállnom dolgozni fogtam magam és elindultam kicsit sétálni.
//Az Omen hegy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Rex lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Rex lakosztálya   A Rex lakosztálya I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Rex lakosztálya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Az Ulfrik lakosztálya
» A Királynő Lakosztálya
» Nimir-raj lakosztálya
» Danpeal nemesek lakosztálya 1
» Danpeal nemesek lakosztálya 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Shadowlandi erdő :: Véroroszlánok odúja-
Ugrás: