Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Hakuseki Bambuszerdő  I_vote_lcapHakuseki Bambuszerdő  I_voting_barHakuseki Bambuszerdő  I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Hakuseki Bambuszerdő  I_vote_lcapHakuseki Bambuszerdő  I_voting_barHakuseki Bambuszerdő  I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Hakuseki Bambuszerdő  I_vote_lcapHakuseki Bambuszerdő  I_voting_barHakuseki Bambuszerdő  I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Hakuseki Bambuszerdő  I_vote_lcapHakuseki Bambuszerdő  I_voting_barHakuseki Bambuszerdő  I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Hakuseki Bambuszerdő  I_vote_lcapHakuseki Bambuszerdő  I_voting_barHakuseki Bambuszerdő  I_vote_rcap 
Catei Miller
Hakuseki Bambuszerdő  I_vote_lcapHakuseki Bambuszerdő  I_voting_barHakuseki Bambuszerdő  I_vote_rcap 
John Shepard
Hakuseki Bambuszerdő  I_vote_lcapHakuseki Bambuszerdő  I_voting_barHakuseki Bambuszerdő  I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Hakuseki Bambuszerdő  I_vote_lcapHakuseki Bambuszerdő  I_voting_barHakuseki Bambuszerdő  I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Hakuseki Bambuszerdő  I_vote_lcapHakuseki Bambuszerdő  I_voting_barHakuseki Bambuszerdő  I_vote_rcap 
Stevan Black
Hakuseki Bambuszerdő  I_vote_lcapHakuseki Bambuszerdő  I_voting_barHakuseki Bambuszerdő  I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Hakuseki Bambuszerdő

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Hakuseki Bambuszerdő  Empty
TémanyitásTárgy: Hakuseki Bambuszerdő    Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimePént. 18 Márc. 2011, 21:10

Egy eldugott erdő a vérmedvék területében. Rajtuk kívül más csak elvétve tér be ide a hatalmas bambusz fák miatt.


A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Ápr. 2011, 13:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hakuseki Bambuszerdő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hakuseki Bambuszerdő    Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeKedd 29 Márc. 2011, 20:06

Az erdő csodálatos volt számomra. Igazából én nem is tudtam miért nevezhető ez erdőnek. A bambusz alkotta ezt az egészet. Itt ott volt néhány tölgy,de az se sok. Épp ezért volt ez olyan csodálatos. Ránéztem Bellára és hogy ne legyen annyira csöndes a hangulat kérdeztem egyet.
- És hol dolgozol? Vagy mi a munkád?
Kérdeztem egy kicsi mosolyt eleresztve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hakuseki Bambuszerdő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hakuseki Bambuszerdő    Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeKedd 29 Márc. 2011, 21:58

-Én Park őr vagyok a Városi Park-ban.-mondtam vidáman.
-És te mit dolgozol????
-Mikor lesz az első randink?????
-Mondjuk most???-kérdeztem.
S adtam neki egy puszit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hakuseki Bambuszerdő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hakuseki Bambuszerdő    Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzer. 30 Márc. 2011, 19:43

A Parka-ba dolgozik. Aki szereti az élvezi ezt a munkát is. Nem az én stílusom, de nem avatkozok bele.
- erdész vagyok és a közeli erdőkbe járok.
Bele gondoltam arra az éjszakára amikor...... Megráztam a fejem és figyeltem a következő kérdésére és azutánira.
- Hát.....lehetne most is, de szerintem a városba romantikusabb.
Majd megfogtam a kezét és rámosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hakuseki Bambuszerdő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hakuseki Bambuszerdő    Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitimeSzomb. 02 Ápr. 2011, 21:09

Megálltam, majd mosolyog a szemébe néztem.
- Rendben, akkor a városba...- Mondtam, majd továbbra is szemét fürkésztem. Talán kicsit nyers voltam, az iménti kérdéseimmel, de nagyon szimpatikus és nem akarom, hogy más elhalássza előlem.
- Bocsi, hogy ilyen...gyors vagyok, de nem akarom, hogy ellopjanak a kezemről.- Mosolyogtam, s megöleltem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hakuseki Bambuszerdő  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hakuseki Bambuszerdő    Hakuseki Bambuszerdő  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hakuseki Bambuszerdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Shadowlandi erdő-
Ugrás: