Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Bella Summer I_vote_lcapBella Summer I_voting_barBella Summer I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Bella Summer I_vote_lcapBella Summer I_voting_barBella Summer I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Bella Summer I_vote_lcapBella Summer I_voting_barBella Summer I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Bella Summer I_vote_lcapBella Summer I_voting_barBella Summer I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Bella Summer I_vote_lcapBella Summer I_voting_barBella Summer I_vote_rcap 
Catei Miller
Bella Summer I_vote_lcapBella Summer I_voting_barBella Summer I_vote_rcap 
John Shepard
Bella Summer I_vote_lcapBella Summer I_voting_barBella Summer I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Bella Summer I_vote_lcapBella Summer I_voting_barBella Summer I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Bella Summer I_vote_lcapBella Summer I_voting_barBella Summer I_vote_rcap 
Stevan Black
Bella Summer I_vote_lcapBella Summer I_voting_barBella Summer I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Bella Summer I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Bella Summer I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Bella Summer I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Bella Summer I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Bella Summer I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Bella Summer I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Bella Summer I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Bella Summer I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Bella Summer I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Bella Summer

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Bella Summer Empty
TémanyitásTárgy: Bella Summer   Bella Summer I_icon_minitimeSzomb. 19 Márc. 2011, 01:53

Név: Bella Summer

Nem:

Kor: 22 éves vagyok

Faj: Vérmedve

Rang: -

Átváltozott forma:
Bella Summer Februarimedvejoslas
Csokoládé barna, bunda. A fejemen egy fekete csík húzódik a két fülem között. Fekete, nagy szempár.

Külső:
Fekete, álmélkodó szemek. Szőke, váll alá érő haj amit általában kiengedve hordok. Napon barnított, puha bőr. 170 centiméteres testmagasság, 50 kilogramm-os testtömeg. Kerek nőies idomok. Finom ívű, vörös ajkak.

Különleges ismertető jegy:
Egy heg a homlokom bal oldalán. Még kiskoromban kaptam.

Jellem:
Kedves, barátságok típus vagyok. Nem lehet könnyen kihozni a sodromból, de ha még is, akkor kegyetlen és utálatos teremtéssé válok. Szeretem a békét és a nyugalmat. A természetben érzem otthon magamat. Nem szeretek a beszélgetések középpontjában lenni, de szeretek társalogni másokkal. Enyhén beszédmániás típus vagyok. Nem szeretem, ha bántják a szeretteimet, vagy a barátaimat. Kiállok az igazamért. Nem szoktam minden gondolatomat megosztani másokkal. Néha bezárkózom és egymagam ülök, csendben, nyugalomban.

Foglalkozás:
Park őr vagyok a Városi Park-ban.

Előtörténet:

1989. Május 14- én láttam meg a napvilágot Shadow Land-ban. A szüleim kis koromban elváltak. Mivel anyám nem akart elvállalni, apámhoz kerültem. Anyámmal nem igazán tartottam a kapcsolatot, sose jöttünk ki túl jól. Apámmal viszont mindig nagyon jókat nevettünk. Apám az a fajta ember volt, aki mindig nagyon féltett, bár nem értettem, hogy miért. Mikor betöltöttem a tizenötöt elmesélte, hogy vérmedve. Mondanom se kell, hogy ledöbbentem. Elmesélte, hogy ő a vérmedvék klán főnöke és én fogok a helyére lépni egyszer. Egy ideig nem hittem el. Végül szép lassan beletörődtem a ténybe, hogy félig medve vagyok. Az első átalakulásomkor az erdőbe mentünk. Apu hamarabb vált medvévé. Az indulatok egyre hevesebbek lettek, majd apu az arcomba kapott. Azonnal átváltoztam én is, és ott meglátta, hogy mit is csinált. Miután a teliholdnak vége lett, ismét emberi alakunkba bújtunk és haza siettünk. Az arcomat nagy karmolásnyomok díszítették. Szerencsére volt otthon fertőtlenítőszer, így lekezeltük. Aznap este végig beszélgettünk. Többször is mondta, hogy ő nem akart bántani, de az ember nem mindig tud gondolkodni alakváltás közben. Megértettem, végül is nem direkt csinálta. Pár hónappal később már nem is látszott semmi, csak egy heg a homlokomon. Egy idő után egy kérdés fogalmazódott meg bennem. Egyik nap megálltam apum előtt és megkérdeztem tőle, hogy az anyám is medve volt-t? A válasz annyi volt, hogy az nem fontos, de tudtam, hogy valamit nem mond el. Nem akartam nyaggatni, majd ha akarja elmondja. Az életünk ment szépen. Leérettségiztem, majd Park Őrnek álltam. Nem egy nehéz munka, de a természet lágy ölén lehettem és ez nekem maga volt a Paradicsom. Most is itt lakom és várom, az új dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Bella Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bella Summer   Bella Summer I_icon_minitimeVas. 20 Márc. 2011, 14:33

Rendben a történeted megfelel a terjedelem lehet volna egy kissé, hosszabb de elfogadom másképp jó. Lakhelyedül Shadowlandi erdő/ 1-es szoba (vérmedvéknek). Jó játékot kívánok!

Stef
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
 
Bella Summer
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bella Summer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: