Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Önfejlesztő szabályai I_vote_lcapÖnfejlesztő szabályai I_voting_barÖnfejlesztő szabályai I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Önfejlesztő szabályai I_vote_lcapÖnfejlesztő szabályai I_voting_barÖnfejlesztő szabályai I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Önfejlesztő szabályai I_vote_lcapÖnfejlesztő szabályai I_voting_barÖnfejlesztő szabályai I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Önfejlesztő szabályai I_vote_lcapÖnfejlesztő szabályai I_voting_barÖnfejlesztő szabályai I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Önfejlesztő szabályai I_vote_lcapÖnfejlesztő szabályai I_voting_barÖnfejlesztő szabályai I_vote_rcap 
Catei Miller
Önfejlesztő szabályai I_vote_lcapÖnfejlesztő szabályai I_voting_barÖnfejlesztő szabályai I_vote_rcap 
John Shepard
Önfejlesztő szabályai I_vote_lcapÖnfejlesztő szabályai I_voting_barÖnfejlesztő szabályai I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Önfejlesztő szabályai I_vote_lcapÖnfejlesztő szabályai I_voting_barÖnfejlesztő szabályai I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Önfejlesztő szabályai I_vote_lcapÖnfejlesztő szabályai I_voting_barÖnfejlesztő szabályai I_vote_rcap 
Stevan Black
Önfejlesztő szabályai I_vote_lcapÖnfejlesztő szabályai I_voting_barÖnfejlesztő szabályai I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Önfejlesztő szabályai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Önfejlesztő szabályai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Önfejlesztő szabályai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Önfejlesztő szabályai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Önfejlesztő szabályai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Önfejlesztő szabályai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Önfejlesztő szabályai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Önfejlesztő szabályai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Önfejlesztő szabályai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Önfejlesztő szabályai

Go down 
SzerzőÜzenet
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Önfejlesztő szabályai Empty
TémanyitásTárgy: Önfejlesztő szabályai   Önfejlesztő szabályai I_icon_minitimeCsüt. 31 Márc. 2011, 20:02

1, Ha úgy érzed szeretnél még jobb lenni, dobj egy pm-et, és készítem a neveddel ellátott topicot, hogy felmérjük mennyit tudsz.

2, Ez egy külön dolog, kitalált játék színnel, és csak a te topicodban írhatsz, azzal az Adminnal (Stefan, Cindy, Cyd, Emma), akit sorsolok melléd, vagy választasz.

3, Ugyan úgy, mint a játékon belül, egy postot te írsz, a másikat az admin, az admin a post után //ez és ez a hibád, és erre figyelj//<--- jel közé írja a személyes tapasztalatait, hogy mire kell figyelned, és ott adhat tanácsot, hogy mivel tehetnéd színesebbé a postjaidat.

4, A jelek használata itt is kötelező:

-Mit mond a karaktered.
~Mit gondol a karaktered(Dőlt betűvel)
*erre és erre sétáltam* mit csinál a karaktered.

Példa minta.


*Reggel felébredtem, és felöltöztem, elindultam sétálni, majd megláttam a tavat, így arra vettem az irányt.*
-Gyönyörű ez a tó.*szólaltam meg hangosan, majd sétálni kezdtem a tő körül.*

~Gyönyörű, és milyen szép lesz majd ha nyílnak a lótuszok is a vízen.~*gondoltam, és leültem az egyik padra, onnan csodáltam tovább a tájat.*
Vissza az elejére Go down
 
Önfejlesztő szabályai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Segítség nektek :: Önfejlesztő-
Ugrás: