Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Immortal Diary I_vote_lcapImmortal Diary I_voting_barImmortal Diary I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Immortal Diary I_vote_lcapImmortal Diary I_voting_barImmortal Diary I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Immortal Diary I_vote_lcapImmortal Diary I_voting_barImmortal Diary I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Immortal Diary I_vote_lcapImmortal Diary I_voting_barImmortal Diary I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Immortal Diary I_vote_lcapImmortal Diary I_voting_barImmortal Diary I_vote_rcap 
Catei Miller
Immortal Diary I_vote_lcapImmortal Diary I_voting_barImmortal Diary I_vote_rcap 
John Shepard
Immortal Diary I_vote_lcapImmortal Diary I_voting_barImmortal Diary I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Immortal Diary I_vote_lcapImmortal Diary I_voting_barImmortal Diary I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Immortal Diary I_vote_lcapImmortal Diary I_voting_barImmortal Diary I_vote_rcap 
Stevan Black
Immortal Diary I_vote_lcapImmortal Diary I_voting_barImmortal Diary I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Immortal Diary I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Immortal Diary I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Immortal Diary I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Immortal Diary I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Immortal Diary I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Immortal Diary I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Immortal Diary I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Immortal Diary I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Immortal Diary I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Immortal Diary

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Immortal Diary Empty
TémanyitásTárgy: Immortal Diary   Immortal Diary I_icon_minitimePént. 01 Ápr. 2011, 00:01

Immortal Diary Mbc2oed5t3umqgxe9als

Dear Diary,
Régtől nem érintette már-e könyvet se tinta, se kéz, a figyelem becses értéke pedig évekkel ezelőtt elhagyta. Több mint kétszáz éve.
Ámde mit csinálsz akkor, ha olyan titkok és érzések gyűlnek fel benned ez idő alatt, amiket ki szeretnél adni magadból, de nem tudod kinek? Természetesen írásban, lapokra veted őket! - Ezt hívják naplónak. Ez esetben halhatatlan naplónak... - És úgy vélem, eljött az ideje, hogy újra életre keltsem!


♥ ...the Love not just a feeling... ♥


Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Immortal Diary Empty
TémanyitásTárgy: Re: Immortal Diary   Immortal Diary I_icon_minitimePént. 01 Ápr. 2011, 18:35

Immortal Diary L9oyqpiho57kavywplkv




Első Fejezet :: far away from me, or with me...



A Melankolikus

Utáltam... utálom a démonokat. Lassan az egész világot gyűlölni fogom.
Szerettem volna azt hinni hogy minden rendbe jött végre... még ha tudtam is, hogy ez messze áll az igazságtól. Bár nehéz volt elhitetnem magammal, de ha sikerült, akkor igyekeztem minden egyes percét kiélvezni. Viszont az idő elteltével egyre több lett a gond, a teher, a felelősség, a baj, én pedig egyszerűen már képtelen voltam meghátrálni. Élvezni az életet? Lehetetlennek tűnt. Igazából tökre mindegy volt hogy mi vagy, mert bármivé születtél vagy váltál, így is úgyis az határozott meg, ki vagy. Angyalnak sem volt sokkal jobb lenni, mint bármi másnak. Ezt sem élvezted jobban, mint a démoni életet. Igazából a két világ annyira más volt, hogy már szinte rémisztően hasonlítottak egymásra, csak a különbség az volt, hogy a lentiek élvezték az élet minden egyes apróságát – hiszen könnyedén és egy csettintésre rontottak meg mindent -, ellentétben velünk. Minket egy szó hajtott, aminek a jelentése nagy volt, a terhe pedig óriási... egy szó, amit percenként el kellett magadban ismételgetni, hogy emlékeztesd magad, mire is születtél: Felelősség.
A világ elfajult, közölünk pedig sokan más utat választottak. Én döntöttem. Eldöntöttem, a végsőkig küzdeni fogok, és soha, soha nem fogok hallgatni Lucifer csalogató szavaira. Ha kell akár egyedül is szembeszállok velük, csak elérjem azt, amire teremtve lettünk én, és az egész fajom – bár úgy tűnik sokan már elfelejtették, mi is az igazi céljuk. Az önzőség, a kapzsiság, a komolytalanság által fogyunk, Lucifer hatalma pedig egyre csak nő. Én is haldokló félben vagyok, vagy mondhatni úgy, lassan elfeledem, mire lettem teremtve, és hogy Uramnak mivel is tartozom. Semmi köze a bűnhöz, vagy más rossz tulajdonsághoz ami egy megbánással, vagy tisztítással el is lesz feledve. Nem... ez annál sokkal, de sokkal rosszabb. Kicsiny kis buta, emberi tulajdonság, ami ellen még gyógyír sincs... és egyre több kárt okoz benned. Elvakít, magával ragad, és soha el nem enged. Ennek a rabjává váltam én oly’ sok év után... hatásos fegyver, könnyen megöl. Neve becses, szimbóluma pedig fájdalmasan dobog benned a végsőkig, ha egyszer rabjává válsz – Szerelem.

Immortal Diary 13s5j2xjixmrx7stf133


Vissza az elejére Go down
 
Immortal Diary
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Karakter :: Napló-
Ugrás: