Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
A hatalmas lépcső I_vote_lcapA hatalmas lépcső I_voting_barA hatalmas lépcső I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
A hatalmas lépcső I_vote_lcapA hatalmas lépcső I_voting_barA hatalmas lépcső I_vote_rcap 
Kesztella Redway
A hatalmas lépcső I_vote_lcapA hatalmas lépcső I_voting_barA hatalmas lépcső I_vote_rcap 
Emmaline Troy
A hatalmas lépcső I_vote_lcapA hatalmas lépcső I_voting_barA hatalmas lépcső I_vote_rcap 
Zoey Fleming
A hatalmas lépcső I_vote_lcapA hatalmas lépcső I_voting_barA hatalmas lépcső I_vote_rcap 
Catei Miller
A hatalmas lépcső I_vote_lcapA hatalmas lépcső I_voting_barA hatalmas lépcső I_vote_rcap 
John Shepard
A hatalmas lépcső I_vote_lcapA hatalmas lépcső I_voting_barA hatalmas lépcső I_vote_rcap 
Alexander Crugen
A hatalmas lépcső I_vote_lcapA hatalmas lépcső I_voting_barA hatalmas lépcső I_vote_rcap 
Caroline Delevar
A hatalmas lépcső I_vote_lcapA hatalmas lépcső I_voting_barA hatalmas lépcső I_vote_rcap 
Stevan Black
A hatalmas lépcső I_vote_lcapA hatalmas lépcső I_voting_barA hatalmas lépcső I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
A hatalmas lépcső I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
A hatalmas lépcső I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
A hatalmas lépcső I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
A hatalmas lépcső I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
A hatalmas lépcső I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
A hatalmas lépcső I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
A hatalmas lépcső I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
A hatalmas lépcső I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
A hatalmas lépcső I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 A hatalmas lépcső

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

A hatalmas lépcső Empty
TémanyitásTárgy: A hatalmas lépcső   A hatalmas lépcső I_icon_minitimePént. 01 Ápr. 2011, 18:11

Hogy feljuss a toronyszobába, ezer meg egy lépcsőt kell megmásznod, mire végre magányodba érsz, hogy gondolkodni tudj.
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

A hatalmas lépcső Empty
TémanyitásTárgy: Re: A hatalmas lépcső   A hatalmas lépcső I_icon_minitimePént. 27 Május 2011, 13:15

~ Egy percre sem fogok kedvességet erőltetni magamra, vagyok ami vagyok. Talán lehet, nincsen minden rendben, hátra dőlni meg sosem fogok tudni. Megannyi kötelesség néz farkas szemet velem,amit én sem tudok kijátszani. Pont így, fel kell nyitnom a saját szemeim! Nem fogok törődni a világgal... él még rajtam kívül más is a földön.
Okos tervre van szükségem, be kell csapnom mindenkit... csak akkor lehetnek biztonságban... ha sosem tudják miféle gondokat kell legyőznöm ... miattuk.
Igen miattuk, elvégre ha a Tornyot megjelöltem , azaz ide is egyfajta burkot emeltem, amit senki sem érezhet rajtam kívül. Hasznos lehet, és hasznos is... senki sem léphet majd be ha nem engedem.
Csúnya dolog tudom! De mint király kötelességem van. Eltiltani őket a rossztól, és én magamnak meg rossznak kell lennem. ~

* Eleget zuhantam, hogy képes legyek elrugaszkodni a semmiből és itt hagyjam ezt a helyet.*

// Tanácsterem //
Vissza az elejére Go down
 
A hatalmas lépcső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A hatalmas aula

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Kingdom of Heaven :: Torony szoba-
Ugrás: