Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Nick Westson I_vote_lcapNick Westson I_voting_barNick Westson I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Nick Westson I_vote_lcapNick Westson I_voting_barNick Westson I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Nick Westson I_vote_lcapNick Westson I_voting_barNick Westson I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Nick Westson I_vote_lcapNick Westson I_voting_barNick Westson I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Nick Westson I_vote_lcapNick Westson I_voting_barNick Westson I_vote_rcap 
Catei Miller
Nick Westson I_vote_lcapNick Westson I_voting_barNick Westson I_vote_rcap 
John Shepard
Nick Westson I_vote_lcapNick Westson I_voting_barNick Westson I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Nick Westson I_vote_lcapNick Westson I_voting_barNick Westson I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Nick Westson I_vote_lcapNick Westson I_voting_barNick Westson I_vote_rcap 
Stevan Black
Nick Westson I_vote_lcapNick Westson I_voting_barNick Westson I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Nick Westson I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Nick Westson I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Nick Westson I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Nick Westson I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Nick Westson I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Nick Westson I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Nick Westson I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Nick Westson I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Nick Westson I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Nick Westson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Nick Westson Empty
TémanyitásTárgy: Nick Westson   Nick Westson I_icon_minitimeCsüt. 05 Május 2011, 22:48

Nick Westson Rick-malambri

Név: Nick Westson
Nem: férfi
Kor: 25
Faj: vérleopárd
Rang: -
Átváltozott forma:
Nick Westson Hoparduc3

Külső: 188 cm magas, barna hajú, barna szemű, kidolgozott testalkatú. Általában farmerban és pólóban jár. Kevdenc ékszere az ezüst nyaklánca, amin dögcédula lóg.

Nick Westson 7965_3_300

A haját általában felzselézve hordja és néha napján szívesen mászkál melegítőben. Imádja a fényűző életet, így ruhái sem utolsók, kedvenc márkája a Nike és a Cherokee. Próbál mindenben kitűnni a tömegből és mindenkinek megmutatni, hogy megszerezhet magának mindent. Ez látszik az autóján is, ami egy 67 Ford Shelby GT Mustang.

Nick Westson Richards-1967-ford-mustang-super-snake-elenaor-gt500-cover

Különleges ismertetőjegy: Két tetoválása van, az egyik egy sárkány az alkarján, a másik pedig egy kobra a vádliján.

Jellem: Akit nem ismer, azzal általában lekezelő és arrogáns, ám mélyen legbelül érzékeny így ezt próbálja palástolni beképzelt viselkedésével. Jobb kedvében egész megnyerő tud lenni, a barátaival kedves és segítőkész. Gyűlöli a kétszínű és hazug embereket, ezért ő általában őszinte és mindenkinek a szemébe mondja a véleményét.

Foglalkozás: a szülei pénzelik

Előtörténet:
1985-ben születtem Shadowlandben. A gyerekkoromat szinte egyedül töltöttem, hiszen milliárdos szüleim nem sokat foglalkoztak velem. Mindig az volt, amit én akartam, mindig megkaptam, amit szerettem volna. Másokkal ellentétben én sosem rinyáltam azért, hogy foglalkozzanak velem a szüleim. Valahogy sosem álmodoztam arról, hogy ölelgetnek és puszilgatnak. Mindig megtaláltam azokat, akikkel jól éreztem magam, így kompenzálni tudtam a szüleim hiányát.
Rend szerint ők sem sírtak utánam, nem kerestek, hogy merre járok egész éjjel, nem kérdezték, hogy miért füvezek... lényegében semmit nem tudnak rólam. Olyanok számomra, mint két vadidegen ember, így nem is szoktunk érzelgősködni. Nem ülünk össze karácsonykor, vagy más ünnepekkor, születésnapra veszünk ezt-azt egymásnak de életünkben nem váltottunk még talán három mondatot se egymással.
Anyám és apám elvannak együtt, én pedig el vagyok a haverokkal és az életemmel. El vagyok egyedül, szülők, testvérek, rokonok és barátnő nélkül. A szerelem úgyis csak legyöngíti az embert és nekem erre nincs szükségem. Hogy visszakanyarodjak a történethez folytatnám a kamaszkorral.
Ekkoriban összetalálkoztam még pár hasonló milliomos csemetével, akikkel vígan vetettük bele magunkat az éjszakai életbe, az ivászatba és a fűbe.
Rengeteget csajoztunk és szinte minden este buliztunk valahol.
A főiskola évei alatt ugyanez ment és én egyre romlottabb lettem. Az életem épp egy ilyen este után fordult 360 fokot. Az egyik buliról mentünk hazafelé kocsival a haverokkal, s a végén, mikor már mindenkit haza vittem a kocsim lerobbant az erdő mellett. Egy fura fazon épp arra járt gyalog, így odajött segíteni. A segítség közepette azonban észre vettem, hogy elvette a pénztárcám így neki rontottam, de ekkor valami olyan történt, amit az óta se tudok igazán elhinni. Hirtelen egy hatalmas leopárddal találtam szembe magam.
Pár órával később arra ébredtem, hogy iszonyatosan sajog mindenem. Az út szélén feküdtem mozdulatlanul és próbáltam felkelni. Ekkor jöttem rá, hogy nem emberként ébredtem fel, hanem egy leopárdként. Őrülten féltem... igen. Bevallom, rettenetesen féltem és megijedtem. Azonnal az erdő felé kezdtem rohanni, nehogy valaki meglásson és egyre dühösebb lettem a helyzet miatt. Nem értettem, mi történik...
Mikor végre lenyugodtam, hirtelen ismét ember lettem és ott feküdtem meztelenül. Azonnal a kocsihoz mentem és elindultam hazafelé, mintha semmi se történt volna.
Ilyenkor már saját lakásom volt, hiszen egy gazdag fiatalembernek ez dukált. Bezárkóztam és napokig, sőt hetekig ki se mozdultam. Az internetet kezdtem bújni és próbáltam rájönni, mi is történt velem.
Mindez egy évvel ezelőtt történt. Manapság már egész jól tudok uralkodni magamon. Szinte mindig sikerül megakadályoznom, hogy akárhol átváltozzak és egész jól viselem már ezt az egész dolgot. A szüleimmel az óta nem találkoztam személyesen, mert állandóan utaznak, és telefonon is alig beszélek velük, így teljesen a magam ura vagyok.


A hozzászólást Nick Westson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 07 Május 2011, 04:39-kor.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Nick Westson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nick Westson   Nick Westson I_icon_minitimePént. 06 Május 2011, 14:46

Kedves Nick!

Előtörténetedet érdekesnek találtam nekem nagyon is tetszett elfogadom előtörténetedet, de a külsőhöz írjál még egy mondatott. Lakhelyedül szolgál Shadowlandi Erdő/ Vérleopárd Odú/ 2-as szoba. (Végre egy fiú aki a modern korban él Very Happy)

Stef

Update: Kicsit átolvasva az előtöridet, én sablonosnak találtam, kis megbeszélés után persze marad elfogadva, ám én azt mondom hogy valamit írj még hozzá. Illetve azt is leírhatnád, hogy milyen az a két tetoválás, hogy legyen másoknak elképzelése róla. És ahogy Stefan kérte a külsőhöz még írj valamit, pl, hord-e ékszereket, vagy bármit, a haját zselézi-e, ilyenek. A fantáziádat pedig nyugodtan engedd szabadjára.

Emmaline Troy
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Nick Westson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nick Westson   Nick Westson I_icon_minitimeSzomb. 07 Május 2011, 04:34

Kiegészítettem még pár dologgal, hogy jobban megismerhessétek Nick karakterét, remélem így már jó lesz. Smile (Azt hiszem a kocsiról is látszik, hogy mennyire imádja a fényűző életet, ezért tettem be azt is.)

Üdv.: Nick
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Nick Westson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nick Westson   Nick Westson I_icon_minitimeVas. 08 Május 2011, 10:49

Köszönjük a gyors segítséget, és együtt működést Smile

Jó játékot és akkor még egyszer....

A szobád----> //Shadowlandi erdő/Vérleopárd odú/2-es szoba//

Emma. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Nick Westson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nick Westson   Nick Westson I_icon_minitimeVas. 08 Május 2011, 17:30

Én köszönöm. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Nick Westson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nick Westson   Nick Westson I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Nick Westson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: