Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Osborne Lawton I_vote_lcapOsborne Lawton I_voting_barOsborne Lawton I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Osborne Lawton I_vote_lcapOsborne Lawton I_voting_barOsborne Lawton I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Osborne Lawton I_vote_lcapOsborne Lawton I_voting_barOsborne Lawton I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Osborne Lawton I_vote_lcapOsborne Lawton I_voting_barOsborne Lawton I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Osborne Lawton I_vote_lcapOsborne Lawton I_voting_barOsborne Lawton I_vote_rcap 
Catei Miller
Osborne Lawton I_vote_lcapOsborne Lawton I_voting_barOsborne Lawton I_vote_rcap 
John Shepard
Osborne Lawton I_vote_lcapOsborne Lawton I_voting_barOsborne Lawton I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Osborne Lawton I_vote_lcapOsborne Lawton I_voting_barOsborne Lawton I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Osborne Lawton I_vote_lcapOsborne Lawton I_voting_barOsborne Lawton I_vote_rcap 
Stevan Black
Osborne Lawton I_vote_lcapOsborne Lawton I_voting_barOsborne Lawton I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Osborne Lawton I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Osborne Lawton I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Osborne Lawton I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Osborne Lawton I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Osborne Lawton I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Osborne Lawton I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Osborne Lawton I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Osborne Lawton I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Osborne Lawton I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Osborne Lawton

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Osborne Lawton Empty
TémanyitásTárgy: Osborne Lawton   Osborne Lawton I_icon_minitimeVas. 15 Május 2011, 00:23

Név: Osborne Lawton

Nem: férfi

Kor: 150 (18 évesnek néz ki)

Faj: danpeal

Rang: danpeal nemes

Szülők: Vincent Lawton (apa) Heloise Blackrose (anya)

Képesség: Haláli pontosan lő nyíllal, sosem veszít célt.

Külső: barna haj és szem szin, kisportolt izmos test, 2,10 magas, és 80kg

Különleges ismertetőjegy: Egy fagyos mosoly, amikor valami aljasságra készül.

Jellem: Nagylelkű, de csak a fajtársakkal, ám ha vámpírt lát elveszti a józan eszét, és ölni is képes.

Előtörténet:
Osborne Lawton a nevem, danpael nemes révén Iason Moorcock után állok. Nos hol is kezdhetném? A jelen elcsépelt és szomorú hírekkel ajándékoz meg engem.
Kezdeném a gyerekkorommal, a születéssel illetve az úttal amit mostanáig kellett megtennem.
Az atyám nevét valahányan ismerték, Vincent Lawton a dicső harcos. Anyám büszke volt rá s,talán még az is aki megajándékozta vérével.
Igen, a meg fogantatásom előtti napon változtatták át. Csoda ugye, hogy nem ölte meg Heloiset?
Ő valami egészen mást tett, az addig érintetlenül hagyott anyám ártatlanságát vette el.
Kilenc hónap után, már rólam is tudtak azok, akiknek a mostani életem köszönhetem. Gyerekként el sem hagytam a szüleim házát, féltettek és nem akarták, hogy mások közé keveredjek. Olyanok közé akiket a fajtám megvet és lenéz.
Vincent sem élhetett mellettem, ezért a szüleim elküldtek az akkori Shadowlandből. Utazni engedtek, így találtam rá a mostani parancsolómra, Iasonra.
Nézeteink és sorsunk megegyezett, mindketten gyűlöltük atyánk fajtáját, vadásztunk rájuk. Bezzeg most, már a székből sem hajlandó felállni, igaz a préda egyből az ágyához megy. Saját maga kínálkozik fel amúgy is elvarázsolt danpeal fejedelemségünk előtt. Elkalandoztam, bocsánat de hát felháborító, hogy a mesterem ilyet tesz.
Én valahogy sosem értettem meg őt ilyen téren, a vámpír nők csak arra valók, hogy kihasználjuk és megöljük őket. A vérüknél többet, úgy sem adhatnak nekünk. A danpeal tanács, mivel olyanunk is van, úgy határozott, hogy a mesterem lesz a fejedelemség. Kezdetben lehet irigy voltam rá, ő mindent megkapott tőlük, pénzt, rangot és vámpír nőket. Hogy, hogy nem, de a javaslatára a tanács megválasztott nemesnek, én is zsarnokoskodhattam a kicsik felet úgymond, felettem meg Iason.
A mostani időmet új hobbimmal töltöm el, parancsra egy Cyd Beatrice nevű halandót őrzök. Persze, hogy megraktam a kicsikét, Iason nem képes törődni vele, én meg felvidítottam.
Igaz sokat kellett szédíteni, hála az égnek ott a danpeal bűbáj, ha ellenkezni merne amúgy sem menekülne.
Jó ő az egyetlen halandó akit közel engedtem a szívemhez és elvettem Iasontól, de legalább megérte. Tudom mennyit jelent Iasonnak a kislány, egy újabb lehetőséget egy újabb danpeal gyerek felneveléséhez.
Hm tudom nekem is megkellet volna válogatnom a szavam, amikor elárultam a fajtám neki, de hát mit mondhattam volna? Iason hallgat, össze-vissza hazudozott neki, én meg nem ülhettem tétlenül. Sokáig én sem tarthattam a hátam. Amúgy meg, Iason maga keverte a saját mérgét. Tudta mire vállalkozik ha két nőt enged az ágyába, tehetek én róla, hogy pont a legfontosabbat dobta a karajaimba?
Igen, Iason elméje lehet, hogy megbomlott, már rám sem hallgat. Ki tudja miféle mérget itatott meg vele az a vámpír nőcske. A lényeg, hogy engem ne ittason meg vele! Kerüljön és félje a nevem! Ha Iason meghalt, majd én feltámasztom poraiból.
Lassan az idő is lejár, Melchior ahogyan Cyd nevezte el, megszületik. Ki tudja, ki fog majd mellette állni? Talán Iason aki kihasználta őt? Magam sem tudom, a lényeg, hogy nekem ki kell bírnom ezt az időszakot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Osborne Lawton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Osborne Lawton   Osborne Lawton I_icon_minitimeVas. 15 Május 2011, 01:14

Szia!

Az előtörténeted elfogadom Osborne Very Happy Lakhelyed : Rose Red Kastély/ Rose Red/ Danpeal nemesek lakosztálya 1
Jó játékot!

Cyd.
Vissza az elejére Go down
 
Osborne Lawton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: