Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Giniver O'Connell I_vote_lcapGiniver O'Connell I_voting_barGiniver O'Connell I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Giniver O'Connell I_vote_lcapGiniver O'Connell I_voting_barGiniver O'Connell I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Giniver O'Connell I_vote_lcapGiniver O'Connell I_voting_barGiniver O'Connell I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Giniver O'Connell I_vote_lcapGiniver O'Connell I_voting_barGiniver O'Connell I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Giniver O'Connell I_vote_lcapGiniver O'Connell I_voting_barGiniver O'Connell I_vote_rcap 
Catei Miller
Giniver O'Connell I_vote_lcapGiniver O'Connell I_voting_barGiniver O'Connell I_vote_rcap 
John Shepard
Giniver O'Connell I_vote_lcapGiniver O'Connell I_voting_barGiniver O'Connell I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Giniver O'Connell I_vote_lcapGiniver O'Connell I_voting_barGiniver O'Connell I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Giniver O'Connell I_vote_lcapGiniver O'Connell I_voting_barGiniver O'Connell I_vote_rcap 
Stevan Black
Giniver O'Connell I_vote_lcapGiniver O'Connell I_voting_barGiniver O'Connell I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Giniver O'Connell I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Giniver O'Connell I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Giniver O'Connell I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Giniver O'Connell I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Giniver O'Connell I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Giniver O'Connell I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Giniver O'Connell I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Giniver O'Connell I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Giniver O'Connell I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Giniver O'Connell

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Giniver O'Connell Empty
TémanyitásTárgy: Giniver O'Connell   Giniver O'Connell I_icon_minitimeHétf. 27 Jún. 2011, 19:47

Név:Giniver O'Connell
Nem: Nő
Kor: 16-nak látszom, de valójában 76 vagyok.
Faj:Vámpír
Rang:
-
Megnevezés: Ifjú, Fióka.
Képesség:-
Külső:
Csokoládé barna szemek, és barna haj jellemez. 170 centi magas vagyok és vékony. Bőröm hófehér és jéghideg. Mindig divatosan öltözöm és színesen.
Különleges ismertetőjegy: Giniver O'Connell Ajakpiercing2
Egy ajak piercing, amit még vámpírrá válásom előtt csináltattam.
Jellem:
Kedves, megértő, néha enyhén arrogáns, de még is jószívű vagyok másokkal szemben. Néha talán mogorva és bezárkózott, de ez is ritka esetekben fordul.
Előtörténet:
1935-ben láttam meg a napvilágot egy forró, nyári napon. Édesapám és édesanyám egy farmot vezetett, így az állatok világában nőttem fel én is. Egy bátyám volt, William , akit mindig is nagyon szerettem. Az életünk gyönyörű volt, mindent megkaptunk, a farm is jól fejlődött. Will lassan felnőtt és feleségül vett egy lányt, Sarah-t. Nagyon boldogak voltak, elköltöztek és máshol laktak én pedig a szüleinkkel maradtam. Egy hideg, téli estén valaki kopogott. Én nyitottam ajtót és a bátyámat találtam az ajtóban. A szüleink nem voltak otthon, így lefektettem az ágyra. A teste tele volt sebekkel és csak nyüszögött. Mindent megtettem érte amit csak tudtam. Másnap késő este felkelt és rám nézett. Azt mondta, hogy megharapta egy férfi és hogy vámpírrá változott. Megijedtem tőle. Menekülni kezdtem a búzamezőnk felé és egyenesen átvágtam rajta, de elkapott.
- Ne Will, kérlek..- Kérleltem, hogy hagyja meg az életem.
- Nem fogom végignézni a halálodat..- Mondta indoklás gyanánt és megharapott...Pár nap múlva egy szállodában ébredtem.
- Mit tettél?- Kiabáltam vele. Nemigazán tudtam beletörődni, hogy egy szörnyeteg lettem.
- Te is megtetted volna velem..-Közölte, majd felvilágosított mindenről, amit tudnom kell. Pár évvel később úgy döntöttem a magam lábára állok. Utazgatni kezdtem és élveztem az életet. Most ide, Shadowland-ba jöttem, hogy kicsit megismerjem a világ e részét is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Giniver O'Connell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Giniver O'Connell   Giniver O'Connell I_icon_minitimeHétf. 27 Jún. 2011, 20:58

Kicsit akadozik a szöveg, jobban meg kellene fogalmaznod a mondataid. De egyébként jó az előtörid, elfogadom. Lakhelyed Bloody Tears Kastély/Bloody kastle/4-es lakosztály. Jó játékot.

Cindy admin.
Vissza az elejére Go down
 
Giniver O'Connell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: