Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Lucia Develope (látó) I_vote_lcapLucia Develope (látó) I_voting_barLucia Develope (látó) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Lucia Develope (látó) I_vote_lcapLucia Develope (látó) I_voting_barLucia Develope (látó) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Lucia Develope (látó) I_vote_lcapLucia Develope (látó) I_voting_barLucia Develope (látó) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Lucia Develope (látó) I_vote_lcapLucia Develope (látó) I_voting_barLucia Develope (látó) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Lucia Develope (látó) I_vote_lcapLucia Develope (látó) I_voting_barLucia Develope (látó) I_vote_rcap 
Catei Miller
Lucia Develope (látó) I_vote_lcapLucia Develope (látó) I_voting_barLucia Develope (látó) I_vote_rcap 
John Shepard
Lucia Develope (látó) I_vote_lcapLucia Develope (látó) I_voting_barLucia Develope (látó) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Lucia Develope (látó) I_vote_lcapLucia Develope (látó) I_voting_barLucia Develope (látó) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Lucia Develope (látó) I_vote_lcapLucia Develope (látó) I_voting_barLucia Develope (látó) I_vote_rcap 
Stevan Black
Lucia Develope (látó) I_vote_lcapLucia Develope (látó) I_voting_barLucia Develope (látó) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Lucia Develope (látó)

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Lucia Develope (látó) Empty
TémanyitásTárgy: Lucia Develope (látó)   Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeHétf. 11 Júl. 2011, 12:57

Név: Lucia Develope

Nem: nő

Kor:25

Faj: ember(látó)

Foglalkozás: könyvesboltban eladó

Külső: Hosszú barna haj, mandula vágású szemek. 172 cm, átlagos testalkat.

Különleges ismertetőjegy: harapás a nyaka bal oldalán.

Jellem: Őszinte, és barátságos, de ha kell tud agresszív is lenni, barátaiért mindig kiáll.

Előtörténet: Shadowland, 1986. november 13. Péntek.Egy kedvesnek tűnő kisvárosban születtem. Szerencsés napon nem igaz? A nevem is azt jelenti boszorka. Igaz ez a nap számomra nem volt szerencsétlen, a démonok és egyéb lények számára az volt. Igen látom őket. Én egy látó vagyok. Mindez úgy öt éves koromban lett felfedezve. Mikor azt mondtam, hogy anyukám mögött ott áll egy bácsi aki fehér ruhában, szárnyakkal rendelkezik. Persze szüleim nem hittek neki, hisz tudják, nem léteznek természet feletti lények. Csak egy ember értett meg. A nagymamám, aki maga is tiszta volt. Nem sokat taníthatott nekem, hisz meghalt, és nem tudjuk milyen okból. Szerencsére az első iskolai napomon nem volt gond. Minta tanuló voltam. Kitűnővel végeztem az általános iskolát. Gimnáziumban, egyre több barátom lett. Többek között egy fiút ismertem meg. Adamat. Kis ideig csak barátok voltunk, aztán mindkettőnk szemét elborította a rózsaszín köd, de az is szerte foszlott alig három hónap alatt. A gond, a sátán lánya volt, ergo, új osztálytársunk Alexandra. Magas volt, és szőke, még hozzá divatos is volt, az én teljes ellentétem. A szívem összetört, Chelsea, a legjobb barátnőm gyógyította egy kiadós vásárlással. Végül is megtudtam milyen valójában. Egy bunkó, aki csak kihasználja a lányokat, hisz két hónap után, a szőke démont is dobta. Így végül én is kitöröltem az életemből. Csak a tanulással foglalkoztam, közben dolgoztam. Egy könyves boltban. Ott is tanultam. ennek köszönhetően az érettségim sikeres volt. Csak négyeseim és ötöseim lettek. Majd jött a munka vállalás. Tod, a bolt vezetője felvett eladónak, három évre. Jól éreztem magam ott. Eddig nem is igazán figyeltem a látói képességemre, mindig nyomon kívül hagytam, míg nem találkoztam egy vérfarkassal. Ő kedves volt, kivéve azt, hogy majd nem megevett a teliholdkor. De ő is a barátom, vele is a könyvesboltban találkoztam, Danielnek hívják, igazán művelt, az egyetemen tanít mitológiát. De volt egy másik ismerős lényem, aki megtette a lehetetlen, nem állt ellen a vérem csábításának, így megharapott, most a nyakamon éktelenkedik egy seb, ami soha sem fog rólam eltűnni. Így hát az életem jelen idejéhez értünk. 10 éve dolgozom eladóként, vannak barátaim, és ellenségeim is. Élek, egy városban, ahol talán mindenki ismer mindenki ismer mindenkit. De azt nem tudják, hogy létezik, menny, és pokol, vagy, hogy milyen vérengző állatok pusztítják az erdő vadait. Persze én ezt mind tudom. Lucia Develope vagyok, látó, és ez az életem.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Lucia Develope (látó) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucia Develope (látó)   Lucia Develope (látó) I_icon_minitimeHétf. 11 Júl. 2011, 15:19

Kedves Lucia!

Előtörténetedet jónak találtam nincs indok amiért ne fogadhatnám el, nyomás játszani. Jó játékot kívánok neked lakhelyedül szolgál Belváros/Lakónegyed/ 6-os lakás.

Stef
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
 
Lucia Develope (látó)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: