Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Rendőrkapitányság I_vote_lcapRendőrkapitányság I_voting_barRendőrkapitányság I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Rendőrkapitányság I_vote_lcapRendőrkapitányság I_voting_barRendőrkapitányság I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Rendőrkapitányság I_vote_lcapRendőrkapitányság I_voting_barRendőrkapitányság I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Rendőrkapitányság I_vote_lcapRendőrkapitányság I_voting_barRendőrkapitányság I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Rendőrkapitányság I_vote_lcapRendőrkapitányság I_voting_barRendőrkapitányság I_vote_rcap 
Catei Miller
Rendőrkapitányság I_vote_lcapRendőrkapitányság I_voting_barRendőrkapitányság I_vote_rcap 
John Shepard
Rendőrkapitányság I_vote_lcapRendőrkapitányság I_voting_barRendőrkapitányság I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Rendőrkapitányság I_vote_lcapRendőrkapitányság I_voting_barRendőrkapitányság I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Rendőrkapitányság I_vote_lcapRendőrkapitányság I_voting_barRendőrkapitányság I_vote_rcap 
Stevan Black
Rendőrkapitányság I_vote_lcapRendőrkapitányság I_voting_barRendőrkapitányság I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Rendőrkapitányság I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Rendőrkapitányság I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Rendőrkapitányság I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Rendőrkapitányság I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Rendőrkapitányság I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Rendőrkapitányság I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Rendőrkapitányság I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Rendőrkapitányság I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Rendőrkapitányság I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Rendőrkapitányság

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Rendőrkapitányság Empty
TémanyitásTárgy: Rendőrkapitányság   Rendőrkapitányság I_icon_minitimeSzomb. 27 Nov. 2010, 15:48

Itt van a városban a rendőrkapitányság ide hozzák be a bűnözőket.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

Rendőrkapitányság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrkapitányság   Rendőrkapitányság I_icon_minitimeVas. 20 Feb. 2011, 22:12

Leálltam fekete Hummer-emmel a parkolóban, majd lassú, megfontolt lépésekkel haladtam a kapitányság ajtaja felé. Mikor odaértem egy biztonsági őr fogadott. Mosolyogva bólintottam neki, üdvözlés kép, majd benyitottam az ajtón. Telefoncsörgések és hangos kiabálások fogadtak. A recepcióhoz mentem, majd megálltam a fiatal lány előtt.
- Jó napot, miben segítetek?- Kérdezte egy elragadó mosollyal.
- Üdv, Villinger nyomozó vagyok. Ide helyeztek át, a gyilkossági csoport vezetőjévé.- Mondtam komoly, ám még is barátságos hangon. A nő a billentyűkön zongorázott egy kicsit, majd mosolyogva bólintott.
- Igen, látom. Az igazgató úr már várja. Egyenesen és a folyosó végén balra.- Mutatta az utat.
- Köszönöm.- Csaptam a pultra kettőt, majd elindultam a kereset szobába. Mikor megtaláltam bekopogtam, majd mikor meghallottam egy "szabad"-ot benyitottam. A szobát cigaretta füst borította. Bezártam magam mögött az ajtót, majd a sötét alak felé vettem az irányt. Mikor kitisztult a látó mező, egy idő férfit pillantottam meg a székben ücsörögni. Mikor meglátott, köhögve felállt, majd kezet nyújtott.
- Mis. Villinger.- Mosolygott.
- Uram.- Viszonoztam a mosolyát.
- Kérem foglaljon helyet.- Mutatott a mögöttem álló székre. Leültem, majd a férfira szegeztem a tekintetemet.
- Nos, amint az előző főnökétől, már megtudtam, igen jó nyomozónő, ha lehet így fogalmazni. Ha jól tudom, apja is ilyen sikeres, nem de bár?- Kérdeztem és felkacagott. A csöndbe hasító nevetéstől felállt a szőr a hátamon.
- De uram, apám is nagyon jó nyomozó.- Mondtam kimért hangon.
- Rendben. Az asztalát, majd megmutatja az asszisztensem. Azt hiszem végeztünk is.- Mondta, majd felállt. Követtem a példáját.
- Rendben. Köszönöm.- Mosolyogtam, majd kezet ráztunk és kiléptem a dohányszagból. Hangos köhögésbe kezdtem, mikor bezáródott az ajtó mögöttem. A recepción felvettem a jelvényemet és a pisztolyomat, majd beültem a kocsimba és elhajtottam valami park felé, kicsit levegőzni.
//Belváros/Park//
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

Rendőrkapitányság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrkapitányság   Rendőrkapitányság I_icon_minitimeKedd 12 Júl. 2011, 11:49

Megállítom motoromat majd lepattanok róla és elindulok a kapitányság fele gyorsan el intézem a papírokat amiket el kellet így is már lassan az éjszaka közeledik. Arra gondoltam, hogy most még nem fogok vissza menni a klánhoz hanem egy kicsit megállok gondolkodni vagy valami azt halottam éjjel szép Shadowland. De hova is menjek talán a park éppen megfelelő lesz ott majd el tudom ütni az időt, elég régen voltam már ott kell egy kicsi idő is a munkámtól eltekintve. Szerencsére a kapitányságon is minden rendben van ez a város nem éppen a bűnöző múltjáról híres, de azért minden percben résen kell lennie egy jó rendőrnek. Ahogyan észre vettem a kollégákon, nem kezdők van gyakorlatuk az ilyen dolgokban. Közben felpattanok a motoromra benyújtom a motort, mert a park egy kicsit odébb van és nem igazán szeretnék ebben a nagy forgalomban sétálgatni.


/Belváros Park/
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Rendőrkapitányság Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendőrkapitányság   Rendőrkapitányság I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rendőrkapitányság
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: