Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Az élet egy harc I_vote_lcapAz élet egy harc I_voting_barAz élet egy harc I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Az élet egy harc I_vote_lcapAz élet egy harc I_voting_barAz élet egy harc I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Az élet egy harc I_vote_lcapAz élet egy harc I_voting_barAz élet egy harc I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Az élet egy harc I_vote_lcapAz élet egy harc I_voting_barAz élet egy harc I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Az élet egy harc I_vote_lcapAz élet egy harc I_voting_barAz élet egy harc I_vote_rcap 
Catei Miller
Az élet egy harc I_vote_lcapAz élet egy harc I_voting_barAz élet egy harc I_vote_rcap 
John Shepard
Az élet egy harc I_vote_lcapAz élet egy harc I_voting_barAz élet egy harc I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Az élet egy harc I_vote_lcapAz élet egy harc I_voting_barAz élet egy harc I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Az élet egy harc I_vote_lcapAz élet egy harc I_voting_barAz élet egy harc I_vote_rcap 
Stevan Black
Az élet egy harc I_vote_lcapAz élet egy harc I_voting_barAz élet egy harc I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Az élet egy harc I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Az élet egy harc I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Az élet egy harc I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Az élet egy harc I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Az élet egy harc I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Az élet egy harc I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Az élet egy harc I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Az élet egy harc I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Az élet egy harc I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Az élet egy harc

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Az élet egy harc Empty
TémanyitásTárgy: Az élet egy harc   Az élet egy harc I_icon_minitimeSzer. 04 Jan. 2012, 19:42

Az élet egy harc



Az élet egy harc,
Végtelen küzdelem
S sokszor gondolom
Itt van a vég nekem,
De feladni nem fogom
Ez a jel mondatom.
A harc nehéz
De ezt is el fogadom,
Küzdeni fogok,
Míg tart az életem,
Érte csakis érte,
Azért kit szeretek!
Te vagy az életem,
Hányszor mondjam édesem?!
Hogy velem légy mindig,
Bármit megteszek.
Hiányodtól szétvet a bánat,
Éjjelente csak téged kívánlak!
Gyere velem édesem,
Fogd hát a két kezem,
Maradj velem addig,
Míg tart az életem.
Szeretlek, imádlak,
elmondom még sokszor.
S bármit meg teszek,
Hogy győztes legyen harcom.
S akkor majd a harc végén,
Együtt lehetünk,
s nem engedem el kezed
Míg tart az életünk!
Vissza az elejére Go down
 
Az élet egy harc
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Művész Sarok-
Ugrás: