Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Emmaline Troy I_vote_lcapEmmaline Troy I_voting_barEmmaline Troy I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Emmaline Troy I_vote_lcapEmmaline Troy I_voting_barEmmaline Troy I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Emmaline Troy I_vote_lcapEmmaline Troy I_voting_barEmmaline Troy I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Emmaline Troy I_vote_lcapEmmaline Troy I_voting_barEmmaline Troy I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Emmaline Troy I_vote_lcapEmmaline Troy I_voting_barEmmaline Troy I_vote_rcap 
Catei Miller
Emmaline Troy I_vote_lcapEmmaline Troy I_voting_barEmmaline Troy I_vote_rcap 
John Shepard
Emmaline Troy I_vote_lcapEmmaline Troy I_voting_barEmmaline Troy I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Emmaline Troy I_vote_lcapEmmaline Troy I_voting_barEmmaline Troy I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Emmaline Troy I_vote_lcapEmmaline Troy I_voting_barEmmaline Troy I_vote_rcap 
Stevan Black
Emmaline Troy I_vote_lcapEmmaline Troy I_voting_barEmmaline Troy I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Emmaline Troy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Emmaline Troy Empty
TémanyitásTárgy: Emmaline Troy   Emmaline Troy I_icon_minitimeKedd 18 Jún. 2013, 18:43

Emmaline Troy Tumblr_lji6zicy7j1qh91jxo1_500


• • • • • • • Adatok • • • • • • •


A karakter neve:Emmaline Troy
Becenév: Emm, Emma, Miss Troy

Faj: Vérfarkas
Nem:
Kor: 19 éves
Születés helye és ideje: 1992 július 2, születési hely ismeretlen
Foglalkozás: Pultos
Átváltozott forma: így nézek ki




• • • • • • • Család• • • • • • •



Apa: Kevin Troy
Anya: Amanda Troy
Testvér(ek): -
Egyéb hozzá tartozók: -




• • • • • • • Jellemzés• • • • • • •



Amiket szeret: Táncolni, gyilkolni, erdőben lenni
Amiket  utál: A többi vérállat, a magasság és a hazugságok

Jellem: Haragos, könnyen fel lehet bosszantani, a fajtársakkal normálisan viselkedek, de ha úgy adja a helyzet, akkor senkit sem kímélek. Átlagon felül akárkit akárhogyan meg tudok kínozni. De ahogy a kedvem tartja, így tudnám megfogalmazni, hogy milyen is vagyok belsőleg.
Kinézet: Átlagon felüli 180cm magas alig 60kg-ot nyomó testem van, telt idomok, derékig érő hosszú fél göndör haj, világos barna igéző szempár.




• • • • • • • Előtörténet• • • • • • •


1992-ben születtem, egy viharos holdtöltén. Senki nem tudta megmondani, miért pont ekkor jöttem a világra. De édesanyám, és édesapám szeretetben neveltek fel. Csendes kisvárosban éltünk, és senki nem zavart minket, de már régen megmondták, hogy nem lesz annak jó vége, hogy pont holdtöltekor születtem. Én nem értettem semmit, békésen jártam a suliba, középiskolába is, de még ne rohanjunk ennyire előre, szóval ott tartottam, hogy suliba jártam, mint minden átlagos leányzó, még azt is figyelembe vehetjük, hogy igazán kimagasló voltam mindenből, kinézet, tanulás sport stb. Mikor átkerültem a középiskolába ott is tartottam a hírnevem, hiszen ezt diktálta a kötelességem. Az utolsó évben osztály kirándulás volt, egy erdőbe mentünk, ott is sátor tábor volt a dologban, aminek nagyon örültem. Azzal aludhattunk akivel akartunk, én éppen az osztály szívdöglesztőjével jártam, közel két fejjel magasabb volt nálam, és nagyon imádtam. Így eldöntöttük, hogy velünk senki nem aludhat, csak mi leszünk, ezt persze gyorsan el is könyveltük, hogy minden tökéletes lesz. Igen arra kell gondolni, hogy ott a táborban, ketten, és azt csináljuk. De ha vissza gondolok, nem történt meg. Éppen azért, mert éjjeli túránk volt, mindenki külön, egyedül a sötét erdőben. Én nem is tudtam, hogy mi lesz velem egyedül, egy csomó tanár kin volt az eseményen, így esélyünk sem volt, hogy együtt legyünk. Végül eltévedtem, nem is tudom hogyan, egyszerűen csak barangoltam. Később kiderült, hogy ostobaság volt, egy farkassal találkoztam, nagyon megijedtem, de egy hang sem jött ki a torkomon. Végül a farkas rám támadt, és megharapott. Elájultam, és mikor megtaláltak, a sebet senki sem látta, csak én éreztem a nyakamon. Azt mondtam semmi bajom, így el hitték a kis mesémet, hogy elestem, és beütöttem a fejem. A pasim azonnal tudni akarta, hogy mi volt, de nem mertem neki elmondani, másnap éjjel éreztem a hold hívását, teli hold volt, így nem mentem korán aludni, megvártam, míg mindenki el megy aludni, már csak én ültem a tábortűznél, végül beszaladtam az erdőbe. De nem volt szerencsém, hiszen a pasim figyelt, így utánam jött, azt is látta, ahogy átváltozom, de azt nem tudhatta, hogy szörnyeteg lett belőlem. Így mikor kiabálni kezdett neki támadtam, és megöltem. Egyszerűen nem tudtam magam irányítani. Másnap reggel vissza változtam, és sikítva ébresztettem a tábort. Azt mondtam, hogy a pasimat megtámadta egy farkas, persze mindenki hitt nekem, így elterelődött rólam a gyanú, mindenki engem vigasztalt. Jól esett, de csak én tudtam az egész történetet, azonnal vissza mentünk a városba, engem haza vittek, nyugtatókat kaptam, hogy elfelejtsem a traumát, de másnap még szörnyűbb dolog történt, arra keltem, hogy vérszagot érzek a házban. Azonnal követtem a szagot, egészen a szüleim hálójáig. Mikor beléptem sikítanom kellett, erre nem emlékeztem, de a saját szagomat éreztem rajtuk. Azonnal csomagoltam, és elindulta oda, ahol talán nem bánt senki. És ha elfogadnak, akkor a csoport vezetője élén új életet kezdek.


A hozzászólást Emmaline Troy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 19 Jún. 2013, 13:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Emmaline Troy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emmaline Troy   Emmaline Troy I_icon_minitimeKedd 18 Jún. 2013, 22:52

Előtörténeted tetszett, gyönyörűen írsz csak megkérnélek, hogy ne azt a képet használd ami az avatarod, ha ezt kijavítottad mehetsz játszani.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Emmaline Troy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emmaline Troy   Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 19 Jún. 2013, 13:03

Jelentem mester pb-t is cseréltem, így lett több képem Smile
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Emmaline Troy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emmaline Troy   Emmaline Troy I_icon_minitimeSzer. 19 Jún. 2013, 13:11

Rendben!

Elfogadva
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Emmaline Troy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emmaline Troy   Emmaline Troy I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Emmaline Troy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emmaline Troy (Vérfarkas)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Karakter :: Akik már velünk vannak :: Vérfarkasok-
Ugrás: