Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Börtön Cellák I_vote_lcapBörtön Cellák I_voting_barBörtön Cellák I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Börtön Cellák I_vote_lcapBörtön Cellák I_voting_barBörtön Cellák I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Börtön Cellák I_vote_lcapBörtön Cellák I_voting_barBörtön Cellák I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Börtön Cellák I_vote_lcapBörtön Cellák I_voting_barBörtön Cellák I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Börtön Cellák I_vote_lcapBörtön Cellák I_voting_barBörtön Cellák I_vote_rcap 
Catei Miller
Börtön Cellák I_vote_lcapBörtön Cellák I_voting_barBörtön Cellák I_vote_rcap 
John Shepard
Börtön Cellák I_vote_lcapBörtön Cellák I_voting_barBörtön Cellák I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Börtön Cellák I_vote_lcapBörtön Cellák I_voting_barBörtön Cellák I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Börtön Cellák I_vote_lcapBörtön Cellák I_voting_barBörtön Cellák I_vote_rcap 
Stevan Black
Börtön Cellák I_vote_lcapBörtön Cellák I_voting_barBörtön Cellák I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Börtön Cellák

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeKedd 23 Nov. 2010, 23:18

Itt tartják a foglyokat akik megpróbáltak átlépni a kaput na persze az eskünek ellenszegülő démonok.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 26 Jan. 2011, 00:12

Megérkezünk a börtön cellákhoz a lány még mindig a karjaim ölelését élvezi.
- Na csibém megérkeztünk átmeneti lakóhelyedhez.- néztem a szemébe közben elindultam befele a börtönbe. Ott van éppen erre célra megfelelő szóba. Be nyitok oda fölcsatolom a lányt a fal tiszta kő csatjai pedig a pokol tűzében készültek így tehát eltörhetetlenek. Ruháit leszaggatom róla.
- Tudod meleg van a pokolban és nem akarom hogy még a végén meleged legyen.
Kezemet lehúzom a mellkasán majd egy lépést hátráltam.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 26 Jan. 2011, 19:31

Éreztem, hogy a pokolban vagyunk. Az ismeretlen egy cellába vitt, majd a falra csatolta a kezemet és leszaggatta a ruháimat. Lassan kezdett vissza jönni ez erőm. Mikor végighúzta a kezét a mellkasomon felemeltem a lábamat és ágyékon rúgtam. A földre esett és ott térdelt előttem. Felemeltem a lábamat, hogy a fejét is megrúgom, de elkapta a lábamat.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 26 Jan. 2011, 19:42

Hirtelen megfogom a lábát majd hatalmas erőmmel össze roppantom minden egyes csont össze tört benne.
- Csibém így jár aki hozzá talál rúgni egy királyhoz.- nevettem a szemévbe. Majd lábát is lecsatoltam. Fölé emelkedtem majd kezemmel meg fogtak a nő arcát és a száját beragasztatom szikszalaggal. Majd szólj, hogy vegyem ki a szádból erre be csuktam az ajtót és távoztam a palotámba.

/Belváros/Démon Király Palotája/
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 26 Jan. 2011, 20:00

A kezével eltörte a lábamat. Felkiáltottam a fájdalomtól és szemeimbe könnyek szöktek. Mikor kiláncolta az eltört lábamat legszívesebben egy tört szúrtam volna a lábába, hogy érezze milyen fájdalmas dolog. Mikor kiment és becsukta az ajtót sikítani kezdtem.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 26 Jan. 2011, 20:17

Megérkezek a cellák elő a démonok elé érkezek akik őrzik a cellákat oda lépek hozzájuk.
- Aragor vagyok a király parancsára jelentkezem feladatra.
Ekkor kinyitották az ajtót rezzenéstelen arccal be mentem a fogolyhoz majd egy széket le téve a lánnyal szembe. Mélyen a szemébe néztem ártatlan kislánynak látszott fogalmam sem volt, hogy miért volt ott. Oda lépek hozzá majd a szikszalagot le veszem a szájáról és megszólalok a székről.
- No a mester miért zárt be ide?- néztem a szemébe a szeme könnyes volt lehet, hogy alá vetette a kínzásnak nem tudom, de legalább beszélni tudjon.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 26 Jan. 2011, 20:30

Egy idegen férfi lépett be a cellába, majd leszedte a számról a szikszalagot.
- Engedj el! Azonnal!- Kiabáltam. A lábam iszonyatosan fájt és a ruháim is darabokban hevertek körülöttem.
- Felettetek járok.- Mondtam még mindig kimért hangon.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 26 Jan. 2011, 20:40

Szóval a csajszi angyal akkor már értem mesterem döntését ez így van jól démonok az urak és kész.
- Nem foglak elengedni de ne kiabálj mert vissza teszem a szikszalagot.
- Nos és a mester hol talált rád?- kérdeztem tőle miközben meztelen testére tekintettem láttam, hogy az őrök a kulcslyukon át leskelődnek. Ekkor föl pattanok a székről és az ajtó kulcslyukára rúgok.
- Erre a király nem adott nektek engedélyt.- kiáltottam rájuk. Majd vissza mentem a székhez és a lányra terítettem egy régi poros takarót. Igaz, hogy nem egy báli ruha de azért megfelel.
- Na most ha nem kiabálsz vannak ilyen bónuszok mint a takaró de ha fogsz akkor átváltok terminátor stílusba és a kardal szíjat hasitok a hátadból.
- Világos voltam?-mondtam komoly arca.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 26 Jan. 2011, 20:51

Amikor megfenyegetett a szemeibe néztem és próbáltam elbűvölni, de nemigazán akart össze jönni.
- Miért tartatok itt?- Kérdeztem fájdalmak között. A lábam iszonyatosan fájt és legszívesebben üvöltöttem volna, de még sem tettem.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 26 Jan. 2011, 21:12

Kérdésére föl emelem szemöldököm az igazat megvallva én sem tudom de arcomon bizonytalanságot nem mutattam.
- Hát biztos megvolt a maga oka amúgy meg az is bőven elég, hogy angyal vagy, mert gyűlöli őket.-mondtam a szemébe nézve. Nem tudom mit akar elérni mert úgy sem fogom elengedni akárhogyan fog könyörögni. Majd lassan vissza ültem a székembe.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeSzer. 26 Jan. 2011, 23:19

Ránéztem, majd fintorral válaszoltam:
- Lennél szíves eloldozni a lábamat. Iszonyatosan fáj.- Kértem üvöltve a fájdalomtól. Addig-addig ficánkoltam, míg a lepedő leesett rólam, de az volt a legkevesebb bajom.
- Az a b@rom démon eltörte a lábamat.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 17:38

A lepel le hullott a nő meztelen testéről nem félek én a női testéről de ő ficánkolt le tehát vissza nem fogom tenni. Tudtam, hogy mit tervez ezért nagyon nem engedtem szabadon a lábát inkább tűn keresztül be adtam neki egy fájdalom csillapítót majd így szóltam.
- Így megfelel-néztem rá jóakarón. Szerintem csak a lábával ki akarja szabadítani magát ezért inkább maradjon nyugton.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 20:30

Egy fecskendőn keresztűl beadott egy kis fájdalom csillapítót, ami nemigazán akart hatni. Éles fájdalom nyilalt a hasamba és nem maradt abba.
- Áááá.- Sikítottam fel a fájdalomtől, majd mikor enyhült az összegörnyedve lógtam a láncokon.
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 20:42

Tudom, hogy nem fájhat neki annyira mennyire mutatja de én már hozzá szoktam az ilyen kínzásokhoz. A fájdalom csillapító a legjobb tehát tíz percen belül hatnia kell.
- No tűrd csak el a fájdalmat és ne hangoskodj mert jön a kard és hát nem lesz kellemes érzés hidd el nekem én már csak tudom.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 21:04

- Terhes vagyok te gy*kér.- Ordítottam az ismertlennel.
- A fájdalom csillapító ilyenkor nem használ.- Övültötttem és pár pillanat múlva eszméletlenl lógtam a vason.....
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 21:11

Azt mondja terhes ez most egy kissé meglepett, de nem nagyon izgat mert az ellen nem tehetek én semmit mert ha a mesterem azt parancsolja a fogoly maradjon ott akkor az ott is marad.
- Nagyon sajnálom de nem foglak kioldozni majd a széket kezdtem el tologatni.-mondtam a szemébe nézve hát ez a helyzet így kell elfogadni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 21:20

Kimért léptekkel bóklásztam a cellák között, mert Stefan valami zűrös baját el kellett végeznem. Aragor is ott volt, közölte velem. Remek, már csak a szolga hiányzik... Gondoltam magamban, s jobban összepréseltem a számat.
Mikor a cella homályában észrevettem két alakot, azonnal tudtam, hogy megérkeztem. Mostanra már tisztán láttam őket. Mint kiderült, az angyalok királynője vajúdik fájdalmában a cellában, Aragor meg ostoba módon kínozza.
-Jó estét...-mondtam kimérten és higgadtan. Mit sem sejtve hátra tett kezekkel melléjük léptem.
-Lám, lám... mi történik itt?-kérdeztem a drágaságos szolgát.- Jelentést kérnék.-vágtam rá hidegen, mint minden alattvalóval.
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 21:52

Egyre jobban és jobban gyötőrt a fájdalom. Pár pillanat múlva egy nagyságos r*banc lépett be a celába. Helyzet jelentést kért a férfitől.
- Mi van? A démon f*reg nem mondta meg mit csinál itt?
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 21:59

Belépett Ivy a démon király párja tudtam, hogy nem bánthatom meg ezért nagy alázatosan válaszolok néki.
- Hát a Mester azt parancsolta, hogy őrizzem a foglyot -a nő meztelen testére néztem.
- Eddig minden nyugis a nő terhes a lába törött tehát nyugton lesz egy farabig.
- Rendelkezzen velem az Úrnő- mondtam alázatosan majd letérdeltem előtte. Igaz, hogy nem nagyon szívesen de ő démon én meg halandó azért van különbség.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 22:08

-Állj fel!-mondtam fáradt hangon. Nem vagyok oda ezekért az alázkodásos izékért. No meg főleg a pofátlan cellalakokért.
-Ejnyebejnye kis hölgy. Nem tanították meg arra, hogyha vendégeknél van nem pofázunk?!-kérdeztem szemére vetve, majd pár lépést tettem felé.
-Köszönöm a jelentést Aragor-mondtam erőltetett kedvességgel, majd újra a fogoly felé fordultam.
-Szóval... -mondtam miközben közel hajoltam a leányzóhoz, aki nem volt valami közreműködő, ezért megfogtam az állát, hogy reám nézzen.- Olyan kár ennek az aranyos pofikának ártani.-húztam végig az ujjamat lágy orcáján..
-S nem akarjuk, hogy a kicsike örökölje, mi?-kérdeztem ördögi nevetéssel azzal, előhúztam a kést s egy jó hosszú vágást 'rajzoltam' csinos kis arcocskájára. De nagyon lassan húztam, hogy fájjon.
-Hoppá, kicsit eltúloztam...-mondtam nevetve, mert a csík egészen álláig ért. azzal megfogtam törékeny kis kezecskéjét.
-Gondolom egy pár ujjad nem fog hiányozni...-búgtam lágyan, hirtelen mozdulattal már kezemben tarthattam egyik ujját.
-Hmmm.. most már remélem csiripelsz!-vágtam rá fagyosan, sikoltozása és sírásai ellenére.
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 22:41

Egyedül suhantam át a Pokol birodalmán. Azrael csak behozott nekem kell kimennem innen élve. Eszem ágában sem volt angyalként itt repdesni, hogy egy ronda képű démon leszedjen nyilaival. Helyette egy okos kis cselt eszeltem ki, egy démonnak sem tűnt fel, hogy egy holló át repül a falakon be a börtönbe majd a cellákba. Nem is tűntem angyalnak elvileg a holló itt megszokott madár és hát az erőmet is gondosan elrejtettem. Király? Egy f3nét látszik, hogy az vagyok hollóként. Óvatosan rászálltam az egyik láncra és himbálózni meg károgni kezdtem. Isten sem mondaná meg, hogy ez most én vagyok, ha nem tudna róla. Megtévesztés és meglepetés kérdése az egész.
Nem ismerik Mizrael az álszent angyal királyt! Leszálltam az egyik közeli hulla tetemére, amit szerencsémre itt hagytak.
Szegény lélek, ha tudná milyen élet várt volna rá. Egy halandó meg az én erőmhöz képest egy gyenge harcias démon nő volt, na meg Keszi láncokra verve.
Csak ennyire futja az erőtökből démonkák? Elég szenvedést láttam így úgy gondolom, ideje lenne meglepni őket.
Mindketten háttal álltam, ami pont jól jött a nő Keszivel foglalkozott elégé brutális módon, de majd csak visszakapja.
Rászálltam a halandó vállára, kezdetben fel sem tűnt neki, hogy egy átkozott holló a vállára szállt. Nem is törődött velem, ami pont jól jött. Átváltoztam, amiből ők semmit sem láttam. Szépen és precízen leütöttem a halandót, így kell ezt megcsinálni hátulról démon módjára. Kihúztam a kardom és a démon hátához tartottam, ne is említsem megállítottam az időt körülöttünk, ha kiáltana, senki az égvilágon senki sem hallaná meg csak Keszi, ő és én.
- Ej kis rosszaság hát szabad ezt? – nem fordult meg még nem. – Azt ajánlom, gyorsan hagyd abba vagy különben ez lesz az utolsó éjszakád itt a hőn imádott démon tanyádban.
Elkaptam a nyakától fogva és a penge éles felét hozzá tartottam.
- Válasz kis rosszaság a démonod vagy a kulcsok! – megbénítottam és nekem egy árva felszerelésembe sem került.
- Csak, hogy semmi rosszat ne művelj rosszaság! – piszkosul röhögtem. A kulcsokért mentem ott volt annál a halandónál, akit leütöttem. Röhögtem tovább, ahogy a démont láttam küszködni.
- Ugyan az sosem fog sikerülni kis démon! – amíg el nem hagyom ezt a helyet nem, tettem hozzá gondolatba.
Kiszabadítottam Keszit a láncok fogságából. Gyógyítani? Itt nem fogok. A karjaimba kaptam, kiengedve fekete szárnyaimat elrepültem vele.

// Kingdom of Heaven/ Az uralkodók szobája//
Vissza az elejére Go down
Kesztella Redway
Angyal
Angyal
Kesztella Redway


Hozzászólások száma : 228
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Kor : 27

Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 22:49

A nő levágta az egyik ujjamat én pedig sikítani is elfelejtettem a fájdalomtól. Már ott tartottam, hogy végzek magammal, mikor mizrael leszedett a láncokól és egyensen haza vitt. Kezdtem elveszteni az eszméletemet a sok vérveszteség miatt....
//Kingdom of Heaven/ Az uralkodók szobája//
Vissza az elejére Go down
http://www.summerland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitimeCsüt. 27 Jan. 2011, 22:57

Beröppent egy holló majd átváltozott angyallá nem tudom ki lehetett ez a t@kfilkó de nagyot kaptam. Na meg az Úrnőt is megsebesítette, mikor éppen távoztak utolsó erőmet is kihasználva egy mérgezett lövedéket küldtem a testébe ami három napig kómába ejti. Föl tápászkodtam és riasztottam az őrséget. De ez már mind hiába.
- Jól van úrnőm?-kérdeztem Ivyntől de láttam, hogy kutya baja ekkor a földön megpillantok egy ujjat ez az. így nem tudja meggyógyítani mivel csontot nem képes növeszteni csak beforrasztani. Az ujját föl kaptam majd elindultam a démon király palotájába.

/Pokol/ Démon Király Palotája/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Börtön Cellák Empty
TémanyitásTárgy: Re: Börtön Cellák   Börtön Cellák I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Börtön Cellák
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Vár-börtön

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Pokol-
Ugrás: