Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Az Omen hegy I_vote_lcapAz Omen hegy I_voting_barAz Omen hegy I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Az Omen hegy I_vote_lcapAz Omen hegy I_voting_barAz Omen hegy I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Az Omen hegy I_vote_lcapAz Omen hegy I_voting_barAz Omen hegy I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Az Omen hegy I_vote_lcapAz Omen hegy I_voting_barAz Omen hegy I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Az Omen hegy I_vote_lcapAz Omen hegy I_voting_barAz Omen hegy I_vote_rcap 
Catei Miller
Az Omen hegy I_vote_lcapAz Omen hegy I_voting_barAz Omen hegy I_vote_rcap 
John Shepard
Az Omen hegy I_vote_lcapAz Omen hegy I_voting_barAz Omen hegy I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Az Omen hegy I_vote_lcapAz Omen hegy I_voting_barAz Omen hegy I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Az Omen hegy I_vote_lcapAz Omen hegy I_voting_barAz Omen hegy I_vote_rcap 
Stevan Black
Az Omen hegy I_vote_lcapAz Omen hegy I_voting_barAz Omen hegy I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Az Omen hegy

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 15 Dec. 2010, 00:06

Shadowland legmagasabb pontja az Omen hegy. Innen mindent belátni például a többi faj térségét. A hegyet fenyők veszik körül néhol még szakadékok is láthatóak. Vérfarkasaink viszont ismerik a helyet ezért sosem eshet bántódásuk azért mert leesnek egy szakadékról.


A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Ápr. 2011, 13:59-kor.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeSzomb. 19 Márc. 2011, 10:27

Megérkezünk az Omen hegyhez lassan föl megyünk rá Caroline kezét fogva még mindig el nem engedtem volna azt a szép kezet soha. nagyon szeretem azt a lány még ennyire nem szerettem még senkit mind őt. Fölérve a csúcsára körültekintek innen belátható az egész város és az erdő is nagyon szép kilátás nyílik a környékre. Átkarolom Carolinét miközben a tájt csodáljuk közelebb húzom magamhoz majd megszólalok.
- Csodás kilátás nyílik a környékre igaz?
Kérdeztem tőle nem tudtam, hogy mit mondhatnék többet mindent nem kell kimondani szavakkal. Remélem, hogy ide is nem fog utánunk jönni mert különben esküszöm, hogy ledobom a csúcsról le a sötét mélybe és onnan nem nagyon fog föl kelni ott másodszor is meg fog halni. Szorosabban átölelem majd egy csókot adok az ajkaira szinte még nem is ismerem teljesen csak megtörtént köztünk aminek meg kellet történnie.

*bocs, hogy ennyit késtem de beteg vagyok és hát nagyon nem jutok géphez.*
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimePént. 25 Márc. 2011, 18:24

Végre elindultunk és otthagytuk Maxet.John valami csodálatos helyre akart elvinni.Kedvesen rámosolyogtam majd követtem.Végül az Omen hegyhez értünk.Lassan fölmentünk a tetejére, kézen fogva.Fönt a táj elképesztő volt,egyszerűen gyönyörű főleg hogy John is ott volt velem.Jó volt megosztani ezt valakivel,főleg azzal akit teljes szivemből szeretek.
- Igen,gyönyörű.
Átkarolt majd megcsókolt.Még mindig olyan hietetlen volt ez az egész.Hiszen alig ismerem méh Johnt és már..lefeküdtem vele és szeretem.Minden olyan gyorsan történt..De nem baj,majd jobban megismerjük egymást.Közelebb húztam magamhoz majd megcsókoltam.
- Szeretlek teljes szívemből.

//Sajnálom hogy ilyen későn írtam vissza.Igérem most már mindig időbe írok Wink //
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeSzomb. 26 Márc. 2011, 11:18

Éreztem Caroline karolását és mézédes csókját puha ajkait az enyémeken olyan szép volt, ahogy ott állunk az Omen hegy tetején a hold süt le ránk még éppen nem lesz telihold tehát még van egy kis idő addig újra vérleopárd formámba kell alakulnom. A csöndet Caroline szavai törték meg ahogyan mondta egy boldog mosolyt csalogatott az arcomra láttam, hogy most már nincsenek kétségei és velem szeretne maradni ennek örülök. A fülébe suttogva én is megszólalok.
– Én is szeretlek tégedet teljes szívemből e felől semmi kétségem sincsen.
Suttogtam Caroline füléébe közben én újra megcsókoltam a lány mutatva ki szerelmemet iránta. Legszívesebben vele tölteném az összes időmet lefoglalnám magamnak Carolinét.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeSzomb. 26 Márc. 2011, 15:24

"Én is szeretlek tégedet teljes szívemből e felől semmi kétségem sincsen.", John biztosan tudta hogy mit érezz irántam és most már én is tisztába voltam az érzelmeimmel.Szeretem őt,teljes szívemből és vele szeretnék maradni örökre.De ez lehetetlen...hiszen mi lesz ha megint úgy járok mint múltkor..Nem,erre még gondolni se merek.Inkább élvezem a jelent.
Mindjárt telihold,vagyis már nincs sok időnk,John át fog változni.Láttam már vér leopárdokat de John más volt.Sokkal szebb és erősebb..
Ismét megcsókoltam az ajkait majd szomorúan lesüllyesztettem szemeimet.

- Nagyon sajnálom ezt a Maxes dolgot..Úgy látszik hogy félre ismertem.
Még mindig nem tudtam elhinni,Max viselkedését.Régen nem ilyen volt...mi történhetett? Miért akarta bántani azt a kisgyereket? És azt a lányt? Miért? Ez nem hagy nyugodni...
- És sajnálom..hogy veszélybe sodortalak.Nem kellett volna utánam jönnöd...
Elhúzódtam tőle és bocsánatkérően rá pillantottam.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeSzomb. 26 Márc. 2011, 17:01

Hallgatom Caroline csengő szavait hát azzal, hogy Max ennyit csinált azzal engem nem sodort veszélybe voltam én már veszélyesebb helyzetben is. Egy démon ellen harcolni sokkal veszélyesebb mert a vámpírnál csak egy dologra kell oda figyelni, hogy a fogait távol tartsam a testemtől, de viszont a démonok azok másak. Egyszer számomra ha már kellene választanom egy démonnal harcolnom vagy egy vámpírral akkor már a vámpír legyen. Egy kissé elkalandoztak gondolataim megtörve a csendet megszólalok Caroline arcára pillantva.
– Vannak ilyenek, hogy félre ismerjük barátainkat, viszont nem kell azért bocsánatot kérned, én mentem utánad és hát voltam én már veszélyesebb helyzetbe is mint a mostani.
– De ezt a döntésemet, hogy utánad nem bántam meg és nem is fogom ez biztos.

Jegyeztem meg Caroline számára hisz csak is az igazat mondtam, nem bántam meg, hogy utána mentem mert különben most nem állnánk itt ketten. Talán akkor nem is lenne köztünk ez a csodálatos érzés amit most érzek iránta. Föl tekintek a csillagos égre nagyon csodálatos a hold vonzása egyre erősebb, de remélhetőleg nem fog most éppen teli hold lenni mert akkor át kelen-e alakulnom vérleopárd formámban. Azt a formám sokkal jobban szeretem mint emberi formám csak, hogy nem tudok állat ként beszélni és avval csak elrontanám a mai csodálatos esténket.
– Nemsokára teli hold lesz ez tudod mit jelent igaz?
Kérdeztem tőle mert nem tudtam, hogy mennyit tud rólunk vérállatokról már csak azért is, hogy éppen ne lepődjön meg a dolgon amikor éppen átváltozom az egyik percről a másikra. Hirtelen egy SMS-em érkezett rápillantottam majd lassan föl néztem az égre nem tudtam mit mondani arra, hogy mi történt velem én lettem az új klánvezető. Vajon képes vagyok én erre? No, de viszont most sürgős dolgom van az SMS-es szerint és ahogyan nézem már is késében vagyok. Caroline fele fordulok majd a szemébe nézve lassan megszólalok.
-Nos nekem mennem kell bocsi, hogy itt kell hagyjalak tégedet, de ezt majd neked bővebben el fogom magyarázni igérem.
-Szeretném ha vigyáznál magadra nagyon veszéjes ez a hely menj a kerülő úton most én megyek.

Oda hajoltam hozzá majd megcsókoltam majd a fülébe suttogva újra megszólaltam.
-Szeretlek...-mondtam neki azzal tovább haladtam a Tanács fele nem tudom, hogy mi fog várni én rám remélem meg tudok birkózni ezzel az óriási feladattal.

/Belváros/ Vezérek Tanácsa/
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeKedd 01 Nov. 2011, 18:43

Teddnek
Smile



Mikor megérkeztem a hegyhez körülpillantottam, hogy nincs-e itt senki. Mivel nem láttam senkit gyorsan levettem az összes ruhámat és egy fa törzsébe dugtam el őket. Pár percig mélyeket lélegeztem és lehunytam a szemeimet, így hagyva utat oroszlánomnak a kibontakozásra. Mikor ez megtörtént hangosan felüvöltöttem és rohanni kezdtem. Régen nem éreztem ilyen felszabadultan magamat és nagyon jól esett a friss hegyi levegő. Addig rohantam, míg e nem értem a hegy tetejéig. Ott leültem és úgy néztem alább.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeKedd 01 Nov. 2011, 19:52

*Nem volt mit csinálnom otthon, úgy döntöttem el megyek egy olyan helyre ahol még soha nem voltam. Így tehát elmentem az Omen hegyre. Ahogy felértem megláttam hogy ott egy lány. Ő szerintem nem látott, mert rögtön el kezdett vetkőzni, a ruháit pedig letette egy fa tövébe. Majd nagyon fura dolog történt, a lány egyszer csak átváltozott véroroszlánná, majd felüvöltött és elrohant. Amikor már annyira távol volt hogy nem láttam, előjöttem és szétnéztem. Majd oda mentem ahhoz a fához ahová elrejtette a ruháit, és leültem oda.*
~Itt fogom megvárni, kíváncsi leszek a reakciójára.~
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeKedd 01 Nov. 2011, 22:24

Egy ideig szaladtam csak. Nem akartam megállni. Mikor azonban éreztem, hogy későre jár elindultam vissza a ruháimhoz. Már csak pár méterre voltam a fától, mikor megéreztem valami idegen szagot. Lopakodva indultam el a ruháimhoz. Mikor odaértem észrevettem egy férfit, aki ott ült, pontosan a ruháim mellett. Másodpercek alatt ugrottam ki a bokorból, majd vicsorogva közeledtem a férfi felé. Nem szerettem ha a holmijaimhoz idegenek nyúlkáltak, főleg ha férfiak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeKedd 01 Nov. 2011, 22:39

* Ott ülök már egy ideje, kicsit későre jár az idő amikor megéreztem hogy a csajszi jön vissza a holmijáért. Egyszer csak előugrik a bokorból, mit ne mondjak elég ijesztő volt, azonnal felpattantam a földről és el kezdtem hátrálni. Majd hozzá szóltam.*
- Nyugi nem akarok semmi rosszat tőled.* -próbáltam nyugtatni.*
~Szerintem azt hiszi hogy a cuccaihoz nyúlkáltam, vagy nem tudom.~
* Majd gondoltam egyet és elindultam a csaj felé. *
Vissza az elejére Go down
Ashley Villinger
Véroroszlán
Véroroszlán
Ashley Villinger


Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 19.

Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 02 Nov. 2011, 17:11

Mikor a férfi felállt és felém közeledett hangos morgással jeleztem, hogy jobb ha távol marad tőlem. Lassan egy lépést közeledtem felé, majd hatalmasat üvöltöttem. Nem tudtam, hogy mit akar, de nem szerettem ha vad idegenek csak úgy rám várnak. Mert ő nagyon is várt rám. Szóval látta azt is, hogy mi vagyok. Lassú léptekkel és tekintetével összekötve haladtam a ruháimhoz. Mikor odaértem számba vettem a holmijaimat, majd a fa mögé sétáltam, átalakultam, felöltöztem és kiléptem immár emberi alakban a férfi elé.
- Mit keres itt? Mit akar tőlem?- Kérdeztem és kezeimet összefontam a mellkasomon. Kíváncsi voltam, hogy mire készül, bár örültem volna neki, ha nem kellett volna előtte levetkőzöm.
- Mennyit látott az átalakulásomból?- Tettem fel ismét egy gyors kérdést. Ha ezt apa megtudta volna, már réges-régen kinyírta volna a férfit, így örültem, hogy csak engem látott.
- És mit keres itt ilyen későn? Egyáltalán nem biztonságos. Ha esetleg egy vadállat lettem volna simán széttéphettem volna. Még segítséget se tudott volna kérni.- Förmedtem rá. Tudtam, hogy ha állati alakomban vagyok nehezebb uralkodni ösztöneimen és nem csak azért mondtam a férfinak, hogy megijesszem, csupán elővigyázatosságól. Nem lett volna túl jó dolog, ha pár nap múlva megkeres valaki a tanácsból, hogy egy férfit éppen az én felségterületemen találtak szétmarcangolva. A hideg futkosott a hátamon csupán a gondolattól is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitimeSzer. 02 Nov. 2011, 19:32

*Amikor közeledtem a lány felé elkezdett morogni, szerintem meg akart ijeszteni, hát nem valami nagyon sikerült neki. Ott üvöltözött előttem, mint valami fába szorult féreg, nem tudtam miért. Lassan el kezdett hátrálni a ruhái fele, de rólam nem vette le a szemét. Majd felkapta a ruháit és a fa mögött átöltözött. Nem tudom minek kellett neki a fa mögé mennie, láttam azt is ahogy levetkőzik, akkor már nem tök mindegy? Amikor végzett az öltözködéssel, kilépett a fa mögül, most már emberi alakban és oda állt elém, majd megszólalt.*
-Először is bemutatkoznék ha nem bánná, Tedd vagyok, én csak elindultam sétálni és amikor ide értem láttam hogy ön éppen öltözködik, és hát végig néztem. Én nem akarok öntől az égvilágon semmit.*-mondtam az arcomon egy gúnyos mosollyal. Majd ezután ismét egy kérdést dobott nekem.*
-Hát mindent, miért talán baj?*-Kérdeztem vissza, majd közelebb léptem a lányhoz. *
-Már mondtam hogy mit keresek itt. Nyugodjon meg hölgyem, higgye el megtudom én magam védeni. De nem egy vadállat, hanem egy ártalmatlan kis oroszlán, aki nem tud bántani egy embert.*-mondtam egy nagy mosollyal az arcomon, kíváncsi voltam mit fog erre lépni. És még azt hiszi hogy én nem tudom megvédeni magam, úgy beszél mintha nem tudom milyen fiatal kis gyerek lennék.*
-És ön hogy-hogy itt van?*-kérdeztem meg én is tőle, ne hogy már csak ő kérdezzen. Amíg vártam hogy vissza szóljon valamit a lány oda mentem az egyik közeli fához és leültem, és bámultam ki a fejemből, mintha semmi se érdekelne.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az Omen hegy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az Omen hegy   Az Omen hegy I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Az Omen hegy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Shadowlandi erdő-
Ugrás: