Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
.:Papaia:. I_vote_lcap.:Papaia:. I_voting_bar.:Papaia:. I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
.:Papaia:. I_vote_lcap.:Papaia:. I_voting_bar.:Papaia:. I_vote_rcap 
Kesztella Redway
.:Papaia:. I_vote_lcap.:Papaia:. I_voting_bar.:Papaia:. I_vote_rcap 
Emmaline Troy
.:Papaia:. I_vote_lcap.:Papaia:. I_voting_bar.:Papaia:. I_vote_rcap 
Zoey Fleming
.:Papaia:. I_vote_lcap.:Papaia:. I_voting_bar.:Papaia:. I_vote_rcap 
Catei Miller
.:Papaia:. I_vote_lcap.:Papaia:. I_voting_bar.:Papaia:. I_vote_rcap 
John Shepard
.:Papaia:. I_vote_lcap.:Papaia:. I_voting_bar.:Papaia:. I_vote_rcap 
Alexander Crugen
.:Papaia:. I_vote_lcap.:Papaia:. I_voting_bar.:Papaia:. I_vote_rcap 
Caroline Delevar
.:Papaia:. I_vote_lcap.:Papaia:. I_voting_bar.:Papaia:. I_vote_rcap 
Stevan Black
.:Papaia:. I_vote_lcap.:Papaia:. I_voting_bar.:Papaia:. I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
.:Papaia:. I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
.:Papaia:. I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
.:Papaia:. I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
.:Papaia:. I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
.:Papaia:. I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
.:Papaia:. I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
.:Papaia:. I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
.:Papaia:. I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
.:Papaia:. I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 .:Papaia:.

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 18 Dec. 2010, 21:23

A város legnépszerűbb diszkója, mindig a legújabb haus számokat játsszák. Belül van egy nagy tánctér, és a fal mellett körívbe kanapék vannak elhelyezve és a közepén meg egy-egy asztal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeHétf. 20 Dec. 2010, 23:30

A kastélyból kifele menet épp mielőtt beszálltam a kocsimba, Faust a vállamra szállt.
- Na mi a helyzet, mégis csak jössz velem? Na rendben, akkor menjünk. -majd beülünk a kocsiba és elindúltunk a belvárosba. A városban kocsikázva, megakadt a szemem egy klubbon, külsőre jól néz ki, ha szerencsém van akkor belül is van valami érdekes. Leállítottam a kocsit a klub előtt, majd kecsesen kiszálltam Faustal a vállamon. Lassan és erőteljesen bevonultam a klubba, de nem találtam senki érdeme méltót, Ezért csak leültem egy kanapéhoz és figyeltem az embereket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeKedd 21 Dec. 2010, 11:21

Egy idő után, meguntam a figyelést, mert arra lettem figyelmes, hogy nem csak én figyelem az ide beözönlő embereket, hanem ők is engem. Mivel még nem láthattak, így bizonyára kíváncsiak lehetnek kilétemre. Hát sajnálom picinyeim, egyelőre nem tudja meg itt senki, hogy ki is vagyok valójában, ám de egy részem mégis megmutathatom Felálltam , majd lassan, kecses léptekkel elindultam a pulthoz.
- Egy csomag kentet kérek.
- Rendben... tessék. És nem hozhatok semmi mást, esetleg egy italt?
- Nem köszönöm, ma már ittam eleget- és egy kis gonosz mosoly ült ki az arcomra.
- aaaaa... A nevem James, na és kegyedet hogy hívják, ha meg szabad tudnom.
- Cindy.- de itt be is fejeztem, nem akartam még véletlenül sem elkortyintani neki semmit.
-De én megyek is.... ha keresne James, a táncparketten leszek.- Amint elköszöntem, végigvonultam a tömegen, egész a táncparkett közepéig, majd táncolni kezdtem. Néznem sem kellet, éreztem, hogy egy pár árgus szempár csak engem figyel. Egy pár zenére még táncoltam, majd elindultam kifele, mert reménytelen a helyzet, egy természetfeletti lényre sem lettem figyelmes egész ittlétem alatt. Ám alig indultam el az ajtó fele, egy jó páran máris nekem ugrottak és a telefonszámom kéregették. Én meg csak furcsállva és egyben dühösen néztem őket....
- Eddig nem volt időtök elkérni, ha nem hát sajnálom, de most ne tartsatok fel.- Erre meg azok a b*rmok nem mentek el az utamból, de mivel nem állt szándékomban felfedni kilétem, ezért rájuk erőltettem az akaratomat. Most mindannyian vissza mentek táncolni és hagytok engem távozni, most pedig tűnés!
Amint szétszéledtek, kisétáltam az ajtón Faust a vállamra szált, beültem a kocsiba és indultunk is vissza a kastélyba./:: Bloody Tears Kastély/ Királynő lakosztálya/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimePént. 31 Dec. 2010, 22:14

Eddig uncsinak bizonyult ez a kóceráj is. No meg kissé az is alterált, hogy régen ettem. Befordulva a sarkon rögtön meghallom a dübörgő, pörgős zenét, és nem csak az éles érzékszerveimnek köszönhetően. Ajkam sarkában halvány, kissé sunyi mosoly jelenik meg. Felszedek valakit, kihasználom, majd huss, eltörlöm az emlékeit és máris jobb kedvű Ariane lesz belőlem! Ha jobb vagyok az embereknél, miért ne lehetnék önző és miért ne élhetnék vissza ezzel?
Sötét hely, tele önfeledt állapotú emberekkel. Öltözetem kissé hiányos, de úgy tűnik, itt nem csak rajtam van ilyen ruha. Egy bordó miniruha, fekete harisnya, hajam pedig ki van engedve. Leülök a pulthoz, de nem rendelek semmit, fejem hátra döntöm. Vér kéne..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimePént. 31 Dec. 2010, 22:30

Sokáig hezitáltam belépni végül mégis bementem. Semerre sem néztem az érzékeim a pulthoz vittek, vagyis amit annak véltem látni. A pultos lány, mert az volt elégé megbámult, mit keress egy hozzám hasonló itt. Mire megszólalhattam volna tényleg irtózatosan rám meredt. Ja igen a rendelés. A szokásos zöld löttyömet rendeltem. Szerencsére itt is volt minden egy dolgot eltekintve. Vámpír, remek éppen jókor jöhettem. Óvatosan végig húztam szemeimet a tömegen majd vissza a pulthoz.
Sosem gondoltam volna, hogy a préda négy székkel távolabb lesz tőlem. Ennél csodálatosabb dolog még aligha történhetett velem. Tömör nyugodtságot vettem magamra és megpróbálni nem a közelembe hívni, de ezt persze csak álmodom, ha közelebb jön a búbáj miatt. De várjunk csak. Mi van, ha még észre sem vett? Á akkor nyert ügyem van összezavarni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 01 Jan. 2011, 01:10

Felemeltem a fejem, és figyelmesen szemügyre vettem a tömeget "vacsi" után nézelődve. Tekintetem egy fiún akadt meg, aki árgus szemekkel pont engem méregetett. Csak pár méterre volt tőlem. Tipikus.. Csaj kell neki? Nekem meg vacsi! Asszem megvan a tökéletes prédám...
A pultoshoz léptem (aki szerencsémre a fiú előtt volt, így ráfoghattam, hogy a nő miatt megyek oda) és kértem magamnak egy színtiszta gint, majd kortyoltam belőle. Fintorogva ízlelgettem, majd szenvedve lenyeltem. "Vért, vért, most!!" - kiabálták gondolataim. Letettem a poharat, majd rámosolyogtam a srácra.
- Nincs kedved táncolni velem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 01 Jan. 2011, 02:26

Vonakodtam a tánctól. Most akkor mi van? Annyira vak ez a vámpír, hogy nem látja mivel áll szemben? Ahogyan szokásomat megőrizve a vámpír szemébe néztem több sem kellet egy mestervámpír. Néhány pillanatig nem törődtem a felkéréssel, ha nevezhetem ezt annak. Aztán megragadtam a vámpír testét.
- Nem tudod kivel, kezdtél ki aranybogár? – csak ebben a pillanatban vettem észre, hogy túlságosan is közel van hozzám. Mielőbb el kéne altatnom vagy valamit tenni, végül is elég volt annyi, hogy megzavartam az érzékeit.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 01 Jan. 2011, 03:29

- Nem igazán, de megmutathatnád.. - Felelem egy szexi mosoly kíséretében. Furcsa érzés tör rám,ha ránézek, mégsem törődöm a "láthatatlan vészjelzővel". Elbűvölten mustrálom végig, és tartom vissza lélegzetem. Fogalmam sincs mi történik velem, de nem is törődöm vele. Vérnyomásom az egekig szökik, miközben a pultra támaszkodom, és elengedem magam. Kezemmel megérintem az arcát.
- Hát ha nem tánc az, ami lázba hoz, akkor mi? - Vonom fel szemöldököm, majd elszakítom tekintetem róla. Megköszörülöm a torkom, és érdeklődve nézem a kezemben lévő poharat, emlékeztetve magam, miért is szóltam hozzá. "Vér, a vére miatt! Nem hagyhatom, hogy elkalandozzanak a gondolataim!"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 01 Jan. 2011, 03:38

Mondanám, hogy szépen és lassan megkezdtem befolyásolni azon a szinten, amin még magától gondolkodik de kevésbé önmaga.
Halandók előtt nem ölhetek amúgy is most nincs kedvem ölni csak egy kis csepp, kell semmi több. Lassan feltűnés mentesen közelebb ültem hozzá.
- Tudok egy helyet ahol rengeteg, van abból, ami neked kell. Miért is tömöd magad ilyen furcsa löttyel, ha tudod, nem ez kell neked? Gyere velem! – persze nem tudom mennyire hatott a gondolat hipnózisféleség, ha még több erőt kell vennem magamon.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 01 Jan. 2011, 19:00

- Tudom hogy nem erre van szükségem, de te honnan... - Felnézek rá, majd kikerekedett szemekkel hátra hőkölök. Hogy nem vettem észre, hogy nem ember? Ez komoly. De miért akarna segíteni? Mert tuti van hátsó szándéka..
- Ö, benne vagyok! - Vidáman eltolom magam a pulttól, miközben arra gondoltam, hogy muszáj óvatosnak lennem, mert segítőkészsége ellen lehet, hogy nem éppen százas. Oké, én sem vagyok az, de na!
- És hová..? - Kérdezem megfordulva, csípőre tett kézzel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 01 Jan. 2011, 19:35

Lassan megálltam a vámpír előtt. Ezek szerint még most sem vette észre. Talán lehet, hogy mester létére nem találkozott még velünk. Ez az!
- Ugyan aranybogár nem mindegy, hogy tudom miféle vörös arany, kell neked? – tudom szeretek játszani a prédával most is ezt tettem. Gyengéden már amennyire kitelt belőlem danpeal létemre megsimogattam hófehér arcát. Persze, hogy egy kicsit csillogtak a szemeim de, ő ebből semmit sem láthatott. Újra hatást gyakoroltam rá most még erősebben. Hagytam hadd, érezze magát úgy, mint még soha. Bizonyára az ő szemében foroghatott a világ.
- A kastélyomba viszlek... – persze ezt már alig hallotta, hiszen lassan már én irányítottam álomtalan testét és ez sokkal rosszabb, mint otthon a kis halandónak.
Tudom ő is tovább, képzeli a beszélgetést, amint azt mondom, ha jót akar követ, és nem ellenkezik. Végül a karjaimba vettem odakint és egész úton a kocsiban azon gondolkodtam mi lesz otthon, vajon melyik szolgámat áldozhatom fel. Persze csak egy halandó szolgáról lesz szó danpealt tuti nem adok.

// Rose Red Kastély / Danpeal konyha //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 01 Jan. 2011, 21:20

Olyan volt, mintha drog hatása alatt lennék. Könnyű voltam, mégis forgott a világ, és nem tudtam gondolkodni. Nem is az, hogy nehezemre esett, inkább mert nem is akartam. Olyan volt, mintha nem a saját magam ura lennék. Ezt így most nehéz elmagyarázni, mert én sem értem...
Éreztem hogy rázkódom, hogy körülöttem folyik az élet, mégsem tudtam felfogni, mi.

// Rose Red Kastély / Danpeal konyha //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeCsüt. 10 Feb. 2011, 21:31

Habár Adamnak nem volt nagy lelkesedés az arcán, de én nem adtam fel, hogy felvidítsam. Leszaladtam vele a kocsihoz, így éreztem magam, mint egy kis tini az első randiján. Ahogy beültünk, adtam neki egy csókot majd indultunk is. Ahogy megérkeztünk, nagy nehezen tudtam csak berángatni magammal, nem értem, hogy mért gondolja úgy, mert nagyobb rangom van én parancsolok neki. Épp ezért a képességeim erejét csökkentettem, annyira, hogy aki nem ismer azt hiszi, hogy egy egyszerű vámpír vagyok. Besétáltunk, majd lecsüccsentünk egy fotelba, majd megkérdeztem...
- Jobban vagy?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeCsüt. 10 Feb. 2011, 22:23

Igyekeztem a lehető legjobban vigyorogni azonban mégsem vált be. Még ide is be kellet rángatni úgymond. Hm, nem erre gondoltam, de azért ez is megteszi.
- Illud iucundum nil agere. (Ez az édes semmittevés) – hátradőltem egy kicsit aztán eszembe jutott, hogy válaszolni kéne. – Ó minden a legnagyobb rendben! – mosolyogtam és közelebb húztam magamhoz. – Preteritus (Elmúlt).
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeCsüt. 10 Feb. 2011, 22:54

Adam azt mondta, hogy elmúlt, és úgy is tűnt, hogy igazat mond. És próbáltam hinni is neki.... nem akartam ismét a képességeim felerősíteni, sem a gondolataiban olvasni. Egyszerűen csak hittem neki és ennyi. Amikor magához hízott, én is szorosan megöleltem, és csókolgatni kezdtem. Ha erre jár egy vámpír, és felismer, nem is érdekelt. Had tudja meg mindenki, hogy Adam már az enyém.
-Ennek igazán örülök -mosolyogtam rá a legkedvesebb mosolyommal.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeCsüt. 10 Feb. 2011, 23:49

Sosem tudom, mikor mit mondhatnék. Sóhajtottam egyet körbe nézve a termen. Érdekes dolgok vannak és történhettek is, de teljesen hidegen hagy.
Úgy érzem szabad szeretnék lenni, felállni és eltűnni innen egy kicsit. Éhes vagyok, és ha tovább húzom, a köteleket nem fogom, tovább bírni hiába vagyok már idős.
Nyeltem egyet arra gondolva mi lesz, ha azt akarja legyek a társa. Nem, ilyet nem akarhat.
Minden nap csak nem lóghatok a nyakán. Mi van, ha rám un? Vajon meddig tarthat egy vámpír szerelme? Nem tudom, de azt hiszem nem is érdekel.
- Én, meg szeretlek, amiért velem vagy. – nyeltem egyet. - Quid vesper erit, incertum est.(Bizonytalan, hogy mit hoz az este.) Intrepidus aut? ( Éhes vagy?)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimePént. 11 Feb. 2011, 17:30

Mért tűnt Adam arca annyira szomorúnak, ha azt mondta, hogy jól van. Eléggé zavart, hogy most nem tudok a fejébe látni, de mégis csak.... nem akartam, hogy azt higgye, hogy fölötte állok. Ekkor azt mondta, hogy szeret, szorosan hozzá bújtam, majd a következő szavaira válaszoltam.
- Még sok mindent hozhat, de csak is jót. -mosolyogtam biztatóan.
-És igen, farkas éhes vagyok, már 3 napja nem ettem.- Bár ha bele gondolok, van az már több is mint 3 nap, de ezzel nem terhelem Adamot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimePént. 11 Feb. 2011, 18:03

- Bene ( Jó ) .- nyeltem egyet csak mert én is éhes voltam, nem tudom mit kéne most mondanom, azt hiszem nem akarok mondani semmit.
Halandót bántani tilos, kiderül és végünk.- Aliqua surculus? ( Egy kis vadászat?) - próbáltam csak megsimogatni őt, nem ment sokkal több kellet itt meg nem lehet. Hiába próbálhatok jó pofit vágni nem megy. Hozzá szoktam ehhez az ,, egyedül akarok lenni most ne zavarj" érzéshez. Amikor meg történne egy sors fordító döntés feladom? Nem eszem ágában sincs ilyet tenni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimePént. 11 Feb. 2011, 20:04

- Csak természetes! -mosolyogtam.
-Merre szeretnél menni, mert nekem már annyira mindegy. -ám most nem mosolyogtam, én is épp olyan "semmi kedvem nincs" arcot vágtam. Hogy had lássa milyen rossz érzés azt látni, hogy ő annyira szomorú. Félek, hogy elveszítem, pedig m,ég meg sem kaptam teljesen.- sóhajtottam.
- De induljunk is, én is mát éhes vagyok. És nyugi, itt arra vadászol akire szeretnél, nincsenek szabályok előttünk. Csak el kell takarítani magunk mögött. Akkor merre szeretnél menni?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 12 Feb. 2011, 02:10

Igazából még nem ismerem igazán a helyet. Vadászni meg most az egyszer irtózom.
- Am inkább maradjunk a szolgáknál. Gondolkodtam. Egy tiszta többet ér ezer másnál, még nem tehetünk velük semmit. – nyeltem egyet. – Talán majd otthon igénybe veszek egyet. – ezzel is mentve az embereket, akiket még nem vertek vérrabnak.
Nagy szerepet játszhatott az is, hogy utálok takarítani, főleg egy hullát magam után.
Nekem meg nincs szívem mestervámpírként gyilkolni kedvemre egy sokkal, de sokkal idősebb mellet.
- Egy pillanat. – felálltam ott hagyva őt egy kis gondolkodási időt kérve. Olyan volt mintha valami fojtogatna és én tudom mi volt ez. A makacsságom aminek hála ide kerültem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 12 Feb. 2011, 15:02

Adam válaszától, azt hittem, padlót fogok. Hogy is mondhat ilyent. Akarva akaratlanul, most meghallottam minden egyes gondolatát és elegem lett. Én igazán mindent megtettem annak érdekében, hogy felvidítsam, de látom, nem sokat ért. Ha azt mondtam volna, hogy ebben a pillanatban elviszem a kedvenc operájába, még az sem hozta volna jó kedvre. Nem mondom, hogy haragudtam rá, csak egyszerűen zavart, hogy ilyen önsajnálatos hangulatban van. Én nem akartam elb*szni a saját kedvemet is, tehát amint lelépett, a fürdőig "gondolkodni", fogtam magam és leléptem egyedül vadászni. Kellet egy kis idő és testmozgás, hogy kiszellőztessem a fejem. Kiszaladtam a kocsimhoz, de nem indítottam be, csak be dobtam a kulcsot, ha Adam haza akar menni, legyen mivel. Azzal gyors szaladásba kezdtem.

/Városi park/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitimeSzomb. 12 Feb. 2011, 16:48

A mosdó előtt nyeltem egyet. Halandók én meg éhes vagyok. Ne már!
Mély levegőt vettem teljesen feleslegesen megjegyzem. A férfi mosdóban csak megnyugtattam magam valahogy aztán, visszafele hogy hogyan nem, de betévedtem a női mosdóba. Csak egy nő volt bent éppen festette magát a tükör előtt. Sikított egyet, amikor meglátott illetve azt, hogy nincs tükörképem. Nem gondolkodtam csak belöktem az egyik közelibe. Befogni a száját sehogy sem ment. Hjaj, ez sem adja egykönnyen magát. Marad a csábítás aztán a vég.
Akarata ellenére megcsókoltam, tudtommal ez mindig segít. Óvatosan használtam a képességem valami irtó jó helyen képzelte magát. Így könnyebb volt lehúzni a válláról a pántot, miközben simogatott én meg éppen megölni készültem nyeltem egyet.
Biztos, hogy ezt akarom? Valóban látni akarom meztelenül majd megölni őt?
Éhes vagyok. Fellöktem a falra és a kezeit lefogva megharaptam. Ő csak egyre jobban szorított magához azt sem tudva mit teszek vele. Nem öltem meg életben hagytam.
Persze előtte kiélveztem minden gyönyört. Kilépve a női mosdóból elégedett vigyor ült ki az arcomra. Nem öltem a nő is jól van, szerencsére tudatában van annak mit tettem vele. Sőt élvezte, hm, jobb lenne haza vinni és fogolyként tartani, de ilyet sosem fogok tenni.
Kint sehol sem éreztem Cindyt. Biztosan elment, azonban a kocsiját nem vitte magával. Ez furcsa. Ja igen,vadászik egy halandóra.
Sóhajtottam egyet majd beültem a kocsiba és hazamentem a szobámba.

// Bloody Tears Kastély / 2 - es lakosztály (mestervámpíroknak)//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





.:Papaia:. Empty
TémanyitásTárgy: Re: .:Papaia:.   .:Papaia:. I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
.:Papaia:.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Zárolt témák-
Ugrás: