Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Verseim, melyek megigéznek  I_vote_lcapVerseim, melyek megigéznek  I_voting_barVerseim, melyek megigéznek  I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Verseim, melyek megigéznek  I_vote_lcapVerseim, melyek megigéznek  I_voting_barVerseim, melyek megigéznek  I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Verseim, melyek megigéznek  I_vote_lcapVerseim, melyek megigéznek  I_voting_barVerseim, melyek megigéznek  I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Verseim, melyek megigéznek  I_vote_lcapVerseim, melyek megigéznek  I_voting_barVerseim, melyek megigéznek  I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Verseim, melyek megigéznek  I_vote_lcapVerseim, melyek megigéznek  I_voting_barVerseim, melyek megigéznek  I_vote_rcap 
Catei Miller
Verseim, melyek megigéznek  I_vote_lcapVerseim, melyek megigéznek  I_voting_barVerseim, melyek megigéznek  I_vote_rcap 
John Shepard
Verseim, melyek megigéznek  I_vote_lcapVerseim, melyek megigéznek  I_voting_barVerseim, melyek megigéznek  I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Verseim, melyek megigéznek  I_vote_lcapVerseim, melyek megigéznek  I_voting_barVerseim, melyek megigéznek  I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Verseim, melyek megigéznek  I_vote_lcapVerseim, melyek megigéznek  I_voting_barVerseim, melyek megigéznek  I_vote_rcap 
Stevan Black
Verseim, melyek megigéznek  I_vote_lcapVerseim, melyek megigéznek  I_voting_barVerseim, melyek megigéznek  I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Verseim, melyek megigéznek  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Verseim, melyek megigéznek  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Verseim, melyek megigéznek  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Verseim, melyek megigéznek  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Verseim, melyek megigéznek  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Verseim, melyek megigéznek  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Verseim, melyek megigéznek  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Verseim, melyek megigéznek  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Verseim, melyek megigéznek  I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Verseim, melyek megigéznek

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Verseim, melyek megigéznek  Empty
TémanyitásTárgy: Verseim, melyek megigéznek    Verseim, melyek megigéznek  I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 18:45

Nézem én is a tájat, de nem látom mi várhat
ott a messzeségben csak ott ül némán
s meg sem rezzen ha közelebb lépsz hát
hát lépj közelebb nem bánom
legyen a te világod, s nem a párod.

Várom én, várom, mindig is várom
a fenébe a várással! Azt akarom, hogy kiáltson!
Nézzen a szemebe, taposson a kezemre
mondja, hogy nevessek, s ne csak evezzek
igen megyek, mert nem tudom nézni ahogyan kesereg....

Velem néz hát farkas szemet,
mert lehunytam én is a szemem
Nem érdekel! Tépjed már! Azt amit akartál...
tudtam én, hogy nem én kellek
Csak nevetséges lenne, és mégis elhitetted.

Mosolygok én, nem kell mondjad már
tudom én azt, még akkor is tudtam mikor elhagytál
bár nem is voltál az enyém, csak úgy kekeckedtél
S én boldog újévet kívántam!
Bár nem kellet volna, mikor más kívánta.

Ledobtam az álcát, s elástam a párnát
szeretném ha rám néznél, nem így a ködön át
hanem rám!
Ott ültem némán, s vártam rád
Tudod te azt, hogy elhagytál?


Ott a bizonyíték kicsi szerencse, menny csak máshoz!
Nem kellesz nekem.....


(Cím: Farkas szemet nézzél! Ne nevessél b@zzdmeg... ^^)
Vissza az elejére Go down
 
Verseim, melyek megigéznek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kedvenc verseim
» Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Művész Sarok-
Ugrás: