Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_lcapVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_voting_barVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_lcapVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_voting_barVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_lcapVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_voting_barVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_lcapVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_voting_barVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_lcapVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_voting_barVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_rcap 
Catei Miller
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_lcapVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_voting_barVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_rcap 
John Shepard
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_lcapVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_voting_barVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_lcapVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_voting_barVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_lcapVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_voting_barVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_rcap 
Stevan Black
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_lcapVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_voting_barVersek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más!

Go down 
SzerzőÜzenet
Zoey Fleming
Angyal
Angyal
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 29.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Nézz a hátad mögé édes :$

Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! Empty
TémanyitásTárgy: Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más!   Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 18:00

Csend borult a teremre,
Szemünk a padlót nézve,
Várja, hogy az utolsó könnycsepp is elhagyja otthonát!
Diákok szótlanul állnak,
A szülők is csendben várnak.
Eljött egy újabb fordulópont,
Ez a szalagavatónk!
Készülvén rá sokat,
Látva könnyes arcokat,
A sok csillogó szempárt,
(Szüleink büszke arcát,)
Tudjuk, hogy megérte a sok fáradozást.
Itt állván szülők előtt,
Műsorunk vége előtt,
Már csak az ölelést várjuk,
És a megnyugtató mondatokat,
"Szép voltál kislányom!"
"Büszke vagyok rád fiam!"
Végül mi ezzel zárjuk le a mai napot,
Köszönjük az értünk hozott áldozatot,
Hogy idáig eljutottunk,
És megmutattátok helyes utunk!
Köszönjük a sok szeretetet,
Tanárainknak és szüleinknek!

(Ezt írtam a szalagavatónkra ami lassan jön)
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Angyal
Angyal
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 29.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Nézz a hátad mögé édes :$

Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más!   Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeCsüt. 03 Márc. 2011, 13:27

Újabb versek, csak mert Z ilyen Smile

2perce írt vers
Mónika Zoey Ingwer Nagy, 2011. március 1., 21:36

Mikor az éj leszáll,
Elrepülök, mint a madár,
Sosem látsz már viszont,
De hidd el, ez nem az iszony!

Csak megválok fájó emlékedtől,
Mit szívem éveken át eltűr.
Talán nem tetszik amit írok?
Hidd el ez egy nyílt titok!

Nyílt titok, hiszen kimondtam,
Sosem leszek ennél jobban,
Csak azt akartam, mint mindenki,
Tiszta szívből szeretni.

De nem hagytál kinyílni,
Bimbódzva fogok meghalni.
Rájöttél már mit tettél?
Ezer éve eltemettél!

Már nem fogsz tudni visszahozni,
Ilyenért nem érdemes álmodozni.
Bocsáss meg nekem,
Szíved ezúton tönkre tettem!

Én mégis úgy érzem,
Nem tudom ezt eljátszani véled,
Mit szívem kérhet,
Csak bocsánatot kérek!

De hidd el többet nem fogsz látni,
Utolsó versszakommal fogok búcsút inteni.
S ekkor rájövök én is,
Nem így akartalak elengedni!

Szeretsz? Csak mond, hogy igen,
Visszajövök ígérem.
Hogy mindent újra kezdjek,
S elmondjam, mit érzek... Szeretlek!


A hozzászólást Zoey Fleming összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 03 Márc. 2011, 13:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Angyal
Angyal
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 29.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Nézz a hátad mögé édes :$

Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más!   Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitimeCsüt. 03 Márc. 2011, 13:28

Szeretlek Kedvesem <3
Mónika Zoey Ingwer Nagy, 2011. március 2., 18:59

Szemedbe nézek,
Látom már izzó fényed,
Fogd fel mit érzek,
Látom már érted!

Fényben tündököl arcod,
Nézz rám én a fény vagyok.
Azt akarom, hogy tudd mi történt,
Még azelőtt, hogy megöltél!

Csak képletesen beszélek,
Szerelemből így érzek!
Hiszen a szerelem a legjobb méreg,
Csak add a kezed, így nem félek!

Többet nem tudok írni,
Melletted nehéz rímet írni,
Ne vedd hát sértésnek,
Csak tudd így Szeretlek!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más!   Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Versek, apróságok, melyek megszállnak... Mégsem vagy Démon, vagy bármi más!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Verseim, melyek megigéznek
» Szeretlek, vagy gyűlöllek?
» Minden gondolat, vagy érzés, mely bennem van, papírra vetett változata
» A Démon Birodalom Kapuja
» Stefan Démon Naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Művész Sarok-
Ugrás: