Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Alex Silver I_vote_lcapAlex Silver I_voting_barAlex Silver I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Alex Silver I_vote_lcapAlex Silver I_voting_barAlex Silver I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Alex Silver I_vote_lcapAlex Silver I_voting_barAlex Silver I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Alex Silver I_vote_lcapAlex Silver I_voting_barAlex Silver I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Alex Silver I_vote_lcapAlex Silver I_voting_barAlex Silver I_vote_rcap 
Catei Miller
Alex Silver I_vote_lcapAlex Silver I_voting_barAlex Silver I_vote_rcap 
John Shepard
Alex Silver I_vote_lcapAlex Silver I_voting_barAlex Silver I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Alex Silver I_vote_lcapAlex Silver I_voting_barAlex Silver I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Alex Silver I_vote_lcapAlex Silver I_voting_barAlex Silver I_vote_rcap 
Stevan Black
Alex Silver I_vote_lcapAlex Silver I_voting_barAlex Silver I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Alex Silver I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Alex Silver I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Alex Silver I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Alex Silver I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Alex Silver I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Alex Silver I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Alex Silver I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Alex Silver I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Alex Silver I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Alex Silver

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Alex Silver Empty
TémanyitásTárgy: Alex Silver   Alex Silver I_icon_minitimePént. 07 Jan. 2011, 09:18

Alex Silver Kljkl
Név: Alex Silver

Nem:

Kor: 25

Faj: Ember

Foglalkozás: Reggel: Állatgondozó / Este: Bérgyilkos, Gyilkos

Külső: Tűzvörös tincsek koronázza szív alakú arcom. Állam vonala finom, nőies. Szemeim érzéki feketék. Ajkaim puhák, teltek. Alakom, nőies, nádszál karcsú, de nem az anorexiás fajtából. Testsúlyom magasságomhoz igazodik. Magasság: 168 cm. Testtömeg: 44 kg. Kezeimen látszik, hogy végzek fizikai munkát, de felülete nem érdesedet ki. Egy zongoraművész is megirigyelné. Bőröm színe nem holt sápadt, de fehér némi bronzos beütéssel.

Különleges ismertetőjegy: Egy nonfiguratív tetoválás a csípő bal oldalán. Szeret álruhába öltözni.

Jellem: Könyörtelen gyilkos vagyok. Nem ismerek kegyelmet. Az eszem a helyén van. Mindig megfontolom minden egyes léptem. Az emberekkel szeretek eljátszogatni. Egy kedves, figyelemre méltó lányt mutatok feléjük míg vígül csak azt látják, majd belőlem, hogy gazul hátba támadtam őket. Amikor a legjobban fáj akkor lépek.
Igen okosnak és intelligensnek tartom magam, de soha nem iszom előre a medve bőrére és nem vagyok egoista. A dicsekvés nem az én reszortom. A megbocsátás még inkább. Csak egyszer adok második esélyt valakinek. Csak egyszer.
Ha valaki a nekem tett ígéretét megszegi annak nem kegyelmezek. Soha sem szeretem, ha valaki a szavát adja valakinek, majd azt nem tartja be. Ezt a fajta becsületet mindenkitől elvárom. A gyerekekkel úgy ahogy elvagyok. Barátként az állatokat tartom előnyben mivel ők nem acsarkodnak ellenem.
A legnagyobb gyengém az, hogy van úgy, hogy megszeretek valakit. Az én szeretem halálos. Ha egyszer megszeretek valakit és az hátba támad... maga az ördög sem védi meg tőlem.

Előtörténet:

1976. december 29-én születtem Texasban. Óh igen a drága Texas. Az a hely ahol még az elvek mindig élnek és a saját tulajdonunkat meg lehet védeni puskával. Na jó a morbid humorom nem ide való. A lényeg az, hogy anyám egy sztriptíz táncos volt. Azt hiszem tőle örököltem a hajlékonyságom. Talán. Vagy ezt inkább az utam során történt sok csonttörés eredménye?! Lényegtelen.
Az apám hát nem más volt mint az ottani sherif. Jó mi? Én voltam a főnök lánya. És hogy ez mivel járt?! Természetesen az én magatartásomnak kellett kifogástalannak maradnia. A nagy b/dös fr@ncokat. Egyáltalán nem voltam szent. Egy arrogáns r!banc voltam. (Bár még mindig az vagyok.) Hazudtam, loptam, csaltam és még öltem is. De ne rohanjunk ennyire előre a dolgokkal.
Na szóval. A szüleimet letisztáztuk. Mi van még?! Ja! A bánásmódjuk velem. Hát az nem volt. Anyám a piás pasijaival volt elfoglalva, apám pedig az itallal, a várossal és az anyámmal. Engem meg kihagytak a sorból?! Jó mi?! De legalább nem nyafogok.

Iskolai éveim alatt igazi kis vadóc voltam. Minden egyes nagyobb balhéban benne voltam. A pitiáner kis dolgokkal, mint például egy gyerek bezárása a szekrénybe, nem foglalkoztam.
Iskolai éveim alatt történt az is amikor egy házi bulin majdnem megerőszakoltak. Hát a gyerek törött orral és kitörött fogakkal ment haza. Nagyon nem sajnáltam.

Miután letettem a vizsgáimat fogtam a ,,megspórolt'' pénzemet és Los Angelesbe mentem. Na az ott aztán az igazi bűn városa. Ha nem vigyázunk egy perc és lepuffantanak.
Egy Sakáltanya nevű bárban kezdtem el dolgozni. Igen. Tényleg az a neve mint a filmben lévőnek és hasonló is, de ez igazi.
Ott pincérnőként, csaposként és táncosként telepedtem le. Jó buli volt. Ingyen ihattam és még plusz pénzt is kaptam. De azt leszögezném, hogy nem voltam k/rva. Nem, nem. Odáig nem süllyedtem és soha nem is fogok.

Akkor kerültem el Los Angelesből amikor a bár tulajdonosát, Alicet meg nem ölték. Egy könnyet sem hullattam érte csak a bár miatt. Szerettem azt a helyet.
Miután elkezdtem vándorolni jártam New York-ban, San Fransiscoban, majd végül itt kötöttem ki.
Út közben találkoztam amúgy egy fazonnal aki ilyen bérgyilkos vagy mi a szösz. Úgy gondoltam én is beállok annak. Csakhogy nálam az a különbség, hogy nem éppen vagyok kezdő. A Sakáltanyai éveim alatt valahogy meg kellett védenem magam.
Szóval ennyi lenne picinke múltam. Most pedig megyek és kifizetem a taxist mert itt üvölt mellettem, hogy rakjam ki a seggem a járgányból és fizessek. Életben hagyjam?! Vagy ne?!


A hozzászólást Alex Silver összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 17 Feb. 2011, 16:15-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Alex Silver Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Silver   Alex Silver I_icon_minitimePént. 07 Jan. 2011, 18:00

Szia!

Nekem tetszik az előtörténeted és elfogadom. Lakhelyed Belváros 3-as lakás.
Jó játékot!

Cyd,admin.
Vissza az elejére Go down
 
Alex Silver
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alex Silver szobája
» Alex Silver önfejlesztője
» Silver Moon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: