Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_lcap2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_voting_bar2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_lcap2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_voting_bar2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_lcap2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_voting_bar2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_lcap2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_voting_bar2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_lcap2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_voting_bar2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_rcap 
Catei Miller
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_lcap2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_voting_bar2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_rcap 
John Shepard
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_lcap2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_voting_bar2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_lcap2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_voting_bar2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_lcap2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_voting_bar2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_rcap 
Stevan Black
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_lcap2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_voting_bar2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 2-es szoba(Vérleopárdoknak)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 19 Jan. 2011, 18:06

A szoba lakói:
- Nick Weston.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 11 Május 2011, 23:34

*Lassan megérkezünk ketten ide a vérleopárdok szálas helyére vagyis itt lakunk mi vérleopárdok*
~ A fiúnak ezt a szobát szántam mármint ha továbbra is itt szeretne lakni velünk fajtársaival, ez neki nem kötelező, hogy itt éljen. Viszont így neki is jobb mert itt élheti életét és nem kell vigyázzon a titokra, hogy kiderül valami. Itt az erdőben is nyugodtan lehet vadászni.~
-Nos itt lennék a lakás helyeden mármint ha itt szeretnél velünk maradni.
*Mondtam a fiúnak láttam, hogy kíváncsi arra a dolgokra ami itt történik. ~Nagyon szeretném már látni Carolinlt nagyon hiányzik nekem. Alig várom, hogy újra találkozhassak vele,d e előbb először vezetői kötelességeimet kell elrendeznek és most nyugodtan tartózkodhat itt az erdőben az én engedélyemmel.~
-Nos mit szólsz a dologhoz, benne vagy?
*Kérdeztem a fiútól neki dőltem a falnak várva a válaszára nagyon kíváncsi leszek arra, hogy mit fog nekem mondani addig is neki dőlök a falnak várakozva a kérdésemre.*
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeHétf. 16 Május 2011, 22:06

Nem sokkal később már az erdő mélyén voltunk a vérleopárdok szállásán. Azt hittem kiugrok a bőrömből örömömben, amiért ott lehetek. John egy szobába vitt, ami elvileg az enyém lehet, ha ott akarok maradni. Pár pillanatig töprengtem, végül arra a döntésre jutottam, hogy mindenképp ott maradok, hiszen otthon teljesen egyedül szoktam lenni állandóan. Nincs senkim, itt legalább a családommal lehetek.
-Igen. Szívesen itt maradok.- válaszoltam mosolyogva aztán pár kérdés jutott eszembe.
-Az ugye nem baj, ha pár cuccot magammal hozok? És remélem a kocsim is nálam maradhat.- mondtam a fejemet vakargatva és reméltem, hogy nem lesz probléma ez a pár dolog.
-MInden esetre nagyon hálás vagyok John.- bólintottam neki hálásan és vártam, mit válaszol a kérdéseimre.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeHétf. 16 Május 2011, 23:33

*Hallgattam a férfit örülök neki, hogy itt fog maradni mert ez nagyon fontos, hogy itt legyen.*
~Ha a Hold átka teljesül akkor az erdőben történik az nem annyira gond, de ha a belvárosban történik meg a dolog sokszor az ösztönök nem éppen a legjobb dologra vezetnek rá.~
-Rendben van csak nyugodtan hozzad a cuccokat éppen akartam javasolni is, hisz a személyes tárgyak nagyon fontosak.
-Embereke ide csak is saját felelősségre hozhatsz ide be és kérlek tájékoztass előtte mert nem minden vérleopárd barátságos.

~Mondtam neki nem tudtam, hogy mit mondhatnék mg neki egyebet, nem érzem annak szükségét, hogy most el kezdjek én papolni egy csomó unalmas dologról. Igazán szólva nem szeretnék olyan lenni mint a többi klán vezér, és azt sem, hogy úgy tekintsenek rám mint főnökre hanem mint egy nagyon jó barátra~
- Lenne valami kérdésed ami nem világos?
*Kérdeztem tőle most, bátran lehet kérdezni vagy valamit kérni mert amit csak meg tudok tenni azt megteszem.*
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeKedd 17 Május 2011, 21:19

Végig hallgattam a szabályokat arról, hogy lehet-e hozni valakit, vagy sem. Nem mintha tervezném, hogy házi bulikat tartok, vagy ilyesmi, hiszen nem sok ismerősöm van manapság. Fajtámbelit még egyáltalán nem ismerek, így csak bólogattam.
-Azt hiszem nincs több kérdésem.- mondtam vigyorogva. -Akkor én most haza ugrok és össze szedek pár cuccot. Hamarosan jövök.- fogtam kezet Johnnal, majd a kocsimhoz mentem, bepattantam és elindultam haza.
Otthon, miután mindent össze szedtem, úgy gondoltam beülök valahova inni valami üdítőt, addig átgondolok mindent, és majd azután visszajövök ide.


/Időrendben itt jön az, mikor megismerem Eve-t, szóval folytathatjuk is a játékot, mert majd elvileg elhozom a szálláshelyre. /
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeKedd 17 Május 2011, 22:35

*Hallgattam Nicket nem tudtam, hogy mit csináljak vissza ugorjak a lakrészembe vagy talán várjam meg, hogy segítsek neki berendezkedni vagy valami. Tudom, hogy ilyen esetekben milyen jó egy segítőkész vagy egy barát. Mielőtt még elmehetett volna megszólalok*.
-Menj csak megvárlak itt tégedet, úgy sincsen jelen pillanatban semmi gondom.
~Mondtam neki azzal Nick ki is lépett az ajtón, dolgom valóban nincsen, de viszont Carolinét még meg kell keresnem. A szobába leülök egy székre ahol megvárhatom Nicket míg vissza ér. Egy kis idő elteltével lépteket is hallok és érzékeim szerint egy vérleopárd az csak is ő lehet.~
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 18 Május 2011, 00:44

Mielőtt csak úgy berontanék Evevel a szállásra, jobbnak láttam, ha előbb szólok Johnnak, hogy mi a helyzet. Picit messzebb parkoltam le a kocsival, és megkértem a nőt, hogy maradjon ott, amíg nem megyek vissza érte. John ott várt a szobámban az egyik széken üldögélve én pedig egy dobozzal léptem be oda.
A dobozt letettem a földre, én pedig leültem Johnnal szemben egy másik székre.
-John. Képzeld. MIelőtt visszajöttem volna, beültem egy helyre egy üdítőre, aztán ahogy áthaladtam a téren, hogy vissza menjek a kocsihoz, fura érzésem támadt. Egy nő ült ott, aki minden valószínűséggel vérleopárd. Nem hoztam fel a szállásig, nehogy baj legyen, de lent vár az egyik ösvényen a kocsiban.- tértem azonnal a lényegre, és vártam, hogy reagál-e valamit John.
-Nagyon rendes lánynak tűnik és szeretném, ha beszélnél vele. Ahogy kivettem a szavaiból, teljesen egyedül van.- folytattam és reméltem, hogy John nem fogja most rögtön leszedni a fejem.
-Beszélsz vele?- kérdeztem meg újra, és John arcát figyeltem, amíg nem válaszolt.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 18 Május 2011, 14:35

* Hirtelen megérkezett nemsoká r Nick nem kellet sokat várnom, nagyon hamar itt termett a férfi. Majd elkezdett nekem mesélni egy új dolgot.*
~ Van még a városban új vérleopárd? Erről én vajon miért nem halottam? Na, de mindegy az a lényeg, hogy már tudok róla.~
*Nick azt kérdezte tőle, hogy szeretnék-e beszélni vele, gondolkodás nélkül rávágtam, hogy igen
.~
~ Mikor azt mondta, hogy egyedül vagyok itt a vérleopárdoknál hát egy kicsit tévedett mert itt lakik tudomásom szerint egy Finnula nevezetű lány. Az igazat megvallva még nem beszéltem vele, de azt tudom, hogy itt valamelyik szobában.~
- Persze, hogy szeretnék beszélni vele nyugodtan hívd csak föl, nem tudtam, hogy még ének vérleopárdok akikről még nem halottam.
*Mondtam neki ahogyan veszem észre nekünk vérleopárdoknak a számunk egy kissé megnövekedett, mint a többi vérálatoknak.*
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 18 Május 2011, 21:47

Széles vigyorral az arcomon válaszoltam Johnnak.
-Szuper. Mindjárt jövök.- mondtam, és már el is tűntem az ajtóban. Kocogva mentem el a kocsimig, ahol Eve üldögélt és zenét hallgatott, majd elmosolyodott, mikor meglátta, hogy ott vagyok.
-Szóval. Eve. Az a helyzet, hogy én is vérleopárd vagyok, ahogy te és nincs messze innen a szálláshely, ahol fajtánkbeliek élnek. John, aki fönt vár minket, ő itt a főnök és szeretne beszélni veled.- magyaráztam mosolyogva, mire a nő szemei elkerekedtek, majd mosolyogni kezdett a nyakamba ugrott és megölelt.
-Jól van. Nyugi. Nem kell izgulni.- öleltem át vigyorogva.
-Szóval menjünk és beszélgessünk vele, oké?- mondtam, mikor már elengedett, majd elindultunk föl a szobámba. Az ajtónál hallottam, ahogy Eve nagy levegőt vesz, majd beléptünk.
-John. Bemutatom Evet. Eve, ő itt John.- mutattam be őket egymásnak, majd leültem az egyik székre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 18 Május 2011, 22:35

Fogalmam se volt, Nick hova mehetett, de úgy tettem, ahogy kért. Amúgy se tudtam volna hova mászkálni az erdőben, így hátra dőltem az ülésen és zenét hallgattam. Pár perc múlva már láttam Nicket közeledni, aztán behuppant mellém a kocsiba és csak beszélt és beszélt.
Végig hallgattam, amit mondott, majd elkerekedett szemekkel néztem rá, végül a nyakába ugrottam örömömben. Nem elég, hogy Ő is vérleopárd még el is hozott oda, ahol még vannak mások is rajtunk kívül. Majdnem sírni kezdtem, közben Nick nyakába kapaszkodtam és csak vigyorogtam.
-Köszönöm Nick.- engedtem el a nyakát elvörösödve, vigyorogva.
-Rendben. Mehetünk.- mondtam még mindig vigyorogva és kiszálltam a kocsiból. Követtem Nicket föl a dombon egy házig. Ott előre engedett, mintha tudnám, hol vagyunk. Nagyot sóhajtottam, és benyitottam az ismeretlen épületbe. Odabent egy férfi üldögélt az egyik széken, és nem sokkal később kiderült, ki is a férfi. Ő az a John, akiről az imént beszélt Nick.
-Örvendek.- fogtam kezet mosolyogva a férfival, és azt se tudtam, hogy hova szaladjak örömömben.

Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeCsüt. 19 Május 2011, 15:14

~Nick elindult a lány után újra itt hagyott kíváncsi lennék én arra, hogy csak egyszerű barátságból hozta el ide a táborhelyre vagy talán....hmm lehetséges nem lehet tudni.~
*Lépteket hallok, de most már nem csak egy személyét és éreztem is hogy a közelben van még egy vérleopárd őt tényleg nem ismerem ezt az illatot még nem éreztem soha tehát nem is találkoztam vele. Nick bemutatta nekem a lányt aki föl hozott magával. Eddig a széken ülve, de most föl álltam, hogy köszöntsem én is illendően.*
- Én is örvendek.
*Mondtam a lánynak lassan már kezd növekedni a klánunk létszáma most már csak Finnulával kell beszélnem, őt még az előző klánfőnök helyezte el és szeretnék beszélni vele a biztonság kedvéért. A lányra pillantok majd megszólalok*
- Nem is tudtam, hogy ennyi vérleopárd él a városban.
~Mondtam mosolyogva a lánynak remélhetőleg jó benyomást keltettem a két fiatalban, nem szeretnék vaskalapos főnöknek látszani nem is vagyok az. Fontos a fegyelem is, de csak is mértékkel.~
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzomb. 21 Május 2011, 15:40

Kicsit zavarban éreztem magam, ami nem szokott velem sűrűn előfordulni, most mégis olyan fura volt. Részben őrülten boldog voltam, hogy Nick ide hozott, részben pedig féltem, hogy Johnnak nem leszek szimpatikus, vagy akármi, és azt mondja, hogy "Kösz, de nincs rád itt szükségünk."
-Én se tudtam, pedig őket kerestem már három hete.- mosolyogtam és próbáltam kicsit ellazulni. Leültem Nick mellé az egyik székre és ott folytattam a beszélgetést.
-És mondd csak, John. Pontosan hanyan vagytok itt? Már azt hittem, hogy egy fajtámbeli se él már Shadowlandben.- néztem előbb Nickre majd Johnra, közben azon töprengtem, hogy tudnám ezt meghálálni Nicknek, hiszen, ha most nem futok össze vele a téren, talán sose találtam volna el ide. Hálásan rámosolyogtam Nickre, próbáltam a tekintetemmel mindent elmondani, de rájöttem, hogy jobb, ha majd szavakba öntöm.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 01 Jún. 2011, 02:02

*Eve elég feszültnek tűnt, amin nem is csodálkozok, hiszen óriási érzés lehet, hogy megtalálta végre az otthonát. Leült mellém én pedig aaratlanul is megfogtam a kezét bíztatóul, és egy mosolyt is dobtam felé, majd John szavait vártam, mert az engem is érdekelt, hogy hány vérleopárd is él itt manapság.*
-Ezen kívül nekem is lenne egy kérdésem John. Van olyan faj a környéken, akiktől tartanunk kellene? *Kérdeztem sejtelmesen, majd hol az egyikőjükre, hol a másikójukra néztem, és reméltem, hogy nem hoztam a szívrohamot rájuk a kérdésemmel, de ez érdekelt. Tudnom kell, hogy aggódnom kell-e vagy sem, figyelnem kell-e vagy nyugodtan bóklászhatok az erdőben.*
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzer. 01 Jún. 2011, 23:01

*Hallgattam Nicket és Evet ahogy kérdéseikkel bombáztam engemet amit mellesleg egy csöppet sem bántam látom, hogy nagyon buzgóak. Végül is itt a klánban egyelőre hárman vagyunk mert nem régen értesültem, hogy az a Finnula nevű lány elköltözött egy másik városba elszakadva a klánunktól. Felőjük nézek majd mosolyogva megszólalok.*
– Egyelőre ennyien vagyunk a klánban mi hárman nem régen költözött el egy lány, így hát csak is hárman maradtunk, érdekes kérdés konkrétan nem kell félnünk senkitől, de azért próbáljátok kerülni a konfliktusokat.
– Shadowlandbe béke uralkodik legalábbis most nem lehet tudni, hogy meddig a démonok és az angyalok civakodnak, de az már nem a mi harcunk.
– Még egy dolog ha valaki rátok támad vagy provokál titeket akkor szóljatok nekem és elrendezem rendben?
– Nincs szükség vérrontásra, nem tudom mennyire ismeritek magatokban a bestiát, de próbáljátok visszafogni emberek közelében.

~Mondtam el nekik egy két pár dolgot amit el szerettem volna mondani nekik, ha bár tudom, hogy provokálásban lesz részük abban biztos vagyok mert nem mindenki nézi jó szemmel a mi életünket furcsa módon a vámpírokról nem nagyon lehet hallani pedig általában ők szokták szoktak lenni a bajok forrása.~
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeSzomb. 11 Jún. 2011, 00:42

John jó vezetőhez méltóan ismertette a szabályokat és azt is elmondta, mire kell vigyáznunk.
-Tehát mi hárman.-ismételtem töprengve közben a padlóra szegeztem a tekintetem, melyet csak akkor emeltem ismét Johnra, mikor az angyalokról és a démonokról kezdett beszélni.
-Démonok? Angyalok? MIféle lények vannak még itt? -kérdeztem kiváncsian, hiszen jó, ha az ember tisztában van azzal, kik veszik körül.
Ezek után azt is elmondta, hogy ha provokálna valaki, akkor szóljunk neki. Részemről nem is terveztem, hogy valakit kinyírok és azt hiszem, Nick sem ilyen.
-Feltétlenül szólni fogunk.- néztem előbb Nickre majd JOhnra. -Semmi esetre se változnék át emberek előtt. Nem tudom mit szólnának, így biztosabb, ha nem tudnak rólunk. Ugye nem tudnak rólunk?- néztem ismét kérdőn Johnra. Kicsit fárasztó lehet szegénynek, hogy lerohanjuk ennyi kérdéssel, de remélem készségesen válaszolni fog.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeHétf. 13 Jún. 2011, 02:42

Eve pontosan azokat kérdezte, amiket én is megkérdeztem volna, így jó ideig csak csendben ültem és bólogattam, végül, amikor a hölgy végzett én is kinyitottam a számat.
-Mindenképp szólni fogunk.- mondtam, ahogy Eve rám nézett, majd folytattam. -Ahogy eddig is titokban tartottuk mivoltunkat, most is ez lesz.- bólintottam Johnnak.
-Gondolom itt akkor azt tehetünk, amit szeretnénk. Mármint, a szállást nem gyújtjuk fel vagy ilyesmi, de ki-be mászkálhatunk, nincs olyan, hogy takarodó meg ilyesmi.- néztem mosolygós tekintettel Johnra és kiváncsian vártam, vajon mit fog válaszolni. Őszintén szólva, remélem nincs behatárolva, hogy mikor kell kelni, mosakodni, reggelizni, ebédelni, mikor van szabad időd meg ilyesmi, mert azt nem hiszem, hogy jól viselném. Bár... oldalra pillantottam és boldogan nyugtáztam, hogy ilyen társaság mellett, mint Eve szívesen bevállalnám még a katonasághoz hasonló szabályokat is.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeHétf. 13 Jún. 2011, 13:36

~Lassan végig hallgattam őket mit gondolnak ezek ez a francia légió vagy mi? Nem fogunk itt katonáskodni, ugyan olyan mintha kint élnének a városban csak itt nem kell óvniuk a titkaikat.~
- A városban összesen kilenc faj van: Démonok, Vámpírok, Danpealok, Angyalok, Emberek, Vérfarkasok, Véroroszlánok, Vérmedvék na és persze mi Vérleopárdok, az emberek nem tudnak rólunk sem pedig a többi faj létezéséről maximum egy százaléka ha tudja, hogy léteznek más lények is rajtuk kívül
*Mondtam neki majd Nickre néztem és megszólaltam.*
- Ez nem a francia légió-mondtam mosolyogva- azt tesztek éppen amit nektek tetszik nincsen éppen megszabva, hogy mit csinálhattok és mit nem akkor mentek mikor nektek tetszik és hozhatok vendéget is ha csak tudjátok, hogy a titkot az a bizonyos vendég nem adja tovább.
~Mondtam nekik, milyen jó, hogy most már nem kell egyedül élnem itt ezen a helyen most minden kellemes lesz ilyen társaság mellett csak is jó lehet. Ahogyan elnézem őket még mindig meg vannak ijedve egy kicsit, meg kell még egy kicsit bátorodjanak szerintem. Ahogyan látom ők ketten eléggé össze melegedtek mármint nekem úgy tűnik, de ez az ő dolguk. Kíváncsi lennék, hogy vajon hová tűnt el Caroline mert már nem láttam már egy jó ideje, most biztos haragszik rám mert úgy ott hagytam őt a hegyen, de fontos dolgom volt ez csak meg kell neki is értenie. Majd Nickre és Evere tekintek és megszólalok újra.~
-Nem kell megijedni ettől a helytől ez csak éppen arra szolgál, hogy nyugodtan lehessen élni az életünket ne kelljen attól tartanunk, hogy vajon melyik kíváncsi emberi szem nézz éppen minket.
~Mondtam nekik közben, lassan már egyre többen fogunk lenni a klánba remélhetőleg szinte biztos vagyok, hogy Nick és Eve nem fognak bajt keverni, de ha bajba is kerülnek rám mindig is számíthatnak.~
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeHétf. 20 Jún. 2011, 02:32

*John megnyugtatta Nicket, és persze engem is, hogy ilyen szabályok nincsenek. Sőt. Teljesen normális életünk lesz itt, csak óvatosan kell csinálni, amit csinálunk. Elmosolyodtam és belegondoltam, milyen fantasztikus is lesz itt Nickkel és Johnnal. Mindketten nagyon szimpatikusak és kedvesek, így legalább nem kell egy idióta férfit sem elviselnem. *
-Szuper. *-mondtam tömören, mert mást egyszerűen nem tudtam reagálni. Fantasztikus érzés, hogy találtam olyanokat, akik fajtámbeliek bár még mindig arra várok, vajon mikor fogok felébredni.
Remélem olyanok leszünk, mint valami család, abban úgysem volt sokáig részem.*
-Én konkrétan nem ijedt vagyok, hanem izgatott, boldog és meghatott.-* mondtam mosolyogva.* -És egy picit talán zavarban is vagyok, de ez majd elmúlik.-* ült széles vigyor az arcomra, majd körbe pillantottam a szobán.*
-John. Gondolom ez Nick szobája, szóval kaphatok majd én is egyet vagy, hogy lesz?- *kérdeztem kíváncsian, hiszen elég furcsa lenne, ha Nickkel kellene egy szobában lennem. Biztos nem lenne baj, de sajnos még alig ismerem. Az viszont tény, hogy meglehetősen szimpatikus és vonzó.*
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeKedd 28 Jún. 2011, 15:33

~A lány végig hallgattam izgatott volt ezen elmosolyodtam akkor azt jelenti, hogy nagyon is bejön neki ez az egész hely na ez jó legalább nem kell attól aggódni, hogy rosszul fogja érezni magát.~
- Értem.
*Fűztem hozzá majd, a lány újra megszólallt ekkor föl álltam a székről amire le voltam ülve, majd megszólaltam.*
- Persze, hogy lesz neked külön szobád a te szobád a 3-as szoba lesz.
~Mondtam neki a dolgot meg is feledkeztem erről a dologról, hogy megmondjam melyik szobába fog lakni. Én is nagyobb boldog vagyok, hogy a klánunk bővült két újabb taggal, mert így nem fogok annyira magányos lenni és legfőképpen ők se lesznek azok hanem fajtársaival élhetnek itt ahol nem kell arra figyelniük, hogy egy kíváncsi emberi tekintett föl fedi a nagy titkukat.~
- Ha gondolod megmutatom neked a szobádat.
~Mondtam neki kedvesen Nick egy kicsit elhallgatott, de nem tudom, hogy éppen miért még jó, hogy éppenséggel rá találtam és eljött velem. Vajon élnek még más vérállatok is a városban akikről még nem tudok. Sajnos nem minden vérleopárd tudja, hogy van itt egy olyan klán ahol a vérleopárdok együtt élnek.~

/Bocs, hogy rontottam a sorrenden, de azt hiszem eleget vártunk már rá./
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeKedd 28 Jún. 2011, 20:21

Hála az égnek John közölte, hogy van saját szobám, mégpedig a 3-as. Azért jó volt tudni, hogy Nick közel lesz, hiszen szívesen beszélgetnék vele még többet és gondolom John szobája se lesz valami messze. A lényeg, hogy nem egyedül leszek.
-Köszönöm. -vigyorogtam, majd megkérdezte, meg akarom-e nézni a szobát.
-Persze. Szeretném megnézni. -álltam fel Nick mellől és John mellé léptem. Szuper lesz így, már most látom, mert John jó fej. Jó "falkavezér" vagy mi.
-Utána el kell szaladnom a motelba a cuccaimért, ha nem gond. Bevinnél majd Nick?- néztem hátra a srácra kérdőn és reméltem, hogy bevisz. Semmiképp sem zaklatnám Johnt ilyenekkel, biztos van jobb dolga is és amúgy sem okoz gondot, ha Nickkel együtt kell lennem még egy kicsit kettesben. Őszintén szólva, alig várom, hogy beszélgessünk.


//Semmi gond szerintem. Smile Amúgy se tudott volna nagyon hozzászólni a dolgokhoz. //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeKedd 12 Júl. 2011, 02:23

Miután John biztosította Eve-t, hogy külön szobája van, csak mosolyogva figyeltem a lányt. Nem mondom, engem nem zavart volna, ha esetleg meg kell vele osztanom a szobát... persze normális emberek közt nem így működik.
-Nézd csak meg a szobád, addig elpakolok ezt-azt.- mosolyogtam rá, majd felálltam és elindultam kifelé, de ekkor megkérdezte, beviszem-e majd a városba. Megfordultam és féloldalas mosollyal az arcomon válaszoltam.
-Még szép, hogy beviszlek. -bólintottam is, hogy biztosítsam a dologról, majd kiléptem az ajtón és a kocsihoz mentem. Miután kiszedtem azt a pár dobozt, amit egyelőre magammal hoztam, vissza mentem a szobámba, és leraktam őket a földre. Nagyjából elpakoltam a cuccokat, majd ültem még egy ideig, és vártam, hogy Eve megjelenjen és elindulhassunk.


//Bocs, hogy szó nélkül eltűntem. Van egy-két lemaradásom és próbálom utol érni magam... meg kiválogatni azokat a karaktereket, amiket megtartok, mert ennyivel nem bírok. De Nick persze marad. Wink //
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeKedd 12 Júl. 2011, 10:56

Eve benne volt a dologban, hogy megmutassam neki a szobáját oda is állt mellém közben vissza szólt Nicknek, hogy majd vigye be a városba én is bevittem volna, de gondolom más az oka annak, hogy őt hívta elmosolyodom majd Nick fele szólok.
– Jövünk mindjárt.
Mondtam neki majd kinyitotta az ajtót és elvittem Evet a szobájához alaposan körül mutogattam neki, hogy ki hol lakik na meg a főleg, hogy a szobája hol található és, hogy milyen is az. Majd lassan vissza is jöttünk majd fele szólok.
– Nos itt volt a szobád, én tovább nem is zavarnék, mert mondtátok, hogy vásárolni szeretnétek nekem meg be kell mennem a kapitányságra, de ha majd kedvetek lesz nézzetek be.
Mondtam nekik majd egy pillanatra vissza fordulok és megszólalok.
– Sziasztok.
Mondtam neki majd a motorom fele vettem az irányt, hogy bemenjek a kapitányságra amit már tervezek egy jó ideje már. Leballagtam majd felpattantam a motoromra.

/Belváros/Rendőr kapitányság/
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitimeVas. 24 Júl. 2011, 19:52

A szobám nemes egyszerűséggel csodás volt. Semmi csicsás dolog nem volt benne, csak azok a cuccok, amik tényleg kellenek valakinek az élethez. Miután Johnnal vetettem rá egy pillantást, visszamentem Nickhez. John közölte, hogy el kell mennie, majd elköszönt mi pedig ott maradtunk ketten.
-Kösz Nick, hogy elhoztál. Neked köszönhetően, megtaláltam a családom.- néztem a fiúra mosolyogva. Nem is tudom, mikor találtam volna ide, ha ő nem jön.
-Amúgy nincs sok cuccom, mert nem rég jöttem a városba, szóval ne aggódj. Nem fogom tele aggatni a kocsid rózsaszín bőröndökkel.- vigyorogtam, mert már az arcvonásaiból láttam, hogy valószínűleg erre gondolhat. Biztos valami pláza cicának néz, pedig egyáltalán nem vagyok az.
-Indulhatunk?- pattantam fel és csípőre tett kézzel vártam, hogy ő is hajlandó lesz-e felállni, vagy menjek egyedül...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2-es szoba(Vérleopárdoknak) Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2-es szoba(Vérleopárdoknak)   2-es szoba(Vérleopárdoknak) I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2-es szoba(Vérleopárdoknak)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1-es szoba (vérleopárdoknak)
» 3-mas szoba (vérleopárdoknak)
» 1-es szoba
» 2-es szoba
» VIP szoba.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Shadowlandi erdő :: Vérleopárd odú-
Ugrás: