Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
John Shepard(Vérleopárd) I_vote_lcapJohn Shepard(Vérleopárd) I_voting_barJohn Shepard(Vérleopárd) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
John Shepard(Vérleopárd) I_vote_lcapJohn Shepard(Vérleopárd) I_voting_barJohn Shepard(Vérleopárd) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
John Shepard(Vérleopárd) I_vote_lcapJohn Shepard(Vérleopárd) I_voting_barJohn Shepard(Vérleopárd) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
John Shepard(Vérleopárd) I_vote_lcapJohn Shepard(Vérleopárd) I_voting_barJohn Shepard(Vérleopárd) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
John Shepard(Vérleopárd) I_vote_lcapJohn Shepard(Vérleopárd) I_voting_barJohn Shepard(Vérleopárd) I_vote_rcap 
Catei Miller
John Shepard(Vérleopárd) I_vote_lcapJohn Shepard(Vérleopárd) I_voting_barJohn Shepard(Vérleopárd) I_vote_rcap 
John Shepard
John Shepard(Vérleopárd) I_vote_lcapJohn Shepard(Vérleopárd) I_voting_barJohn Shepard(Vérleopárd) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
John Shepard(Vérleopárd) I_vote_lcapJohn Shepard(Vérleopárd) I_voting_barJohn Shepard(Vérleopárd) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
John Shepard(Vérleopárd) I_vote_lcapJohn Shepard(Vérleopárd) I_voting_barJohn Shepard(Vérleopárd) I_vote_rcap 
Stevan Black
John Shepard(Vérleopárd) I_vote_lcapJohn Shepard(Vérleopárd) I_voting_barJohn Shepard(Vérleopárd) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 John Shepard(Vérleopárd)

Go down 
SzerzőÜzenet
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

John Shepard(Vérleopárd) Empty
TémanyitásTárgy: John Shepard(Vérleopárd)   John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeKedd 22 Feb. 2011, 23:53

John Shepard


Név: John Shepard
Nem: Férfi.
Kor: 32.
Faj: Vérleopárd.
Rang: Nimir-ra
Átváltozott forma:Gyönyörű karcsú test, fehér és narancssárga alapon fekete foltok. Éles fogak, a farok vége fehér.John Shepard(Vérleopárd) Leopard_levegoben
Külső: Barna haj és gesztenye barna szemek, néha borostás arc, általában katonásan öltözik. Átlagos magasság, kidolgozott test, átlagos kinézet mint egy szokásos Angliai férfi.
Különleges ismertetőjegy: Egy hatalmas vágás, nyom ami ezüst pengével volt ejtve, nem gyógyult meg teljesen még látszik a nyoma a sebesülésnek.
Jellem: Nagyon kedves mindenkivel szemben, nem állnak háta mögött gonosz gondolatok. Ártatlan aki még mindig csak a világbékében reménykedik. Nem szereti a harcot és a vérontást, de ha valaki megbántja szeretteit vagy ő képes mindent megtenni annak érdekében, hogy megvédje magát vagy szeretteit. Egy cél érdekében képes akármit föl áldozni, kivéve persze a szerettein kívül.
Foglalkozás: Mivel nem volt gazdag tehát nem volt rendes munka helye sem, mindig abból élt amilyen munkát kapott nem számítót, hogy milyen megalázó csak fizessenek érte, de ilyen körülmények között is tisztességes és becsületes maradt. Jelenleg rendőr a Shadowland belvárosába.
Előtörténet:: 1979-be születtem egy Londoni negyedben szüleim munka nélküliek voltak. Tehát egyik napról a másikra éltünk, amikor volt mit ennünk akkor ettünk és amikor nem akkor meg csak néztük az üres asztalt. Kiskoromban ki maradt a suli mivel a szüleimnek nem volt pénzük fizetni az iskolát, ezért csak az általános iskola volt meg számomra. Mikor már akkora voltam már munkára fogtak egy cégnél dolgoztam ami fegyvereket gyártott. Így hát jól értettem a fegyverekhez a cég igazgató nagyon megkedvelt engemet föl karolt engem és családom a nyomorból fizette iskolámat. Mindig is rendőr akartam lenni, ezért segített nekem, hogy rendőr lehessek. Mindig az igazságért szerettem volna ki állni és érte tenni valamit, főleg az olyan negyedekben mint az enyém ahol föl nőttem. Megállítani a sok drogot és az illegális fegyver kereskedést ami nagyon elterjedt a jelen időben. Fől is vettek egy rendőrkapitányságra, de Angliából el kellett mennem egy Shadowland nevű városban kaptam meg munka helyemet én lettem a rendőrfőnök. Jelenleg a kapitányságon én vagyok az egyetlen képzett rendőr aki ki volt képezett harcra. Az indulásig volt még pár hónap ezért úgy döntöttem, hogy el megyek egy kis időre vakációzni egy vidéki házba. Tervemet meg is valósítottam elmentem egy két haverommal egy erdő közepén lévő villába. Telt múlt az idő egy éjjelen arra ébredtem, hogy egy vad járkál a ház körül szerettem volna megnézni, hogy mi az. Sosem voltam egy félős fickó aki egy kis neszre is megijed, tehát egy lámpával a kezemben elindulok ki az ajtón, hogy nézzem meg, hogy milyen vadállat lehet. Kilépek az ajtón ekkor egy leopárdot tekintek meg aki szemtől szemben állt velem szemben nem tétovázott sokat rám ugrott. Próbáltam védekezni kezemmel de nem sikerült eléggé beleharapott a testembe. Csodálatos módon, vagy csak a szerencsémnek köszönhetően a barátom kitoppant az ajtóm erre megijedt a vadállat és hát elmenekült vissza az erdőben. Testemen egy hatalmas harapás nyom látszott, nem törődtem vele mert volt ennél súlyosabb sebem is. Bekötöztem a sebemet, hogy gyorsabban gyógyulhasson meg, de egy napon amikor teli hold volt, hirtelen valami furcsa érzést tört rám. Mikor egy pillanatra el vesztettem emlékezetemet, mikor föl ébredtem akkor a ruháim széttépve vannak mellettem, az ajtónál szőr helyezkedik el ami éppen olyan mint a leopárdé. Ekkor rádöbbentem, hogy mi történt velem, hatalmas gond zuhant rám, el kezdtem érdeklődni a vérleopárd dolog után. Lassan közeledett az indulásom napja Shadowlandbe. Mikor már minden készen volt és bepakoltam akkor föl kaptam cuccomat be pattantam a BMW-be majd elindultam Shadowland városába.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




John Shepard(Vérleopárd) Empty
TémanyitásTárgy: Re: John Shepard(Vérleopárd)   John Shepard(Vérleopárd) I_icon_minitimeSzer. 23 Feb. 2011, 20:49

Jó az előtörténeted, természetesen elfogadom:)
A szobád a Shadowlandi erdő- 1-es szoba (vérleopárdoknak).
Jó játékot:P

Cindy admin.
Vissza az elejére Go down
 
John Shepard(Vérleopárd)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» John Blackwood (Ember)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: