Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
John Blackwood (Ember) I_vote_lcapJohn Blackwood (Ember) I_voting_barJohn Blackwood (Ember) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
John Blackwood (Ember) I_vote_lcapJohn Blackwood (Ember) I_voting_barJohn Blackwood (Ember) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
John Blackwood (Ember) I_vote_lcapJohn Blackwood (Ember) I_voting_barJohn Blackwood (Ember) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
John Blackwood (Ember) I_vote_lcapJohn Blackwood (Ember) I_voting_barJohn Blackwood (Ember) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
John Blackwood (Ember) I_vote_lcapJohn Blackwood (Ember) I_voting_barJohn Blackwood (Ember) I_vote_rcap 
Catei Miller
John Blackwood (Ember) I_vote_lcapJohn Blackwood (Ember) I_voting_barJohn Blackwood (Ember) I_vote_rcap 
John Shepard
John Blackwood (Ember) I_vote_lcapJohn Blackwood (Ember) I_voting_barJohn Blackwood (Ember) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
John Blackwood (Ember) I_vote_lcapJohn Blackwood (Ember) I_voting_barJohn Blackwood (Ember) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
John Blackwood (Ember) I_vote_lcapJohn Blackwood (Ember) I_voting_barJohn Blackwood (Ember) I_vote_rcap 
Stevan Black
John Blackwood (Ember) I_vote_lcapJohn Blackwood (Ember) I_voting_barJohn Blackwood (Ember) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 John Blackwood (Ember)

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




John Blackwood (Ember) Empty
TémanyitásTárgy: John Blackwood (Ember)   John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzomb. 08 Jan. 2011, 12:36

Név: John Blackwood (Aragor)

Nem: Férfi

Kor: 26

Faj: Ember

Foglalkozás:Katona volt de most a Démon királyt szolgálja.

Külső: Barna haj, kisportol test, átlagos magasság, fehér férfi.

Különleges ismertetőjegy: A tarkóján egy nagy kínai sárkány helyezkedik el.

Jellem: Barátságos, Segitőkész ,Védelmező, Békés ,Együttérző és Kötelleség tudó.

Előtörténet: 1984-ban születtem egy kisvárosban. Szüleim kiskoromban meghaltak apám egy balesetben és édesanyám a szülésbe belehalt.Ezért a nagyszüleim neveltek fel. Kicsi koromban mindig arról álmodoztam hogy katona leszek hogy megvédelmezem a gyengéket és hogy minden esetben úgy oldjam meg a helyzetet hogy minél kevesebb ember haljon meg mert minden emberi élet kincset ér .18 éves koromban beléptem a hadseregbe.A kiképzést kitűnően elvégeztem és a parancsnokaim nagyon büszkék voltak rám. Egy bevetésen megláttam egy csodaszép leány. Azonnal beleszeretem.Kiléptem a hadseregből hogy elvehessem de mire sikerült kilépnem arra a szüleivel elköltözött és és elvesztettem a szerelmemet és így kerültem Shadowlanbe. Ahol rám talált a Démon király és maga mellé fogadott. Jobban szeretem a kardot mint a lő fegyvereket. Ez bizonyítja mindig a hátamon lógó kard a király védelmére. Nagyon szeretem a régi életemet de ezt jobban szeretem mert a királyom életéért még az enyémet is föl áldoznám.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

John Blackwood (Ember) Empty
TémanyitásTárgy: Re: John Blackwood (Ember)   John Blackwood (Ember) I_icon_minitimeSzomb. 08 Jan. 2011, 12:41

Kedves Alagor az előtörténeted jó de egy kissé rövidke de elfogadom . Lakhelyed az 1-ess lakás(Szolgák Lakása). Jó játékot.

Stef Adim.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
 
John Blackwood (Ember)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cyd Beatrice ( Ember)
» Ember előtörténet minta
» John Shepard(Vérleopárd)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: