Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Cyd Beatrice ( Ember) I_vote_lcapCyd Beatrice ( Ember) I_voting_barCyd Beatrice ( Ember) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Cyd Beatrice ( Ember) I_vote_lcapCyd Beatrice ( Ember) I_voting_barCyd Beatrice ( Ember) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Cyd Beatrice ( Ember) I_vote_lcapCyd Beatrice ( Ember) I_voting_barCyd Beatrice ( Ember) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Cyd Beatrice ( Ember) I_vote_lcapCyd Beatrice ( Ember) I_voting_barCyd Beatrice ( Ember) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Cyd Beatrice ( Ember) I_vote_lcapCyd Beatrice ( Ember) I_voting_barCyd Beatrice ( Ember) I_vote_rcap 
Catei Miller
Cyd Beatrice ( Ember) I_vote_lcapCyd Beatrice ( Ember) I_voting_barCyd Beatrice ( Ember) I_vote_rcap 
John Shepard
Cyd Beatrice ( Ember) I_vote_lcapCyd Beatrice ( Ember) I_voting_barCyd Beatrice ( Ember) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Cyd Beatrice ( Ember) I_vote_lcapCyd Beatrice ( Ember) I_voting_barCyd Beatrice ( Ember) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Cyd Beatrice ( Ember) I_vote_lcapCyd Beatrice ( Ember) I_voting_barCyd Beatrice ( Ember) I_vote_rcap 
Stevan Black
Cyd Beatrice ( Ember) I_vote_lcapCyd Beatrice ( Ember) I_voting_barCyd Beatrice ( Ember) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Cyd Beatrice ( Ember)

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Cyd Beatrice ( Ember) Empty
TémanyitásTárgy: Cyd Beatrice ( Ember)   Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzomb. 18 Dec. 2010, 17:40

Név: Cydonia (Cyd) Beatrice
Nem:
Kor: 22
Faj: ember
Foglalkozás: felszolgáló az Azazel pizzázóban.
Külső: hosszú barna haj, kék szemek, csinos testalkat, kb. 178 cm magas.
Különleges ismertetőjegy: A képen látható nyakláncot viseli melyet, sosem vesz le.
Cyd Beatrice ( Ember) Mjnrpnj1jyw490xudo3y
Jellem: félénk, bizonytalan, manipulálható, kedves, őszinte.
Előtörténet:
Cydonia Beatrice vagyok, a barátaim csak Cydnek hívnak. 22 éves törzsgyökeres shadowlandi. Mindenkim itt született és halt is meg a szó szoros értelmében. A gyerekkorom olyan volt, mint egy tündérmese. Voltak szüleim és két fivérem. Mára csak a két fivérem maradt nekem Frank és Nicholas. Ikrek és úgy érzem, mint húguk nekem kell gondoskodnom a napi ételükről. Alig lehettem 16 éves, amikor megmondták, hogy anya meg apa meghalt valami autóbalesetben. Frank és Nicholas ekkor lehetett 20 éves nekik ez amolyan szabadságnak tűnt. Valamilyen okból még mindig nem választottak maguknak egy lányt, akivel leélhetik az életet. Néha nagyon furcsán viselkednek és ez engem is, megrémiszt. Azt mondták, örüljek neki, hogy velem vannak és megvédenek. Bizonyára ezért is maradtam még ártatlan, mert sosem beszélhettem egy férfival sem mindmáig úgy, mint nő. Ha mentem, valahová akkor, csak az egyikük kíséretével még most 22 évesen is kísérgetnek a munkahelyemre. Elfogadtam a döntésüket, hisz így nem eshet semmi bajom. Az igazat megvallva őket sem láttam soha nővel vagy az is, lehet, hogy amikor a ház körül valami munkám van ők akkor szívódnak fel és tűnnek el egy időre. Az iskolában, hogy ez a rész sem maradjon ki mindig is valami hangszeren játszottam a zeneórákon, amikor kellet. Most, hogy jobban belegondolok a zene mellet nekem csak a fivéreim és a munkám maradt. Jelenleg kezdem úgy érezni, hogy szükségem van valakire, akit szerethetek, és hozzá bújhatok, ha bánt valami. Az összes panaszom elmondani neki, hogy megértsen ebben a furcsa állapotban. Bizonyára jobb lenne, ha kimozdulnék egyedül a házból nem, pedig a fivéreimmel, akik a testőreimet játsszák. Véleményem szerint már nagy szükségem lenne egy védelmező férfira, talán ezt kell még megértetnem a fivéreimmel is.


A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 29 Jan. 2011, 00:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Cyd Beatrice ( Ember) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cyd Beatrice ( Ember)   Cyd Beatrice ( Ember) I_icon_minitimeSzomb. 18 Dec. 2010, 20:18

Kedves Cyd!

Nagyon jó az előtörténeted.
Elfogadva!
Jó játékot kívánok!

Cindy Admin. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Cyd Beatrice ( Ember)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cyd Beatrice szobája
» Ember előtörténet minta
» John Blackwood (Ember)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: