Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Drizzt Do'Urden (Ash) I_vote_lcapDrizzt Do'Urden (Ash) I_voting_barDrizzt Do'Urden (Ash) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Drizzt Do'Urden (Ash) I_vote_lcapDrizzt Do'Urden (Ash) I_voting_barDrizzt Do'Urden (Ash) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Drizzt Do'Urden (Ash) I_vote_lcapDrizzt Do'Urden (Ash) I_voting_barDrizzt Do'Urden (Ash) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Drizzt Do'Urden (Ash) I_vote_lcapDrizzt Do'Urden (Ash) I_voting_barDrizzt Do'Urden (Ash) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Drizzt Do'Urden (Ash) I_vote_lcapDrizzt Do'Urden (Ash) I_voting_barDrizzt Do'Urden (Ash) I_vote_rcap 
Catei Miller
Drizzt Do'Urden (Ash) I_vote_lcapDrizzt Do'Urden (Ash) I_voting_barDrizzt Do'Urden (Ash) I_vote_rcap 
John Shepard
Drizzt Do'Urden (Ash) I_vote_lcapDrizzt Do'Urden (Ash) I_voting_barDrizzt Do'Urden (Ash) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Drizzt Do'Urden (Ash) I_vote_lcapDrizzt Do'Urden (Ash) I_voting_barDrizzt Do'Urden (Ash) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Drizzt Do'Urden (Ash) I_vote_lcapDrizzt Do'Urden (Ash) I_voting_barDrizzt Do'Urden (Ash) I_vote_rcap 
Stevan Black
Drizzt Do'Urden (Ash) I_vote_lcapDrizzt Do'Urden (Ash) I_voting_barDrizzt Do'Urden (Ash) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Drizzt Do'Urden (Ash)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Drizzt Do'Urden (Ash)
Angyal
Angyal
Drizzt Do'Urden (Ash)


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás Dátuma : 2011. Apr. 03.

Drizzt Do'Urden (Ash) Empty
TémanyitásTárgy: Drizzt Do'Urden (Ash)   Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeVas. 03 Ápr. 2011, 01:15

Név:Drizzt Do'Urden

Angyal név: Ash

Nem: férfi

Kor: 24 éves-nek nézek ki, ám már 210éves vagyok.

Faj: angyal

Hierarchia: Szeráf (Égi testőr)

Átváltozott forma: Drizzt Do'Urden (Ash) Fallen-angel

Külső: Fekete (festett) haj, kékes szürke szemek, szakáll alul összefonva, szájban egy piercing, és az imádott gyűrűim, 180cm magas, 75kg, vékony testalkat, ugyanakkor izmos szálkás végtagok.

Különleges ismertetőjegy: A fagyos mosoly, mely mindig ott játszik az arcomon.

Jellem: Arrogáns, pökhendi, nagyszájú, lekezelő, öntörvényű. Nem igazán angyalhoz méltó jellem, de még is ilyen vagyok.

Előtörténet: 1801-ben láttam meg a napvilágot, gyönyörű pirkadat volt, még is olyan baljós, hogy azt senki sem tudja elképzelni. De senki sem foglalkozott vele. Nekem idősebb koromban a banda volt a mindenem, utca huligánok voltunk, és mindent szétromboltunk, amit csak lehetett. Sőt tetézzük azzal, hogy sitten is ültem már. De apuci keze mindenhová elér, így maximum csak fél napokat lógtam benn. Így vissza emlékezve nem is olyan rossz a dolog, ám már nagyon is régen volt. Huszon négy évesen banda háborúba keveredtünk, egy kés ontotta ki az életem, de már csak röhögök ahogy vissza gondolok rá. De az "életem" itt kezd komikussá válni, ahol észre veszem, hogy fekete szárnyaim vannak, körülöttem pedig fehér ruhás egyének, fehér szárnyakkal, és egy tündéri lány aki ott áll az ágyam mellett, és engem néz. Kiderült, hogy Keszinek hívják, és annyira bejött... és annyira szép volt... fú ilyenkor mindig olyan kis nyálas leszek, de ez csak Keszi mellett fordul elő, másokkal maradok az a lekezelő, szemét, és alattomos. Azt is csak hamar megtudtam, hogy angyal lettem. Ki? Én? Ugyan már, ez nevetséges... Ám azt senki sem értette, hogy azok után a szemétségek után, miért kerültem pont én a mennybe. Szerelmes lettem Keszibe, ó de még mennyire, ám alkalmam sosem volt rá, hogy elmondjam neki, egy idő után elszakadtunk, ő lett a királyné, én pedig maradtam a nép között. Titokban rengeteg levelet írtam neki, és néha amikor senki sem látott a versek is megihlettek, és csak Keszinek szóltak. Valamiért annyira ismerős volt, de sosem jöttem rá, hogy miért, míg nem egy szép nap rájöttem, ő volt az a lány akit emberi életemben már kiszemeltem magamnak. Így egyre feljebb haladtam a ranglistán, míg el nem értem az Égi testőrök címét, hogy királynémat még közelebb tudhassam magamhoz. Csak az a baj, hogy azzal a kreténnel Mizraellel van. Pfúj...
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Drizzt Do'Urden (Ash) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drizzt Do'Urden (Ash)   Drizzt Do'Urden (Ash) I_icon_minitimeVas. 03 Ápr. 2011, 01:23

Kedves Drizzt Do'Urden!

Az előtörténeted kicsit rövid, de a lényeg benne van.

Elfogadva!

Lakhelyed Kingdom of Heaven/Angyali kastély/Égi Testőrök szobája1

Jó játékot.


Emma
Vissza az elejére Go down
 
Drizzt Do'Urden (Ash)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Drizzt legféltettebb dolgai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: