Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Drizzt legféltettebb dolgai I_vote_lcapDrizzt legféltettebb dolgai I_voting_barDrizzt legféltettebb dolgai I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Drizzt legféltettebb dolgai I_vote_lcapDrizzt legféltettebb dolgai I_voting_barDrizzt legféltettebb dolgai I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Drizzt legféltettebb dolgai I_vote_lcapDrizzt legféltettebb dolgai I_voting_barDrizzt legféltettebb dolgai I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Drizzt legféltettebb dolgai I_vote_lcapDrizzt legféltettebb dolgai I_voting_barDrizzt legféltettebb dolgai I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Drizzt legféltettebb dolgai I_vote_lcapDrizzt legféltettebb dolgai I_voting_barDrizzt legféltettebb dolgai I_vote_rcap 
Catei Miller
Drizzt legféltettebb dolgai I_vote_lcapDrizzt legféltettebb dolgai I_voting_barDrizzt legféltettebb dolgai I_vote_rcap 
John Shepard
Drizzt legféltettebb dolgai I_vote_lcapDrizzt legféltettebb dolgai I_voting_barDrizzt legféltettebb dolgai I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Drizzt legféltettebb dolgai I_vote_lcapDrizzt legféltettebb dolgai I_voting_barDrizzt legféltettebb dolgai I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Drizzt legféltettebb dolgai I_vote_lcapDrizzt legféltettebb dolgai I_voting_barDrizzt legféltettebb dolgai I_vote_rcap 
Stevan Black
Drizzt legféltettebb dolgai I_vote_lcapDrizzt legféltettebb dolgai I_voting_barDrizzt legféltettebb dolgai I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Drizzt legféltettebb dolgai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Drizzt legféltettebb dolgai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Drizzt legféltettebb dolgai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Drizzt legféltettebb dolgai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Drizzt legféltettebb dolgai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Drizzt legféltettebb dolgai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Drizzt legféltettebb dolgai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Drizzt legféltettebb dolgai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Drizzt legféltettebb dolgai I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Drizzt legféltettebb dolgai

Go down 
SzerzőÜzenet
Drizzt Do'Urden (Ash)
Angyal
Angyal
Drizzt Do'Urden (Ash)


Hozzászólások száma : 28
Csatlakozás Dátuma : 2011. Apr. 03.

Drizzt legféltettebb dolgai Empty
TémanyitásTárgy: Drizzt legféltettebb dolgai   Drizzt legféltettebb dolgai I_icon_minitimeCsüt. 07 Ápr. 2011, 15:49

Drizzt legféltettebb dolgai 10

Kedves naplóm

Valamikor régen, volt egy apró dolog, ami megváltoztatta az életem. De előtte én voltam a legrosszabb suhanc a környiéken. Bűnös voltam, és mindenben benne voltam, míg meg nem láttam egy lányt, csak hogy egy apró affér miatt sosem tudtam neki elmondani azt, amit érzek iránta. Az a kis kés pillanatok alatt kioltotta az életem. Ám most, újra értelmet nyert az életem. Keszit újra magam mellett tudhatom, és nekem csak ez számít. Most pedig új élet virágzott fel, lett egy gyönyörű kisfiam, amit csak is az Atyának köszönhetek. Különleges képesség... De még is jó dolog. Keszi és Nero mindennél fontosabb.

Drizzt legféltettebb dolgai Fallen-angel
Vissza az elejére Go down
 
Drizzt legféltettebb dolgai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Drizzt Do'Urden (Ash)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Karakter :: Napló-
Ugrás: