Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Felejtés tava I_vote_lcapFelejtés tava I_voting_barFelejtés tava I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Felejtés tava I_vote_lcapFelejtés tava I_voting_barFelejtés tava I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Felejtés tava I_vote_lcapFelejtés tava I_voting_barFelejtés tava I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Felejtés tava I_vote_lcapFelejtés tava I_voting_barFelejtés tava I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Felejtés tava I_vote_lcapFelejtés tava I_voting_barFelejtés tava I_vote_rcap 
Catei Miller
Felejtés tava I_vote_lcapFelejtés tava I_voting_barFelejtés tava I_vote_rcap 
John Shepard
Felejtés tava I_vote_lcapFelejtés tava I_voting_barFelejtés tava I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Felejtés tava I_vote_lcapFelejtés tava I_voting_barFelejtés tava I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Felejtés tava I_vote_lcapFelejtés tava I_voting_barFelejtés tava I_vote_rcap 
Stevan Black
Felejtés tava I_vote_lcapFelejtés tava I_voting_barFelejtés tava I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Felejtés tava I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Felejtés tava I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Felejtés tava I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Felejtés tava I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Felejtés tava I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Felejtés tava I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Felejtés tava I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Felejtés tava I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Felejtés tava I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Felejtés tava

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 26 Nov. 2010, 19:49

Néhány vérfarkas kifejezetten kerüli ezt a helyet. Csak azért mert azt hiszik ha Teliholdkor itt ólálkodnak elvesztik erejük és legyengülnek. Persze mindez babona amit sokan elfelejtenek ezért kapta a tó is ezt a nevet.


A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Ápr. 2011, 13:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 11 Márc. 2011, 17:50

Amint megérkeztem Shadowlandbe, azonnal az erdőbe vitt az utam. Reménykedtem benne, hogy legalább egy vérállattal találkozok, lehet az akár vérfarkas is, és megkérdezem tőle, élnek-e egyáltalán vérleopárdok még a környéken. Persze, ha nem hajlandó diplomatikusan elcsevegni, akkor megérezheti, milyen, amikor elharapják a nyaki ütőerét. Céltalanul bolyongtam és egy tóra bukkantam. Fogalmam sem volt, melyik tó lehet, de azok alapján, amiket apám naplójában találtam, azt hiszem a Felejtés tava lehetett. Még jó, hogy megtaláltam a régi könyvek közt a naplót, mert apám tinédzser kora óta ebbe írta le a fontosabb eseményeket, ahogy azt is, amikor megismerte anyámat a Felejtés tavánál. Egy rajzot is készített róla, így próbáltam azt a helyet megtalálni, amelyik szögből pont azt láthatom, ami a rajzon áll. Megálltam a tóparton és a vízre szegeztem a tekintetem. Csodás, ezüstös fénye volt, ahogy a hold fénye megcsillant rajta. Még szerencse, hogy nem rég volt holdtölte, így nem fenyeget az a veszély, hogy átváltozok akaratomon kívül. Ott álldogáltam és megbabonázva néztem a gyönyörű tájat.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 12 Márc. 2011, 16:31

A tó tényleg nagyon szép volt, de egy idő után meglehetősen unalmas, így eldöntöttem, hogy elmegyek a temetőbe és meglátogatom apámat. Zsebre dugott kézzel indultam el a megfelelő irányba.


/Belváros; Suttogó temető /
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 16:01

Emmaline Troy & Ted Williams


Az elemlámpámat ide-oda irányítottam az ösvényen. A farmerem elszakadt, fű és sárnyomok ékesítik. Kezemen horzsolások ékesednek. Megint megbotlom egy láthatatlan gyökérben, de most sikerül talpon maradnom.
- Nikolaj, hogy én mit meg nem teszek neked. Ezért tuti, hogy te fizeted egy hónapig a kaját. - morogtam az orrom alatt, majd tovább kezdtem keresni azt a nyavalyás matrjoska babát.
Nikolaj tegnap vesztette el a gyilkosság helyszínén és megkért, hogy nézzek már utána, mert valami nyavalyás családi ereklye vagy mi. Én ökör persze elvállaltam, hogy megkeresem. Ráadásul erősködött hogy még ma, nehogy elvigyék. Mégis ki a francnak kell matrjoska baba az oroszokon kívül? Ja turistáknak akik Oroszországban vannak. És mi a helyzet? Sok melóm volt, fáradt és éhes vagyok, ráadásul a ruhám is olyan mintha most szedtem volna ki a kutya szájából és este van. Nagyszerű. Ha belefulladok a tóba mert nem látom rendesen a nádast, tuti, hogy visszajövök kísérteni, de azt már nem köszöni meg.


A hozzászólást Lanore St. Claire összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 21 Jún. 2013, 18:29-kor.
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 16:39

A mai napra szabadnapot kaptam a királyunktól, és úgy döntöttem hogy elmegyek sétálok egyet a halandók közt. Első célpontom egy erdő, felett köröztem párat, persze nesztelen majd megláttam egy tavat és a közelébe leszálltam. Éreztem hogy más lények is laknak/vannak az erdőben, ezért visszaváltozok emberi formámba, aki akar úgy is felismer hogy mi vagyok. Sétáltam egy picit a tó mellett, csodálkoztam hogy mennyire szép is tud lenni az ilyen. Majd egy kis idő múlva neszeket hallottam egy kicsit távolabbi nádasból, talán még beszélt is, lehet hogy egyedül lehet nem egyedül van. Nő volt, megéreztem.
-Hahó. Van ott valaki?-kérdeztem, mintha segíteni akartam volna neki, de igazából csak egy újabb jelölt volt, akit megölhetek. Vajon mit keres itt egy nő, ráadásul egyedül, mert időközben meggyőződtem arról hogy egyedül van. Nem is sejti hogy milyen veszélyek leselkednek rá. Elindultam a nádas irányába, hátha össze futok vele.
Vissza az elejére Go down
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 17:47

*Nem tudtam és nem is akartam otthon maradni. Terepszemlére indultam, még mielőtt nagyobb baj lenne. Ellenőrizni akartam, hogy a területem védve van-e. Így a felejtés tavánál kezdtem az estét. Farkas alakban hagytam el az odút, így szaglásztam és kerestem, míg meg nem éreztem egy démon és egy ember szagát. Felvonyítottam, nem szeretem, egyedül vagyok, és hirtelen nem tudom, hogy az embert féltsem, vagy a démont öljem-e meg. Bár Stefannal egyezséget kötöttünk, attól még nem bírom ha idegenek vannak a területemen. Csendben lopakodtam, és messziről figyeltem a párost, mit akarhatnak itt? Fogalmam sincs, de ennek nem hiszem, hogy jó vége lesz.*
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 19:26

Már épp sikeresen félrehúztam a nádat és mentem volna tovább amikor megláttam, hogy valami mozog mellettem. Mikor jobban megnéztem egy nyavalyás kígyó volt. Ijedtemben ugrottam egyet - ugyanis nem tudtam miféle, lehetett akár a mérges fajta is - s így kicsúszott a kezemből az a sok nád és az egész pofán talált. A földön kötöttem ki.
- Hogy az a..... - káromkodtam egy sort olyan szép szókinccsel amit még egy kocsis is megirigyelt volna. Igaz félig vakon, de oda - vissza kezdtem forgatni azt a nyavalyás fejemet, hogy meg nézzem hol az a kígyó, de sehol semmi. És most ezért estem el? Remek. Ráadásul valami még az alfelemet is nyomta. Gyorsan elkezdtem kotorászni magam alatt és csodák csodája mit találtam? Na mit? Azt a nyavalyás babát, azt.
És most hogy így mindennel megvagyok már mehetnék is haza, ha nem ragadt volna be a lábam a sárba.
- Ahh. - nyögtem fel panaszosan, majd a babára néztem szemrehányóan, ami visszavigyorgott rám. Enyhén szólva is pipa lettem. - Mit vigyorogsz? Ez is a te hibád! - morogtam, majd meghallottam hogy valaki valamit motyog. Azt nem hallottam, hogy mit, nem is nagyon érdekelt, ha kihúz a sárból, tuti hogy fizetek neki egy kört. Vagy egy Big Macet. Vagy nem tudom mit. Ezért hadonászni kezdtem a zseblámpámmal ami idő közben önálló életet élve elgurult, de meglett.
- Hé! Ha van ott valaki kéne egy kis segítség. - kiabáltam.
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 19:38

Egy nagy csattanást hallottam, mintha valakit pofán csapott volna egy tucat nád. Ezen elmosolyodtam. Hallottam hogy valaki nagyon szépen tud káromkodni le is indultam a hang felé.
-Itt vagyok, nyugodjon meg, megyek segítek.-kiabáltam a hang felé, majd el indultam a sűrű nádason keresztül a szag után. Pár lépés után megtaláltam a lányt, bele volt ragadva a sárba. nem semmi lány volt, jól szemügyre vettem. barna haja, karcsú teste..hmm.
-Maga meg hogy kerül ide?-kérdeztem érdeklődően, majd nyújtottam kezem hogy kihúzzam a sárból. Miután segítettem neki, hirtelen félre kaptam a fejem, mert egy érdekes szagot fújt a szél felém, mintha vérfarkas közeledne. Nem baj, nem csináltam semmi rosszat szóval jöhet.
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 20:00

- Én aztán teljesen nyugodt vagyok. Én vagyok a higgadtság mintapéldánya. - Annyira, hogy mindjárt szét verek valamit az is biztos. Egy nagyot sóhajtottam. Csak annyit kellett tennem, hogy várok. De, hogy én mennyire utálok várni.
Amikor a fickó megérkezett én is szemtelenül végigmustráltam ahogy ő engem. Fegyvereket kerestem, de most vagy a fickó volt nagyon jó vagy tényleg nem volt nála fegyver. Bár a legtöbben belőlem sem néznék ki, hogy a ruhám alatt ott a pisztoly meg a sok kés.
A kérdésére csak meglengettem azt a nyavalyás matrjoska babát. Elfogadtam a kezét, hogy feltudjon húzni, közben arra ügyeltem, hogy a másik kezemből ki ne essen a zseblámpa és a baba.
Mikor végre vízszintesbe kerültem végignéztem magamon. Tiszta sár voltam. Remek.
- Kösz a segítséget. St. Claire. - mutatkoztam be röviden, mert egy: nem bíztam benne és kettő: nem bíztam benne. - Uhh, bocs hogy összesaraztam.
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 20:15

A lány azt mondta hogy teljesen nyugodt, de látszott rajta hogy szét veti az ideg. Kezébe egy babát mutogatott, nem tudom minek, de aztán rájöttem hogy ez a válasz arra hogy mit keres itt, ahol még a madár se jár. Amikor sikerült végre feltámaszkodni segítségemmel a földről, csupa sár volt, legszívesebben nevettem volna, de nem akartam szemtelen lenni, így csak szimplán bemutatkoztam.
-Nagyon szívesen. Ted Williams vagyok.-mutatkoztam be én is. Nem volt valami bátor, nem tudom félt tőlem vagy csak nem bízott bennem. Mondjuk meg is értem őt, én se bíznék magamba ha ebbe a helyzetbe lennék.
-Semmi baj. Nyugodtan tegezzen ha gondolja.-mondtam neki, elvégre nem vagyok én annyira idős hogy magáznia kelljen.
-És hogy hogy egyedül van itt a sűrű nádasba? Nem fél hogy valami vagy valaki megtámadja?-kérdeztem érdeklődően mintha érdekelne ez az egész, na de a látszatot fenn kell tartani ha  meg akarom szerezni magamnak.
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 20:36

- Rendben van Ted. Engem hívjon Hel-nek. - Mondtam meg a középső nevem rövidebb változatát. Szerencsére sok Helen St. Claire van ebben a nyomorult államban, szóval 1 a több millióhoz, hogy esetleg ismerjen.
Hirtelen nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek ezért a nevetést választottam. - Most őszintén? Szerintem már mindegy. Egy kígyó már így is nekem jött, bár szerintem ő jobban félt tőlem, mint én tőle. - vigyorogtam, mint a tejbe tök. - Ha más nem majd megpróbálom elbűvölni a megnyerő modorommal vagy legrosszabb esetben halottnak tettetem magam. Az oposszumoknak bejön. - rántottam meg a vállam, majd csípőre vágtam a kezem és körbe néztem. Hogy a fenébe fogok én innen kimászni?
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 20:54

A lány is bemutatkozott, szép neve van, Hel. Nem hallottam még ezt a nevet, de nagyon szép név. Miközben mesélte hogy mi történt vele, hogy megtámadta egy kígyó, nagy mosollyal az arcomon a szemébe nézve hallgattam. Láttam ahogy csípőre vágja a kezét és körbe néz, keresve a kivezető utat.
-Talán segítsek kijutni innen Hel?-ajánlottam fel segítségemet, persze semmi hátsószándékom nem volt. Majd néztem le a földre és láttam egy kis gyíkot elsuhanni a lábunknál.
-Vigyázz, kígyó!!-kiáltottam fel egy huncut mosollyal az arcomon
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 21:05

- Hát ha már idáig elmásztam, akkor talán ki is jutok, de azért elfogadom a segítséget, kösz. - majd megmerevedtem mikor kígyót kiáltott, de amint megláttam az arcán azt a mosolyt azonnal lenéztem.
- Most komolyan? Egy gyík? - kérdeztem némi gúnnyal - Most vagy neked vannak tévképzeteid a kígyók kinézetét illetően vagy nagyon sötét lehet és nem láttad, vagy ....- finoman belebokszoltam a vállába - csak rám akartad hozni a frászt. Nem szép dolog.
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimePént. 21 Jún. 2013, 21:13

Elfogadta segítségem. De sajnos nem ijedt meg annyira a "kígyótól" amennyire vártam. Biztos látta hogy mosolygok.
-Hát..ööö..igen, meg akartalak ijeszteni.-mondtam neki mosolyogva, majd elindultam kifele a nádasból a tó felé. Gondoltam hogy ott leülünk és beszélgetünk kicsit, talán ő is benne lesz, ha nem siet valahova.
-Leülünk a tópartra kicsit beszélgetni, van kedved?-néztem vissza a bal vállam felett. Majd vissza fordítva fejem kaptam egy nagyon az egyik nádtól, ezen csak elmosolyodtam és indultam tovább.
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 00:41

Csak értetlenül ráncolom a homlokomat. Jelenpillanatban nem tudom eldönteni, hogy mégis mi van, de nem is nagyon érdekel. Csak a pihe puha ágyamban szerettem volna már lenni, de előtte még megszeretném tömni a hasam egy nagy tál spagettivel.
- Ne haragudj, de már szeretnék hazamenni. Hosszú volt ez a nap. - mosolyodtam el, majd zsebre vágtam a babát ami még a kezemben volt. - Talán majd máskor. - tettem még hozzá azért kedvesen, hogy ne tűnjek bunkónak.
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 00:49

Ráncolta a homlokát a lány mint aki nem érti hogy mi történik. Pedig elég érthetően beszélek, szerintem. Hát ez se jött össze, nem akar velem jönni, elbuktam ismét, mi legyen most?! Támadjam meg? Hagyjam menni?
Gondolkoztam el mélyen miközben Hel előtt bandukoltam kifele a nádasból. "Majd máskor", ha tudná hogy mennyiszer hallottam már ezt a mondatot, és mindig hiába.
-Akkor szeretnéd hogy haza kísérjelek?-kérdeztem meg tőle, mintha félteném valamitől. Jobb a látszatot fenn tartani, nem szeretném hogy megtudja mi is vagyok valójába.
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 01:05

Kíváncsi vagyok, hogy az öcsém jól van-e. Remélem Ben nem gyújtott rá, otthon a füves cigire mert tuti, hogy kicsinálom akkor. Nem értem, hogy miért kell az neki. Okos, ügyes, kamasz gyerek akinek nincsenek problémái. Na jó, a gyerekkorunkat leszámítva. Elég terror volt az mindkettőnknek.
A kérdésére megemelkedett a bal szemöldököm. - Nem köszönöm. Tudok vigyázni magamra. Na meg a kocsim is itt parkol. - vonogattam a vállam, mintha ez az egész mit sem számítana. Először is, vadidegen a fickó. Kitudja kiféle, miféle, hogy honnan jött. Lehet hogy pszichopata gyilkos. A zsaruösztönöm már így is riadóztatott. Másodszor: csak nem képzeli, hogy vagyok olyan hülye hogy a házamhoz kísérem? Ennyire buta libának látszom vagy mi van? Úgy néz ki hogy a férfiak lebecsülik a szoknyát hordó nemet. (Bár én így is szoknyában járok.) Jellemző.
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 01:18

Mielőtt választ adott volna kérdésemre, elgondolkozott elég rendesen, látszott rajta hogy valami aggasztja. Majd végre megszólalt, furcsán nézett rám, szerintem idiótának nézett.
-Jó, bocsánat hogy meg mertem kérdezni.-mondtam lehajtott fejjel. Látszott rajta hogy elég tapasztalt lány, nem bízik meg mindenféle jött-ment idegenbe. Majd tovább mutattam neki az utat kifelé a nádasból. Lehet hogy nem kéne kivezetni innen, hátha egy idő után mégis úgy dönt hogy menjek vele.
-És mi a foglalkozásod, ha szabad megkérdezni?-érdeklődtem, tuti valami olyan amihez sokat kell gondolkodni, soha nem szerettem az ilyesféle tennivalókat. Egyszerűen nem szeretek sokat agyalni a dolgokon.
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 01:42

Kinézetre nem tűnt egy anyámasszony katonájának, de amikor lehajtott a fejét leginkább egy kiskutyára emlékeztetett, akibe nem szabad belerúgni. Én ugyan nem fogom pátyolgatni a lelkét. A saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy az a kutya nem is olyan kicsi és gyámoltalan mint gondolnánk.
- Minek nézek ki? - vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 01:49

Elég bátornak és merésznek tűnt a lány. Kidolgozott felsőteste volt nem kicsi dekoltázzsal. Katona vagy valami rendőrféle lehet. Na most beszólok neki.
-Hát igazából egy kislánynak nézel ki, aki elhagyta a babáját, és azért jött utána mert nem tud nélküle aludni.-mondta az arcomon egy nagy mosollyal. Erre tuti hogy mérges lesz, nem baj legalább kicsit feldobja a napomat. Amúgy is unalmasan kezdődött, legalább a vége legyen jó. Elkezdett elég rendesen fújni szél és esni az eső, mintha dézsából öntötték volna. Én szerettem az esőt ezért nem is siettem előre, de nem tudom ezzel hogy állt Hel. Talán nem szereti, mint a legtöbb halandó.
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 01:58

- Áú ez fájt. - kaptam a szívemhez drámaian, karba fontam a kezeimet a mellem előtt. - Ha kislány lennék, akkor nem állnék szóba idegenekkel, ami rád nagyon is igaz. - jegyeztem meg csúfondárosan és gondolatban jó alaposan szidni kezdtem Nikolajt amiért rá vett erre az egészre. Legközelebb, majd szépen megmondom neki, hogy csinálja maga.
- Őszintén? Ez most komoly? - kérdeztem csak úgy a nagy semmitől amikor eleredt az eső ás fújni kezdett a szél. Nos nézzük a jó oldalát: legalább nem kell már lezuhanyoznom.
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 09:49

Fülig ért szájjal bandukoltam tovább, közben hallgatva amit Hel mond.
-De látod milyen jó hogy szóba álltál velem? Mert ha nem tetted volna még mindig ott csücsülnél a sárba, vagy mászkálnál a nádlabirintusba.-dobtam fel ezeket az érveket, hátha mégis megpuhul a lány.
-Amúgy az előzőt ne vedd komolyan , csak vicceltem, katona vagy rendőr lehetsz talán.-kértem bocsánatot. Ahogy láttam ő is szeret esőbe császkálni, na legalább valamiben hasonlítunk. Az eső egyre jobban, és jobban el kezdett zuhogni, én meg egyre jobban szedtem a lábam, hogy minél hamarabb kijussunk ebből a fránya nádasból.
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 17:17

- Vagy nem. Leleményes leányzó vagyok. - a hangomban nevetés bujkált miközben ezt mondtam. Nagyon próbál érvelni és ártatlannak maradni, de a karom lúdbőrözik a fickótól és a testem reakciói és a zsaru, plusz a női ösztönöm is azt súgja, hogy a fickó nem kóser. De nagyon nem.
- És mi van akkor ha csak egy erős amish lány vagyok? - viccelődtem, mert eszem ágában sem volt elmondani neki, hogy nyomozó vagyok.
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeSzomb. 22 Jún. 2013, 18:00

Lassan már kezdtem unni ezt a sok beszédet, ez nem az én műfajom volt, legszívesebben leteperném a földre és jól megkínoznám, aztán megölném.
-80%. Higgy nekem, nem te vagy az első akire rá találtam, volt olyan aki már napok óta itt kószált.-szólaltam meg. Időközben kiértünk a sűrű nádasból és ott volt Hel autója.
-Erős amish lányoknak nem kell baba.-kacsintottam rá egy nagy mosoly kíséretében, majd félre álltam előle, hadd menjen ha akar.
-De azért összefutunk még valamikor?-kérdeztem-Meg szeretnélek ismerni.-mosolyodtam el.
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013, 00:44

Egy pillanatra megtorpantam, de aztán már mentem is tovább. Lehet, hogy ez lenne az a szemét aki kinyírta a vöröset a tópartnál? De azonnal rendeztem a vonásaimat amint megláttam az autómat. Lehet, hogy Klaus egy rozoga bogár, de az én rozoga bogaram.
- Ki mondta, hogy az én babám? - mondtam, miközben az autóhoz siettem és kivettem a csomagtartóból egy zsákot, majd a vezető ülésen azt kezdtem el igazgatni, hogy ne legyen saras.
- Talán. - válaszoltam homályosan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Felejtés tava Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Felejtés tava
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Shadowlandi erdő-
Ugrás: