Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Felejtés tava - Page 2 I_vote_lcapFelejtés tava - Page 2 I_voting_barFelejtés tava - Page 2 I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Felejtés tava - Page 2 I_vote_lcapFelejtés tava - Page 2 I_voting_barFelejtés tava - Page 2 I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Felejtés tava - Page 2 I_vote_lcapFelejtés tava - Page 2 I_voting_barFelejtés tava - Page 2 I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Felejtés tava - Page 2 I_vote_lcapFelejtés tava - Page 2 I_voting_barFelejtés tava - Page 2 I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Felejtés tava - Page 2 I_vote_lcapFelejtés tava - Page 2 I_voting_barFelejtés tava - Page 2 I_vote_rcap 
Catei Miller
Felejtés tava - Page 2 I_vote_lcapFelejtés tava - Page 2 I_voting_barFelejtés tava - Page 2 I_vote_rcap 
John Shepard
Felejtés tava - Page 2 I_vote_lcapFelejtés tava - Page 2 I_voting_barFelejtés tava - Page 2 I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Felejtés tava - Page 2 I_vote_lcapFelejtés tava - Page 2 I_voting_barFelejtés tava - Page 2 I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Felejtés tava - Page 2 I_vote_lcapFelejtés tava - Page 2 I_voting_barFelejtés tava - Page 2 I_vote_rcap 
Stevan Black
Felejtés tava - Page 2 I_vote_lcapFelejtés tava - Page 2 I_voting_barFelejtés tava - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Felejtés tava

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013, 01:19

Elindult az autója felé, majd kivett a csomagtartóból egy zsák szerű valamit, majd rátette az ülésre, gondolom arra kellett az neki hogy ne legyen sáros.
-Nem mondta senki hogy nem a tied.-néztem rá tágra nyilt pupillákkal. Nem hagyhatom csak úgy elmenni, mondjuk csinálni se nagyon tudnék vele mit. És akkor esett le hogy démon vagyok.
Éppen mikor nem figyel átváltoztam démoni formámba, mögé lopóczok, majd nagy erővel a bordájára, majd a tarkójára mértem ütést. Majd hátra léptem kettőt és vártam mi fog történni. Még soha nem bántottam halandó nőt, de jó érzés volt.
-Látod, nem kellett volna ennyire megbíznod benne.-mondtam, mély és félelmetes hangon. Bér nem tudom értette belőle valamit.
Vissza az elejére Go down
Lanore St. Claire
Ember
Ember
Lanore St. Claire


Hozzászólások száma : 16
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 20.

Felejtés tava - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013, 01:59

- Te szemét. - nyögtem ahogy lassan csúsztam a földre. Próbáltam megkapaszkodni a kocsimban, de az ujjaimban szinte szemernyi erő nem volt, annyira elvakított a fájdalom. A szemeim előtt aprócska pöttyök táncoltak, a bordám és a fejem pokolian fájt. Ráadásul így még a 9 milliméteresemhez sem nyúlhattam volna igazán, de nekem persze muszáj volt. Így tehát mikor megfordultam két kézre fogtam azt a nyavalyás pisztolyt és a célszemélyre tartottam.
- Mi a franc... - pislogtam vadul de a kép úgy beleégett az agyamba mint még soha semmi. Nem láttam még ilyet a horrorfilmeken kívül és tudtam, hogy csak az ütés miatt képzelgek, de egy pillanatra elhittem, hogy ez a valami tényleg valódi.
Vissza az elejére Go down
Ted Williams
Démon
Démon
Ted Williams


Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás Dátuma : 2013. Jun. 21.

Felejtés tava - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitimeVas. 23 Jún. 2013, 02:10

Felemelő érzés volt leütni a lányt. Lassan elkezdett csúszni a földre, az ereje már nagyon kifogyóba volt. Mikor megfordult, és felém tartotta fegyverét, megrémültem. Nem tudom miért, elvégre nem okozhat kárt bennem, elvégre démon vagyok. Nem lőtt egyből, gondolom nem hitt a szemének és ezt ki is használtam. Kicsvartam kezéből a fegyvert majd egy kisebb ütést mértem a koponyájára vele.
-Na látod te kis lotyó..ez történik ha visszautasítjuk egy démon segítségét.-mondtam neki ugyan azon a  mély hangon, amin előbb felszólaltam. Majd a fegyvert amit korábban elkoboztam tőle elraktam, hátha szükségem lesz még rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Felejtés tava - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Felejtés tava   Felejtés tava - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Felejtés tava
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Shadowlandi erdő-
Ugrás: