Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
...Kert... - Page 2 I_vote_lcap...Kert... - Page 2 I_voting_bar...Kert... - Page 2 I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
...Kert... - Page 2 I_vote_lcap...Kert... - Page 2 I_voting_bar...Kert... - Page 2 I_vote_rcap 
Kesztella Redway
...Kert... - Page 2 I_vote_lcap...Kert... - Page 2 I_voting_bar...Kert... - Page 2 I_vote_rcap 
Emmaline Troy
...Kert... - Page 2 I_vote_lcap...Kert... - Page 2 I_voting_bar...Kert... - Page 2 I_vote_rcap 
Zoey Fleming
...Kert... - Page 2 I_vote_lcap...Kert... - Page 2 I_voting_bar...Kert... - Page 2 I_vote_rcap 
Catei Miller
...Kert... - Page 2 I_vote_lcap...Kert... - Page 2 I_voting_bar...Kert... - Page 2 I_vote_rcap 
John Shepard
...Kert... - Page 2 I_vote_lcap...Kert... - Page 2 I_voting_bar...Kert... - Page 2 I_vote_rcap 
Alexander Crugen
...Kert... - Page 2 I_vote_lcap...Kert... - Page 2 I_voting_bar...Kert... - Page 2 I_vote_rcap 
Caroline Delevar
...Kert... - Page 2 I_vote_lcap...Kert... - Page 2 I_voting_bar...Kert... - Page 2 I_vote_rcap 
Stevan Black
...Kert... - Page 2 I_vote_lcap...Kert... - Page 2 I_voting_bar...Kert... - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 ...Kert...

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 04 Jan. 2011, 22:22

Csak most ugrott be igazán hol hallottam Faust nevét. Bizony egy könyvben, amit nem más, mint Johann Wolfgang Goethe írt ugyanezzel a címmel Faust. Tudtam én, hogy ismerős valahonnan ez a név. Bár egy drámáról van szó nem értem a kettő között az összefüggést. Faust egy halandó volt, aki szövetséget köt Mefisztóval. Különös a sors, hogy pont egy ilyen nevezetű bagollyal találkozom. Szótlan gondolataimból királynőm kérdezősködése ébresztett fel.
- Csak 150 éves vagyok. – sóhajtottam, szemeim lesütve voltak mindaddig figyeltem gondolat menetét, amíg észbe nem kaptam. – Néha küzdelem kell ahhoz, hogy elérjük célunkat. – célzás volt ez mindenre, amit gondolt vagy éppenséggel titkolni próbált.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 04 Jan. 2011, 22:33

-Az is szép kór. Egy ember életéhez képest, főleg a mai világban. -mosolyodtam el. Kissé elhallgattam, hisz nem tudtam mit kérdezhetnék tőle, ha egyszer mindent tudok róla. De legfeljebb lesz miről beszélni.
- És te csak így egyedül, a teremtőd nem jött veled, vagy akár egy barát, esetleg házi kedvenc.
-Tudod, Fasut már kereken 15OO éve él a társaságomban -nevettem -Tudod, nem csak emberből lehet vámpírt csinálni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 04 Jan. 2011, 22:52

Kissé meggondolatlanság töltött el egy pillanatra mégis mikor már bármit is tehettem volna a karjaim őt ölelték. A válaszaimat is így adtam meg sokkal kedvesebben és valamilyen szinten még gyengéden is.
- Egy ideje nincs teremtőm, a barátaim, meg mind meghaltak még régen. Házi kedvencet nem tartok. – szünetet tartottam éppen annyira, hogy elfussak, ha szükséges mégsem engedtem el ölelésemből. – Hallottam hasonlóról már a teremtőmről miszerint akár még az emberen kívül más teremtménnyel is lehet kötelékünk.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 04 Jan. 2011, 22:59

Kilépve a friss levegőre máris jobban éreztem magam. Ez a srác oltári veszélyes, én mondom! Sunyi, és titokzatos... és miatta magamat szidom! Oké, tudom, megengedtem neki hogy igyon belőlem, de ez akkor is.. fura. A vére meg egyszerűen oltári volt! Soha életemben ilyen édeset nem éreztem, pedig már lassan kétszázötven éve hogy élek. Igaz ez a Iason gyerek danpeal volt, de... na jó, ki kell tisztítanom az elmém. Mert dühös vagyok. Mérhetetlenül dühös, és fogalmam sincs, mire. Talán magamra. Hogy ennyire könnyen adtam magam.. és a bizalmam. Igaz nem élt vissza vele, de ki tudja? Én.. huh, már megint... stresszelem magam feleslegesen!
Becsaptam magam mögött a Kastély ajtaját, mi nagyot csapódva záródott be mögöttem. Lépteim visszhangot vertek a szobában, miközben épp a lépcső felé trappoltam - amikor megláttam, hogy nem vagyok egyedül a Kastélyban. Kimentem a kertbe. Egy nő volt ott. Odamentem hozzá.
- Jó... - Felnézek az égre. - Estét! Ariane vagyok! - Köszöntöm meghajolva, elvégre Ő a fő guru vagy mi... s csak ezután veszem észre, hogy nincs egyedül. Egy fiú áll mellette, akit eddig eltakart előlem.
- Ó, Szia neked is! Hüm, új vámpír? Ezt örömmel látom! Már azt hittem kezdek megőrölni, hogy nem látok fajtársat...! - Fecsegtem össze-vissza, mosolyt erőltetve arcomra.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 04 Jan. 2011, 23:05

Adam megölelt, és úgy válaszolt, ha még ember ennék, most valószínű kissé elpirultam volna. De így csak egy mosoly mászott az arcomra, és én is megöleltem. Ekkór belépett még egy lány és oda jött hozzánk.
- Helló.. Cindy Crawford.- ezután nem türköztettem magam , sorosabbra vettem az ölelést és hideg ajkammal egy csókot leheltem Adam ajkára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 04 Jan. 2011, 23:27

Remek mindentől óvtam magam és most tessék. Ha szegény kárhozatra ítélt halott Cithiám most látna, nem állna jót magáért és én sem. Nem állt szándékomba ilyen közel kerülni őméltóságához, és ami azt illeti... nem is gondolok többé másra.
Utólag semmi sem hagyta el a szám még mozdulni sem volt merszem. Érdekes módon kihasználva a lehetőséget olvastam egy kicsit mindkettejük gondolatában.
Furcsa. Bár szerintem ideje lenne megszólalni.
-Üdv Adam vagyok! – csak ennyire futotta erőmből. Ezután tovább elemeztem Cindyt és Arianet. Tényleg furcsa valami olyasmit próbál elfelejteni, amit átélt elégé máshogyan. Egy újabb dolog próbálta elhagyni a számat, amikor magamban tartottam. Nem helyes, ha pont én mondok ilyet.

// Bocsi mennem kell //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeKedd 04 Jan. 2011, 23:53

Az égre emeltem a tekintetem, amolyan, "Ó, b@sszus, de elegem van már" módra. Ez a csaj is valami bunkó p!csa, már látom. Ide jövök, erre meg el kezd nyáladzani. Igazából ezzel nem is lenne bajom, (még ha a pasi irtó helyes is) de hát még csak most jöttem, és így fogad? Pff... No de semmi pénzért el nem megyek! Nem olyan fából faragtak, aki most benyögi hogy "Khm, megzavartam valamit? Mert.. tényleg semmi baj, akár el is mehetek!". De nem kommentáltam az eseményeket, most totál le volt szívva az agyam. Halk sóhaj hagyta el mellkasomat. Pici, de jól esett, sőt, nagyon is! Mintha minden terhem egy szempillantás alatt elment volna. Kitisztítottam az elmém, arra várva, hogy mondjanak valamit, miközben egy dalt kezdtem el dúdolni...

//Nekem is... >.<"//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 19:48

Adam kissé elmerült a gondolataimban, azt hisz, hogy azért láthat a fejembe mert ő ilyen jó.. kuncogtam magamban. Jaj jaj te butuska kis vámpír, semmivel nem tudsz meg többet, mind amennyit én megengedek neked. De hagytam had érezze nyeregbe magát. Ez így is ment egy darabig, míg meg nem éreztem, hogy már nincs sok hajnalig, ekkor elengedtem Adamot karjaim szorításából.
- Most mennem kell, közeleg a hajnal, jobban tennétek ha ti is vissza mennétek a lakosztályaitokba. Viszlát....- azzal sarkon fordultam és már a nyomom se látták.
/Királynő lakosztálya/
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 20:53

- Khmm, én is léptem. De nem a nap miatt... - Feleltem eltűnődve. Muszáj csinálnom valamit... valamit, amivel el tudom terelni gondolataim és unalmam.
- Szia-sztok! - Köszöntem szaggatottan, hisz' már csak Adam volt a kertben, a nő elment. Intettem neki, majd feltrappoltam a szobámba, és átöltöztem egy mini ruhába, majd belőttem a hajam. Egyrészt telt az idő, másrészt pedig elvoltam, mint polcon a befőtt. Elég egy szánalmas hasonlat, de tényleg nem volt jobb a hangulatom egy gügye, évekig porosodó üvegnél, ami a polcon csücsül. No, de most igyekszem felvidulni! Kisminkelve magam megigazítottam a ruhám, és csövi, mentem balra-el, bezárva magam mögöt
t az ajtót.

//Last Night Cassino//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 00:57

Örültem szerencsémnek, hogy végre egy kis ideig egyedül maradtam. Kedvem és humorom sem volt tovább itt maradni a kertben elégé mozgalmas egy nap volt a mai.
Sürgő léptekkel elindultam a szobám felé.

// 2-es lakosztály (mestervámpíroknak) //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





...Kert... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ...Kert...   ...Kert... - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
...Kert...
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Elvarázsolt kert
» Hátsó kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Bloody Tears Kastély-
Ugrás: