Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Night Club I_vote_lcapNight Club I_voting_barNight Club I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Night Club I_vote_lcapNight Club I_voting_barNight Club I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Night Club I_vote_lcapNight Club I_voting_barNight Club I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Night Club I_vote_lcapNight Club I_voting_barNight Club I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Night Club I_vote_lcapNight Club I_voting_barNight Club I_vote_rcap 
Catei Miller
Night Club I_vote_lcapNight Club I_voting_barNight Club I_vote_rcap 
John Shepard
Night Club I_vote_lcapNight Club I_voting_barNight Club I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Night Club I_vote_lcapNight Club I_voting_barNight Club I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Night Club I_vote_lcapNight Club I_voting_barNight Club I_vote_rcap 
Stevan Black
Night Club I_vote_lcapNight Club I_voting_barNight Club I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Night Club I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Night Club I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Night Club I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Night Club I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Night Club I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Night Club I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Night Club I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Night Club I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Night Club I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Night Club

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Night Club   Night Club I_icon_minitimeSzomb. 18 Dec. 2010, 21:15

Neonoktól fénylő, hatalmas pinceklub. A kiszolgálók play boy nyuszinak öltözve (nyuszifülek, kis farkinca, fekete miniszoknya, rövid ujjú haspólós ing) szolgálják ki a vendégeket. 5 asztal van körbe rakva és középen van egy kis színpad ahol egy nő táncol a rúdnál.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeSzomb. 29 Jan. 2011, 21:10

Már jártam ilyen helyeken. Az Evanescence banda fő fejeként? Elkerülhetetlen volt, hogy ne kerüljek ilyen helyekre.
Angyal vagyok. De sem szűzies, sem pedig otthon ülő, szende típus. A keresztények szüzességet fogadnak Istennek, nem? És megígérik, tiszta lesz a lelkük. Mégis néha úgy érzem, ezeket a feltételeket elfeledve rohanok neki a falnak egy csöppet sem gondolkodva. Általában ilyenkor van az, hogy másnapra megbánom amit tettem. Mégis.. ezt nem akarok elfeledni.
A helybe belépve teljesen megváltozott a hangulatom. A nyugodt és meghitt perceket most csapongó, vad, őrült események váltották fel. Ez a hely a tipikus szórakozni vágyóknak volt alkalmas. Kissé perverz, kissé őrült, egy kicsit piás is - ámde leírhatatlanul hatékonyan elfeledteti a gondjaidat, és elhessegeti az aggodalmaidat, mert ha egyszer táncolni kezdesz beindulsz, és még többre vágysz. Hogy is mondjam? Mint amikor extázisba esel.
- Itt az idő egy kis megrontódásra.. - Feleltem elszakítva a tekintetem a tömegről. Hátra fordultam Mizrael-ért, miközben szívem olyan hevesen vert közelségére, hogy levegőt is elfelejtettem venni. Persze ezt nem mutattam ki, nem állsz szándékomban. Kétszáz éve ezt csinálom. Páncélom mögé bújva higgadtan mutatom magam.
- Most felejtsd el a démonokat! Csak amíg itt vagy! Kérlek... csak lazulj el, és engedd, hogy átjárjon a hangulat!
Csípője köré fontam kezeim, és vártam továbbra is arról beszél-e hogy Ő a király és kötelességei vannak meg a démonok háborúja meg blabla (ez esetben kénytele leszek megnevelni.. khmm.. egyéni módszerekkel) vagy hallgat rám, és első lépését megtéve cselekszik.
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeSzomb. 29 Jan. 2011, 21:58

Egy percre sem akartam bejönni a névtől már kirázott a hideg. Démonnak való hely ez, és ha pont itt lát meg egy vége a boldog perceknek.
Miért nem hoztam a kardomat, ha egyszer fontosabb hogy használjam, ha kell? Bizonyos szintig ramatyul éreztem magam ebben a furcsa tömegben. Levegőre lenne szükségem, Amy meg a megrontódásról beszél? Ennél jobban hova? Vetettem egy keresztet mielőtt megfordult volna. Na jó hiányzik a glóriám elfeketítettem és színe sincs mostantól.
Nem mondtam semmit csak hallgattam és figyeltem, ahogyan mostanában szoktam az ilyen helyeket.
- Otthon meg fognak büntetni, de akkor sem érdekel. – nyeltem egyet, mert már közel éreztem a kedves kis Mizrael végét. Az a Pokolbéli lény járt még most is a fejemben elég rá gondolnom düh és erőhasználat lesz a következménye.
- Biztos, hogy jó helyen vagyunk?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeSzomb. 29 Jan. 2011, 22:54

Elengedtem nagyot sóhajtva. Talán jobb lett volna ha egyből egy templomba hurcolom, aztán hozom ide, vagy nem is jövünk el. Megint sóhajtottam elengedve.
- Menjünk máshová? - Kérdeztem félre húzva a szám. Igazából én sem vagyok ilyen. Mindig gondolok a következményekre, és megfontolom tetteimet. De Mizrael mellett egyszerűen másra sem tudok gondolni, csak hogy elengedjem magam átadva a mámornak, és ne gondolkozzak, csak cselekedjek.
Úgy gondoltam, jobb lesz ha lassítunk a tempón.
Először csak az egyik kezét fogtam meg ahelyett hogy átöleltem volna, mint az előbb.
- Nos? - Kérdeztem. Nem akartam hogy megutáljon. Mi van, ha ő a nyugisabb helyeket szereti? Ha inkább a művelt fajta, mint ez a "élvezzük az életet" gondolkodású?
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeSzomb. 29 Jan. 2011, 23:18

Kuncogtam egy, kicsit azért mert én irtóra nem ilyen vonakodó típus vagyok, akit unszolni kell azonban most nem jutott semmi más az eszembe, minthogy mindezek után visszahúzzam magamhoz.
- Sss felejtsd el, amit mondtam! – nem tudom elmondani mennyire akartam közel érezni magamhoz, talán hogy hozzám bújjon, érezem mámorító illatát, amiből sosem telnék be. Kisvártatva két kezem, rátettem a derekára. – Táncoljunk, hiszen azért vagyunk itt vagy mi. – megcsókoltam, ami hát nem lenne baj csak odafent még mindig Mizrael vagyok idelent meg Joseph.
Vajon melyik felem örült meg érte? Mizrael vagy Joseph? Esetleg mindkettő?

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 00:16

- Igen, táncolni.. - Vigyorodtam el egyre jobban kételkedve abban, hogy ide kellett volna jönnünk.
Csókja után hátam mögé tettem a kezem amolyan kislányos módra, és elmosolyodtam.
- És te elmondod nekem, mit érzel? - Kérdeztem vissza emlékezve a kertben történtekre. Hupsz erről jut eszembe! Csak fűző van rajtam! Na mindegy..
Átkaroltam s a dübörgő, gyors zene ellenére lassan táncolni kezdtem vele. Úgy láttam, neki is inkább nyugis és romantikus a hangulata, mint ilyen...

Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 15:08

Sokkal, de sokkal jobban esett a nyugis tempó. Válaszomon gondolkodnom kellet, na nem mintha nem tudtam volna az ítéletet de talán időre volt szükségem megfontolni.
Mindent kizártam és csak rá koncentráltam.
- Nem mindegy mit érzek? – rávigyorogtam amolyan azt te sosem fogod megtudni vigyorral. – Semmit.... Semmit ahhoz képest, amit éreznem kéne a mellérendeltem iránt. - sóhajtottam azonban most nem voltam képes megcsókolni.
Asaliahnak régen elhangzott mondataim jártak a fejemben. Amit még most sem tudok elfelejteni.
Olyanokká váltunk, amilyenek sosem akartunk lenni. Mindent-látó szemünk hiába kémleli az éjszakákat. És valahol a sötétség mélyén, legbelül, várakozva szunnyad a soha meg nem ismerhető, az örökké éhes vad; ki velünk hál a lefüggönyözött szobában. Rettegd őt. Félj tőle. Kedvesem - sose feledd el, hogy ki vagy.
Szólt volna ez egy vámpír szájából még megértettem volna. Lehetséges egyre több sötétség vonz maga után és már az álszentség határát súrolom. Mindez olyan igazságtalan!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 17:45

- Ugye tudod, amikor azt mondtam, megrontalak, csak.. vicceltem?
Elmosolyodtam kissé jobban kinyitva szemeim, majd az övéibe néztem.
- Ezzel többet mondtál, mint amire számítottam...
Őszinte mosoly kíséretében elégedetten támasztottam fejem mellkasának kicsiny kezem ujjai közé simítva. Már gondolkodni sem tudtam, nem mertem.
- Szeretsz úszni? - Kérdeztem még mindig mellkasába bújva a háttérzaj előtt. Ez a mai nap úgy tűnik inkább a nyugodt fajtába sorolható. Lassan én is kezdek lenyugodni elfeledve azt, hogy mennyire csapongó voltam 10 perce. Mizrael közelsége mindent felborított bennem.

// Belváros / A Marble tó //


A hozzászólást Amy Lee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 30 Jan. 2011, 18:03-kor.
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 18:00

Na jó azt hiszem többet mondtam mint kellet volna. Végül is jól esett, hogy megbízik bennem, amit hát még nem igazán kéne, de nem is számít. Illetve még nem, azonban majd később igen. Kérdésére nem válaszoltam csak megfogtam az egyik kezét és húzni kezdtem magam után. A tömeg sem akart nagyon oszolni mind valami furcsa táncot lejtettek, de nem érdekelt.
Én mint a vadász húztam magam után a prédát, cöh és még azt hittem csak egy démonnak lehetnek áldozatai. Na szép is volna.

// A Marble tó //
Vissza az elejére Go down
Catei Miller
Démon
Démon
Catei Miller


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 01.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Shadow Land

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeVas. 27 Feb. 2011, 00:24

Mikor megérkeztünk, gyorsan lepattantam a motoromról és a bukósisakomból is kibújtam a sisakomból és William-re néztem aki most gurult be.
- Hol maradtál nagyfiú?- Kérdeztem és bementem a clubba. Tetszett a hely, hangulatos volt. A pulthoz mentem és kértem egy vodka-narancsot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeKedd 01 Márc. 2011, 18:47

Megérkezünk a Night klubba nem tetszett a hely, nem lehet mindent jól szem előtt tartani és Catei felelőtlen viselkedése is lassan már az őrületbe kerget. Viszont még fiatal mit is várhatnánk egy fiatal démontól mosolyogtam rá próbáltam vele leplezni haragomat. majd kérdésére szinte azonnal rá vágtam hogy:
- Ott voltam előtted ezért nem láttál- mondtam neki mosolyogva egy farapás válasszal. Majd be mentünk a klubba a lány előre egy alkoholos italt rendelt szerintem nem szabadna alkoholt fogyasszon, de ez már az ő dolga. Le ültem közvetlen mellé majd megszólal a kiszolgáló.
- Mit hozhatok?- kérdezte tőlem a fiatal lány aki egy kissé alul öltözött volt.
- Elég lesz egy sima ásványvíz.- válaszoltam a nőnek majd az alkoholra tekintettem majd vissza Cateire.
Vissza az elejére Go down
Catei Miller
Démon
Démon
Catei Miller


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 01.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Shadow Land

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeSzer. 02 Márc. 2011, 22:50

- Szóval előttem mi?- Kérdeztem, majd belekortyoltam az italomba. Fantasztikus érzés volt érezni, az alkohol erejét.
- Nah, gyere kapsz egy vissza vágót.- Néztem rá kihívóan, majd felálltam és lehúztam az utolsó kortyot is. Elindultam a motorom felé, majd mikor odaértem felszálltam ra és felvettem a sisakomat. William is lassan utolért.
- Az oszlopig és vissza.- Mutattam az utat, majd beindítottam a motort.
- Vigyázz....kész....rajt.- Mondtam és nagy hévvel elindultam. Egy ideig stabilan tartottam, majd elkezdtem kanyarodni az oszlopnál, de túlságosan kicsire szabtam és egyenesen neki mentem az oszlopnak. Hirtelen erős fájdalom hasított mindenembe, majd egy nagy reccsenésre figyeltem fel és minden sötétbe borult....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeSzer. 02 Márc. 2011, 23:15

Akart versenyezni, én nem akartam és igazából nem is húztam rá nagyon a gázra, miért nem akar márt fölnőni ilyen dolgokkal foglalkozni gyerekes. Hirtelen csak a földre zuhan, legszívesebben megpofoztam volna a lányt a h@lyeségéért.
- Catei- kiáltottam az ilyen nagy esés nagy fájdalmakkal jár tehát valamivel enyhítenek kell. De a motor kigyulladt oda rohanok és föl kapom a karjaimba Cateit és elrohantam vele majd amikor távol értem tőle az felrobbant.
- Jól vagy Catei?- kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down
Catei Miller
Démon
Démon
Catei Miller


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 01.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Shadow Land

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeCsüt. 03 Márc. 2011, 22:43

Közeli hangot hallottam. Olyan volt, mint William-é, csak egy kicsivel mérgesebb. Lassan kinyitottam az egyik szememet, de nem ment. Iszonyatosan fájt a lábam és, mintha fejszét vágtak volna a fejembe, úgy sajgott az is. A bukósisak még rajtam volt, azt tudtam, mert a műanyag fedél betört és az összes szilák az arcomat karcolta.
- A sisak...- Nyöszörögtem és próbáltam lehámozni magamról, de amint megmozdultam eszméletlenül elkezdett vájni az oldalam. Remek! Eddig még sosem sikerült eltaknyolnom egy motorral, most meg egyből egy oszlopnak. Míg magamat gyötörtem belülről a fájdalom kezdett csillapodni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeCsüt. 03 Márc. 2011, 23:00

Észre vettem, hogy ezt itt nem tudom elintézni és még túl fiatal, hogy a regenerálódási képességei ki legyenek fejlődve annyira, hogy meggyógyuljon tíz percen belül ezért jobb lesz ha elviszem a gyengélkedőbe a pokolba. A városi gyengélkedőbe nem vihetem mivel az orvosok észre vennék, hogy nem ember hanem démon.
- Segítek mindjárt elviszlek a gyengélkedőbe.- mondtam neki majd egy parkolóban találtam egy kocsit. Most motorral nem mehetek mert őt is el kell vinnem. Karjaimban oda megyek a kocsihoz pillanatok alatt feltöröm és a lányt be teszem a hátsó ülésre. Majd bepattanok a kocsiba de nincsen benne a kulcs, ekkor le nyúlok a vezetékek közé és onnan indítom be. Mikor beindítom elindulok száguldva a pokol fele.

/Pokol/ Gyengélkedő/
Vissza az elejére Go down
Catei Miller
Démon
Démon
Catei Miller


Hozzászólások száma : 87
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 01.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Shadow Land

Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitimeSzomb. 05 Márc. 2011, 15:34

Nemigazán voltam magamnál, de azért éreztem, hogy Aragor motyog valamit, majd felvesz és betesz egy....kocsiba.(?) Nem tudtam jelen pillanatban ezzl a gonddal foglalkozni. lehunyt szemmel feküdtem az ülésen és vártam, hogy végre odaérjünk.
//Pokol/ Gyengélkedő//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Night Club Empty
TémanyitásTárgy: Re: Night Club   Night Club I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Night Club
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Club egésze
» Last Night Cassino
» Vampires Night
» The Night Word

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Zárolt témák-
Ugrás: