Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Last Night Cassino I_vote_lcapLast Night Cassino I_voting_barLast Night Cassino I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Last Night Cassino I_vote_lcapLast Night Cassino I_voting_barLast Night Cassino I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Last Night Cassino I_vote_lcapLast Night Cassino I_voting_barLast Night Cassino I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Last Night Cassino I_vote_lcapLast Night Cassino I_voting_barLast Night Cassino I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Last Night Cassino I_vote_lcapLast Night Cassino I_voting_barLast Night Cassino I_vote_rcap 
Catei Miller
Last Night Cassino I_vote_lcapLast Night Cassino I_voting_barLast Night Cassino I_vote_rcap 
John Shepard
Last Night Cassino I_vote_lcapLast Night Cassino I_voting_barLast Night Cassino I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Last Night Cassino I_vote_lcapLast Night Cassino I_voting_barLast Night Cassino I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Last Night Cassino I_vote_lcapLast Night Cassino I_voting_barLast Night Cassino I_vote_rcap 
Stevan Black
Last Night Cassino I_vote_lcapLast Night Cassino I_voting_barLast Night Cassino I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Last Night Cassino

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeHétf. 29 Nov. 2010, 01:43

Az olykor játékos kedvű vendégek igénybe vehetik a játékgépeket, póker meg egyéb játékokat űzhetnek. Távol a város zajától ,itt nyugalmasan szórakozhatnak kedvükre a vendégek.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 20:32

Megérkezek a kaszinóba mivel, hogyan már elég régen jól ismerem az embereket így a gondolkodásukat is ismerem. Ezért itt mindig csak győzni szoktam na meg ha nem győzök akkor mindenkit legyilkolok annyi baj legyen. Be is megyek öltönyös ruhában ilyenkor a jó modor uralkodik rajtam. Gonoszságomat átváltozott démoni formában szoktam gyakorolni. A tőr ott lapult nálam ami egyetlen érintésre hatalmas és csodás karddá változik. Így nem félek senkitől és semmitől. Oda megyek egy üres asztalhoz ahol csak néhányan vannak.
- Be szállhatok a játékba.- Vettem ki a zsebemből egy jó adag köteg pénzt. Ezen föl csillant a szemük majd el kezdtünk játszani.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 21:16

Ez a Cindy csajszi kissé felbőszített, megmondtam volna a magamét neki. Lehet nagy dobra verem a dolgot, de hát kell a dráma. Semmi izgi nincs itt... igaz az nem volt semmi, amikor Iason kastélyában voltam. Huh, de mindegy is. Most kikapcsolódni jöttem, elfeledni minden haragom, és.. vágyam. Öhm, hogy ki iránt? Az már mellékes. Beléptem a terembe, majd elmosolyodtam. Világéletemben azt a korszakot szerettem a legjobban az életemben, amikor mást sem csináltam, csak szórakoztam. Amikor a pián (sajnos már nem ihatok alkoholt, de a vér sokkal bódítóbb, és varázslatosabb!), a haverokon, és a csínyeken, no meg a bulikon kívül más nem létezett. Önző egy dolog volt tőlem, de hát sosem pazaroltam olyanra az időm, aki nem érdemli meg. És most.. megint egy bizonyos névnél lyukadtam ki - Iason. És kedvem lenne a falba verni a fejem sikítva. De legalább a tőröm elhoztam, ha már múltkor voltam olyan meggondolatlan, és elfelejtettem. Pontosan "furcsa alakok" ellen. Kettő volt nálam, az egyik a magas szárú csizmám oldalában, a másik a harisnyám tetejénél egy tartóban, a miniruhám alatt. Érdekes egy hely, de legalább kétszer meggondolja valaki, érdemes-e tapizni. Úgyhogy körülbelül olyan voltam, mint egy kém. Utam az egyik játékgép felé vezetett, miközben szememmel felmértem a terepet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 21:34

Valójában világ életemben kerültem az illyes fajtaszórakozást. Csak merjenek letámadni, amiért csak, nézelődöm. Hjaj, miért is kell egy hozzám hasonlónak ilyen helyre vetődnöm ahelyett, hogy otthon vigyáznék a bőrömre? A kastélyban senki sem bántana (mernének betörni az ellenségek, egyáltalán ha vannak is még) mindenki tudja mivel áll szemben.
Felfegyverkeztem a szokásos kis hajigáló eszközökkel a talán földig érő bőrkabát alatt.
Egy ideig csak bámultam a pénz elherdáló embereket (?). Istenem csak én vigyázom a területeimre, izé részvényeimre? Úgy éreztem magam, mint a Pengéből előhúzót érdekes figura. Megjegyzem ő is danpeal volt.
Leültem bár magam sem tudom, minek nevezem ezt a furcsa széket és asztalt tele színes körökkel. Ja, megvan, ezt nevezik pókernek. Azonnal felálltam, amikor megkérdezték kérek- e lapot vagy beszállok.
Kedves kis pillanatomban csak most tértem észhez miket érzek a levegőben. A f3n3 mintha érezném, hogy kiszúrtak már a szemük sarkából nem beszélve a feltűnő danpealon megszokott öltözékről. Remek egy démonnal és az egykori prédámtól kell majd menekülnöm. De ki mondta, hogy menekülnöm kell? Hm, okos kis észjárás kell ahhoz, hogy ne érjenek fel ravaszságomhoz. Végül is megálltam egy helyben és próbáltam nyugodt emberhez viselkedni.

Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 21:47

/Be lép a kaszinóba egy vámpir és egy deanpeal na ezt a párosítást lehet hogy külön érkeztek de úgy is helyt vannak, mostanság teljesen meg változott a világ. Eddig csak úgy gyilkolták egymást most meg barátság. Had lássuk mit tudnak feléjük intek hölgy jöjjenek ide az asztalhoz mert volt még pár szabad hely. A férfiban érzek egy kis erőt de ez meg sem közelíti az enyémet a lány a szokásos sima vámpir ahogy észre vettem de erre mérget nem veszek. A Két emberke észre vette a jelzésemet közben intettem a férfinak vagyis a bankosnak, hogy várja meg a két alakot. Kíváncsi vagyok rá, hogy mennyi ész szorult beléjük. Majd csak el válik azt mondják a póker szerencse játék de ez nem igaz mert ezt a játékot játszani is tudni kell.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 22:19

Jobbra fordulok, tekintetem végig pásztázza a termet. Másik szórakozást keresek, hisz' a játékgép inkább fiús, és nincs is sok kedvem hozzá. Olyan kéne, amiben porig tiporhatom valaki önbizalmát, vagy bepiszkíthatom az egóját. S meg is találom a legalkalmasabb játékot - póker. Egy férfi intett felém, azt várva, hogy oda menjek. Rögtön leesett hogy démon - még ha a múltkor nem is esett le először, hogy Iason danpeal. Igaz akkor elvakította az elmém az éhség, de most jól vagyok. És megint-szánalmas-hogy-rá-gondolok! Az asztal felé indultam, és kíváncsian leültem. Vajon miért pont engem szemelt ki? Oké, tény hogy nem olvadok be a tömegbe... de azért védve érzem magam többé-kevésbé. Két tőr, és józan ész, s ha elfajulnának vele kapcsolatban a dolgok, talán meg tudnám magam védeni. Most pedig élvezzük a játékot! Egy kissé csábos, de sunyi mosolyt küldtem felé, amit akár kedvesnek is le vehetett volna. Majd végignéztem partnereimen, hogy ki mennyire tűnik lángésznek, és hogy vajon mennyi esélyem van...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 22:47

Sóhajtottam egyet, amikor kiszúrtak és pont oda csábítanak, amihez nem értek. Remek anyám most roppantanám én szét kezemben a tőröket, ha el tudnám érni. Visszahúzottam volna az árnyékokba belemászva mások fejébe és figyelve a semmit. Gyors erőmérést tartottam még távolról. Elégé megmozdult bennem a kicsi démon, amikor egyre jobban kezdtem méregetni őket. Szóval kártyalapok? És zseton vagy mi a ny*v*ja az a cucc ott karikában.
Végül is egy úton mehet csak, ha árgus szemekkel figyelem partnereim semmit mondó szemét. Legfeljebb a halandókat megbűvölöm, amúgy sem jönnének rá maximum a démon bácsi, hogy elriasztottam szegény pénzes zacskóit.
Legbelül röhögtem mit fogok tenni, no de várjunk csak. A vámpír ladyt is meghívta? B*ssz* m3g! Újra felsóhajtottam. Bár mentem volna pizzázni egy kicsit! Végül mégis leültem. F3n3 a vigyorgós képüket!
Dehogy duzzogtam Isten ments az ilyen dolgoktól azonban az fura volt, amikor a lapokat is kiosztotta nekem a mások gondolatából kiolvasott, ó ez nem lehet igaz. Még itt is?
Belemélyedtem a lapjaimba remek, ezzel tutira megvettem a jegyem hazára. Lassan és óvatosan mások arcát figyeltem. A halandók közül egynek sincs igazán jó napja a még csak ráadás volt, hogy minket is idehívott a démonuraság.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 22:59

/ A lapok ki osztása után be dobom az összes pénzt hisz tudtam, ezekkel biztosan nyerni fogok volt Egyszínű 10-es, bubi, dáma, király, ász ha jól emlékszem akkor ez a Royal flöss. Ennél erősebb kártya lap nincsen és tudtam, hogy ezzel nyerni fogok. Arcomon gonosz vigyor ül ki mindenki meg teszi tétjeit most jön az a vámpir csajszi. Még elég fiatal lehet de az alakja kárpótolja a tapasztaltságát. De az a vámpir utánzat még mindig zavart én az ős idők híve vagyok. Ki kellene irtani az összes ilyen félvért. Nem értem miért kell megtűrni itt őket ki kell pakolni a városból és kész. De itt nem rendezhetek fesztivált mivel sok a halandó és nem szeretnék vér fürdőt rendezni. Már csináltam ilyet de ez nagyban föl fedné a démonok jelenlétét itt a területen. Nagyon nem szeretném pont én föl fedni a titkot. A lányra nézek, hogy lépjen ő is a fiún látom, hogy bízik a lapjaiban de se baj ha el is vesztem akkor is van pénz ahonnan a többi jött de Royal flöss képtelenség veszíteni.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeSzer. 05 Jan. 2011, 23:41

Már épp nézném, hogy ki vág furcsa grimaszt, vagy önelégült vigyort, azért, hogy leszűrjem, kinek milyen lapjai vannak, amikor Iason(!) ül le az asztalhoz. S miközben én tátott szájjal kapkodom a levegőt, a h*lye gyerekje még csak rám sem néz. Hát, kapja be! De most komolyan...! Tényleg ekkora k*csög, vagy nem is izgatja, hogy "ismer"? Esetleg próbálja elrejteni az érzelmeit? Már ha van olyan... hátra hőkölök, és az asztalra könyökölök. Oké, hát akkor játszunk így!
Miután másodszorra is kitették a lapokat, bedobtam az enyémet. Egyrészt mert nem volt semmim, másrészt mert nem mertem megkockáztatni egy blöfföt, a démon észveszejtően önelégült vigyora láttán. S ez volt az a pillanat, amikor üres tekintettel bámulni kezdtem a játékot, miközben azt sem tudtam, mi folyik körülöttem. Iason vérének édes illata fullasztóan körbe lengett. nem olyan volt mint az embereké, sokkal másabb.. a napfény, a tavasz, - méz és csokoládé - a szerelem és az élet mámorára emlékeztetett, amiről csak álmodozni lehet. Egy emberé ehhez képest nudli. Végül nagyot nyelve pillantottam körbe, úgy téve, mintha nem érdekelne. Látszólag én nem izgatom őt
...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 00:21

Furfangos kis agyam kijárta mit tegyek, de nem. Áh ha az öreg élne, még tutira kinyírna, amiért kockáztatok. Most mi van? Jobb egy bitófa odalent, mint itt egy démonnal való vesztés? Hm az otthoniak elevenen el fognak égetni. Kiszálltam nem érdekelt a póker ehhez amúgy sem értek. Bezzeg, ha maradtam volna a golfnál. Végül is miért ne? Dehogy álltam fel távol áll tőlem az ilyen. Enyhén rá mosolyogtam kedves kis volt prédámra. Nehogy már a fejemet betonba öntöttem volna. Ó én balga, ha használtam volna a fejem. Tessék a démon nyert a többi meg csak bámult. Biztos nem ez az első. Furcsa maradnak. Ne már előttem akarják a lelküket vásárra adni? Ki tudja, talán bíznak is valamiben. Igen bíznak abban, ami ellen játszanak. Hol tartanak ezek most? Na, jó nem mondok, semmit csak figyelnék, ha tudnék. Vámpír közelébe aligha tudom tartani a nem vérengzést. Nem számít egy markolás kellet az egyik tőrbe, hogy észhez térjek. Az öreg kinyírna, ha látná mit hagytam ki. F3nébe is vele. Már csak egy por és hamu lelke odalent ég kitudja hol.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 00:33

Lassan a megnyert pénzt a zsebembe vágom arcomon kielégült vigyor ült ki gondoltam na ezt jól tetted ha most el húzza a kis félig ember félig vámpír hátsóját. Nagyon nem bírom az ilyen torz szülötekett de nem fogok itt vérfürdőt rendezni. Nincs kedvem takarítani, sem botrányt rendezni pénzem a duplájára gyarapodót így is hogy néhányan el mentek. Nos le osztották a lapokat de nem voltak valami jó lapjaim ezért csak csak csupán 400$ tettem föl. Hisz nem bíztam abban, hogy újra nyerni fogok de próba szerencse. Valamit kell hagyni a másoknak is. A pincérrel a vámpír hölgynek hozattok egy pohár pezsgőt nem mintha meg tudná inni de vért nem szolgálnak föl így hát elégedjen meg azzal. Ez is sok amit mások szoktak kapni tőlem nem vagyok ajándékozós típus. Látom rajta az önelégült mosolyt de tartom továbbra is a tétet. Várom, hogy mi fog történni.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 18:00

Zsetonjaimmal játszadoztam, hol balra, hol pedig jobbra gurítva azokat, az ujjaimon mozgatva, rakosgatva őket. Igazából tök mindegy mit csinálok, csak kerüljem Iason pillantását. Hogy miért? Talán mert... mert... kiismerhetetlen. Mert miközben fullasztóan, ellenállhatatlanul vonz a sötét, veszélyes oldala, és a sunyi mosolya, addig az eszem ellenáll, mert tudom, hogy valójában nem teljesen az, aminek mutatja magát.
Egy férfi lépett oda mellém, majd letett elém egy pohár pezsgőt. Értetlenkedve pásztáztam szemeimmel végig játéktársaimat - rögtön rájöttem, a démon volt az, aki "küldte". Kiegyenesedtem, majd letettem a zsetonokat, és el mosolyt küldtem felé, majd megemeltem a poharam, amolyan "köszönöm" módra. De nem ittam belőle, nem szabadott. Magamba szívtam az illatát, és nyelvem hegyével ízlelgettem, de nem nyeltem le. Új menet következett. Na, most legalább volt valami jóm! Színflössöm volt... s miközben emeltem a tétet, tekintetem oldalról a két férfit méregette. Látszott rajtuk hogy nem igazán a szívük csücske a másik, és hogy még a hátuk közepére sem kívánják a másikat. Hogy ennek ahhoz van köze, hogy az előbb a démon nyert, a faji nézetek mindennek az oka, vagy egyszerűen csak ismerik egymást, nem tudom. Mindenesetre nem tudtam levenni a tekintetem róluk.
Én nyertem! Sosem voltam valami szerencsés típus, így meg is lepett. De nem tartott soká", máris szedtem a hátsó felem. Felálltam, majd kimentem a mosdóba felfrissülni. Tapinthatóan kezdett feszülté válni a hangulat. Arra még nem jöttem rá hogy Iason, és köztem, vagy a démon, és Iason között. Mindenesetre az a srác minden lében kanál volt.
Megmostam az arcom, majd neki dőltem a falnak, és mély levegőket vettem. Kérdések hada kezdett formálódni elmémben. Mit keres itt? Emlékszik még arra, amikor vele voltam, vagy nem is törődik velem, mert csak egy újabb "préda" voltam? Miért vált ki belőlem ennyire sok zűrös érzelmet? A démon mit akar? És mióta vagyok ennyire id!óta...?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 18:25

Nem értem ezt a furcsa kártyajátékot még szerencse, hogy nem vesztettem semmit ahhoz képest, mint a többi halandó féle. Felálltam az asztaltól. Rögtön valami nyugis helyet kerestem ahol nem járnak az eszemben ezek a furfangos démon félék. A f3nébe miért ilyen nehéz csak egyszer az életben illetve nekik halálban és kárhozatban jónak lenni? Talán ha ők nem lennének, én sem lennék. A pulthoz ültem végül elmerengve mindenen. Születés, létezés és halál között. Vajon van élet az élet előtt? Érdemes- e küzdeni, azért amit ránk mértek? Esetleg tudunk-e szeretni valakit anélkül, hogy megbántanánk, jobb esetben megölnénk? Az élet ellenem van és olyan dolog iránt enged vágyakoztatni, amit a legkevésbé, szeretnék megtalálni egy vámpírban (?). Érezhetek én valamit egy vámpír iránt a vérszomjon kívül? Újra azt a zöld löttyöt ittam, amit az Azazel pizzériában is. Fura, de ha többet iszom, belőle a démont alig lehet leállítani. Így vagy úgy de vállaltam a kockázatot magam és a vámpír miatt. Ha itt támadok ész nélkül, akkor végem. Az öregem biztos kinyírna, ha látna, de szerencsére nem lát ennek örülök, a legjobban azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 19:43

A lány megnyerte ezt a kört és tudta, hogy ezt meg is fogja de erre nem tettem föl nagy tétet hisz nem voltak jó lapjaim. Nem tudtam mit tegyek ezekkel a nyamvadt halandókkal. Ki szállok a póker asztaltól. Majd elindulok a lány mellé de az előtt föl hívom Johnt, hogy tegyen meg nekem valamit.
– Haló John.
– Küldj pár gyilkost két halandóra, hogy intézzék el a pénzüket pedig amir
e vissza érek z éjjeli szekrényemen legyen.
– Igen is Uram meglesz.
Ekkor oda értem a vámpír hölgyhöz.
– Folytassa tovább ön a játékot?
– Mert ha nem akkor egy kicsit el beszélgetnénk ha önnek is megfelelne.

Vissza tekintek arra a korcsra nem a személye váltja ki a haragomat hanem az ami egy,,félvér”. Nagyon nem izgat a jelenléte de nem szeretem ha 10 méterese közelben van hozzám irritál. De kíváncsi vagyok rá, hogy milyen hatalmuk van ebben a városban. Kezemmel újra ide intem magamhoz, hogy tudjak szerezni egy kis információt a „Félvérekről”
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 20:05

- Nem szeretnék tovább játszani! - Jelentettem ki, majd hirtelen a férfi elé léptem tágra nyílt szemekkel, és kapkodva.
- Nehogy ide hívja! Hallja? Én elmegyek! Eskü, nem hazudok! - Hadartam Iasonra nézve. Ez nem jó. nem akarom! Nem, menjen el! Most is csak végig mérne a lealázó tekintetével, hogy én csak egy préda vagyok a többi körül. Igaz nem tudom, miért strapálom magam, hisz' most tényleg, mit várok?
Már magamon sem tudok eligazodni...
- Inkább beszélgessünk! - Felelem elé lépve, hogy ne lássa a danpealt. Egy mosolyt villantok rá, hátra vetve ébenfekete hajzuhatagom. - Miről akart?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 20:30

Enyhén éreztem, ahogyan a vér mozogni kezd bennem. Valójában mindenből kettőt láttam egy ideig. De furcsa volt két vámpírt nézni és két démont. Nem akartam odamenni ilyen állapotban soha. Egy szemlehunyás és kétszer a törökbe markolás elég volt. Most megkapod! Mire felálltam a székről minden elmúlt. Elvileg tökéletesen megvolt az út oda, de nem mentem. Még mit nem démon, gyere értem, ha kell valami. Sóhajtottam egyet. Bár ha cimbit akar, ne engem válasszon. Gondosan átvettem mivel lehetne meggyőzni engem egy bájos csevejre de semmi sem ugrott be, ami meg nekem kell, azt most tuti nem tudja beszerezni. Vigyorogtam volna a képem alatt, ha az a gondolat nem mászott volna az agyamba, hogy mi lesz, ha elkap. De van nálam fegyver szóval, csak ha valami szuperszonikus bigyó nincs nála, akkor nincs para.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 20:44

A lány arcán látom, hogy nagyon nem szeretné ha ide hívnám a deanpilt pedig szívesen meg aláztam volna jobban. De ha nem akkor nem majd máskor a földbe tiporom. El indulunk a bár részére ahol vannak két személyes asztalok mert állva egy kissé unalmas beszélgetni. Még mindig közel van a „félvér” de nem izgat.
– Na és mesélne magáról egy kicsit, hogy megismerjem jobban.
– Általában nem szoktam ilyen kedves lenni.
– De meg bántotta önt az a „korcs”?

Kérdésekkel bombáztam a lányt hisz kíváncsi vagyok rá, mit fog mondani. Még nem találkoztam a Vámpír Ural sem a Vámpír királynővel. De remélem együtt fogunk működni de nekem végül is mindegy. Az a célom, hogy mi legyünk az uralkodó faj a városban.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 21:33

- És ha máskor nem, akkor most velem miért kedves? - Felhúztam magam a magas bárszékre, majd lábamat átvetettem a másikon, hogy mindent sejtető ruhám azért ne legyen annyira khmm.. nyitott.
- Nem bántott, hanem én voltam id!óta! És nem korcs! Nem vagyok rasszista, úgy vélem, ne a borító szerint ítélje meg a könyvet! Vegyünk példának okáért egy szőke plasztikcicát, ha már azokat úgyis csak bántják. Tökéletes, karcolás mentes külső, hívogató, vonzó borítás. Mégis lehet, hogy több van benne, mint egy olcsó lotyó. Lehet, hogy csak ez a stílusa, neki ez tetszik, lehet, hogy amúgy kész zseni, intelligens, erős, érett. Itt ülök magával. Ön egy démon. El kéne riadnom, mégsem teszem, mert lehet, hogy maga a "gonoszságra" termett, több van magában, mint egy gyilkológép! Érti? Én... - Elgondolkodtam. Na ezt nem kellett volna. Iasont védem? Ez.. nem! Nem Őt védem. Csak elmondom ennek a férfinak, én hogy látom a világot, és hogy nem kéne ítélkeznie.
- Bármennyire is meglepő, és még azt is el tudnám képzelni, hogy egy angyal és egy démon össze jöjjön. Feltéve ha azok gondolnak a másik személyiségére is, és nem csak az ellenségeskedésre, ami évszázadok óta köztük forr!
Igaz lehet most ezt nem kellett volna mondanom neki, de nem fogok elnézést kérni. Nem törtem ki, nem ordibáltam. Csupán véleményt nyilvánítottam.
- Amúgy a nevem Ariane. kétszázharmincnégy éves vámpír vagyok, és nem rég költöztem ide, a Blood Tears kastélyba. A királynő unszimpi, és rajtam kívül egy srác vámpír van még, de látszólag ezek ketten összeboronálódtak. Nincsenek barátaim, se társaságom, és fogalmam sincs, mit kezdjek magammal... - "Meséltem magamról" unottan és tömören.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 22:25

Lassan eljutott az agyamig, hogy a démon engem próbál sértegetni. A préda meg? Biztos, hogy egy préda? Útközben kieszeltem valamit, hogy miért teszem a mancsomat a vámpír vállára, ha odaérek. Dehogy kellett a tör, vagyis még nem, enyhén félig meddig mosolyogva megálltam Ariane háta mögött és tényleg rátettem a kezem.
- Egy félvért sosem kéne megvédened még véleményt sem kéne adnod róla!– de csak suttogtam és azt is a fülébe. Persze jól felkészültségemnek hála nagyon is jól tudom, hogy a démon cimbi hallotta. Még mindig fogtam a vállát, amikor rávettem magam egy-két szót elváltani a démon, hm, nem közdémon a f3nébe. – Üdv Iason Moorcock fejedelemség és az uraság szemében egy, hm, korcs? Lenne mit magyaráznom ezen.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 22:34

A lány védelmébe vette azt a korcsot nem értem miért hisz régebben csak úgy gyilkolták őket most meg. Nem szeretem ezt az új gondolkozást. Mindenki olyan más lett régebben nem törődtünk a halandókkal ha kellet egész falukat irtottunk ki és történt valami semmi. Közben be mutatkozott.
– Az én nevem Stefan Ludger mind tudod a démonok királya vagyok.
– Tudtad, hogy király vagyok?- néztem a lányra.
– Hát ha úgy gondolod kaphatsz egy szobát a pokolban de ahhoz gonosszá kell válnod.
– Ha akarsz jöhetsz
– Tudom nem osztod véleményem de én öregebb vagyok és akkor a korcsokat irtottuk nem barátkoztunk.

Majd hirtelen erre jött a korcs bemutatkozott majd föl tette egy kérdést nekem.
– Stefan Ludger Démon király.
– Tudod én nem most születem és régebben irtottunk titeket de most sem vagyok jó véleménnyel rólatok és nem is leszek.

/Jelentettem ki neki közben a tőrön volt a kezem hogyha kell erő rántsam, de milyen gonosz kedvemben vagyok ma erős és hosszú karddá változna. De itt nem szabad ekkor hirtelen néhány lövést hallok két lak a földre zuhan. Na végre mi tartott eddig a gyilkosoknak. Majd elindultak felém a pénzel a kezükben.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 23:32

- Hát, most már tudom! - Felelem össze rezzenve, mert egy erős, nagy, bizsergető kéz siklik vállamra.
- Nem barátkozunk mi sem... -Felelem, s legszívesebben le hessegetném tenyerét bőrömről, hogy szavaim hatásosak legyenek, de a helyzet az, hogy jól esik az érintése. Ezt pedig magamnak sem akarom bevallani. És hogy ne legyek ideges, amiért a fülembe suttog, és ilyen közel van, nemtörődömséget színlelve a pultra könyöklöm, majd lazán megtámasztom a fejem. De máris megmerevednek az izmaim, és felpattanok a székről, a két srác közé lépve.
- Hé, nincs semmi értelme annak, hogy porrá zúzzátok egymást! Kinek akartok bizonyítani? És mire jó az? Csak hogy az amúgy már ház nagyságú egótokat még jobban növeljétek? - Kérdeztem mindkettejük szemébe nézve hosszan.
- Vagy.. felőlem. Verekedjetek. De én nem nézem végig!
Táskámat felkapva mentem távolabb, és néztem rájuk kérdő tekintettel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimeCsüt. 06 Jan. 2011, 23:47

Egy percig késztetést éreztem a kezem is a tőrön volt már, hogy elő rántsam és felelevenítsem a régi szép időket. Talán legbelül egy hang szólalt meg halandók előtt soha sem tehetek ilyet. Elárulni akarom magam vagy titokban védeni őket? Elengedtem a kardot. Nem leszek olyan, mint ő egy ellenség ide vagy oda nem tesz semmit. Csak ne találjon rá arra a dologra, amit most leginkább féltek. Ekkora b*rm0t mint én sosem láttam. Nem hív a küzdelemperzselő szava? Helyette mi a ... nem ez nem lehet igaz. Az öregem tuti kinyírna, ha látná mennyire jó pofi lett belőlem egy ideig, amíg démon van a közelemben.
Otthagytam eleget láttam a vérrontásából, amit utólag megjegyeznek nincs ínyemre. Elhúzottam, de olyan messzire, hogy még engem sem lásson, csak érezzen. Érezze, hogy ott vagyok és figyelem minden egyes léptét talán. Miért pont nekem jutott ez a sors?
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimePént. 07 Jan. 2011, 00:04

Szerre a kedélyek le csillapodtak kezemet le vettem a fegyveremről na most vajon mit fog ki eszelni az a korcs. Nem szólt semmit csak bambán nézet előre. Közben a lány is kiverte a díszhisztit, hogy ő nem fogja végig nézni, hogy mi verekszünk. Ezen a hozzá álláson kell majd változtatni ha el fogadja ajánlatomat. De ez már az ő dolga Ivy ki tudná kiképezni nagyon ehhez ért na meg máshoz is mosolyodtam el. Föl Állt az asztaltól és elindult na menjen ha akar én nem fogok utána kiáltani akkor inkább haza megyek a palotámban. A két gyilkos ott állt a hámban mint két ideglenes személyi testőr. Igaz, hogy nem olyan jók mint Ivy de ez most ideglenesen megteszi.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimePént. 07 Jan. 2011, 00:56

Iason elhagyott, a démon pedig várt. Nehéz egy eset. Mind a ketten engem néztek. Igaz Iasont nem láttam, de egyértelműen égette a tekintete a bőröm. Nem tudtam, hogy döntsek. A józan eszem azt mondta, kalap-kabát húzzak el innen a fr@ncba, de tudtam, hogy még én sem vagyok ennyire bunkó.
- Sajnálom, de nem leszek világuralomra törő "kegyetlen rosszfiú". Szerintem van annál fontosabb dolog is, hogy önző módon azt öljek meg, akit akarok, és azt kapjam meg, amit kívánok. Ez nem ilyen egyszerű. Jobb szeretek megküzdeni azért, amit el szeretnék érni. S noha vámpír vagyok, én sem kívánom más halálát. Vagy ha ölök, az is csak a fennmaradásom érdekében történik...
Oké, tagadhatatlan, volt olyan korszakom, amikor a vérszomj eluralkodott rajtam, de nem vagyok rá büszke!
Sarkon fordultam, és a terem másik végébe indultam, majd leültem az egyik padra, hogy kitisztuljon az elmém. Már az sem érdekel ha ezek ketten megtépik egymást! Mellettem kockáztak, mögöttem pedig valami észveszejtően hangos játékgép rikoltozott. Felálltam, majd kimentem a Kaszinóból a friss levegőre, és leültem a lépcsőre - hogy csend, és nyugalom vegyen körbe.
Csak egy nyugodt, szórakozással teli napra vágytam..
Felnéztem az égre. Cindy-nek igaza volt. Lassan felkel a nap. És én nem maradhatok már sokáig kint...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitimePént. 07 Jan. 2011, 17:30

Kezeimmel a tőröket markoltam. Már a terv is megvolt mit fogok tenni már megint. Először orvul hátba támadnám, a két ficsúrt aztán jönne ő. De ez hasztalan lenne, amúgy sem halna meg. Felálltam, ott hagytam azt a sötétséget, amibe burkolóztam eddig. Mérgemben kettétörtem volna valamit mégsem került semmi a kezembe. Sóhajtottam egyet aztán kimentem. Azaz mentem volna a talán már nem is prédába ütköztem. Háttal ült én meg megint összezavarva érzékeit megjegyzem nem szándékosan megálltam a háta mögött.
- Látom a te éjszakádat is porig romboltam. – sóhajtottam egyet, bár még mindig csak hátul álltam. Nem állt szándékomban semmit tenni. Elmenekülnék bárhova előlük, de ezt a helyet, amit keresek, sosem fogom megtalálni, mert egyszerűen nincs, lehet, hogy elérhetetlen. Talán nem is létezik. – Jóvátehetem valamivel? – lassan közeledni éreztem az éjszaka végét. Mégsem szóltam, hogy leszek akkora b*nk0 és hazaviszem.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Last Night Cassino Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Last Night Cassino
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Night Club
» Vampires Night
» The Night Word

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Zárolt témák-
Ugrás: