Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Last Night Cassino - Page 2 I_vote_lcapLast Night Cassino - Page 2 I_voting_barLast Night Cassino - Page 2 I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Last Night Cassino - Page 2 I_vote_lcapLast Night Cassino - Page 2 I_voting_barLast Night Cassino - Page 2 I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Last Night Cassino - Page 2 I_vote_lcapLast Night Cassino - Page 2 I_voting_barLast Night Cassino - Page 2 I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Last Night Cassino - Page 2 I_vote_lcapLast Night Cassino - Page 2 I_voting_barLast Night Cassino - Page 2 I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Last Night Cassino - Page 2 I_vote_lcapLast Night Cassino - Page 2 I_voting_barLast Night Cassino - Page 2 I_vote_rcap 
Catei Miller
Last Night Cassino - Page 2 I_vote_lcapLast Night Cassino - Page 2 I_voting_barLast Night Cassino - Page 2 I_vote_rcap 
John Shepard
Last Night Cassino - Page 2 I_vote_lcapLast Night Cassino - Page 2 I_voting_barLast Night Cassino - Page 2 I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Last Night Cassino - Page 2 I_vote_lcapLast Night Cassino - Page 2 I_voting_barLast Night Cassino - Page 2 I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Last Night Cassino - Page 2 I_vote_lcapLast Night Cassino - Page 2 I_voting_barLast Night Cassino - Page 2 I_vote_rcap 
Stevan Black
Last Night Cassino - Page 2 I_vote_lcapLast Night Cassino - Page 2 I_voting_barLast Night Cassino - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Last Night Cassino

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimePént. 07 Jan. 2011, 18:03

Mind ketten távoztak az asztalomtól a hátamban áll a két bérgyilkos a lány mondandója alapján rájöttem valamire. Ez is olyan gyenge vámpír mint a többi hisz jólelkű. „A félelem félelmet szül a délelem pedig hatalmat” mondta volt a mesterem ez volt nékem az első lecke amit meg kellet tanulnom. Ha nem félnek tőled lehetsz erős de nincsen hatalma. Az pedig minél jobb ha van hatalmad. Ha el fogadja a dolgot, hogy a Pokolba jöjjön akkor még sokat kell tanulni Ivytől. De én nem fogok utána rohanni és vissza hívni nem engedi a méltóságom na meg ha akar beszélni akkor jöjjön ide és ha nem akkor menjen merre tud.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimePént. 07 Jan. 2011, 19:35

Megkönnyebbültem, elengedtem magam, varázslatosan sóhajtottam. Nyugalom járt át. Pont mikor Iason elkábított. S ezután a gondolat után rögtön meg is szólalt.
Az első mondatára nem mondtam semmit. Igen. Ez így van. Ő az oka. Mert egyszerűen idegesít az, amit érzek (iránta - csak nem akarom magamnak bevallani!) és az, hogy nem tudok rendesen gondolkodni. Második mondatára felkaptam ugyan a fejem, de nem mertem megszólalni. Röhejes. Mégis mit mondjak? - "Vágyom a csókodra, vágyom a véredre. A testem hív, azt akarja, búj hozzám, az eszem pedig taszít, mert van valami benned, ami nem helyénvaló, és félek, olyan meggondolatlanságot tennék az eszemre hallgatva, amit örökre bánhatnék!" - A legrosszabb pedig az volt, hogy megrémisztett.. saját magam. Az, hogy mit akarok. Mert nem voltam szerelmes belé, de elég közel haladtam hozzá. És emiatt nem tudom.. nem értem magam.
S végre megszólaltam.
- Már megint azt csinálod. Elbűvölsz! - Felelem ránézve, csak ezután esik le, hogy kétértelmű volt. - Ö, a képességedre gondoltam... - "Vagy nem teljesen.." Tettem hozzá, persze csak gondolatban.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimePént. 07 Jan. 2011, 21:20

- Akkor ölj meg, vedd elő a tőrt és végezz velem, hogy soha többé ne tudjam megtenni! – lehet nem ez volt a tervem, amúgy sem adnám egykönnyen az életem, de mi van, ha mégis. Szavaimban semmi hazugságot nem mondtam, amúgy sem menne, de neki ezt nem kell megtudnia. Eszem ágában sem állt közelebb lépni hozzá bár mégis megtettem.
- Nem én választottam ezt az életet, ha lett volna esélyem, akkor már régen halott lennék. Úgy élnék, mint ők odabent egyik napról a másikra várva a halálra. – még közelebb léptem hozzá. – Ha igazán idegesítelek, akkor ölj meg, és soha többé nem látsz engem! – tudom mit mondtam bár elég meggondolatlanság volt kihúzni a saját tőrömet és megvágni vele magam.
- Tudom mi kell neked, tessék! – ezzel odanyújtottam neki a kezem. Tisztában vagyok, hogy jobb lett volna, ha azt mondom tiéd a vérem. Mégsem tettem egy csepp vér lehullása után eldobtam a tőrt. Remek magammal cs3szt3m ki.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimePént. 07 Jan. 2011, 22:11

- Elment az eszed? - Kérdeztem igyekezve kivenni a kezéből a tőrt, de már túl későn. Torkom elszorul, izmaim megfeszülnek, maró éhség tör rám.
- Nekem nem a bugyuta véred kell! - Rivalltam rá kitépve kezéből a kést. Vártam, hogy sebe össze forrjon, csak ezután léptem olyan közel hozzá, hogy ne őrüljek meg a vágytól, és vére illatától - fél méter távolságra. Nagy önuralomra volt szükségem... De már nem folytattam a mondatom, igazából hüly€ lennék bevallani, mi kell. Sőt - még én magam sem tudom.
- Miért jó az neked, ha én... megöllek?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimePént. 07 Jan. 2011, 22:29

Ezek szerint nem vált be ez a fajta megközelítés. Hátat fordítottam, hagytam hadd egyen a méreg, amiért nem mondok semmit.
- A danpeal romlást hozz! – ez volt a jeligém, de nem fűztem ehhez semmit csak legbelül. Mindig is romlást fog hozni, ha nem tesznek ellene és ki nem irtják.
Összeszorítottam a kezem, már a vérem sem lehet a régi. Felnéztem az égre. Van még időnk. Néhány pillanatig még szótlanul gondolkodtam.
- Hogy miért akarom, hogy te tedd meg? – a kérdés feltevése után megfordultam. – Csak mert te vagy az egyetlen vámpír, akit életben hagytam és közel engedtem a... – szívemhez mondtam volna, de nem tettem meg. - ... úgy sem értenéd.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 08 Jan. 2011, 00:07

Ezt nem értettem. Miért pont engem hagyott csak életben élete során? Hisz' bunkó voltam, és még ittam is belőle. Sőt, meg is támadtam! nem értem.. mindenesetre nem áll szándékomban megölni. S bár a "danpeal romlást hoz", már mint ahogy Ő mondta, magasról tojtam rá, mit mond. Istenem, nem mindegy már? Rég elfelejtettem az eszemre hallgatni, pont most kezdjem el?
- Mert te vagy az egyetlen danpeal, akire nem ellenségként gondolok... - Feleltem figyelmen kívül hagyva az "úgysem értenéd"-et. Szavaimnak nyomatékot adva megcsókoltam. Id!óta egy döntés, de hát, próba szerencse. Majd.. fordul a kocka és talán olyan mérges lesz hogy Ő öl meg. Talán nem éri megkockáztatni, mégis annyira vágytam rá, hogy az már kínzó volt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 08 Jan. 2011, 00:45

Fogalmam sem volt miért teszek ilyet. Ha egyszer Iason soha, soha az életében nem szeretett vámpír nőt.
Talán jobban vágyódik a halálra, mint arra a sorsra, amit eddig elért? Nem löktem el magamtól, ellenkezőleg szinte magamhoz láncoltam.
Dehogy akartam, hogy elmenjen és magamra hagyjon. Bár még mindig zavart az a tudat, hogy kés van nála és bármikor megtámadhatna.
Egy jól intézet simogatásból elvehetném, mégsem fogom, az a biztosíték, hogy nem ölöm meg.
Néha kisgyereknek érzem magam, talán minidig is az voltam s, csak egy vámpír utáni vágyakozás ébresztett rá.
Nem, nem hagyhatom magára. Hiszen már a csókját is viszonoztam. A halandó meg? A f3nébe valamit csak érzek iránta is, bár nem tudom mi az. Féltést a vámpíroktól? Talán igen.
- Hadd vigyelek haza!Lassan itt az idő és... – nem folytattam, tovább már nem volt erőm. Csak a vámpírt akartam érezni, az illatát, ajkai izét, közelléttét és azt a hideget, ami belőle árad. Nem engedtem el, az én karjaim közül nincs menekvés és bizonyára sosem lesz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 08 Jan. 2011, 02:23

- Rendben! - Vágtam rá gondolkodás nélkül, egyrészt mert ha már vissza megyek a kastélyba, ne egyedül. Nem akarom nézni Cindy és Adam nyálas enyelgését. Ha meg... ha meg ha hozzá megyünk, az... az jobb. Nekem. De neki...?
- Umm... na és merre? És van valami "szuper danpeal" képességed, mondjuk suhanás vagy ilyesmi? Azért talán nem kéne megöljelek, mint az érzelmeim befolyásolásáért. Bár egyértelműen nem csak a bűbájod okozta zavartság, hanem a saját magam alakított érzelmek is irányítanak... de, majd kiderül! - Mosolyodtam el zavartan pislogva. Még mindig alig tudtam felfogni, mi is folyik most köztünk. Éreztem, hogy feszült. A fegyvereim miatt? Lenéztem a ruhámra. Tulajdonképpen ami úgy könnyebben kivehetőbb, az a combfixemhez van hozzá erősítve. S amíg nem taperol (térdtől felfelé), addig nem fáj neki semmi. Mindent a maga idejében. De az is lehet, hogy... soha.
- Nos?
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 08 Jan. 2011, 12:23

/ Közben meg ittam a nem rég rendelt italomat egy pillantást vetettem a két személyre éppen megcsókolták egymást. Na ezt ha látná a királynő nem tudom mit tenne nem ismerem. De meg kell ismernem. Ez a lány egyre jobban ki ábrándít a vámpírokból, hogy csinálhatja ezt egy korccsal. De ez az ő dolguk én nem fogok bele avatkozni. De ha megtudja a királynője akkor nem lesz szerintem el ragadtatva. Azt mondta fejedelem legalább a saját tiszteletben tarthatná a királynak náluk a fejedelem deanpeal kellene legyen nem pedig egy vámpir. Látszik, hogy a világ a feje tetejére állt. Ezek láttán vissza vonnám a meghívásomat ha el is fogadja akkor nagyon sokat kell csiszolni ezen a nőn. Nem szabad az érzelmek vezéreljenek hanem a józan ész. Föl álltam az asztalomtól a két gyilkos a hátamban a rendőrség lassan ki fog jönni de nem érdekel. El hagytam a kaszinót. éppen este volt föl mentem a kaszinó tetejére majd átváltoztam és vissza repültem a pokolba. A gyilkosaim pedig gyalog vissza iodnultak vagy amin akarnak.

// Pokol/ Démon Király Palotája//
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 08 Jan. 2011, 17:28

Egy tudom ám mi jár a fejedben nézést próbáltam feltenni,mégsem ment. Gondolkodtam egy kicsit. Otthon gondok vannak a szobámban. Szóval az kihúzva. Marad az övé.
Némi kétely s, talán az a belső hang szólalt, meg ami mindig is tönkre teszi a barátságaimat.
Elengedtem csak azért, hogy felvegyem a tőrömet. A válaszaimat meg csak azután mondtam meg miután eltettem.
- Sokkal erősebb vagyok, talán még öt mestervámpír összetéve sem tudna felém kerekedni és legyűrni. Még hozzátok képest is vámpír feletti vagyok. – kuncogtam egy kicsit aztán visszatért az a komolyság, amivel beszéltem eddig hozzá. – Számodra a legrosszabb hír, hogy nem akarsz megölni. – visszaléptem oda ahová eddig voltam a csókok között. Megint közel álltam hozzá csak egy centi lett volna, ami elválaszt tőle? – Jól meg kell fogóznod ahhoz, hogy le ne ess a hátamról. – gyengéden megérintve arcát megcsókoltam már megint. – Menjünk hozzád, a kastélyomban bajod eshet. – persze több is volt és kifejteni az okot, egy cseppet sem akartam.
Milyen lenne, ha azt mondanám: Tudod drága Arianem van otthon egy halandóm, aki gyereket vár egy vámpírtól, csak azért mert én akartam így és nem szeretném, ha tudomást venne a vámpírokról. Hiszen még rólam sem tudja micsoda is vagyok tulajdonképpen. Köztünk szólva meg nem tudom, mit érzek iránta, amikor hozzá érek és hozzá bújok, ha félni támad oka.
Még csak az hiányzott, hogy kimondjam mindezt nem estem a fejemre és semmi jelét sem adtam ennek a röpke kis gondolatnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeVas. 09 Jan. 2011, 00:32

Dicsekvésére csak a szemem forgattam egy mosoly kíséretében. Mikor meg akartam indulni, hogy megkapaszkodjak benne (értsd: átöleljem) újra ajkaimra szorította az övéit, mire megállt bennem az ütő. Fogalmam sem volt, hogy ezek után mi lesz. Ez most csak szórakozás, vagy Ő is érez valamit?
- Bajom eshet...? - Kérdeztem, de láthatólag hidegen hagyta a kérdésem. - Ugye tudod, hogy a danpealok és a vámpírok ellenségek, vagyis ha a Királynő meglát minket, khm... együtt, akkor...
Megcsóváltam a fejem, majd hátulról átöleltem, és arcom a hátába fúrtam.
- Huh, ez izgi lesz..! - Feleltem izgatottan. Fogalmam sincs mi vár rám, vagy hogy mire kell felkészülnöm. Mindenesetre megbízom benne, ami nagy szó.

//Bloody Tears Kastély/ 1-es szoba//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeVas. 09 Jan. 2011, 00:44

Meg sem hallottam szavait. Félnem kéne az úrnőjétől? Ugyan fejedelemség vagyok és sokkal erősebb még náluk is legyen akármilyen idős.
Hm, az első vámpír utasom, akit így viszek gyorsan suhanva. Olyan mintha láthatatlanok lennénk, a gyorsaság miatt egy ember sem láthat. Bár mi tagadás azt hiszem megkedveltem talán túlzottan is vágyom a vérére és mindenre, ami hozzá vezet.
Elégé gyorsan megérkeztünk a kastélyba, ami hát rekordnak számított részemről.

//Bloody Tears Kastély/ 1-es lakosztály (mestervámpíroknak)//

Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimePént. 18 Feb. 2011, 21:59

Megérkezek a kaszinóba a házi gazda üdvözöl engemet lassan oda ballagok a székbe leülök majd a szolgákhoz szólok.
- Ha megérkezik egy Emmaline Troy nevű hogy azonnal vezessétek elém.-mondtam nekik erre a válasz is megfelelő volt. Addig is be álltam egy kicsit pókerezni a halandók közé szeretem látni csalódott arcukat ahogy el veszítik mindegy egyes pénzüket igazi mámorban úszok ilyenkor.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 19 Feb. 2011, 16:31

Lassú kecses léptekkel léptem be a kaszinóba, azonnal fogadtak, és kérdezgetni kezdtek.
-Emmaline Troy vagyok.-villantottam elbűvölő mosolyt az inasra, aki tetőtől talpig végig mért. Ezen csak haloványan elmosolyodtam, majd mikor a srác intett, hogy kövessem, ringó léptekkel folytattam az utam az asztalok között. Végül egy sötét hajú férfi hátát kocogtatta meg.
-Öhm.. Uram, Emmaline Troy kisasszony megjött.-suttogta a fülébe, majd távozott. Ha a férfi rám néz kecsesen meghajlok előtte, és illő módon köszöntöm is.
-Emmaline Troy a szolgálatára Stefan, a Démonok királya.-kecsesen fejet hajtottam, rangomhoz méltóan, majd vártam, hogy a férfi elmagyarázza a dolgokat. Bíztam abban, hogy nem zavartam meg a játékát, melyet a halandókkal játszott. Azt is fontolgattam, hogy másik helyet is választhatott volna, hogy találkozzunk, nem csak egy kaszinót. Végtére is teljesen mindegy. Egy pincér is oda lépett hozzám, és megkérdezte, hogy mit innék. Egy egyszerű alkoholos italt választottam, holott még hosszúnak ígérkezik az éjjel. Mikor az italom megérkezett, és leültünk egy csendes bokszba, ránéztem a férfire.
-Szóval, mit is kell megbeszélnünk?-kérdeztem csendesen, majd bele kortyoltam az italomba, és fürkésző pillantásokkal végig mértem az ember bőrbe bújt Démon királyt.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 19 Feb. 2011, 17:57

Egyszer csak belépett a kaszinóba egy nő ami vérfarkas volt éreztem a levegőben azt a különleges illatát ami csak is neki van. A halandók azonnal meg is állítják majd felém küldik a nőt az oda is jön hozzám, rendel magának egy italt majd föl tesz nekem egy aprócska kérdést. A játékomat befejezem nyertem egy kis pénzt de nekem nem igazán ez az élvezet hanem a halandók sanyargatása. A lány fele fordulok majd megszólalok bájos hangon.
- Rendben akkor most már tudjuk egymásnak a neveit azt szerettem volna önnel megbeszélni a fajaink közti viszonyt.
- Csak azért, hogy félre értés ne essék, úgy-e nem zavartam meg semmi fontos dolgában?- kérdeztem tőle, egy felületes kérdéssel, kíváncsi vagyok rá, hogy majd , hogy fog viszonyulni a helyzethez. Első látásra elég jó lánynak látszik, kedves, de vajon mennyire vezeti jól a népét mert egy vezetnek az a feladata, hogy a népe legyen az első számára. A halandó meghozta az italát a nőnek majd hozott nekem Whiskyt két darab jéggel. Ez ám az igazi ital csak kár, hogy nincsen rám nagy hatással az alkohol, de azért szeretem az izét, persze a vér íze nem fogható hozzá. Körül néztem a kaszinóban nagyon zsúfolt volt ez ám az igaz hely, mert így jobban szeretem beszélni ügyeimet mert így nem annyira feltűnő mások száméra mintha el hívtam volna például a palotámba hívtam volna.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 19 Feb. 2011, 18:07

-Rendben beszéljük meg. Bár meg kell hagyni, hogy nem értem, mit is kéne megbeszélni, két külön fajnak.-vontam össze szépen szedett szemöldökeimet. Végtére is nekem teljesen mindegy. Lassan bele kortyoltam az italomba, majd utána újra felpillantottam a férfire, és válaszoltam a kérdésére.
-Egyáltalán nem zavart meg semmit, éppen végeztem a rezidenciám csinosításával.-válaszoltam tömören, a pincér Whiskyt hozott a démonnak, nekem olyan felületes, egy egyszerű ital is megteszi. Főként, hogy nem nagyon akaródzok sokáig egy démon társaságában ücsörögni, bár így ember alakban eléggé vonzó, meg kell hagyni.
-Szóval, halljam, mit kell tudnom arról, hogy mit tehetünk, és mit nem! És előre figyelmeztetem, hogy csatát ne forgasson a fejében!-jegyeztem meg élesen, újabb korty ital gurult végig a nyelőcsövemen, majd angyali pillantást küldtem a férfi felé. Attól függetlenül, hogy kedves vagyok, a bennem rejlő vadat senki sem tudja megfékezni, ha esetleg előtör. Így abban bíztam, hogy a férfi nem is akarja kivívni magának ezt a felettébb gonosz figyelmet. Lehet ő az erősebb, de a női furfangnak nem sokan állnak ellen, és szerintem ennek a dolognak a démonok nagy hatalmú ura is tisztában van.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 19 Feb. 2011, 18:23

A lány egyenesen a közepébe vágott sokat nem kerülgette a dolgot ez jó mert szeretem ha ki mondják amit gondolnak. Mondandóján egy kicsit elgondolkodtam, hát én nem tudtam mit mondjak neki, mert én igazából nem szerettem volna megtárgyalni azt, hogy mit szabad és mit nem, de ha már ennyire akarja én akkor nem fogom vissza utasítani a gondolatot.
- Őszintén szólván nincsen konkrét gondolatom - álltam megy egy pillanatra mikor kortyoltam egyet jég hideg Whiskymből majd folytattam- de szerintem kezdjük a határokkal ön, hogy gondolta, hogy legyenek a határaink, hogy ne léphessük át egymás határát vagy igen mert őszintén szólva nekem ez teljesen mindegy.
- Ez csak is önnel függ csak én sem szeretném ha köztünk háború ütne ki én a vérfarkasokra barátként tekintek, a városban csak is két fajt nem kedvelek és az a vámpir és az angyal. Ha jól tudom a vámpírok közös ellenségeink nem?
- Az angyalok képmutatók és a vámpírok királynője egyszerűen csak egy .... inkább nem mondom ki.- mondtam el neki gondolat menetemet majd hogy értse meg ő is jól jönne egy barát. A városban nagyon nem észleltem nagy vérfarkas jelenlétett, d attól függetlenül sokan lehetnek, nagyon nem is járkálok a belvárosban inkább csak a kaszinóba. Akár hogy is az én mottóm "ha nincs velem akkor ellenem" nincsen számomra semleges vagy barát vagy ellenség.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 19 Feb. 2011, 18:33

-Nekem teljesen mindegy, hogy vannak-e határok. Akár az átjárást is megoldhatjuk szerintem, ha nem esik bántódása, sem démonnak, sem az enyéimnek.-kocogtattam meg a poharam, ami azt jelentette, hogy gondolkodom.
-A vámpír ha megharap egy vérfarkast, attól függ milyen alakban, akkor örök életére, vagy ember lesz, vagy farkas. Szóval mondhatjuk úgy, hogy igen közös ellenségünk.-mondtam, hiszen azért, hogy nem régen lettem vérfarkas, eléggé tájékozott voltam ebben a dologban, lehet, hogy az átváltozás miatt, nem tudom.
-Az angyalokat nem szeretném titulálni, még nem találkoztam velük, addig nem is ítélek el senkit.-magyaráztam a királynak, hogy értse hányadán állunk, én senkinek nem osztom addig a véleményét, míg nem láttam a saját szememmel.
-De látom ön eléggé tájékozott. De maradjunk annyiban személy szerint, hogy a démonok nyugodtan jöhetnek az erdőbe, ha úgy tartja kedvük, de ha valamelyik farkasomnak baja esik, akkor itt esküszöm meg, hogy nem ússzák meg egy egyszerű megtorlással.-mondtam közönyös hangon, majd jobbomat nyújtottam a férfinek, ha ő is jónak látja a dolgot, akkor kezet rá.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 19 Feb. 2011, 21:27

A lányt végiig hallgattam arcomra egy gonosz vigyor ült ki csak magamban nevettem, mert nem akartam, hogy bolondnak nézzen. Mondjuk érthető a dolog, hogy nem akarja, hogy baja essék csak egy-egy esetben az is fontos, hogy ki provokál kit, de most ezt a felét inkább hagyom. Ittam még egy kortyot a whiskymből, majd szóra nyitom számat.
- Kezet rá, de még egy dolgot szegezzünk le ez fordítva is igaz, ha a vérfarkas bánt egy démont akkor azt megtárgyaljuk nem pedig egymásnak rohanunk.- mondtam neki ésszerűen majd folytattam- Ha egy démon vétkezett és az be is bizonyosodott akkor annak büntetését ön szabhatja ki én meg végre hajtatom szolgáimmal.- ezzel fejeztem be mondanivalómat. Közben szemmel a lányt egy kicsit jobban átvizsgáltam, hát szép lány és ahogy látszik az esze is a helyén van. Pont megfelelő vezető szerintem a vérfarkasoknak, még nem fedeztem, fel lányban ilyen indulatosságot, ezt bizonyítja a felém mutatott kéz. Ekkor figyelmemet leveszem a lányról, hogy neki ne tűnjön föl annyira, nem szeretném ha azt hinné, hogy bámulom. Közben szolgáim még mindig ott vannak az ajtóban akik várják következő parancsomat. Egy ideig el leszek ezzel a kedves lánnyal velem szemben mi ketten pont jól vagyunk itt. Ahogy halottam nem tudom mennyire vagyok jól értesült, de nincsen párja a lánynak. Ha nem ismerném a lányt azt mondanám, hogy nem tudja kemény kézzel igazgatni a népét. De Emmaline ezt teljesen megcáfolja alapjaiban, közben újra a lány fele fordulok és megszólalok.
- Ha szeretne el jönni a palotámba valamit megbeszélni én tárt kapukkal várrom és az őrökkel is megbeszélem, hogy engedjék be.
- Még a mai napon ki fogom jelenteni a démonoknak, hogy a vérfarkasok szabd bejárást kaptak a pokolba.-magyaráztam el neki tervemet következő cselekedetemről. Jobb lesz majd minél előbb tudatni velük mert nem szeretném ha véletlenül valamelyik tudatlan démon rá támadna egy vérfarkasra. Jobb a dolgokat minél előbb tisztázni a fiatalok előtt.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeVas. 20 Feb. 2011, 00:41

Stefannak gonosz mosoly ült ki az ajkára, igazából nem foglalkoztam vele, végül kezet ráztunk, és a démon király is elmondta a feltételeit. Lassan kiürült a poharam is, ezért újat kértem, de most egy teljesen más italt.
-Egyáltalán nem tervezem, hogy megbeszélés nélkül támadnék, tudom, hogy a démonok erősebbek a vérfarkasoknál.-mondtam játszi könnyedséggel, hiszen ezzel is tisztában voltam. Végül mindketten elhallgattunk egy kis időre, így az italomat kezdtem jobban szemügyre venni. Attól, hogy alig múltam tizennyolc, eszem még igen is van, még ha azt nézzük, hogy nő vagyok, akkor is. Végül Stefan törte meg a csendet két mondattal.
-Köszönöm a nagylelkűségét.-villantottam lenyűgöző mosolyt a férfira.
-Ez az engedély oda-vissza alapon működik.-toldottam meg, hogy a démon királyt is szívesen látom a rezidenciámon, ha úri kedve úgy tartja. Végül bele ittam az italomba, és elnyomtam egy kislányos mosolyt.
-Ha szabad kicsit érdeklődnöm, felség. Ön már megtalálta a párját?-tettem fel egy apró kérdést, hogy ne üljünk szótlanul, természetesen azt is elfogadom, ha nem akar a kérdésre válaszolni, hiszen nincs kedvem mások életében turkálni. Lábaimat az asztal alatt keresztbe fontam, és úgy figyeltem tovább a férfi arcát, néztem a mimikáját, hogy mit tudok leolvasni róla, régen, mikor kicsi voltam, azt mondták, hogy a démonok kapzsi lények, mindent maguknak akarnak, és nem lehet jól kijönni velük. Ezt most majd meglátjuk, hogy milyen is lesz a viszony a két faj között. Abban viszont biztos voltam, hogy mikor haza érek, felkeresem a farkasokat, és elmagyarázom a jogaikat.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeVas. 20 Feb. 2011, 11:54

A lány beismerte, hogy mi démonok erősebb vagyunk mint a vérfarkasok, ezt így nagyon nem lehet kijelenteni mivel, az az egyén képzettségétől is nagyban függ. De látom rajta az erélyességet ami sok vezetőből hiányzik és belőlem is, de szerintem egy démonnak nincsen is szüksége rá. A cseneted Emmaline hangja töri meg, kérést intézett felém ami egy kissé meglepő volt számomra. De nem zavar a kérdése szívesen adok rá válasz.
- Párom az már került mert a pokolban feltétlen szükség van egy királynőre, hogy teljes legyen a harmónia.
Mondtam neki miközben, figyelmem szorosan a lányon tartottam, nem tudtam, hogy meg kérdezzem-e, hogy neki kerülte párja. Egy kicsit kíváncsivá tett a lány, ezért úgy döntöttem megkérdezem tőle, hisz ha ő megkérdezte akkor már én is megkérdezem.
- És önnek került párja?
/Kérdeztem tőle körülöttünk játszottak a nyomorult halandók, szegényeknek halvány sejtésük sincsen, hogy minden egyes percben milyen nagy veszély leselkedik rá. De ez így jó, hogy nem tudnak rólunk démonokról, vérfarkasokról és sok más lényről. Ez csak is az ő érdeküket szolgálja, így jobb lesz mert ha tudnának rólunk akkor eluralkodni rajtuk a pánik és a félelem. Akkor kitörne itt a káosz akár, hogy is jobb a béke mint mindig csak a szüntelen harc. A kérdésem után rögtön megszólalok./
- Ha persze nem zavarja a kérdés.
Mondtam neki el a dolgot nem szerettem volna ha kényelmetlen helyzetbe kerül ezzel a kérdéssel. Minket démonokat nehezen lehet kellemetlen helyzetbe hozni, de ő sokkal másabb mint én a vérfarkasok is öregednek és meghalnak. Ez az élet rendje ez nem vonatkozik ránk démonokra és vámpírokra, na meg azokra az átk@zott korcsokra., mert mi addig élünk amíg csak meg nem hallunk fizikai úton. Közben figyelmemet nem veszem le a lányról, de nem olyan feltűnően néztem, hogy ő észre vegye a dolgot, de ha két személy beszélget az természetes dolog, hogy egymásra néznek nem pedig a földet bámulják.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeVas. 20 Feb. 2011, 17:21

Stefan válaszolt a kérdésemre, egy mosollyal nyugtáztam csak. Majd felém intézett egy kérdést, és egy mondatot is.
-Nem még nem tudok arról, hogy lenne párom, bár mondjuk meg az igazat, nagyon szeretném, ha egy erős férfi is végre a színre lépne az életemben.-mondtam csendesen. Lassan bele kortyoltam az italomba, majd körbe néztem a kaszinóban, tele volt halandókkal. Valahogy így sokkal jobban éreztem magam. Nem volt annyira zsúfolt a hely, de nem is voltak kevesen, látszólag mindenki élte az éjszakai kis életét.
-Van még valami, amit meg kéne beszélnünk?-tettem fel egy alap kérdést, mert valljuk be, hogy nem igazán szoktam még hozzá ahhoz, hogy nekem majd egy egész hordát kell irányítanom.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeVas. 20 Feb. 2011, 22:48

Azt mondta, hogy nincsen párja, ezt valahol sejtettem is, mert akkor lehet, hogy nem vele tárgyalnék. Egyben örülök annak, hogy ő vele tárgyalok, mert valahogy egy kissé kezdem megkedvelni ezt a lányt ami nálam nagyon nagy szó mert általában nagyon undok vagyok.
- Hát szerintem ennyi lenne nagyon nincsenek, de ha van kedve akkor folyathassuk a beszélgetéseinket, mert a Pokolban Aragor elrendezi a sürgős dolgaimat.- meséltem el neki a dolgomat majd folytattam
- Ha siet akkor nem gond ha elmegy, ahogy ön akarja, én szívesen folytatnám tovább a beszélgetésünket.
Egyetlen gondom az volt, hogy még elég kevés vezetőt ismerek, de igyekszem majd a többivel is beszélni a soron következő az oroszlánok vezetője lesz.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Emmaline Troy
Admin
Admin
Emmaline Troy


Hozzászólások száma : 224
Csatlakozás Dátuma : 2011. Feb. 17.

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 26 Feb. 2011, 18:00

Stefan átkozottul kedves volt, és jó volt vele társalogni. Gyorsan meg is beszéltünk mindent. Barátságosan mosolyogtam a démonra, egyáltalán nem feszélyezett a jelenléte.
-Igazából nem sietek sehová, csak meg kéne keresnem most már a fajtársaimat, vagyis a falkát, hogy megbeszéljem velük a dolgot.-magyaráztam.
-Viszont ha szabad megjegyeznem, szerintem hívjuk össze a falkák vezéreit, és beszéljünk velük, így nekem is egyszerűbb lesz, és egyesével olyan nehéz megmagyarázni a dolgokat.-ajánlottam csendesen, majd megittam a maradék italomat, és úgy néztem a férfi szemeibe. Egyáltalán nem t*skó! Sőt kellemes vele cseverészni.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 26 Feb. 2011, 19:55

Lassan végig hallgatom a lányt figyelemmel, közben egyet kortyolok az italomból. Hát amit mondott abban igaza van ez nekem is jutott már eszembe, de el vetettem az ötletet mivel csak egy nagy veszekedés lenne a vége a dolognak. Így ketten jobban meglehet állapodni, de ha ő úgy meg tudja szervezni én akkor benne vagyok a dologban. A lányra szegezem figyelmem majd megszólalok, hogy nyilvánítsam ki véleményemet a dologról.
- Hát könnyebb lenne ez igaz csak arra is gondolni kell, hogy ha többen vagyunk akkor nehezen tudunk megállapodni és ennek a vége egy nagy veszekedés lehet.
- De amúgy én benne vagyok a dologban és mindent megteszek ennek érdekében ha ön is benne van.
- Kényelmesebb lenne az igaz és gyorsabb is, de még azt is ki kell találni, hogy hol legyen a találkozó valami semleges helyen kellene megtartani a dolgot, hogy ebből gond ne legyen.
Mondtam el neki a dolgot és véleményemet, kíváncsi leszek rá, hogy ő mit fog mondani.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Last Night Cassino - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Last Night Cassino   Last Night Cassino - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Last Night Cassino
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Night Club
» Vampires Night
» The Night Word

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Zárolt témák-
Ugrás: