Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Cindy Crawford (Vámpír) I_vote_lcapCindy Crawford (Vámpír) I_voting_barCindy Crawford (Vámpír) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Cindy Crawford (Vámpír) I_vote_lcapCindy Crawford (Vámpír) I_voting_barCindy Crawford (Vámpír) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Cindy Crawford (Vámpír) I_vote_lcapCindy Crawford (Vámpír) I_voting_barCindy Crawford (Vámpír) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Cindy Crawford (Vámpír) I_vote_lcapCindy Crawford (Vámpír) I_voting_barCindy Crawford (Vámpír) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Cindy Crawford (Vámpír) I_vote_lcapCindy Crawford (Vámpír) I_voting_barCindy Crawford (Vámpír) I_vote_rcap 
Catei Miller
Cindy Crawford (Vámpír) I_vote_lcapCindy Crawford (Vámpír) I_voting_barCindy Crawford (Vámpír) I_vote_rcap 
John Shepard
Cindy Crawford (Vámpír) I_vote_lcapCindy Crawford (Vámpír) I_voting_barCindy Crawford (Vámpír) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Cindy Crawford (Vámpír) I_vote_lcapCindy Crawford (Vámpír) I_voting_barCindy Crawford (Vámpír) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Cindy Crawford (Vámpír) I_vote_lcapCindy Crawford (Vámpír) I_voting_barCindy Crawford (Vámpír) I_vote_rcap 
Stevan Black
Cindy Crawford (Vámpír) I_vote_lcapCindy Crawford (Vámpír) I_voting_barCindy Crawford (Vámpír) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Cindy Crawford (Vámpír)

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Cindy Crawford (Vámpír) Empty
TémanyitásTárgy: Cindy Crawford (Vámpír)   Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeVas. 19 Dec. 2010, 20:58

Név: Cindy Crawford
Nem:
Kor: 1950 (21 külsőre)
Faj: Vámpír
Rang: Vámpír csoportvezető
Megnevezés: Vámpírok királynője
Külső: 1,70 magas, sportos, sexis testalkat, hosszú fekete haj, a breton egy-egy tincse ősz, kék szemek, pisze orr,csókos ajkak.
Különleges ismertetőjegy: A a breton mind két felőli őszültsége és egy csillag alakú családi jel a tarkónCindy Crawford (Vámpír) Tribal_Celtic_Snowflake_Tattoo_by_Annikki
Jellem: Törtető, határozott, hangulatától függően kedves, vagy gonosz, humoros.
Előtörténet:
A nevem Cindy Crawford , kr. u. 60-ban születtem a mostani Párizsban. Egy elég jómódú család szülötte ként, egy rémisztő átok kíséretében. Apám volt a király, anyám meg természetesen a királynő. Születésem után, szokáshoz megfelelően, elvittek a királyság jósához, hogy megtudják mi van megírva számomra a jövőben. Bár a szüleik reményeivel ellentétben, a jövőm semmi jót nem mutatott. A jós e jóslatot mondta el szüleimnek: "A gyermek meg van átkozva, maga a sátán átkozta meg és jelölte meg magának. Ez a lány a pokol szülötte. Amint betölti a 18-ik életévét a gonosz érte jön és magáévá teszi." A gyenge, ártatlan gyermekorom, szent ártatlanságban telt mindaddig, míg be nem töltöttem a 21-ik életévemet. A szüleim mindent megtettek, hogy tisztességes és jó királylányt faragjanak belőlem, hogy 18 éves koromban jóhírű lehessek és könnyen találhassak magamnak vőlegényt. Na meg még mindig élt bennük a remény, hogy születésem jóslata nem válik valóra. Amint betöltöttem a 18-ik életévemet, atyám feleségül adott a szomszédos ország hercegéhez, Christianohoz. Az életem Christiano mellet boldogságban és harmóniában telt. Úgy éreztem az életem nem is lehetne tökéletesebb mígnem egy nap, a 21-ik születésnapom alkalmából rendezett banketten, utol nem ért a sorsom. Az egyik percben még Christianóval táncoltam bent a banketten, a másik percben meg ellenállhatatlan késztetést éreztem arra, hogy kimenjek a szökőkúthoz a kertbe. Ahogy kiértem ott volt ő a gonosz, de nem Lucifer, hanem a legősibb vámpír Júdás. Az elméjével magához csalogatott és magáévá tett, megosztotta elem a vérét. Amint éles szemfogait gyengéd , puha bőrömbe mélyesztette és elkezdte szívni a vérem, nem a féltem, éreztem ,hogy nem fog megölni, tudtam ,hogy kellek neki. És amint elájultam , elvágta ereit és vérét számba cseppentette. A vére úgy égette a torkomat, mintha kénsavat lett volna. Majd ez a kín, mámorrá változott és teljes vágyakozással ráharaptam csuklójára és szívtam a vérét. Ám nem hagyta, hogy túl sokat igyak, de engem fűtött a mohóság, nem tudtam ellenállni a vér mámorának. Ezt látva Júdás rám szólt és kérdé:
- Elfogadsz ím hát engem férjedül, társául az öröklétben. -A fejem tele volt érzelmekkel, haraggal gyűlölettel, de egy dolog dominált az éhség, látni akartam az emberek arcát amint megölöm őket, eluralkodott rajtam a habzsiság és igent mondtam. Ekkor Júdás karon fogott és berepített a bálteremben, ahol bemutatott minden embernek, mint a vámpírok királynője. Majd megöltünk minden embert egytől- egyig , én magam szipolyoztam ki Christiáno hűséges férjem és társam vérét és élveztem halálát. Ez után Júdás minden lénynek bemutatta a királynőjét ...engem. Vasmarokkal uralkodtunk mindenek felett, mindenki megrémült már csak ha nevünket hallotta. Ám egy pár-száz év múltán megelégeltem, hogy Júdás az első, a leghatalmasabb... Én akartam lenni a mindeneknek úrnője és nem csak Júdás felesége, a második legerősebb. Eluralkodott rajtam a hatalom vágy és megöltem Júdást álmába kiszívtam a vérét és elégedtem cafatokra tépett testét. Bár egyedül maradtam de enyém volt a hatalom, én lettem az első... a legöregebb, a leghatalmasabb. Ez meg is lett , uraltam a világot és annak minden egyes lényét egész 2000-ig. Ugyanis ekkor rájöttem minden hibámra, miközben régi naplóm lapjai közé temetkeztem. Ekkor, a felismerés pillanatában a hajamban 2 felől egy-egy ősz tincs vált láthatóvá. A tetteim, na meg a felismerés mindennél jobban bántott, de megtanultam bánni ezzel az érzéssel és tovább uralkodtam, ám de egy sokkal csendesebb helyen Shadowland -ban.
Vissza az elejére Go down
Stefan Ludger
Admin
Admin
Stefan Ludger


Hozzászólások száma : 328
Csatlakozás Dátuma : 2010. Nov. 22.
Tartózkodási hely : Románia(Erdély)

Cindy Crawford (Vámpír) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cindy Crawford (Vámpír)   Cindy Crawford (Vámpír) I_icon_minitimeVas. 19 Dec. 2010, 22:47

Kedves Cindy!

Nagyon tetszett az előtörténeted természetesen elfogadom jó játékot. Lakhelyed a Bloody Tears Kastély/ A Királynő lakosztálya.

Stef adim
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
 
Cindy Crawford (Vámpír)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adam Gontier ( Vámpír)
» Swan Reny(Vámpir)
» 2. Vámpír Imperatrix
» Max élete (vámpír)
» Vámpír előtörténet minta

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: