Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Adam Gontier ( Vámpír) I_vote_lcapAdam Gontier ( Vámpír) I_voting_barAdam Gontier ( Vámpír) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Adam Gontier ( Vámpír) I_vote_lcapAdam Gontier ( Vámpír) I_voting_barAdam Gontier ( Vámpír) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Adam Gontier ( Vámpír) I_vote_lcapAdam Gontier ( Vámpír) I_voting_barAdam Gontier ( Vámpír) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Adam Gontier ( Vámpír) I_vote_lcapAdam Gontier ( Vámpír) I_voting_barAdam Gontier ( Vámpír) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Adam Gontier ( Vámpír) I_vote_lcapAdam Gontier ( Vámpír) I_voting_barAdam Gontier ( Vámpír) I_vote_rcap 
Catei Miller
Adam Gontier ( Vámpír) I_vote_lcapAdam Gontier ( Vámpír) I_voting_barAdam Gontier ( Vámpír) I_vote_rcap 
John Shepard
Adam Gontier ( Vámpír) I_vote_lcapAdam Gontier ( Vámpír) I_voting_barAdam Gontier ( Vámpír) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Adam Gontier ( Vámpír) I_vote_lcapAdam Gontier ( Vámpír) I_voting_barAdam Gontier ( Vámpír) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Adam Gontier ( Vámpír) I_vote_lcapAdam Gontier ( Vámpír) I_voting_barAdam Gontier ( Vámpír) I_vote_rcap 
Stevan Black
Adam Gontier ( Vámpír) I_vote_lcapAdam Gontier ( Vámpír) I_voting_barAdam Gontier ( Vámpír) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Adam Gontier ( Vámpír)

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Adam Gontier ( Vámpír) Empty
TémanyitásTárgy: Adam Gontier ( Vámpír)   Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzomb. 01 Jan. 2011, 05:08

Név: Adam Gontier.

Nem: férfi.

Kor: 150 ( 20 évesnek néz ki)

Faj: vámpír

Rang:-

Megnevezés: mestervámpír

Képesség: Hatalom az elme felett (illúziók, gondolatolvasás, enyhe manipuláció, tudatmódosítás, stb.)

Külső: barnás fekete haj, szintén barna szemek, izmos kreol bőrű, 2 m magas.

Különleges ismertetőjegy: -

Jellem: csendes, fennkölt, büszke, sznob és kiemelkedően intelligens.

Előtörténet:
1861 telén történt minden Észak- Walesben történt, ott ahol a dombok is rejtélyesebbek mindennél. Fagyos december volt, mindenki ünnepelt a családomat kivéve. A születésem napja volt ez a gyászos kimenet. Anyám meghalt engem meg éppenséggel nem igazán ünnepeltek.
Gyászos nap volt atyámnak egyetlen gyermeke voltam, anyám halála után sosem nézett nő szoknyája alá. Úgy vélem bennem mint arisztokrata fiában kereste a vigasztalást,hogy egyszer nőül veszem a Észak – Wales leggyönyörűbb teremtését a világon. 20 éves voltam az akkoriban már érett férfinek számítottam bár még sosem voltam szerelmes igazán.
Egy tavaszi nap azonban furcsa dolog történt atyám bejelentette, hogy egy vendéget fogad én meg tegyem tiszteletem az illető előtt. Este volt és semmit sem láttam, amikor kimentem kaput nyitni a lovaknak.
Szörnyű idő volt az eső is szemerkélt. Egy fiatal hölgy hangja szólalt meg egy ma esőkabátnak nevezett furcsaságban. Ilyen holmit is csak a gyűrűk urában látott az ember a hobbitokon. Ez a hölgy mégis más volt, ázott fagyos tekintetű mégis más, mint a többi ártatlan teremtés. Vörös haja volt és hófehér arca, vagyis amint kivettem a lámpás világánál. Atyám fogadta őt, mégis amikor magukra akartam hagyni őket a titokzatos hölgy megszólalt.
- Add nekem a fiadat, és minden gondod elmúlik! – persze hozzám képest atyám is büszke és megfontolt volt, belátása szerint jobb helyem is lenne egy hölgyemény mellett.
Kezdetben csak beszélgettünk, amíg nálunk vendégeskedett. Furcsa volt gyönyörűsége elkápráztatott még egy csókot is megengedtem magamnak.
A hölgy azonban többet is akart de miért szólítom, így hiszen neve is volt. Cinthia életem első és talán utolsó szerelme. Egy csók után, amit én kezdeményeztem nem csak bizsergést, éreztem, hanem sokkal többet a fájdalom nyakban kezdődő fokozatát.
Vámpír volt és elmondása szerint belém szeretett a gyermekévé tett. Adott a véréből attól a naptól kezdve bolyongani kezdtünk a világban. Míg végül egy vámpír vadász be nem teljesítette akaratát, megölték.
Ennyi ármány és csalódás után, ha mondhatom ezt egy kis nyugalomra, vágytam így kerültem ide Shadowlandbe is. Bár valami azt súgja eléggé mozgalmas jövőnek állok elé.


A hozzászólást Adam Gontier összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 04 Jan. 2011, 20:05-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Adam Gontier ( Vámpír) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam Gontier ( Vámpír)   Adam Gontier ( Vámpír) I_icon_minitimeSzomb. 01 Jan. 2011, 19:11

Szia!

Rendben engem meggyőztél és elfogadom. Lakhelyed ahogy megbeszéltük. Jó játékot.

Cyd, adminisztrátor.
Vissza az elejére Go down
 
Adam Gontier ( Vámpír)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cindy Crawford (Vámpír)
» Swan Reny(Vámpir)
» 2. Vámpír Imperatrix
» Max élete (vámpír)
» Vámpír előtörténet minta

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: