Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_lcapZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_voting_barZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_lcapZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_voting_barZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_lcapZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_voting_barZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_lcapZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_voting_barZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_lcapZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_voting_barZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_rcap 
Catei Miller
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_lcapZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_voting_barZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_rcap 
John Shepard
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_lcapZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_voting_barZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_lcapZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_voting_barZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_lcapZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_voting_barZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_rcap 
Stevan Black
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_lcapZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_voting_barZoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója

Go down 
SzerzőÜzenet
Zoey Fleming
Angyal
Angyal
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 29.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Nézz a hátad mögé édes :$

Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója   Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimePént. 31 Dec. 2010, 04:02

Sötét volt és hideg, a víz melybe bele zuhantam. Senki sem tudja már meg miért nem ért haza aznap a kislány. Igazából én sem értem, hogy mi lehetett, miért történt az ami megtörtént. De most már jó helyen vagyok. Igaz kicsit félek, vagyis nagyon rosszul érzem magam, csak ülök egy szobában senki nem jön elmagyarázni, hogy mi van. Én meg, mint a kakukk, csak kamillázok, nézem emberi mivoltom utolsó foszlányait. Szüleim síró könnytől áztatott arcát, fáj, hogy már nem lehetek velük. Itt is csak ülök a szobámban, és hallgatózom, hátha jön valaki, és elmagyarázza nekem itt a dolgokat. Addig is lefekszem, húzom a lóbőrt. Jó éjt naplóm.

Zoey Fleming

Ja, és itt egy régi kép rólam!
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Angyal
Angyal
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 29.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Nézz a hátad mögé édes :$

Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója   Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeHétf. 14 Márc. 2011, 16:08

Név: Zoey Fleming
Születési név: Georgina Heart

Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója Somewhere_in_the_real_world_by_xxchange

Jellem: Kedves, mégis visszahúzódó, barátságos, mégis nehéz elnyerni a bizalmam. Nem lehet soha eldönteni, hogy mire számítson az ember, hiszen még én sem tudom, hogy milyen vagyok.

Legjobb barát/barátnő: //a játék során fog kiderülni//

A legnagyobb ellensége: //a játék során fog kiderülni//

Képesség: Mások fájdalmát tudja enyhíteni érintéssel. Ahogy Zoey valakihez hozzáér, a teste automatikusan bekapcsol, és keresi a másik emberben(angyalban, danphealban, démonban, vámpírba stb.)a fájdalmat, ha talál akkor a keze fényessé válik, és elkezdi átvenni a másik fájdalmát(dühét, és mindent ami a fájdalom csoportjába sorolható), ahogy a másik félben szűnik meg a rossz érzés/fájdalom/stb, úgy alszik ki a fény Zoey kezéből is.

Hogy hol vagyok most? A belvárosban, egy démon társaságában..., mi fog kisülni ebből az egészből? Senki sem tudja, főleg nem én! Most elájultam, és ha a drága Démon lesz oly kegyes, akkor talán még bajom sem fog esni, kivéve, hogy már eltört a balszárnyam. Egy kis szerencsétlen liba vagyok. De majd meglátjuk mi lesz a vége!

Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Angyal
Angyal
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 29.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Nézz a hátad mögé édes :$

Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója   Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeCsüt. 24 Márc. 2011, 18:58

Hát újra itt vagyok, jön is a kis folytatás, melynek az eredménye, egy felejthetetlen este a démonok királyával. Aminek az eredménye, egy kisebb probléma... ami csak annyi, hogy GYEREKET várok a démonok királyától. Jó mi? És mi lesz, ha ez odafent a mennyben kiderül? Hmm, még f!ngom sincs... ám be kell látnom, lesz még ebből hatalmas bajom.

Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója Romeo_and_Juliet_by_xxchange

Na de azért valljuk be, hogy igen is jó volt a dolog, arra viszont egyáltalán nem számítottam, hogy Keszi is meg fog jelenni. Na banyek, az ördöggel játszom, és a saját vesztemmel, hogy mi lesz ebből? Ismételten talány még.

Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója C_r_a_w_l_by_xxchange

Félek... igen is félek, hogy mi lesz ebből, de most az a legfontosabb, hogy Keszi haza térjen, már nincs sok hátra neki, hogy az újabb csöppsége kibújjon. Bízva abban, hogy minden tökéletes lesz, de most valahol két választási lehetőség között állok, törött szárnnyal, még nem tudok vissza térni a mennybe, viszont már a pokolhoz sem akarok tartozni. Vajon mit kéne kitalálnom???

Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója If_I_was_so_happy_by_xxchange
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Angyal
Angyal
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 143
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 29.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Nézz a hátad mögé édes :$

Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója   Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitimeKedd 16 Aug. 2011, 14:12

Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója Home_town__it_looks_so_grey_by_xxchange

Régen írtam már ide is, kicsit kifárasztott az, hogy még mindig a pokolban vagyok. Azóta megszületett az én gyönyörű kislányom, és nem... Nem úgy, mint ahogy mondták, egyszerű baba angyalként. Csodálatos kislány, és annyira édes. Látszik Stefan-on, hogy simán meglágyítja bármit megtenne azért, hogy velünk legyen. Jó persze, azért a nézet kicsit más, hiszen ő az démonok királya, nem engedheti meg magának, hogy bárki is gyengédebbnek lássa, vagy tudják, hogy meglágyult, mert egy angyal elvette a józan eszét, akitől ráadásul kislánya született. Hetekkel később találkoztam Keszivel, megbeszéltük, hogy találkozunk majd a belvárosban, és szeretném ha ő lenne a keresztanyja a lányomnak. Mikor visszaértem a pokolba Stefannak hűlt helye volt, a kicsit a húgára bízta, ő meg elment nőzni. Király nem? Végül összefutottam egy emberrel... Igen egy emberrel a pokolban, akinek fejsérülése volt. Elláttam, majd elindultunk sétálni, és kilyukadtunk egy kastélynál... De ez már egy másik történet....

Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója 4273995007_ee43a93668
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója   Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Zoey Fleming Bársonykötésű Naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoey Fleming
» Zoey Fleming (Angyal)
» Stefan Démon Naplója
» A szoba, ahol Zoey van el szállásolva

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Karakter :: Napló-
Ugrás: