Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Jassica Davis (Vérfarkas) I_vote_lcapJassica Davis (Vérfarkas) I_voting_barJassica Davis (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Jassica Davis (Vérfarkas) I_vote_lcapJassica Davis (Vérfarkas) I_voting_barJassica Davis (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Jassica Davis (Vérfarkas) I_vote_lcapJassica Davis (Vérfarkas) I_voting_barJassica Davis (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Jassica Davis (Vérfarkas) I_vote_lcapJassica Davis (Vérfarkas) I_voting_barJassica Davis (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Jassica Davis (Vérfarkas) I_vote_lcapJassica Davis (Vérfarkas) I_voting_barJassica Davis (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Catei Miller
Jassica Davis (Vérfarkas) I_vote_lcapJassica Davis (Vérfarkas) I_voting_barJassica Davis (Vérfarkas) I_vote_rcap 
John Shepard
Jassica Davis (Vérfarkas) I_vote_lcapJassica Davis (Vérfarkas) I_voting_barJassica Davis (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Jassica Davis (Vérfarkas) I_vote_lcapJassica Davis (Vérfarkas) I_voting_barJassica Davis (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Jassica Davis (Vérfarkas) I_vote_lcapJassica Davis (Vérfarkas) I_voting_barJassica Davis (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Stevan Black
Jassica Davis (Vérfarkas) I_vote_lcapJassica Davis (Vérfarkas) I_voting_barJassica Davis (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Jassica Davis (Vérfarkas)

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Jassica Davis (Vérfarkas) Empty
TémanyitásTárgy: Jassica Davis (Vérfarkas)   Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeVas. 16 Jan. 2011, 14:46

Név: Jessica Davis

Nem: Nő

Kor: 19

Faj: vérfarkas.

Rang:-

Átváltozott forma: Szürkés-fehéres bunda, halvány világos zöld szemek, hatalmas karmok és fogak.http://www.abbcenter.com/weboldal/foldunk_titkai/cikkek/tn_aid11372_20090718162137_534.jpeg

Külső: Sötét barna, hosszú haj, szintén barna szemek, magas, kisportolt testalkat, gonosz tekintet.

Különleges ismertetőjegy: egy heg a háta közepén (csata közben szerezte)

Jellem: magának való, nem túl beszédes, nehezen bízik meg bárkiben is, kemény, határozott , rendíthetetlen, elszánt, kissé nagyképű , hirtelen haragú, de néha ha jó a társaság megnyílik.

Foglalkozás: Szabadúszó fejvadász

Előtörténet: A nevem Jessica Davis, 91 nyarán születtem Dél-Amerikában. Pontosítani nem fogok, ennyi legyen elég. Az én családom is tökéletesen megfelelt az Amerika családok általános képének. Egy fiú, egy lány és elvált szülők. Na meg csak természetes, hogy én maradtam apámnál, az öcsém meg anyámnál. De nem is okozott ez nekem nagy problémát, sőt csak örültem neki. Apám ugyanis cégvezető volt és sokat utazott, tehát nagyon sok időt töltöttem el egyedül. Anyám meg szökőévezte egyszer ha meglátogatott, szóval nem nagyon voltam oda érte. De mindezeknek ellenére eléggé jól nevelt meg szófogadó lány voltam. Sokat tanultam, hogy apám kedvére tehessek. Ám ahogy telt az idő, már kinőttem az általános suliból és licibe kerültem. Habár elég elit suliba kerültem, mégis felnyílt a szemem, hogy a jó kislány szerepet nem nekem találták ki. Az egész suliba összvissz, 5-ön voltunk, akiket hidegen hagyott az egész suli szabályzat a jó-kislány duma meg ilyenek. Feszt a lógtunk, majd elkezdtünk a szomszéd suliba járkálni. Ott bandákba keveredtünk és kialakult az új énem. Betöltöttem a 16 évet és akkor , akkor már a régi énem teljesen eltűnt. Az első buli, az első üveg pia és csomag cigi után csak romlottam és romlottam. Bár nem tagadom ez a romlás qurva jól esett. De végre így ki tudtam végre használni az előnyeim, azt hogy apám szinte sosincs itthon. Minden egyes kib*szott nap éjjel buli volt nálam. Minden reggel más fiú mellett ébredtem. Arra még emlékeztem , mikor felszedtem őket, de hogy azután mi volt azt már ne kérdezzétek. De hogy valami jó az is biztos. A suli miatt meg nem aggódtam , apám pénzéből csak fizettem le a tanárokat és már át is engedtek mindenből. Nagyon faxa életem volt így , ezekben a napokban úgy éreztem, hogy nincs még egy ember aki ennyire jól vihetné mint én. Majd szilveszter alkalmából apám haza jött, hogy velem lehessen, de én meg ellenkeztem, azzal a kifogással, hogy sosem megyek sehova legalább ma engedjen el buliba. Most mondjátok meg nem vagyok egy k*cs*g pics*. De az vagyok és köszönöm a bókot. Végül meg egy barátnőmmel elmentem valami ismerőséhez buliba. Hú mennyi ör*lt fasz volt ott, amelyik nem nyurgult még az is rajtam volt. De valahogy kiszúrtam egyet a tömegből és olyant éreztem mint még soha. A piától rozsdás és cigihamus szívem megdobbant. Mi van ebben a srácban ami annyira megfog, nem tudtam és épp ezért be indult a vadászösztönöm. Ám valahogy az a g3ci nem is figyelt rám. Akár mit csináltam, táncoltam előtte mit egy b*rom, jópofáztam ismerkedtem, de az a fapofa csak állt ott és hallgatott. Majd mikor már tele lett a tök*m ezzel az egésszel oda mentem a csávóhoz, kirángattam az ajtón és a fejéhez vágtam.
- Mi a f*sz bajod van bazm3g?
Ő meg csak ugyanolyan kifejezéstelen pofával mondta.
- Semmi milyen bajom legyen?
Ettől csak még dühösebb lettem.
- Talán az, hogy egész eddig arra hajtottam, hogy valahogy észre vedd, hogy bejössz és akarok veled valamit.
Nevetett egyet és a vállamra tette a kezét.
- Ennyi az egész? Nagyon is észrevettem, hogy minden áron tetszeni akarsz nekem.
kuncogott.
- Na és akkor meg mi van, ha nem jövök be csak mond, ne még fárasszam magam.
-Ki mondta hogy nem jössz be? Csak egyszerűen itt nem szeretem a ha mindenki azt filózza, hogy mit csinálok. Amúgy meg ha érdekel, én már 2 éve figyellek és én intéztem úgy, hogy ma ide gyere.
Ránéztem, nem értettem, hogy mire akar kilyukadni. De a lényeg az, hogy bejövök beki. Már azt hittem, hogy nem vagyok már olyan jó a pasiknál.
-Aha ez mit is jelent.
Erre a csávó (James) felkapott az ölébe és hátra vitt a hátsó szobába. Bezárta az ajtót, majd oda lépet hozzám és vadul csókolgatni kezdett. Én egyre jobban éreztem magam, végre végre már ő is. Majd a vad csókok közepette, az ágyon kötöttünk ki és...(+18). Lihegve feküdtem James karjaimban, de még mindig csak a csókjai után vágytam. MI van ebben a csávóban ami annyira vonz. Álmodozásom közepette James felállt az ágyról, majd azt kérdezte.
- Kíváncsi vagy, hogy mért mondtam azt, hogy már 2 éve figyellek?
Én csak csodálkozva néztem rá, nem nagyon érdekelt, hogy miért de azért bólintottam.
- Akkor csak hunyd be a szemed.
Behunytam a szemem, majd egyszer csak roppanásokat halottam, halk morgást, majd azt éreztem, hogy valami hideg ér a bőrömhöz. Mikor kinyitottam a szemem, egy hatalmas nagy valami, olyan volt mint egy nagyra nőtt kutya. Hátra ugrottam az ágyon , majd megmarkoltam az éjjeli lámpát és a fejéhez csaptam, de semmi. Mintha meg sem kottyant volna neki. Kapálóztam, ütöttem . rúgtam, de mindhiába. Mikor már láttam, hogy minden hiába csak elengedtem magam és oda vágtam a k*csög kutya képébe.
- Hogy kapnál veszteséget és dögölnél bele te rohadt korcs.
Ekkor már émelyegtem a félelemtől, az ájulás határán voltam. Arra még emlékszem, hogy a szavaim után mintha kissé nyugodtabb lett volna az a kutya. Majd hátra vágott az ágyban és elkezdte marcangolni a vállam. Ekkor már nem bírtam tovább , elájultam. Másnap éjjel, James karjaiban ébredtem ahogy épp haza vitt magához. Ahogy lefektetett az ágyra, felpattantam, majd elkezdtem ordibálni neki.
- Te rohadt hugy*s cérna p*cs! Mi a faszt képzeltél, hogy csak úgy ott hagysz engem azzal a veszett korccsal.
- Látom nem értesz semmit. Téged választottalak, te már az én társam vagy .
Én még mindig érthetetlen pofát vágtam, nem értettem mire akar kilyukadni. Ha akar velem járni akkor mondja ki konkrétan basszus nekem is bejön simán azt mondanám hogy járjunk.
- Te nem értesz semmit! Az ami ott volt a szobába, az én voltam.... FARKASEMBER. És most már te is az vagy. Azért figyeltelek 2 évig, mert téged vártalak, hogy velem lehess.
Kiduvasztottam a szemem, és csak mondtam.
- Mi hogy ki? Komolyan vicc nélkül farkas vagyok? Nem viccelsz?
- Nem!
Kissé magam elé néztem, nem is tudtam, hogy mihez is kezdhetnék ezek után.
Haza már nem mehetek, na meg csak 16 vagyok munkát sem kaphatok... mi lesz velem. De mivel James átváltoztatott, és már vele vagyok, ő lesz az új életem. A következő reggel apa már nem volt otthon. Haza mentem elhoztam a cuccaim, majd Jamesel elutaztunk, jó messzire innen. Azoktól akik ismertek minket. James mindent megtett, hogy erős és törhetetlen farkast faraghasson belőlem. Edzettünk 1 éven át minden nap, hogy erős lehessek és felkészült mindenre. Ahogy ez lejárt, beavatott a szakmájába és én is "fejvadász" lettem. Tökéletes páros voltunk, rettegésben tartottunk mindenkit. Bárkit és bármit megöltünk, ha elég pénzt adtak a melóért. Tökéletesen megvoltunk Jamesel jól telt az életünk és a magunk magorvosával szerettük egymást. De alig kezdett egyenesbe állni az életünk, megjelentek a k*rva vámpírok, akik Jamest akarták. James mondta már, hogy voltak összetűzései vámpírokkal, de azt nem mondta, hogy vadásznak rá. Ám mikor vadászat közben elkapták őt. Csak annyit kiáltott vissza hogy fuss, de én túl makacs voltam, nem hagytam hogy megöljek. Vagyis nem akartam hagyni, de megtették. Sikerült nekem is áldozatokat szednem, de már nem tudtam megmenteni Jamest. És ő ekkor is csak annyit mondott utolsó szavai ként.
- Büszke vagyok rád kicsim. Szerettelek.-és meghalt.
Össze törtem, de nem is azért mert szerettem őt, hanem azért mert így egyedül maradtam. De elég hamar átléptem az egészen és utaztam tovább, végeztem a munkám. Majd egy idő után egy kis nyugalomra vágytam és vettem egy kis házikót Shadowland erdejében . Most itt tengetem az életem és ölöm a népeket.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jassica Davis (Vérfarkas) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jassica Davis (Vérfarkas)   Jassica Davis (Vérfarkas) I_icon_minitimeVas. 16 Jan. 2011, 16:57

Kedves Jessica!

Nagyon is tetszett az előtörténeted. Örülök, hogy ilyen kemény személyiségek lépnek a farkasok közé. Természetesen elfogadom. A lakásod a Shadowlandi erdő 3-as szoba.
Jó játékot.

Cindy Admin!
Vissza az elejére Go down
 
Jassica Davis (Vérfarkas)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emmaline Troy (Vérfarkas)
» Chad Random (Vérfarkas)
» Damon Connor Diamond (Vérfarkas)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: