Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_lcapDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_voting_barDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_lcapDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_voting_barDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_lcapDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_voting_barDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_lcapDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_voting_barDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_lcapDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_voting_barDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Catei Miller
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_lcapDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_voting_barDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_rcap 
John Shepard
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_lcapDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_voting_barDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_lcapDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_voting_barDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_lcapDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_voting_barDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Stevan Black
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_lcapDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_voting_barDamon Connor Diamond (Vérfarkas) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Damon Connor Diamond (Vérfarkas)

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Damon Connor Diamond (Vérfarkas) Empty
TémanyitásTárgy: Damon Connor Diamond (Vérfarkas)   Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimePént. 04 Márc. 2011, 20:48

Név: Damon Connor Diamond

Nem: férfi

Kor: 24

Faj: vérfarkas

Rang: Alfahím

Átváltozott forma: átváltozott énem Fekete bunda, jégkék szemek, és egy régi sebhely a bal pofámon(ember alakban nem látszik!)

Külső: Kék szem, természetes vörös haj, 185cm magas, 70kg, vékony kisportolt izmos test.

Különleges ismertetőjegy: A huncut mosolyom, mindig is kisfiús hatást kölcsönöz a vonásaimnak.

Jellem: Arrogáns, büszke, még is tele vagyok kedvességgel. Ha jobban megismernek rájönnek, hogy tényleg így van. A hűvös jellem érző belsőt takar.

Foglalkozás: Pultos

Előtörténet: 1987-ben születtem, egy kisvárosban. A szüleim nagyon is örültek az érkezésemnek. Én voltam a legnagyobb, vagyis rajtam kívül, még két kisebb testvérem van. Két húgom, akiket mindennél jobban szerettem. Lassan már ők is felnőnek. Felhőtlen gyerek korunk volt, mindent megkaptunk... Szóval arany élet, én mégis olyan társaságba keveredtem, amiből nem volt kiút. A tini éveimben annyira elkallódtam, hogy már semmi sem hozhatott vissza... a banda volt azután a mindenem. Falfirkák, beszólások, bunyók! De hát ez van, mindenben benne voltam, és röhögtem mások nyomorúságán. De végül mégis a húgaim tereltek vissza a helyes útra. Ezért lettem olyan amilyen, kívül hűvös, belül pedig kedves, és segítőkész. Ezért volt, hogy egyik este elmentem otthonról, és nem is mentem haza. A húgaim félóránként küldték az sms-eket, hogy menjek haza, mert nagy baj lesz, és hogy érzik. Össze voltunk nőve, tudtuk, hogy a másik mikor van bajban, illetve mikor örül, valaminek. Ám aznap este nem akartam haza menni, gondolkodnom kellett. Ezért is történt meg a baj, kellett nekem akkor az erdőbe menni... és, hogy a húgaim hogy jöttek utánam kiabálva? Már nem tudom, de örültem, hogy látják mi történt. Egy hatalmas fekete farkas támadott meg. Egyből a torkomnak ugrott, és leterített a földre. Hallottam ahogy Anna, és Hannah sikítanak, de őket nem bántotta a farkas, ekkor elsötétült minden, percekkel később átváltoztam, és farkas képében meredtem a húgaimra, félelem csillant a szemükben, én pedig szomorú lettem. Ők elszaladtak, én pedig egyedül maradtam, nem akartam utánuk menni, nem akartam, hogy előlem szaladjanak. Másnap mire haza értem már egy csomó anyag ott hevert az íróasztalomon, mind gyönyörű kézzel írt kis darabok. Az ikrek mindent felkutattak, és leírták, hogy vérfarkas lettem. De mire az utolsó jegyzetet is elolvastam, már ott csüngtek a nyakamon. Azt ecsetelték, hogy ők tudták, érezték, és én nem hallgattam rájuk. Szomorú voltam, de büszke a tesóimra, hogy ennyi mindent megtettek értem. Végül már a szüleim is ott voltak. Bejelentettem, hogy költözök, de próbáltak megállítani, én pedig elmagyaráztam nekik, hogy veszélyben vannak, miattam. A húgaim nagyon bánatosak lettek, de tudtam, hogy mennem kell. Mindent összecsomagoltam, majd elindultam. Évekig vándoroltam, mire ráleltem egy eldugott városra, éreztem, hogy ez úti célom vége. Végre megpihenhetek Shadowland-ben. És abban is bíztam, hogy elfogadnak olyannak, és annak aki vagyok! És ha ügyesen forgatom a kockát, még a vérfarkasok élén is végezhetem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Damon Connor Diamond (Vérfarkas) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon Connor Diamond (Vérfarkas)   Damon Connor Diamond (Vérfarkas) I_icon_minitimePént. 04 Márc. 2011, 21:00

Szia!

A történetedet elfogadom és remélem majd itt is elfogadnak olyannak, és annak aki vagy!
Lakhelyed : Shadowlandi erdő / Az Ulfrik lakosztálya.

Jó játékot!

Cyd.
Vissza az elejére Go down
 
Damon Connor Diamond (Vérfarkas)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emmaline Troy (Vérfarkas)
» Chad Random (Vérfarkas)
» Jassica Davis (Vérfarkas)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: