Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
A Marble tó I_vote_lcapA Marble tó I_voting_barA Marble tó I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
A Marble tó I_vote_lcapA Marble tó I_voting_barA Marble tó I_vote_rcap 
Kesztella Redway
A Marble tó I_vote_lcapA Marble tó I_voting_barA Marble tó I_vote_rcap 
Emmaline Troy
A Marble tó I_vote_lcapA Marble tó I_voting_barA Marble tó I_vote_rcap 
Zoey Fleming
A Marble tó I_vote_lcapA Marble tó I_voting_barA Marble tó I_vote_rcap 
Catei Miller
A Marble tó I_vote_lcapA Marble tó I_voting_barA Marble tó I_vote_rcap 
John Shepard
A Marble tó I_vote_lcapA Marble tó I_voting_barA Marble tó I_vote_rcap 
Alexander Crugen
A Marble tó I_vote_lcapA Marble tó I_voting_barA Marble tó I_vote_rcap 
Caroline Delevar
A Marble tó I_vote_lcapA Marble tó I_voting_barA Marble tó I_vote_rcap 
Stevan Black
A Marble tó I_vote_lcapA Marble tó I_voting_barA Marble tó I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 A Marble tó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 17:35

A város mellet található Marble tó. Sötéten elrejtve minden kíváncsiskodó szemtől, fák veszik körül így megközelíteni csak egy kis ösvényen lehet, amit minden városlakó ismer és tud. A nyugalom helyének is nevezik, mivel egyetlen egy gonosz szándék sem köt pont itt ki, egyszóval démonmentes hely. Angyalok, danpealok, emberek és alakváltók kedvelt helye.


A hozzászólást Cyd Beatrice összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Ápr. 2011, 13:42-kor.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 21:18

Engedelmesen követtem ki a nagy teremből, át a tömegen - viszont kiérve onnan karon fogva vezettem őt a várostól félre eső tavacskához.
Ösvényen sétálgatva most az egyszer elengedtem.
- Itt az ideje, hogy ne csak a cselekedeteink vezéreljenek, de beszélgessünk is...!
Szembe fordultam vele, és hátra felé menetelve néztem ahogy szemben sétál velem. Nekem ez az egész nagyon... hogy is mondjam? Kellemes volt. Nyugodt. Békés. És ettől vidám tudtam lenni.
- Hogy lettél angyal? És király..? Van királynéd?
Az utolsó kérdés csak úgy kibukott. Igazából arra voltam a legjobban kíváncsi, de erről neki nem kell tudnia..
Kiértünk a tóhoz, mire megfordultam, s így már nem vele, hanem a tükörsima víz felszínével találtam magam szemben.
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 22:00

Mit mondhattam volna, kérdéseire magam sem tudom. Csak figyeltem, amit nem lett volna szabad. Azt hiszem kiábrándultam magamból, hogy még eddig is elvihetem. Minden egyes el nem mondott szó most meglakol és a fejem felett fog himbálózni. A tó tükre előtt állva csak arra tudtam gondolni, hogy nem vagyok király, ha hazudni merek.
- Angyalnak születtem. Azrael a fivérem ugye tudod melyek Azraelről beszélek? Amióta a Halál létezik ezen a világon az óta én az ellentéte is életre keltem. Nincsenek szüleim, vagyis amilyen minden más fél-angyalnak lehet. Mindig is királynak kellet volna lennem csak hát egy kicsit eljátszódtam Jónás próféta szerepét, aki elbújt Urunktól. – nem vigyorogtam, mint azelőtt elvégre sehol sem említik azt, hogy nevetnem kéne. – Így folyton az emberek között jártam harcolva a démonokkal két kardot használva. Az egyik, amin a nevem van a másik, meg amit a kertben hagytam, mostantól az védi a birodalmat. A városban lévő temetőt védte Azraeltől most azonban teljesen feleslegesnek tartom további ott létét. Elvileg egy démonnak sincs akkora ereje, hogy legyűrje a védőburkot és belépjen. – sóhajtottam egyet a következő válaszon gondolkodva.
- Mellérendeltem van, Urunk jóvoltából. Büntetés, amiért nem hallgattam a szép szóra. – ezen muszáj volt nevetnem. – Ennyiről akartál tudni igaz, hogy mennyire lehetne szabad a szívem, ha nem tértem volna vissza?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 22:32

Az Azrael-es kérdésére bólintva leültem a tó szélére úgy hallgatva meséjét. Térdeimet felhúztam mellkasomhoz a karomat dörzsölve, miközben eszembe jutott megint az, amikor letépte rólam a fölsőm.. elmosolyodtam.
Élete meglepő módon a szöges ellentéte volt az enyémnek. Valamennyire egyeztünk, tagadhatatlanul éreztem a hasonlóságot (khm.. vagy kötelék lenne?) kettőnk között - mégis különbözőek voltunk. Ez tetszett.
- Én izé... - Megdörzsöltem újra a karom, nem is a hideg miatt, inkább csak amolyan automatikus reakcióként, hogy zavaromban eltereljem a figyelmem. - Át öö igen. Azt hiszem..
Megfogva kezét lehúztam magam mellé Őt.
- És szereted a.. "mellérendelt" személyed? - Nyeltem nagyot. Újabb sorsdöntő kérdés...
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeVas. 30 Jan. 2011, 22:47

Közelebb húzódtam hozzá, amikor meg újra végig néztem rajta eszembe jutott valami. Kigomboltam a fekete kabátom, ami hát elég hosszú a földet éri. Nem hiába ez rejti el a szárnyaimat. Jobb karomat kihúzva belőle rátettem Amyra a mellkasomra húzva fejét, hogy hatásosabb legyen az ölelés. A tócsillogó tükrét figyeltem melyben szemeim csillogással tele beszédre késztetett.
- Nem tudom. – sóhajtottam egyet gondterheltem, hogy még a mellkasom is megemelkedett bele egy kicsit. – Talán azt a valakit szeretem, akit elképzeltem, hogy talán ő is az lehetne. – felnéztem az égre. Uh ha most itt lenne, mit kapnék ezért a szavamért. – Bizonyára a gyerekek azok amik életben tartanak odafent, hogy tudjam ki vagyok, hol a helyem és mit kell tennem.
Cöh látnád, a helytartót azt hiszem, szúrja valami a szemét. – vigyorogtam a semmi, mert hát épp az szúrta a szemét, ahogyan szép szóval elvettem a lánya ártatlanságát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeHétf. 31 Jan. 2011, 00:11

Már nyitottam a szám hogy megkérdezzem, "és ki lenne az..?", de azon hang nem jött ki, csak sóhaj. Talán jobb is így. Ha nem tudom, ki az, akit királynőjének szeretne.
- Már gyerekeid is vannak...? - Kérdeztem elhűlve, bár legszívesebben a homlokomra szerettem volna csapni azt kiabálva "hogy lehetek ekkora id!óta?".
Mutatóujjammal feltűnésmentesen végigsimítottam ajkamon vissza emlékezve csókjára. Aztán úgy tettem, mintha csak megvakartam volna az arcom, fülem mögé téve egy tincset. Megköszörültem a torkom.
- Khmm... - Elgondolkodtam. Igazából nem érdekelt egy cseppet sem, mi is szúrja a "királynő" apjának szemét.
Nem akarok önző lenni, sem pedig tiszteletlen! Észben kell tartanom. Mizrael király, gyerekei vannak, egy "királynője" (azt amúgy le lehet cserélni, nem?) és hogy van épp elég gondja. Nem kéne, hogy még én is rá kapaszkodjak, azt hiszem...
... és ekkor van az, amikor félre teszem érzelmeim, és fájdalmat okozva magamnak inkább az eszemre hallgatok.

Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeHétf. 31 Jan. 2011, 00:42

Jobban magamhoz szorítottam Amyt, ami nem jelentett volna bajt, ha nem említem meg a kicsiket.
- A szerelem az egyetlen bűn, ami folyton utolér! Rosszabb minden eddigi démonnál, még Azraelnél is. – sóhajtottam egyet. – Szükségem van rád! Kell egy kitérő, ami megment az őrülettől. – suttogtam valójában olyan volt mintha a tó tündéréhez beszélnék, akit visszalátok Amy tükörképében. Azt hiszem fáztam, hiányzott valami, amit sosem kaptam meg, talán azért mert sosem kaphattam meg.
A testem is hideg volt már Amy volt az egyetlen, ami felmelegített és életet lehelt belém. Szép kis vallomás az elején abba hagytam. Vajon megéri folytatni?
- Nem akarom, hogy magányos légy miattam azt nem élném túl. – nyeltem egyet. Újra felnézve az égre. Sosem fogja megbocsátani nekem senki, hogy ilyet fogok tenni, de nem, érdekel. Mi van, ha csak őt akarom elfeledve mindent, amit eddig tettem? Félek, sosem fogom megérteni miért pont én Mizrael lettem a király.
Még Azrael sem segít ebben, hogy is segítene, hiszen ellene vagyok folyton.
- Féltelek... – suttogtam tovább. – féltelek mert lehet,hogy egyszer téged is elveszítelek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeHétf. 31 Jan. 2011, 01:22

- Ha magányos vagyok, sem miattad van! - Hangom elcsuklott, miközben megköszörültem a torkom, hogy a további mondataim ne legyenek rekedtek. Torkom elszorult. - De tehetsz az ellen, hogy a jövőben ne legyek az...
Ezek voltak az utolsó szavaim, a következendő percekben Őt hallgattam. Amit mondott, meglepett, sőt, ledöbbentett. Egyszerűen már fogalmam sem volt, mit higgyek.
- Mit érzel irántam? - Tettem fel a kérdést mint már egyszer a klubban. Mielőtt válaszolt volna, mutatóujjam a szájára tettem. - Szeretsz..?
És ez volt az a pillanat, amikor találkozásunk óta először olyan vágyódás, félelem, kétségbeesés, kíváncsiság, és izgalom tört rám, hogy a világ forgott velem, úgy megszédültem. Kezemmel Mizrael pólójába kapaszkodtam, homlokom mellkasának döntöttem - válaszától egyenesen rettegve.
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeHétf. 31 Jan. 2011, 01:37

Vigyorogtam, csak azért mert kiengedhettem azt a valakit aki Asaliah is megismert. Cöh azt a gyilkost, aki nem való királynak.
Felnevettem meglátva, ahogyan belém kapaszkodott. Mizrael egy nagy f3nét. Hátát óvatosan megsimogattam, erőt nyerve.
- Nem mindegy mit érzek, ha már úgysem kell elmondanom? – lehajoltam az ajkaihoz kissé furán sikerült, de megcsókoltam. – Érted akár harcba mennék ezer démon ellen egyedül és az sem érdekel, ha végeznek velem. Én akkor is szeretni foglak... – újabb ítélet újabb baklövés. Mindegy most csak ő számít. – Szóval...- nyeltem egyet. – azt kell, hogy mondjam igen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeHétf. 31 Jan. 2011, 22:43

Már rég elfeledtem gondolkodni, ami nem vall rám. Miközben Ő logikusan gondolkodott, és érvelt, én csak cselekedtem nem törődve a következményekkel.
Vigyorogva átöleltem a nyakát ledöntve a földre, hogy felé hajoltam. Kabátját magunkra húzva nyomtam egy csókot a homlokára, majd az arcára. Aztán szemezve vele emlékezetembe véstem gyönyörűséges csokoládé barna szemeit. Egyre gyorsuló szívverésem miatt vérnyomásom az egekig szökött, hogy már hallani sem hallottam, úgy dübörgött a fülem, és abban sem kételkedem, kipirultam. Utoljára hagyva becsesen tündöklő ajkait adtam bele mindent. Eddig csak Ő kezdeményezett, most viszont én. Részemről első, legemlékezetesebb csóknak számított szenvedélyessége, és jelentősége miatt - mert az mindent megváltoztatott, amit az előbb mondott. Ezúttal ÉN, voltam az, aki letépte róla a pulcsit. Tenyerem meztelen mellkasát érintette.
- Rosszalkodunk..? - Kérdésemmel magamat is meglepve pislogtam angyalian.
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeHétf. 31 Jan. 2011, 23:53

Ajkai érintését élvezve semmi kedvem sem volt válaszolni. Azonban nagy lépésnek számít, hogy nem nekem kellet tönkre tennem a ruháját. Illetve hát tönkre tettem csak most visszakaptam, amit megérdemeltem. Egy vigyorgást megengedve magamnak még végig is néztem magamon. A parton fekve tényleg csak egy gondolat mászott a fejembe: mi lenne ha?
Semmi nemde? Nem lenne semmi, ha játszanánk egy kicsit. Mikor elértem volna addig a részig, hogy válaszoljak inkább a cselekvést és a választ egybe kovácsoltam.
- Ó most meg foglak büntetni! – alulra raktam, csak azért mert alul semmit sem tudok tenni. Na jó ne menjünk bele mit tudnék tenni és mit nem.
Még utoljára végig néztem rajta. Gyönyörű szemeit csodáltam addig, amíg le nem vettem róla a fűzőjét. Cöh és még azt mondják, hogy egy angyalnak nem lehet más fantáziája a jón kívül.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeKedd 01 Feb. 2011, 01:53

- Hümm, hmm... ennyire rossz lennék? - Vigyorogva engedtem, hogy helyet cseréljünk. Félmeztelenül feküdve alatta tudatosult bennem, hogy "úgy" igazából még nem is nagyon voltam férfival.
Mély levegőt véve szabadítottam meg ruháitól, miközben a vágy emésztő, fájdalmas, hullámokban rám törő kínzását próbáltam elnyomni, de minden percben csak növekedett. Még el sem kezdődött a játszma, teljes (ruha nélküli) énjét megpillantva már úgy ziháltam, mint aki teljesen ki van fáradva,
- Nem tagadom... azt hiszem, én is szeretlek! - Jelentettem ki, hisz' alkalmasabb pillanat nem is adódhatott volna erre piciny, ámde jelentőségteljes vallomásra.
Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeKedd 01 Feb. 2011, 10:12

Megszabadítva Amyt az,,alsó résztől” is a szemeibe néztem. Egyfajta erőt adott volna ha, nem jövök rá mekkora egy *rült vagyok ilyet tenni. Otthon várnak rám az a kis sereg, akiket családnak hívnak. De hiszen nekem sosem volt,,családom” most miért is lenne?
A parton totál meztelenül csókolózva (mert még csak ennyit engedtem meg magamnak) az járt a fejemben, hogy mit fogok tenni ezután. Még szerencse, hogy a kabát megvéd.
Fáztam és ideje volt már egy kis hőemelkedésre, no, nem mintha hideg lett volna.
- Sss majd vigyázok rád! – maradtam volna még csendben, hiszen alig mondtam ki máris elfelejtettem. Vigyázni? Szeretkezés közben azért sosem mondok ilyet. Mi a f3n3 megjavultam? Ki tudja. Na de most nem ezzel kell törődni.
Gyengéd voltam, na, hogy ne legyek sz3mét démon. Azért azt muszáj megemlítenem, hogy minden porcikám égett, ha hozzá értem. Esetleg az ajkaim olyan kanyarulatot vettek, amin még én is csodálkoztam. Sokáig mellkasán időztek, ami nem lett volna nagy baj, ha nem húzom egy kicsivel lentebb. Oké ez volt az a pont ahonnan tovább nem részletezem.
Maradjunk annyiban, hogy eszem ágában sem volt megbánni, amit tettem. Illetve még nem, de reménykedjünk benne, hogy nem is fogom.
Meztelenül feküdt rajtam (időközben visszatettem a helyére) olyan apásnak éreztem magam ezek után, mint még soha. Hogy most többre kell vigyáznom, mint azt gondolnám. Most már fogalmam sincs hány nő van az életemben, félek bevallani az igazat, de hiszen ezt már egyszer megtettem. Reménykedjünk, hogy újra nem kell kimondanom.
- Egy,,megtisztulás” a tóban? – vigyorogtam egy kiadós,,megrontás” után.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 02 Feb. 2011, 00:41

Minden "miért nem kéne" indokot félre tettem, és csakis a jelenre összpontosítottam. Az érintésére, csakis arra - mivel nem beszélgettünk. És ez így volt jó.
Kényeztetése idegen volt számomra. Életem során nem volt alkalmam megbíznom senkiben, akibe szerelmes lettem volna, így hát emiatt khmm.. szóval gyakorlatilag Mizrael nekem az "első".
Ezután már gondolkodni sem tudtam. Testem és elmém mámor járta át, én pedig az élvezeteken kívül másra egyszerűen nem tudtam gondolni. Még többet akartam, teljesen belé olvadni önző módon, és rám nem jellemző módon "kisajátítani". Normális ez?
Azt hiszem, tényleg belé szerettem.
Percek múlva kéjtől bódultan, és utóhatások által remegve szívtam meg hosszan alsó ajkát, miközben rásimultam. Ajkaimon kihívó mosoly táncolt.
- Hmm benne vagyok! - Húztam fel még mindig vigyorogva. Annyira jól esett ez az egész! A mellkasomat meg mintha áram csapkodná.. furcsa egy érzés, de kellemesen fájdalmas.
A tó körül csak egyedül voltunk, aminek nagyon is örültem. Lassan behúztam a vízbe magam után, miközben testét csodáltam. Hmm....


Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeSzer. 02 Feb. 2011, 22:14

Újra a földön mi? Na, szép is volna. Reménykedjünk, hogy ez a nap sokkal, de sokkal jobb lesz a többinél. Amy végül is beleegyezett a,, megtisztulásba” kívánhattam volna ennél is többet?
Kezét elkapva bevonszoltam a vízbe. Semmi erőszak csak az a megszokott kis,, gyere velem,ha igazán szeretsz” csábítás. Oké nem volt teljesen az egész addig, amíg meg nem csókoltam még itt is.
- Légy a társam! – azt hiszem kibukott belőlem. Aljas és minden hájjal megkent voltam, amiért ilyet mertem mondani, de persze nem az ő szemében. Ó az ő szemében dehogy. Vonzott magához a további kábító szavak kimondása, suttogni még több és több mérget a fülébe, amivel megkapom, és örökre magamhoz láncolhatom.
Magamhoz húztam, hogy jó közel legyen, amikor a szemeibe nézek és megerősítem, amit mondtam.
- Megparancsolom neked, hogy légy a társam! – nyeltem egyet, csak mert erőszakkal semmit sem érhetek el. – Kérlek... – hozzá bújtam, akárcsak egy síros kisgyerek az anyukájához.
Oké k*rvár@ nem így akartam elintézni a lánykérést, de most olyan jó érzésnek tűnik gyereknek lenni.
Fel sem mertem nézni rá csak simogattam és öleltem szemeimet lehúzva róla a víz csillogását bámulva.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeCsüt. 03 Feb. 2011, 21:56

LÉGY A TÁRSAM?? Légy a társam...!! Légy aaaa tááársaaam... ezt mondta? Nem, biztos hogy nem. Dee, tisztán értettem!
Kijelentésére mintha egy hatalmas és súlyos energiabombával vágtak volna mellkasba, miközben jéghideg vízzel locsolnak le. A kellemes, ködös, mindent felülmúló szerelem érzete, amitől nem tudok józanul gondolkodni egyre csak erősödött, arra késztetve, gondolkodás nélkül azt válaszoljam "Igeeeeen!!". De mióta vele vagyok, most először az eszemet is használva elhúzódtam tőle. Teste hívott, vonzott mint a mágnes, és majd megőrültem, hogy magammal kell harcolnom. Mert miközben ez az érzelem egyre erősebb lett, igyekeztem elnyomni magamban eszemre hallgatva.
Felnéztem rá erőlködéstől könnyes szemekkel. Miért csinálom ezt? Miért nem megyek egyszerűen vissza hozzá, és kötöm örökre össze vele az életem?
- Csak várj.. vááárrj... - Elfordultam vissza menve ruháimhoz, majd kezembe véve őket elszaladtam. Út közben felvéve őket magamra egyfolytában biztattam magam, helyes az, amit teszek. Meg kell fontolnom. Éreznem kell azt, hogy testem és lelkem minden egyes négyzetcentiméterét felemészti a vágy és a szenvedés (abban reménykedve, akkor talán az az "Igen" válasz már stabil, és biztos lábakon fog állni), hogy nem adom meg magamnak azt, amiért oly' annyira sóvárgok. A szívét.

//Kingdom of Heaven / Főangyalok szobái 1//


Vissza az elejére Go down
Joseph Johnson (Mizrael)
Angyal
Angyal
Joseph Johnson (Mizrael)


Hozzászólások száma : 279
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 15.
Kor : 33
Tartózkodási hely : Neked nem mindegy?

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeCsüt. 03 Feb. 2011, 22:34

Nyeltem egyet, amikor eltűnt. Ezt most vegyem egy,, nem akarom, hagy békén te megátalkodott Démon?”. Oké nem vagyok démon csak a tetteim lehetnek azok néha. Nem vagyunk egyformák. Vajon megbántottam volna? Újra nyeltem egyet a víz kezdett hideg lenni és a szél is fújt.
Dehogy a megszokott módon, ezért jobbnak láttam kiúszni a partra. Mintha ezer tűt szúrtak volna a nyakamba olyan volt nélküle lenni. Felvettem a ruháimat, vagyis nem egészen. A felsőmnek ami maradt belőle a kabátot és a többit.
Remek megtépázott egy démon és nem tudtam mit tenni. Nevettem magamon, mert hát egy démon tutira nem bírna el velem.
Kiengedtem a szárnyaim azonban még nem repültem fel. Sétáltam nem is sietve mintha ráérnék gondolkodni. A f3nébe őt akarom! Felszálltam, valami teljesen más ritmust diktálva siettem utána.

//Kingdom of Heaven / Főangyalok szobái 1//
Vissza az elejére Go down
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeVas. 06 Márc. 2011, 17:56

Nagyon össze voltam zavarodva,Max miatt.Hogy tehetett ilyet? Mért tette? Hogy vehetett el egy kisbabát az édesanyjától..ilyet csak egy "szörnyeteg" csinál.Ez nem Maxre vall..nagyon nem.
Utam a Marble tóhoz vezet.Úgy gondoltam hogy Max ott lesz.Sokat jártunk oda ketten és.. hát..Max..itt vallotta be hogy szeret.De az a baj hogy ez a szerelem viszonzatlan szerelem volt, én..nem éreztem iránta semmit,csak szimpla barátságot,de az erős volt.Max mintha a bátyám lett volna...így nem tudtam úgy rá nézni mint "pasira".Na jó..néha meg néztem és igen, nagyon jó nézett ki és aranyos is volt,de én csak testvérnek tudtam volna elképzelni..semmi többnek.Max nagyon szomorú volt,amiért én nem szeretem,de végül azt mondta hogy nem érdekli,legalább a közelembe lehet és védelmezhet.
Hamar a tóhoz értem,de sajna Max nem volt ott.Egy nagyot sóhajtottam majd leültem a partra.
2 dolog miatt voltam nagyon szomorú.1,Max miatt,2 John miatt...Utoljára láttam őt.Aminek nem örültem,szerettem volna jobban megismerni,de nem tudtam.Így megint magányos leszek,hacsak meg nem találom Maxet,de már ez se vigasztal.Nem tudom miért de nagyon megkedveltem azt a férfit...
Gondolkodásomból egy érzés keltett fel,olyan érzésem volt mintha valaki figyelne engem.Mikor eljöttem Johntól és Cydtól már akkor éreztem,hogy valaki követ és figyel.De azt hittem hogy csak képzelődöm..de úgy látszik hogy nem.Ökölbe szorítottam a a kezemet majd felálltam.Behunytam a szemeimet majd lassan kinyitottam.

- Akár ki is az,lépjen elő.Nem félek..magától.
Próbáltam hogy a hangom határozott legyen de e helyett rekett és remegő lett.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeVas. 06 Márc. 2011, 19:39

Hirtelen Caroline hangjait hallom amint azt mondják "Akár ki is az,lépjen elő.Nem félek...magától " nem nevetem el magam mert akkor lehet, hogy egy kicsit megsértettem volna. Nem akartam megijeszteni, de ahogyan eddig ismertem a danpealokat most a véleményem teljesen megváltozott nem nagyon ijedősek ellentétben Carolinéval. Talán ezért tetszik nekem annyira nem olyan mint mások. Ideje lenne most megnyugtatni Carolinét, hogy ne féljen tovább mivel, hogyan csak én vagyok az John.
- Nyugi Caroline.... én vagyok az John.-mondtam neki nyugtató hangon majd el kezdtem közeledni felé. Szerettem volna egy kicsit vele beszélni és jobban megismerni, nagyon szimpatikus számomra és tetszik is nekem. Nem gondoltam volna, hogy még velem ilyen megtörténhet és főleg nem gondoltam, hogy éppen egy danpealba.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeVas. 06 Márc. 2011, 20:06

Hirtelen John lépett elő.Nagyon meg könnyebültem hogy nem más valaki volt az.De ő mit keres itt? Miért követett? Lassan felém közeledett majd megállt előttem.Szégyenlősen rá mosolyogtam.
- John,mit keresel itt? Nem Cyddal kéne lenned?
Valamiért nagyon örültem neki hogy itt van John,de valamiért ideges is voltam hiszen mi lesz ha idejön Max?Nem akarom hogy valamelyikőjüknek is baja essen.Remélem tévedek Maxal kapcsoltba,remélem nem fog idejönni.
Johnt néztem és egy folytába az járt a fejembe hogy miért jött utánam? Miért? És..ezt hiszem hogy John tetszik nekem,vagyis nem szerintem hanem biztos.Nagyon tetszik és nem érdekel hogy mi,tetszik és ez a lényeg.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeVas. 06 Márc. 2011, 23:07

Megkérdezte tőlem, hogy mit keresek én itt nem tudtam hirtelen mit mondani mert fogalmam sem volt mint tegyek most. Két választásom van ebben a helyzetben és a kettő közül az egyik az, hogy elmondom az igazat ami nagyon korai lenne hisz a mai napon találkoztam először, a második pedig egy kegyes hazugság. Inkább most a második lesz az , de félig meddig az igazság is lesz.
- Hát az igazat megválva hát....szerettem volna még beszélgetni és hát Cyd el egyedül is.- mondtam neki mélyen a szemébe nézve olyan gyönyörű legszívesebben most megcsókolnám és szeretném teljes szívemből. Csak, hogyan nem tudom a lány is így érez-e irántam és nem szeretném "pofára" esni. Viszont ha nem próbálom meg akkor lehet, hogy elszalasztom ezt a nagy esélyt.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 15:42

John csak beszélgetni akart velem egyedül,ahogy Cydal is.Valamiért egy kicsit csalódott voltam,nem ezt a választ vártam.De hát..még se mondhatja azt hogy "azért követtelek mert tetszel..és beszélgetni szerettem volna veled"...még csak most találkoztunk,ez még korai lenne, vagy nem? Hiszen nekem is tetszik,nagyon..és lehet hogy még bele is szeretnék...
Nagyon szép szemei voltak és ez miatt is jobban kedveltem.Szemébe nézve olyan más volt minden.Úgy éreztem hogy csak mi vagyunk ott és a nagy csend.Ez olyan szép pillanat volt,legszivesebben megcsókoltam volna de hát mit szólt volna?!Ehelyett inkább csak kedvesen rá mosolyogtam.

- Á..értem.Persze,beszélgethetünk.
Leültem a partra majd vártam hogy John is leüljön mellém.
A "szerelemmel" kapcsolatos gondolatokat ki akartam verni a fejemből,már meg jártam egyszer egy vámpírral és nem akarok még egyszer szenvedni.Mi lesz ha tényleg beszeretek Johnba,lehet hogy ő is csak játszadozni fog velem.Nem..nem fogok bele esni...Nem.Most nem a szívemre fogok hallgatni hanem az eszemre.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 17:37

Caroline le ült a folyó partra ekkor valami furcsa érzés tört rám ami azt sugallta nekem, hogy most kell elmondanod, most vagy soha gondoltam magamban. Közelebb megyek hozzá, megállok lassan előtte majd leülök vele szemben mélyen a szemébe nézve. Össze szedem összes bátorságom, ez a helyzet nagyon kínos inkább rohanok szembe egy golyóval mint, hogy be váljam valakinek, hogy tetszik. Számomra ez a dolog rettentően nehéz nagy nehezen ki gyötrök néhány szót a torkomon.
- Figyelj be kell vallanom egy dolgot amit előre nem mertem bevallani nem csupán azért jöttem ide, hogy beszélgessek veled... mármint igen, de nagyon tettszesz nekem és hát szeretnélek jobban megismerni.- mondtam el neki határozottan az érzelmeimet remélem, hogy ő is úgy érez irántam mint én. Nagyon tetszik nekem és ha ezen akarnék változtatni sem tudnék, de nem is akarok.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 18:05

John nagyon furcsa volt.Lassan elém jött majd leült velem szembe.Egy kicsit zavarba voltam,de miután bevallotta hogy azért jött utánam mert tetszem neki..majdnem elájultam(nem szó szerint).Nem hittem a fülemnek,Johnnak tetszettem.Egyszerűen nem tudtam elhinni,még csak most találkoztunk .. de a legfurcsább az volt benne ,hogy nekem is tetszett ő.
Zavarodottan rá pillantottam majd szégyenlősen lesüllyesztettem szemeimet.

- Tényleg tetszem?..

Haragudnom kellett volna rá amiért hazudott nekem,de nem tudtam,hiszen most vallotta be hogy tetszem neki.
Johnra pillantottam,egyenesen a barna szemeibe. Szerintem szerette volna tudni hogy ő is tetszik-e nekem?! De én más hogy fejeztem ki érzéseimet,nem szavakkal.Közelebb húzódtam hozzá majd megcsókoltam.
Egyszerűen nem tudom mi történt velem..elvesztettem a fejemet..Mikor észre vettem hogy mit is csinálok gyorsan elhúzódtam tőle.

- Öhm..Sajnálom..



Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 18:36

Hirtelen megcsókolt engemet csókja nagyon jól esett számomra, ez az bizonyítja, hogy én is tetszem neki. Ekkor nagyon boldog voltam ha tudtam volna ebben a pillanatban nem is tudom mit tettem volna. Hirtelen a lány elhúzta ajkait az enyémektől majd bocsánatot kért tőlem.
- Nem kell bocsánatot kérned tőlem mert én is ezt tettem volna.- mondtam neki mélyen a szemébe néztem. Ajkaim elkezdenek az övéihez közeledni majd forró csókban forrtunk össze. Egyre jobban tetszik nekem ez a lány ott voltunk a tó parton a hold fénye rá sütött a tó vizére az egész olyan szép volt. Mikor vége szakadt ennek a csodálatos csóknak akkor újra megszólalok nem engedve őt szóhoz jutni mert egy fontos dolgot szerettem volna neki elmondani.
- Csodálatos vagy tudod?- kérdeztem tőle egy boldog mosollyal az arcomon nem tudtam pontosan, hogy mi lesz tovább, de ebben a pillanatban nem is nagyon érdekel. Csak is egyetlen egy dolog érdekes és az Carolina , ez a pillanat nagyon fontos számomra nem ronthatja el senki és semmi. A tó parton hatalmas csend uralkodik csak mi ketten vagyunk itt.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





A Marble tó Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Marble tó
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: