Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
A Marble tó - Page 3 I_vote_lcapA Marble tó - Page 3 I_voting_barA Marble tó - Page 3 I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
A Marble tó - Page 3 I_vote_lcapA Marble tó - Page 3 I_voting_barA Marble tó - Page 3 I_vote_rcap 
Kesztella Redway
A Marble tó - Page 3 I_vote_lcapA Marble tó - Page 3 I_voting_barA Marble tó - Page 3 I_vote_rcap 
Emmaline Troy
A Marble tó - Page 3 I_vote_lcapA Marble tó - Page 3 I_voting_barA Marble tó - Page 3 I_vote_rcap 
Zoey Fleming
A Marble tó - Page 3 I_vote_lcapA Marble tó - Page 3 I_voting_barA Marble tó - Page 3 I_vote_rcap 
Catei Miller
A Marble tó - Page 3 I_vote_lcapA Marble tó - Page 3 I_voting_barA Marble tó - Page 3 I_vote_rcap 
John Shepard
A Marble tó - Page 3 I_vote_lcapA Marble tó - Page 3 I_voting_barA Marble tó - Page 3 I_vote_rcap 
Alexander Crugen
A Marble tó - Page 3 I_vote_lcapA Marble tó - Page 3 I_voting_barA Marble tó - Page 3 I_vote_rcap 
Caroline Delevar
A Marble tó - Page 3 I_vote_lcapA Marble tó - Page 3 I_voting_barA Marble tó - Page 3 I_vote_rcap 
Stevan Black
A Marble tó - Page 3 I_vote_lcapA Marble tó - Page 3 I_voting_barA Marble tó - Page 3 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
A Marble tó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
A Marble tó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
A Marble tó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
A Marble tó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
A Marble tó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
A Marble tó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
A Marble tó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
A Marble tó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
A Marble tó - Page 3 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 A Marble tó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. 19 Márc. 2011, 10:16

Végig hallgattam Caroline szavait még mindig a fülemben csengenek, hogy szeretlek ezt a szót soha nem fogom elfelejteni most már csak egy dolog érdekel és az Caroline senki más most végre föl tudok oldódni a munka rabsága alól amely már hosszú évek óta engem fogságba tart. Szavait halva Max ébredezik annyit tudtam, hogy vérre lesz szüksége most is legszívesebben megöltem volna és még bűntudatom sem lett volna már önvédelemből tettem volna, de Caroline kedvéért inkább elindulunk a Shadowlandi erdő fele.
- Igazad van menjünk elviszlek egy csodálatos helyre.
Mondtam neki majd lassan elindulunk az Omen hegy fele.

/Shadowlandi Erdő/ Az Omen hegy/
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
 
A Marble tó
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: