Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
A Marble tó - Page 2 I_vote_lcapA Marble tó - Page 2 I_voting_barA Marble tó - Page 2 I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
A Marble tó - Page 2 I_vote_lcapA Marble tó - Page 2 I_voting_barA Marble tó - Page 2 I_vote_rcap 
Kesztella Redway
A Marble tó - Page 2 I_vote_lcapA Marble tó - Page 2 I_voting_barA Marble tó - Page 2 I_vote_rcap 
Emmaline Troy
A Marble tó - Page 2 I_vote_lcapA Marble tó - Page 2 I_voting_barA Marble tó - Page 2 I_vote_rcap 
Zoey Fleming
A Marble tó - Page 2 I_vote_lcapA Marble tó - Page 2 I_voting_barA Marble tó - Page 2 I_vote_rcap 
Catei Miller
A Marble tó - Page 2 I_vote_lcapA Marble tó - Page 2 I_voting_barA Marble tó - Page 2 I_vote_rcap 
John Shepard
A Marble tó - Page 2 I_vote_lcapA Marble tó - Page 2 I_voting_barA Marble tó - Page 2 I_vote_rcap 
Alexander Crugen
A Marble tó - Page 2 I_vote_lcapA Marble tó - Page 2 I_voting_barA Marble tó - Page 2 I_vote_rcap 
Caroline Delevar
A Marble tó - Page 2 I_vote_lcapA Marble tó - Page 2 I_voting_barA Marble tó - Page 2 I_vote_rcap 
Stevan Black
A Marble tó - Page 2 I_vote_lcapA Marble tó - Page 2 I_voting_barA Marble tó - Page 2 I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 A Marble tó

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 18:56

John nem bánta meg a csókunkat.Ajkai egyre közelebb és közelebb került az enyéimhez, majd forró csókokkal halmoztuk el egymás ajkait.Nem akartam hogy ez a pillanat véget érjen,minden gyönyörű volt.Ahogy a hold fénye ráragyogott a tó vizére egyszerűen gyönyörű volt.Minden tökéletes volt.
Mikor véget ért a csókunk,John nem engedett megszólalni.

- Nem vagyok csodálatos.Esetleg akkor ha te is velem vagy.
Rá mosolyogtam majd megmarkoltam a felsőjét és közelebb húztam magamhoz majd az ajkaimat az övére tapasztottam.Nem akartam elválni az ajkaitól.Valahogy, mellette biztonságba éreztem magamat.Nem féltem mellette és már nem érdekelt hogy Max idejön,most nem érdekel semmi.Csak is a jelen és John.
Egyre hevesebben csókoltam majd lefeküdtem a partra,Johnt is magammal rántva.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 19:13

A csókok közepette Caroline hátra dől vele rántva engemet is ott fekszünk a tóparton, csodás ez a helyzet. Számat ajkairól leveszem majd lassan el kezdem csókolgatni nyakát. Hideg volt a bőre mint a vámpíroké, hisz végül is nagyban hasonlít a vámpírokra csak van bennük valami emberi is.
- Nagyon kívánlak- suttogtam fülében majd tovább csókolgattam nyakát majd lassan kezeim a lány testére tapadnak. A kezeim a lány testén kezdi lehámozni ruháit fölsőjét le vetettem róla. Nagyon kívánom Caroline csodálatos testét nem tudok parancsolni magamnak. Amikor Caroline közelében lennék akkor mintha csak el lennék varázsolva. Jobban belegondolva nem is szeretném abbahagyni amit elkezdtem ha csak a lány is akarja. Sosem tenném, olyat ami neki nem tetsszen. Nem tudok egy számomra fontos személynek fájdalmat okozni és nem is szeretnék. Itt ebben a városban megtalálom végre a boldogságomat amit annyi éve keresek és kutatok. Nem gondoltam, volna, hogy pont ma amikor megérkezek ide a városba. Kezemet végigsimítom a lány felső testem közben csókolgatva ajkait mélyen a szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 19:35

Kívántam John minden egyes porcikáját.Egyszerűen nem tudom mi történt velem, a szenvedélyem a teste iránt meg hatalmasodott és el vesztettem a fejemet.Semmire nem vágytam,csakis rá.A csókjára, a teste melegére, csak is őt akartam.Már nagyon régen történt ez velem...mindig is az eszemre hallgattam,de most..egyszerűen nem tudok,csak is a szívemre.Ami az mondja hogy húzzam magamhoz Johnt és soha ne engedjem el.Soha..
A parton,egymáson feküdve csókolóztunk.Mint ketten kívántuk egymást.Mind ketten egymást akartuk.
John levette a felsőmet,az eszem azt mondta hogy fejezzem be, de a szívem azt hogy folytassuk és ez a mi esténk legyen.Mint kettő helyes döntés volt vagyis az első biztosan,de a másik..az már nem biztos.Még is azt választottam.

- Én is kívánlak.
Mióta szakítottam a régi barátommal,aminek már sok sok éve van,magányos voltam.Voltak futó kalandjaim ,de azok semmiségek.Nem számítanak.Nem akarom hogy ez is futó kaland legyen.Nem akarom.A csókunk szenvedélyes volt és forró,de egy kis időre véget kellett vetnem neki,aminek nem örültem de meg kellett tudnom hogy John mit akar?!Eltávolódtam ajkaitól majd a gyönyörű gesztenye barna szemeibe néztem.
- John..ha számodra én csak egy futó kaland leszek..azt most mondd meg.
Pillantásom aggódó és ideges volt.Nem akartam hogy a válasza "igen" legyen.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 19:47

Forró csókokban forrunk össze mind ketten majd hirtelen ezt a csodás érzést megszakította. Mondott valamit amit figyelmesen végig is hallgattam nem vagyok én a futó kalandok híve én egy stabil pontot szeretnék az életemben akivel boldog lehetek sokáig nem pedig néhány napig.
- Nem vagyok a futó kalandok híve, tartós kapcsolatot keresek amiben boldog lehetek és nem egy-két napig hanem sokáig. - mondtam neki el a véleményemet neki azt sejtettem, hogy ő is tartós kapcsolatot szeretne, de ha már megszakítottuk ezt a folyamatot akkor már én is vissza kérdezek, hogy ő mit akar.
- És te tartós kapcsolatra gondoltál?-kérdeztem tőle mert én is kíváncsi voltam a dologra csak nekem ebben a forró pillanatokban nem jutott eszembe a dolog. Néztem rá kérdően, kíváncsi vagyok rá, hogy mit fog mondani nekem. Nézek mélyen a szemeibe nagyon szép szemei vannak a lánynak nem láttam még ilyen szép szemeket. Kezdem úgy érezni magam mintha bele szerettem volna Carolinéba ez a dolog nagyon boldoggá tenne.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 20:17

Nem a futó kalandok híve volt.Ő is egy tartós kapcsolatra vágyott,ahogy én is.Igaz,voltak futó kalandjaim,de azok mások voltak,nem szerettem őket még nem is tetszettek,csak kihasználtam őket.Ez a vámpír "szakítása" után történt,2 évig ez zajlott majd mikor már teljesen elfelejtettem Jackat( vámpír) megigértem magamnak hogy nem lesz több futó kaland,már csak az igazit várom.
John is meg kérdezte tőlem hogy szerintem-e ő futó kaland lesz?! Számomra ő nem.Ő más mint a többi.

- Igen,tartósra. Én se vagyok a futó kalandok híve. És nem nagyon szeretném ha ez lenne..
Megcsókoltam ajkait."Na végre Na végre Na végre.Úgy hiányzott az ajkai"a gondolataim csak ilyenek voltak.Nagyon vágytam Johnra,de ez nem korai még?! Hiszen még csak most találkoztunk...Nem szeretnék semmit elsietni.
Ismét el váltam ajkaitól, már megőrjített az a szenvedély amit az ajkai miatt érzek.Annyira vágyom az ajkaira..Karomat nyaka köré fontam.

- Szerinted ez nem gyors egy kicsit?
Néztem a szemeibe.De egy kishang belül azt súgta nekem hogy ne érdekeljen ha most elszalasztom ezt a lehetőséget nagyon megfogom bánni.És egyébkánt is..kezdem úgy érezni..hogy most már nem csak kedvelem Johnt hanem már szeretem és ez megrémít,nagyon.Nem akarok megint szenvedni egy fiú miatt..
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 23:14

Caroline megkérdezte tőlem, hogy ez a dolog nem igen gyorsan alakul-e hát ami szó az igaz, hogy egy kicsit gyorsan alakul. Viszont már nem vagyunk 15 évesek, hogy hónapokig udvaroljunk, hogy megtörténjen ez első együttlét. Viszont ha ő még nem akarja akkor én nem fogok semmit kényszeríteni tudok még várni. Nem szeretném ha e dolog miatt rosszul érezné magát , azt szeretném ha mellettem boldog lenne, egy kapcsolat nem csak a szexből áll.
- Hát egy kicsit korai lenne, de nem vagyunk már kisgyerekek viszont ha te még nem akarod akkor hagyhatjuk későbe is a dolgot.- mondtam neki kedves hangom. Átölelem karjaimmal majd a homlokára adok egy csókot mélyen a szemébe nézve ha nem akarj még akkor inkább hagyjuk. Azért a kedvem nem lankad egy csöppet sem mert egy jó mondás szerint " Ami késik nem múlik " és ez igaz is. Alapjában véve magamat türelmes embernek tartom tehát tudok várni amíg csak Caroline szeretné. Itt a tó nyugalmában nem zavar meg minket senki itt vagyunk kettesben. Egy hely nyugalmasabb ennél és az pedig a Shadowlandi erdő, de viszont nem tudom, hogy oda egy Danpeal be léphet-e. Ezt majd meg kell kérdeznem a falka vezértől, hogy ki lépheti át a határt és ki nem.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 07 Márc. 2011, 23:32

John nem akart rám kényszeríteni semmit,ha nem akarom akkor nem csináljuk.Pár pillanatig eltöprengettem azon amit mondott "Hát egy kicsit korai lenne, de nem vagyunk már kisgyerekek...." igaza volt és egyébként is szerettem volna megtenni.Szeretném az ajkát az enyéimen érezni,szeretném a meleg testét az én hideg testemhez szorítani,érezni akarom őt.És...szeretném szeretni,teljes szívemből.Átölelt karjaival majd egy csókot nyomott homlokomra.
Nem akartam hogy csalódott és szomorú legyen és tudom hogy ha most nem tennénk meg akkor én is ilyen lennék.Rá mosolyogtam majd egy forró csókot leheltem ajkaira.

- Kívánlak és ezelen nem tudok semmit tenni.Szeretném..ha megtörténne.
Megcsókoltam szenvedélyesen majd lehámoztam róla a felsőjét.Kezemet a felső testén gyengéden végig húztam.Meztelen felső teste miatt jobban kívántam.Csókunk forró és szenvedélyes volt.Oldalra löktem Johnt majd rá ültem a csípőjére és úgy csókoltam.Először ajkait majd nyakát.Már nincs vissza út,ma meg fog történni.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeKedd 08 Márc. 2011, 00:19

18+

Caroline azt mondta, hogy kíván és ez ellen nem tehet semmit én is ugyan ezt a dolgot érzem nagyon szeretném érezni őt közelről egyesülni vele. A lány le szedte a felső testemről a ruhát majd a csípőmre ült. Lassan lekerültek a felesleges ruhadarabok ekkor nem féltünk, hogy valaki meg lát mivel egy tó partra ebben az időben ki is jönne le.
- Én is nagyon kívánlak.- mondtam Carolinénak miközben megcsókoltam a lányt a lány meztelen teste az enyémhez ért. Olyan jó érzés volt ahogyan a hideg és a meleg bőr összeér. Caroline a csípőmön ült közben a lány arcára ki ült egy mosoly amely néha egy kis szisszenésekbe váltott át. Ez az érzés olyan csodálatos, a lány teste nagyon vonzó.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeKedd 08 Márc. 2011, 00:45

18+

Már nem tudtuk elrejteni érzéseinket,mind ketten kívántuk egymást.Megcsókoltam meztelen felső testét majd az ajkát.Lassan és óvatosan lekerültek a ruhák rólunk, már mind ketten meztelenek voltunk.Jó volt érezni John ajkait és a meleg testét közel az enyémhez.Már nagyon vágytam rá,ami megijesztett egy kicsit,hiszen nem rég ismerem és már ilyen nagy szenvedélyt érzek iránta.Megcsókoltam a nyakát majd az ajkait.Beleharaptam alsó ajkába amiből vérvörös vér bugyogott elő.Óvatosan lenyaltam majd megcsókoltam. Itt már a szavak nem értek semmit,jelentéktelenné váltak,itt már csak cselekedetek beszéltek.

- Nem..akarom..hogy elhagyj..
Számat apró sóhajok hagyták el amikor csókoltam.Nem érdekelt ha valaki meglát minket,amin igazából meg is lepődnék hiszen ki járna ilyenkor erre,de már nem számít..csak az a fontos hogy most itt vagyok Johnal.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeKedd 08 Márc. 2011, 15:44

18+

Caroliné azt mondta "Nem..akarom..hogy elhagyj.." nagyon sok csalódás érhette ha minden kérdése csak is félelmet bizonyítja. Nagyon fél, hogy elhagyom vagy hogy megbántom, de ettől van a legkevesebb félnivalója mert nem vagyok képes azt bántani akit szeretek. Nem tudnám elhagyni ha kötelező is lenne, nekem viszont nem parancsol senki az ég világon. Nem mint rendőrnek hanem mint embernek mert a munkám során sokszor kapok parancsokat "fentről".
- Nem foglak elhagyni soha...ígérem.- suttogtam neki amit nagyon is komolyan gondoltam. Mint mondtam már nem vagyok a futó kapcsolatok híve, a lány hideg teste és az én meleg testem között még szinte a gőzölgött a levegő ahogy össze ért olyan csodálatos volt. Ekkor a lány ajkairól le vettem számat majd Caroline mellét kezdetem el izgatni. Közben kezemmel átöltem szorosan magamhoz szorítva nagyon csodálatos ez jelenség amikor egy férfi és egy nő egyesül. Caroline melleit csókolgatom, fölöttünk jár már a hold éppen ránk süt le, ez a nap ennél csodálatosabb nem lehet, azt hiszem ez életem egyik legszebb napja és legnagyobb szerencsém az, hogy össze futottam ezzel a csodálatos lánnyal.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeKedd 08 Márc. 2011, 16:49

18+

John megiggérte,hogy nem fog elhagyni soha.És én hittem neki.A félelmem egyre csak csökkent,már nem érdekelt semmi csak is ő.Egyszerűen nem tudtam hogy hogy lehetséges ilyen kevés idő alatt meg kedvelni..és bele szeretni egy férfiba.Aki vérleopárd.Soha nem gondoltam volna hogy még egyszer...szerelmes leszek.És ez miatt még egy kicsit féltem...féltem hogy össze töri a szívemet..és megint csak a szenvedés vár rám.Nem akartam ezt..
Meleg teste az én hűvös testemhez ért,kellemes érzés volt mikor a meleg és hideg a test egymáshoz érnek.Csókjai először ajkamat borították majd lejjebb ment és a melleimet kezdte el izgatni,csókolni.Közbe szorosan átölelt.Ajkamat ismét apró sóhajok hagyták el.Élveztem John kényesztetésétt.Minden csodálatos volt,a hold fénye, a tó szépsége és John.Nem tudom hogy mikor éreztem magam ilyen boldognak, és az a legijesztőbb benne ,hogy most John iránt sokkal nagyobb szenvedélyt érzek,mint egykor Jack iránt.
Én még mindig a csípőjén ültem,majd egy gyors mozdulattal,ő lent felül és én alul.Tetszett ahogy kényesztetett ,de újból ajkaimon akartam érezni csodás ajkait.Először nyakát kezdtem el csókolni majd egyre lejjebb haladtam.Felső teste izmos volt,azt csókoltam.Majd ismét az ajkait.Nem tudtam betelni azokkal a csodás ajkakkal.Mindig az ajkaimon akartam érezni.

Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeKedd 08 Márc. 2011, 17:36

A helyzet idő közben fordul én kerültem felül és Caroline felül a lány a felső testemet csókolgatta, ajkaink között forró csókok csattantak el köztük. A lány föl szisszenései egyre gyakoribbak lettek, a mozgásunk felgyorsul. Majd a lihegések és szisszenések után egyesültünk ketten. A lány fáradtan omlott felső testemre a kiáltásokat remélhetőleg nem hallotta meg senki az hiányozzon, hogy valaki ide jöjjön amikor mind ketten meztelenül vagyunk. A lány ajkait csókolgatom mohón nem tudtam betelni velük.
- Nagyon jó vagy.- mondtam neki rá tekintve.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeKedd 08 Márc. 2011, 17:53

Mozgásunk felgyorsult,sóhajaink gyakoribbak lettek.És végre egyesültünk.....Fáradtan omlottam testére,de a forró csókolózást még nem hagytuk abba,ajkaink még mindig egymáson voltak. A "Nagyon jó vagy" meg jegyzésére csak szenvedélyesebben csókoltam.Majd hirtelen elhúzódtam tőle..Maxet éreztem a közelünkbe.Aggódóan felvettem a felsőmet majd Johnnak is átadtam a ruháját.Közbe már a nadrágomat is felvettem.Közelebb hajoltam Johnhoz.
- Max itt van..érzem.
Abba a pillanatban Max ugrott elő a fák mögül,szemfogai jól látszottak.Hegyesek voltak mint a tűk.
- Hagyd békén Carot..ő az enyém.Ne merj hozzá érni és bántani se merd.
Vicsorgott Johnra majd egy lépést felénk tett.Aggódóan de egybe idegesen figyeltem ahogy felén közeledik.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzer. 09 Márc. 2011, 18:19

Én is érzetem egy a jelenlétét Maxnek nem érdekelt mert most Carolinéval vagyok és nem akarok balhét, de amikor meghalottan, hogy bántani akar akkor nem tudtam vissza fojtani állati ösztönömet. Ruháimat föl sem vettem mert semmi értelme annak, hogy föl vegyem mert átváltozásom során úgy is összeszakad.
– Hát gyere csak nem tudsz bántani, de én nem szeretnélek elpusztítani már csak Caroline kedvéért sem.
– Abban nagyon tévedsz Caro már az enyém együtt vagyunk és ezt senki sem tudja még te sem.

– Ne aggódj Caro nem fog tudni bántani engem és én sem bántom őt.
Mikor ki mondtam az utolsó szavamat egy szempillantás alatt gyönyörű leopárd alakban pompáztam előtte. Tudom, hogy gyorsaságom is nagy és erőm is erősebb vagyok állati formámban na meg gyorsabb is. Ott álltam éppen Caroline mellett egy picit arrébb mentem ha rám támad akkor is legyen távolabb tőle. Nem tud legyőzni engemet egy danpeal akinek az elméje el van borulva. Dúl benne a féltékenység ezek a rossz tulajdonságok mint a: harag, gyűlölet, féltékenység, düh ezekkel nem lehet harcolni mert ezekkel csak alul lehet maradni mást nem. Nyugodtan állok ott előtte vele szemben farkamat óvatosan lóbálom a hátsó lábaim mögött karmaimat kimélyesztem, hogy gyorsan tudjam használni őket, egy kis üvöltéssel jelzem dominanciámat itt,
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 10 Márc. 2011, 18:53

Max nagyon dühös volt és irtózatosan féltékeny.Nagyon megváltozott....Régen nem ilyen volt.Soha nem láttam még ilyennek...Max szúrós szemekkel nézett Johnra,aki engem védett.Nem akartam hogy valamelyiküknek is baja essen,és tudom hogy Max nem fogja hagyni hogy John "elvegyen tőle".John hirtelen egy gyönyörű,erős leopárdá változott.Mellettem állt és Maxet nézte.
Max egyre dühösebb lett.

- Ne merj Carohoz érni.Ezt még nagyon megbánnod.
Max elkezdett futni John felé,majd a fának vágta.Majd engem vágott neki egy fának és oda szorított.
- Angyalom..együtt leszünk,örökké.Senki nem állhat az utunkba.
- Max...kérlek.Ne tedd ezt..

- Csss..kicsim.
Kezei az én kezeimet szorította majd....megcsókolt.Csókja nem olyan volt mint Johné,John csókja szenvedélyes és forró de Maxé durva és fájdalmas...
- Max..hagyj békén.Én nem szeretlek...
- Lehet hogy most nem..de majd fogsz.
Újból megcsókolt,ajkai durván értek az enyéimhez.Nagyon erős volt..nem tudtam szabadulni szorításából és csókjából.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 10 Márc. 2011, 19:05

Hirtelen a falnak csapódtam éreztem a bordáimnál egy kis fájdalmat mikor a földre zuhantam szinte azonnal föl is pattantam. Láttam, hogy kétszer megcsókolja Carolinét a düh nem uralkodott el rajtam, de észre vettem, hogy ezt másképp nem tudom megoldani csak ha kivonom örökre a forgalomból. Halottam Caroline ellenállását és szenvedését ezt nem tűrhetem tovább ez csak is önvédelem mivel ránk támadt, nagy sebességgel neki rohantam. Számmal elkaptam a nyakát majd a földre rántottam. Karjaimat belemélyesztem mellkasába majd utána egyik mellső lábamat á tetem mellkasára és számmal átharaptam a nyakát ömlött a vér belőle. Sulyomtól nem tudott föl állni egyre nagyobb a vérvesztesége egyelőre nem fog belehallani sérüléseibe, de a mellkasán egy hatalmas lyuk tátong ami segítségével bármikor elpusztíthatom akkor amikor én akarom. Ekkor leszállok testéről és ott maradok közvetlen közelében, hogy szükség estben megvédhessem Carolinét. Legszívesebben most elpusztítottam volna, de nem tettem meg mivel, hogyan Caroline barátja, de ha még egyszer rá mer támadni akkor esküszöm, hogy ki tépem a szívét a helyéről.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 10 Márc. 2011, 19:20

Nem tudtam kiszabadulni szorításából.De nem is kellett..John elkapta a nyakát majd a földre rántotta.Karmait belemélyesztette a mellkasába majd utána az egyik mellső lábát a mellkasára tette majd a szájával átharapta a nyakát, ömlött belőle a vér.Nehéz volt ezt végig néznem...hiszen Max a barátom volt,de bántott,vagyis bántani akart.Már nem az akit megismertem régen..
John leszállt a testéről majd közvetlen mellette megállt.Tudtam hogy John át adja nekem a döntést.Az én kezembe volt Max élete....Bántotta Johnt,bántott engemet is,de akkor sem érdemli meg a halált.

- John...hagyjad.
Hátráltam egy lépést.Még most se tudtam elhinni az egészet.Az egyik "legjobb" barátom majdnem megölte azt a férfit....akit lehet hogy szeretek(John)...és még engemet is bántott...
Nem sírtam,vagyis próbáltam nem sírni.Remegő hangon megszólaltam majd Johnra pillantottam könnyes szemekkel.

- ..Jól...vagy?
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. 10 Márc. 2011, 19:43

Láttam Caroline arcán az aggodalom jelét ekkor vissza változtam emberi formámba mert nem tudok beszélni vérleopárdként egyre jobban szeretem ezt a lányt. Föl kapom magamra ruháimat majd megszólalok Caroline felé tekintve.
– Persze jól vagyok csak az egyik bordámmal történt valami, de nem kell aggódnod egy óra alatt helyre is jön engem csak az ezüst sebez meg semmi más.
Mondtam el neki gyengeségem közben Max még mindig a földön volt, de nem volt életveszélyes állapotban kell neki egy kis idő amíg helyre áll a vérkeringése. Mivel szemfogaimmal nagy kárt tettem bennük. Közben rá tekintek Carora és ismét megszólalok.
– És te jól vagy?
Kérdeztem tőle a dolgot mert nem lehetett a legjobb dolog csalódni egy jó barátban közben láttam a könnyeket a szemében átöleltem. Kezemmel pedig hajt simogattam nyugtatásként, tudom, hogy Max ha ránk is támad akkor sem jelent veszélyt rám mivel túl gyönge még emberi formámban is képes vagyok elintézni nem, hogy csodás és pompás leopárd alakomban.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimePént. 11 Márc. 2011, 22:36

John szerencsére nem sérült meg annyira.De akkor is aggódtam miatta...Ida sétált hozzám majd átölelt és a hajamat simogatta.Jól esett hogy vígasztalni próbált,de nem sikerült neki....Nagyon szomorú és csalódott voltam.Maxet úgy tekintettem mintha a bátyám lenne...de tévedtem.A szomorúságomon belül még bűntudatom is volt.Nem tudtam hogy ennyire szeret....hogy nem vettem észre?! Azt hittem hogy elfelejtett,de úgy látszik hogy nem.Ő teljes szívéből szeretett és én "nemet mondtam" neki,ez helyett inkább lefekszem egy férfival akit csak néhány órája ismertem meg.Szánalmas vagyok...
Elhúzódtam Johntól majd hátráltam két lépést.Ez nem helyes,nem ismerem Johnt...és ha csak játszadozott velem?! Nem tudom....

- Köszönöm hogy megmentettél..hálás vagyok érte...
Pár pillanatig nem mertem a szemébe nézni,de egy kis idő múlva igen.
- Kérlek felejcsd el...ami köztünk történt..És menj el
Éreztem hogy majdnem elsírom magam de nem tettem.Max testéhez mentem és leguggoltam mellé.
- Menjél kérlek..és felecs el.
Először a testre pillantottam majd Johnra.Még csak most találkoztam vele és már le is feküdtem vele..tiszta idióta vagyok.
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. 12 Márc. 2011, 11:22

Mikor kimondta a szavait csak néztem előre nagyokat. Mi ütött ebbe a lányba, hogy ilyeneket mond nekem. Nem tudom mit akar ezzel elérni talán bűntudta van nem tudom. Ránézek majd megszólalok.
– Biztosan ezt akarod?- néztem rá nagy szemekkel lehet, hogy csak kihasznált nem tudom. Addig nem szoktam véleményt alkotni míg nem tudom, hogy mi történt. Talán megsajnálta aki megtámadta, hogy tud ilyen lágyszívű lenni aki meg akarta ölni és most ott áll haldokló teste mellett. Éreztem, hogy a nagy vérvesztesség miatt már nem nagyon lesz képes túlélni, ha csak valakiből nem táplálkozik. Veszélyes neki ott maradnia.
– Figyelj menj el onnét mert ha fel kell akkor pedig vérre lesz szüksége és eluralkodik rajta a vérsz9mj és újra meg fog támadni.
– Egy dolgot még mindig nem értek miért kellene elfelejteni azt ami köztünk történt?
Kérdeztem tőle mert fogalmam sincsen, hogy miért karja ezt és hogy mi akar vele elérni. Azzal nem lesz jobb ha elküld engemet és ki töröl az életéből, ha Max föl is kell a földről akkor azonnal vérre lesz szüksége. Nem gondoltam, hogy ennyire megsebesítettem, pedig nem szeretném megölni, de segíteni ezen már nem tudok, most már csak Isten kezében van. Mondjuk ez egy kicsit ironikus, hogy ezt gondolom mert pont egy danpeal legyen Isten kezében.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeVas. 13 Márc. 2011, 00:07

Nagyon össze voltam zavarodvaés tudtam hogy John is.Egyik pillanatba még kívánom utána meg azt akarom hogy menjen el,szerintem azt hiszi hogy csak játszadoztam vele,ami nem igaz.Nem vagyok az a fajta.De az a baj hogy nem tudok benne bízzni,nem megy,honnan tudjam..hogy nem csak játszadozik velem?Nem akarok megint szenvedni.Egyszer már összetörték a szívemet nem kell másodszorra is.
A testet néztem,nem mozdultam el melőllem, még akkor sem amikor John mondta.

- Volt egy fiú..Jack.Vámpír volt.Teljes szívemből szerettem és azt mondta hogy ő is szeret.Boldogok voltunk..de egy nap...
Behunytam a szemeimet úgy folytattam.
- De egy nap elárult...Éppen az egyik barátnőmtől jöttem haza..és mi várt otthon? Édesanyám és Édesapám holteste a földön.Megölte őket.... a szerelmem megölte a családomat.És nekem is meg kellett őt.
Kinyitottam a szememet majd szomorúan Johnra pillantottam.
- Most már tudod hogy miért nem bízzok meg benned olyan könnyen.Meg kellett ölnöm azt a férfit akit szerettem...és az a férfi is ölte meg a szüleimet.
Felálltam a holt testtől és lassan Johnhoz léptem.Szomorúan a szemeibe néztem.
- Nem akarok megint szenvedni...nem akarok megint szerelmes lenni de...lehet hogy már késő.
Nem tudom hogy van.-e olyan hogy "első látásra szerelem"de, szerintem van és én tudom is bizonyítani.Mivel..szerelmes lettem egy férfiba,egy vér leopádrba,akivel még csak most találkoztam.


Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeVas. 13 Márc. 2011, 22:26

Most már lassan értek mindent, hogy néha miért vissza fogott érzelmeinek nem tud parancsolni hát ez meg van nekem testem lelkem a lányt kívánja minden egyes porcikám.
- Most már értem, de bíznod kell bennem ígérem, hogy nem fogsz szenvedni miattam, ha bennem nem bízol akkor bízz a rendőrben aki én vagyok.- mondtam el neki közben közelebb léptem egy lépést hozzá majd vigasztalóan átöleltem szorosan a lányt. Tudtam, hogy ez most neki jó érzés lesz én soha nem követtem el törvénytelenséget és nem is fogok, hiába nem gyilkolok, és legfőképpen nem szeretném megbántani egyetlen szerelmemet akiben bízok teljes elmémből és szívemből.
- Nyugodj meg nem fog újra megtörténni a dolog, hogy összetörik a szíved, de ha eltaszítasz magadtól akkor még fájdalmasabb lesz hidd el nekem.-mondtam neki az igaz véleményemet hisz ez így is van.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeVas. 13 Márc. 2011, 23:04

John megölelt hogy enyhítse bánatom.Ami nagyon jó érzés volt,jó volt tudni hogy nem vagyok egyedül.Azt mondta hogy ő soha nem törné össze a szívemet, és a fájdalmam csak fokozódna, ha eltaszítanám magamtól.És igaza volt...ha eltaszítanám magamtól,még fájdalmasabb lenne.
Öleléséből kiszabadulva a szemeibe néztem.

- Hiszek neked,tudom hogy fájdalmasabb lenne.Mert...
Lesüllyesztettem a szemeimet és egy nagy sóhaj után megszólaltam.
- John..szeretsz engem? Nem..csak játszadozol velem? Kérlek áruld el.
Éreztem az arcomon a könnyimet,gyorsan letöröltem őket hogy meg ne lássa John.Majd a szemeibe néztem.
- Kérlek..mondd el az igazat.
Tudtam hogy a válasza fájdalmas is lehet,de kockáztattam.Inkább most tudjam meg mintsem később..de már úgyis mindegy.Bele szerettem és most már mindegy lenne..Így is úgy is fájna..
Vissza az elejére Go down
John Shepard
Vérleopárd
Vérleopárd
John Shepard


Hozzászólások száma : 74
Csatlakozás Dátuma : 2011. Jan. 17.
Kor : 28
Tartózkodási hely : Erdély

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimeHétf. 14 Márc. 2011, 13:39

A lány még mindig nem biztos az érzelmeimben én pedig az enyémet tudom, hogy az én szívem teljesen őt szereti senki mást és nem fogom elhagyni soha.
- Rendben van elmondom az igazat...-mondtam neki miközben megálltam egy pillanatra majd egy kis lélegzetvétel után megszólalok- nem foglak elhagyni tégedet ezt már mondtam és azt is mondom, hogy teljes szívemből szeretlek most és szeretni foglak én tégedet mindörökké.-fejeztem be. Hisz ez így van a színtiszta igazat mondtam neki egy hazug szó sem volt benne amúgy sem kenyerem a hazugság és a csalás. Nem is lenne jó, hisz én rendőr vagyok és a magán életben is példát kell állítanom minden egyes embernek, hogy így kell viselkedni mint én. Be kell tartani a törvényeket és igazságosan cselekedni ahogyan azt megkívánja a törvény. Közben egy kissé elkalandoztam e fontos tárgytól, de hogy neki jobban bizonyítsam ajkaimat közelíteni kezdnek az övéihez majd forró csókban forrnak össze. Ezzel szerettem volna neki bebizonyítani számára, hogy tiszta szívemből szeretem és , hogy nem játszadozom vele mert a válaszomban benne volt csak éppen nem mondtam ki. Én ezt a dolgot nagyon is komolyan gondolom nem pedig, hogy most megtörtént és már holnap nem is emlékszem a dologra.
Vissza az elejére Go down
https://shadowland.hungarianforum.net
Caroline Delevar
Danpeal
Danpeal
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás Dátuma : 2010. Dec. 25.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Shadowland

A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitimePént. 18 Márc. 2011, 00:05

John szeret engem,teljes szívéből.És soha nem fog elhagyni.És, még hogy ezt bebizonyítsa, közelebb lépett hozzám és forrón megcsókolt.Ajkai az enyéimre borultak.Én is visszacsókoltam majd egy kicsit elhúzódtam tőle hogy a szemébe tudjak nézni.
- Én is szeretlek téged teljes szívemből és én se hagylak el soha..Bízok benned.
Egy forró,szenvedélyes csókot leheltem ajkára majd szorosan magamhoz húztam.
- Szeretlek
Tovább csókoltam volna még, ha nem szakít félbe minket Max,ébredezett.Ha felébred akkor sürgősen vére lesz szüksége vagyis el kell mennünk innen ,de gyorsan.Minél előbb. megfogtam John kezét.
- Mennünk kell.ha Max felébred nagyon szomjas lesz és vére lesz szüksége.Mind ketten veszélybe vagyunk,de főleg te.
Aggódóan rá pillantottam majd az erdő felé kezdtem el húzni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Marble tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Marble tó   A Marble tó - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Marble tó
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: