Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Üdvözöllek Shadowlandben!

Most fogsz belépni egy városba amely még rejtve volt mások előtt és meg tudhatod a titkot lépj be....

Kellemes Játékot !
Shadowland
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ranglista
FRPG Top Sites - Magyarország

Katt rá minden nap, hogy előbb jussunk a listán.

Top posters
Stefan Ludger
Chuck élete (Véroroszlán) I_vote_lcapChuck élete (Véroroszlán) I_voting_barChuck élete (Véroroszlán) I_vote_rcap 
Joseph Johnson (Mizrael)
Chuck élete (Véroroszlán) I_vote_lcapChuck élete (Véroroszlán) I_voting_barChuck élete (Véroroszlán) I_vote_rcap 
Kesztella Redway
Chuck élete (Véroroszlán) I_vote_lcapChuck élete (Véroroszlán) I_voting_barChuck élete (Véroroszlán) I_vote_rcap 
Emmaline Troy
Chuck élete (Véroroszlán) I_vote_lcapChuck élete (Véroroszlán) I_voting_barChuck élete (Véroroszlán) I_vote_rcap 
Zoey Fleming
Chuck élete (Véroroszlán) I_vote_lcapChuck élete (Véroroszlán) I_voting_barChuck élete (Véroroszlán) I_vote_rcap 
Catei Miller
Chuck élete (Véroroszlán) I_vote_lcapChuck élete (Véroroszlán) I_voting_barChuck élete (Véroroszlán) I_vote_rcap 
John Shepard
Chuck élete (Véroroszlán) I_vote_lcapChuck élete (Véroroszlán) I_voting_barChuck élete (Véroroszlán) I_vote_rcap 
Alexander Crugen
Chuck élete (Véroroszlán) I_vote_lcapChuck élete (Véroroszlán) I_voting_barChuck élete (Véroroszlán) I_vote_rcap 
Caroline Delevar
Chuck élete (Véroroszlán) I_vote_lcapChuck élete (Véroroszlán) I_voting_barChuck élete (Véroroszlán) I_vote_rcap 
Stevan Black
Chuck élete (Véroroszlán) I_vote_lcapChuck élete (Véroroszlán) I_voting_barChuck élete (Véroroszlán) I_vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Victoria főtér
Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 19:51 by Alexander Crugen

» Vár-börtön
Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 15:23 by Kate Diablo Wayland

» Képesség foglaló
Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Kate Diablo Wayland

» Suttogó Temető
Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:24 by Alexander Crugen

» Színkavalkád
Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:22 by Kate Diablo Wayland

» Titulus foglaló
Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:21 by Kate Diablo Wayland

» Avatarfoglaló
Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:18 by Kate Diablo Wayland

» Rang foglaló
Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:16 by Kate Diablo Wayland

» A Város Úrnő lakrésze
Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzer. 03 Júl. 2013, 13:11 by Emmaline Troy


 

 Chuck élete (Véroroszlán)

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Chuck élete (Véroroszlán) Empty
TémanyitásTárgy: Chuck élete (Véroroszlán)   Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzomb. 26 Márc. 2011, 23:30

Név: Charles Montgomery

Becenév: Chuck

Nem: Férfi

Kor: 21

Faj: Véroroszlán

Rang: -

Átváltozott forma: Hatalmas, narancs/okkersárgás beütésű oroszlán.

Chuck élete (Véroroszlán) 000102039-3365-330

Külső: Magas, szálkásan izmos teste van. Haja világosbarna, sokat ad
külsejére. Szemei kékek, arca enyhén borostás. Öltözéke mindig laza, bár ha kell előveszi elegáns oldalát is.

Különleges ismertetőjegy: Tetkó a karján.

Jellem: Barátságos, jó humorú srác. Ha akarná sem tudná megbántani az embereket. Szeret titokzatos lenni, de mindig őszinte. Sosem hazudna senkinek. A lányok terén nem egy nőcsábász. Inkább a tartósabb kapcsolatokat kedveli. Nem szokott bunkó lenni, csak ha muszáj. Nagy az az önuralma, nehezen lehet felbosszantani.

Foglalkozás: Zenész, MM Gitárstúdióban

Előtörténet:

Mondhatni nem is oly rég születtem. 1990-ben jöttem világra Shadowlandben. Ennél fogva nincs is túl izgalmas múltam. Gyerekként elég rosszcsont voltam. Mindenbe beleütöttem az orrom, mindenkit piszkáltam, mindig útban voltam. Így kerültem bele egy elég rossz társaságba is. Azt el kell mondanom, hogy már véroroszlánként születtem. Persze ez csak első átváltozásomkor derült ki, mikor is majdnem megöltem egy srácot. Tizenkét éves voltam és hát...még nem olyan higgadt, mint most.
Foci edzésre jártam, mivel nagyon gyors voltam és élveztem, hogy jobb vagyok a többieknél. Szóval épp onnan tartottam haza és nem...sokan csíptek a suliból. Kevés barátom volt, mert mindenben jobb voltam. Az egyik gyerek utánam jött és egy vascsővel fejbe vágott. Elterültem a földön, de éreztem, hogy egyre csak nő bennem valami. Mintha valami a felszínre akarna törni, ami eddig el volt zárva. Átváltoztam és meg is haraptam, majdhogynem meg is öltem. De nem, csak olyan lett, mint én. Anyámék kiborultak, mikor hazavittem véresen és megkérdeztem mit csináljak vele. Felnevelték, de mikor tizennyolc lett elutazott. Talán nekem is ezt kellett volna tennem. Mindegy.
Én középiskolát is végeztem, viszont az egyetemet elhagytam a második év után. Már nem érdekelt az egész. Zenész akartam lenni, mikor megismertem Maxet. Azt terveztük, hogy veszünk egy kisbuszt, berendezzük és bejárjuk vele a világot zenélgetve, turnézgatva, azaz híresek leszünk. Persze mint gondolhatják nem lett belőle semmi. Én elköltöztem otthonról, mert hát még se lakjak már együtt a szüleimmel még most is. Bár a kapcsolatot tartom velük, nem túl jó a viszonyunk. Inkább csak azért beszélünk, hogy tudjuk él-e még a másik. A lányokkal úgy vagyok, hogy több futó kalandom is volt már, de az igazit még sosem találtam meg. Egyetlen nagy szerelmem volt, de rájöttem, hogy nem megy nekünk, ezért most megint szingli vagyok. Egy lakásban élek nem messze a stúdiótól, ami a Maxé, de együtt üzemeltetjük. Esténként gyakran lépünk fel ott, bár a közönség sorai elég szegényesek. A buszos álmomról még mindig nem mondtam le és remélem egyszer lesz annyi pénzem, hogy megvalósíthassam...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chuck élete (Véroroszlán) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuck élete (Véroroszlán)   Chuck élete (Véroroszlán) I_icon_minitimeSzomb. 26 Márc. 2011, 23:47

Chack nagyon tetszik az előtörténeted.. Jó ha vannak rosszfiúk a városban nem csak jól nevelt csávókák.
A lakóhelyed meg Shadowlandi erdő- 1 -es szoba ( véroroszlánoknak).
Jó játékot Very Happy

Cindy admin:)
Vissza az elejére Go down
 
Chuck élete (Véroroszlán)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ariane élete
» Max élete (vámpír)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Shadowland :: Archívum :: Régi Előtörténet-
Ugrás: